Za prvi tim možda samo AMF/RW/LW u kalupu Fekira. Ostalo će biti popune rostera: backup golman, backup napadač, mooožda još jedan stoper i to je to.AmiĐa_Idriz wrote:Pribojavao bi se i ja toga da nema ovih odlazaka. Biće dosta ispisnica tako da će se rupe morati popunjavati. Ne očekujem neke kapitalce od pojačanje ali pojačanja da.BHF_Manijak wrote:Slazem se Adjo, ali Boga mi morat ce i na ljeto se pojacati. Osvjeziti konkurenciju, jos "gladnih" igraca dovesti, da kad ne ide Salaha/Manea/Firmina da ne uvodis Lallanu, nego pristojnu zamjenu koja moze dar-mar napraviti. Klupa jaca mora biti, valjda su i sami svjesni toga. Da ih ne zavara rezultat ove sezone, pa da kontaju da na istim osnovama mogu i iducu sezonu izgurati.
Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#37351 Re: Liverpool FC
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#37352 Re: Liverpool FC
Tako nekako. Ali opet bi se trebalo dobiti na širini.
A gle šta i direktor kaže:

A gle šta i direktor kaže:
Tom Werner fired a warning to Premier League rivals as he hailed a "remarkable" domestic campaign, insisting: “We’re only going to get stronger.”
“We’re only going to get stronger. Ninety-seven points, it’s a remarkable year."
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#37353 Re: Liverpool FC
Ne mozes jace od 97 bodova, jebi ga sad.
Ljudi imaju glavnu ekipu i klupu i obje se te ekipe mogu takmiciti za titulu.
Liverpool to nema. To je razlika.
Ljudi imaju glavnu ekipu i klupu i obje se te ekipe mogu takmiciti za titulu.
Liverpool to nema. To je razlika.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#37354 Re: Liverpool FC
Navijači Barselone se neće složiti s tobom.todd_smith wrote:Ne mozes jace od 97 bodova, jebi ga sad.
Ljudi imaju glavnu ekipu i klupu i obje se te ekipe mogu takmiciti za titulu.
Liverpool to nema. To je razlika.
Itekako Liverpool ima klupu.
Samo što je Kloppov stil malo drugačiji, manje rotira od Guardiole.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#37355 Re: Liverpool FC
Pa dobro nije ni mislio na bodove.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#37356 Re: Liverpool FC
Ovaj će kod viciousa garantBorussia Dortmund & Liverpool are seen as the most likely contenders for the signature of Bayern Leverkusen’s Julian Brant. Brandt has a €25M (£21M) release clause that undersells his market value by about 50 percent.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#37357 Re: Liverpool FC
Nema rotacija nikakve veze tu. Ljudima se KdB povrijedi par puta na mjesec dana, Kompany, Silva, Fernandinho, oni to i ne osjete.Tomahawk11 wrote:Navijači Barselone se neće složiti s tobom.todd_smith wrote:Ne mozes jace od 97 bodova, jebi ga sad.
Ljudi imaju glavnu ekipu i klupu i obje se te ekipe mogu takmiciti za titulu.
Liverpool to nema. To je razlika.
Itekako Liverpool ima klupu.
Samo što je Kloppov stil malo drugačiji, manje rotira od Guardiole.
Liverpoolu da ode VVD, pisi propalo.
Nije to Kloppova krivica da se razumijemo, ljudi jednostavno vise para imaju da drze toliko jakih igraca. Liverpool nema taj luksuz.
- SmokingMan
- Posts: 22555
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#37358 Re: Liverpool FC
Da je riješiti dilemu sa pravim špicem pa da se otklone sve dileme oko uloge Firminja.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#37359 Re: Liverpool FC
Riješiti se Manea i eto ga 
- SmokingMan
- Posts: 22555
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#37360 Re: Liverpool FC
Izgleda da ja i ti ne mislimo isto. 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#37361 Re: Liverpool FC
Pojasni ondaSmokingMan wrote:Izgleda da ja i ti ne mislimo isto.
- BarbaDue
- Posts: 65066
- Joined: 03/02/2008 22:28
- Location: pogledaj iza sebe
#37362 Re: Liverpool FC
Ne diraj Manea on je našTomahawk11 wrote:Riješiti se Manea i eto ga
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#37363 Re: Liverpool FC
On account of Aguero's goal, went looking for who in this title race has scored the most decisive goals - ie, final equalisers, or goals to finally put your team ahead.
Er... maybe Salah should be player of the year again (@MiguelDelaney)

- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#37365 Re: Liverpool FC
Džabe sve, Kompany za titulu 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#37366 Re: Liverpool FC
Ma osvojili su oni mnogo prije titulu.
- SmokingMan
- Posts: 22555
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#37367 Re: Liverpool FC
Uzmeš formaciju u kojoj su igrali,bez pravog špica,napraviš male korekcije u veznom redu i napadu,izađe na 4-2-1-2-1,bez klasičnog defanzivnog.Nešto što će omgućiti bolji protok lopte,brža pas igra,uz to imaš svakako odlične bekove i krila.Nešto gotovo isto što Guardiola preferira.Visok presing,posebno na sredini terena,gdje oni veoma brzo osvajaju lopte.Liverpool je u ne baš tako malom boju utakmica kaskao da brzo transformiše vezni red u jednu kohertnu ofanzivnu sredinu,znslo se i stajati i svuše duboko za veznim redom.Ono,gledali smo kako duge lopte iz odbrane tu i tamo idu na Salaha i Manea,Firminho je uglavnom kompenzovao sporost tranzicije veznog reda prema naprijed,igrajući na poziciji između ofanzivmnog veznog i lažne devetke,tako da je kod ovakvih situacija,a svako se može svako ponaosobo uvjeriti,bilo dosta neiskrištenog slobodnog prostora,gdje se moglo preferirati dosta više pas igre.Liverpool je nevjerovatno opasan sa prodorima sa krila,i to je ono što definiše njihov stil,ali nekako fali više i tih golova sa distance,češće apliciranje pritiska na stopere kroz sredinu,nekoga ko će sa lahkoćom kroz sredinu pronalaziti igrače svojim pasovima.Kod liverpoola bih volio vidjeti primjenju kombinacije dva stila igre,nešto čemu Citiy nikako neće moći parirati.Klop je pun blesnih ideja,mi piskaramo,a on najbolje zna šta je potrebno ovome timu za uspjeh,niko od nas ne može ni naslutiti šta se sve vrti u njegovoj glavi.Zalužio je čovjek da klub ovaj put stvarno odriješi kesu za makar dva kvalitetna pojačanja. 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#37368 Re: Liverpool FC
Treba jedan stoper da se smije i VVD povrijediti. A i možda bljesne kakva nemoralna ponuda, nikad se ne znaAmiĐa_Idriz wrote:Tako nekako. Ali opet bi se trebalo dobiti na širini.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#37369 Re: Liverpool FC
Am I a joke to you?zomri wrote:Treba jedan stoper da se smije i VVD povrijediti. A i možda bljesne kakva nemoralna ponuda, nikad se ne znaAmiĐa_Idriz wrote:Tako nekako. Ali opet bi se trebalo dobiti na širini.

Stakleni su nam svi ovi stoperi osim Dijka, a i on trenira pod posebnim režimima mjesec - dva, ne može ni on više.
Ja u Gomezu vidim našem Ligta al ko kad se i on skrha nakon jednog ružnog pogleda.
A Matip je jedna bombona u ovoj 2019-oj godini, perfektno čovjek igra
Umotati ga u bubble wrap do Madrida jer i on bizaran injury profil ima
-
UmaX
- Posts: 2950
- Joined: 30/11/2017 13:53
#37370 Re: Liverpool FC
this ^^^todd_smith wrote: Nema rotacija nikakve veze tu. Ljudima se KdB povrijedi par puta na mjesec dana, Kompany, Silva, Fernandinho, oni to i ne osjete.
Liverpoolu da ode VVD, pisi propalo.
Nije to Kloppova krivica da se razumijemo, ljudi jednostavno vise para imaju da drze toliko jakih igraca. Liverpool nema taj luksuz.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#37371 Re: Liverpool FC
Trebamo vala i mi napunit baterijeJurgen Klopp has decided to give his Liverpool players five days off in order to allow them to recharge their batteries following the end of the Premier League season, writes @JamesPearceEcho
After light recovery sessions at Melwood on Monday and Tuesday, the players will be allowed to fly off on a short holiday. Klopp's squad will then reconvene next Monday for a week-long training camp in Spain.
They are expected to fly out to Madrid two days prior to the showdown with Spurs.
Teška sezona i za nas.
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#37373 Re: Liverpool FC
Pa mozda i jesu, ali kad pogledas sam finis, onda onaj gol fakat jeste za titulu. Nazalost. Jos ne mogu sebi doci kad vidim kakav ublehas je fiknu sa 25 metara i to u same raslje.AmiĐa_Idriz wrote:Ma osvojili su oni mnogo prije titulu.
Tacno ono da ti bas takav gol popisa kompletnu sezonu, ono da te jebe...
Opet valjda De Ligt u igri.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#37374 Re: Liverpool FC
Nemoj o KompanijiBHF_Manijak wrote:
Pa mozda i jesu, ali kad pogledas sam finis, onda onaj gol fakat jeste za titulu. Nazalost. Jos ne mogu sebi doci kad vidim kakav ublehas je fiknu sa 25 metara i to u same raslje.
Tacno ono da ti bas takav gol popisa kompletnu sezonu, ono da te jebe...
Opet valjda De Ligt u igri.
Ligtu haman dižu cijenu preko naše grbače. Nešto ne mogu povjerovati da ćemo opet trest ogromne pare na stopera.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#37375 Re: Liverpool FC
Kad smo već kod dizanja tržišne vrijednosti potencijalno traženih igrača:
Oliver Mintzlaff (Leipzig CEO): "Maybe he [Werner] doesn’t even want to go to Munich. Maybe he would rather join Tuchel in Paris, Klopp at Liverpool or Favre at Dortmund."

