Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

kakavdanakneiskustvu
Posts: 65995
Joined: 03/08/2010 19:04

#37326 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Tempo wrote:ne ide..


dovoditi borisa u vezu sa takvim stvarima je blesavo. malo je takvih prijatelja kao sto je dezulovic.
ista stvar se desila, zamalo ga nisu lincovali, predragu lucicu kad je napisao pjesmu ići, mići ahmici.
ta kretenska banda, ti majmunoliki majmunoidi, ne shvatajuci o cemu se radi, su zakljucili da predrag, stajaznam, velica genocid, pjeva u slavu koljaca iz ahmica. mislim...

e eto,jebeno je kad ti to neko nakaci pa se ti borise dezulovicu sad pravdaj kako znas i umjjes
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#37327 Re: Zeničani

Post by Tempo »

jebe se dezulovicu. on je slobodan covjek. sta cemo mi koji smo ovdje u drustvu kojem mozes biti prokazan kao, npr., islamofob, sta god to znacilo, i to od strane ljudi koji nista patriotsko u sebi nemaju.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#37328 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

[





čuo si za borisa dežulovića,novinara?[/quote]

da, nekoliko puta, iako dosta rijetko.[/quote]


znači znaš ko je u pitanju?[/quote]

da, kazem ti. ljudi ga rijetko spominju, tako da rijetko cujem za njega, ali znam o kome se radi. as a matter of fact, procitao sam valjda sve sto je napisao. aj ne bas sve, ali najveci dio. od ferala naovamo. sto pitas?[/quote]


pitam zato što su njega prije 4 godine zbog jednog teksta poceli pojedinci nazivati baš tako,islamofobom,a kao da sam vidio da si negdje citirao da li njega ili nesto u vezi ferala pa te i zbog toga upitah,necu upitati znaju li ko je b. dezulovic neke koji se kunu u r.isaka,ne ide to jedno s drugim[/quote]

Jebes Feral, zato je i propao, sto nisu imali novinare kao Avaz D.P.-a. Ja svako jutro odmah trcim na trafiku da citam Dinine tekstove, pa sam uvijek u toku ko je koga zgu*io na Smetovima ili koliko je kisele vode propalo Efendiji. :izet:
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#37329 Re: Zeničani

Post by Tempo »

glupus in fabula
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65995
Joined: 03/08/2010 19:04

#37330 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

obavezno u post ubaciti bilo kakav smajli,obavezno,time se dodaje na vaznosti napisanog,sad sto nema neke pameti u napisanom,jebo to
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#37331 Re: Zeničani

Post by Tempo »

kakavdanakneiskustvu wrote:obavezno u post ubaciti bilo kakav smajli,obavezno,time se dodaje na vaznosti napisanog,sad sto nema neke pameti u napisanom,jebo to
:D :D
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#37332 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Tesko je vama zivjeti u Zenici kada morate gledati u dzamije...skoknite preko brda put kojeg se ide Travnickom ulicom. Bit ce vam lakse. ;-)
Hvala Bogu pa imamo i dzamije i crkve i sinagogu.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65995
Joined: 03/08/2010 19:04

#37333 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

kazem ja,cim se obavezno mora ubaciti smajli to gubi na relevantnosti napisanog

sad zamisljam kako neko trazi po netu sta znaci relevantnost
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#37334 Re: Zeničani

Post by Tempo »

koja crna relevantnost. ono prvo iznosi pretpostavku,a pa iz toga izvlaci zakljucak i onda etnicki cisti zenicu. ako to nije cetnik, onda ja ne znam sta je.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#37335 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Pokusavas na duhovit nacin saprati sa sebe obiljezje islamofoba, koje je vec nebrojeno puta iz tebe isplivalo. Tesko je tebi raditi u Zenici i gledati kako kolege slave Bajrame, idu na dzumu i sta sve ne...pokazao si to bezbroj puta.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65995
Joined: 03/08/2010 19:04

#37336 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Tempo wrote:koja crna relevantnost. ono prvo iznosi pretpostavku,a pa iz toga izvlaci zakljucak i onda etnicki cisti zenicu. ako to nije cetnik, onda ja ne znam sta je.

eto,i ti si islamofob,moras gledati u džamiju
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#37337 Re: Zeničani

Post by Tempo »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Tempo wrote:koja crna relevantnost. ono prvo iznosi pretpostavku,a pa iz toga izvlaci zakljucak i onda etnicki cisti zenicu. ako to nije cetnik, onda ja ne znam sta je.

eto,i ti si islamofob,moras gledati u džamiju
dok ostali slave bajram idu na dzumu i sta sve ne.
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#37338 Re: Zeničani

Post by belfy »

Tempo wrote:glupus in fabula
na stranu sto te clio kvalitetno mezi i troluje, ali ova recenica mi je produzila zivot barem dan koliko se smijem, cak i dok ovo pisem. elem, hvala.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83456
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#37339 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Tempo wrote:glupus in fabula
:lol: :lol:
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#37340 Re: Zeničani

Post by Tempo »

kakavdanakneiskustvu wrote:

čuo si za borisa dežulovića,novinara?
jesi cito jebo sad hiljadu dinara?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65995
Joined: 03/08/2010 19:04

#37341 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Tempo wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:

čuo si za borisa dežulovića,novinara?
jesi cito jebo sad hiljadu dinara?

ne
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#37342 Re: Zeničani

Post by Tempo »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Tempo wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:

čuo si za borisa dežulovića,novinara?
jesi cito jebo sad hiljadu dinara?

ne
obavezno. najludja stvar koju sam vidio.
Jebo sad hiljadu dinara - roman čija se radnja događa od zore do sumraka jednog ljetnog dana usred hrvatsko-bošnjačkog rata u Bosni i Hercegovini - još je jedan uzaludan pokušaj istraživanja o besmislu rata, te ulozi uniforme u životu i smrti čovjeka, vojnika i budale.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65995
Joined: 03/08/2010 19:04

#37343 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

probacu
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#37344 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Vjernici nek je ne čitaju :D malo malo pa odu Bog ili Allah na pazar :mrgreen:
User avatar
BlackCaviar
Posts: 1155
Joined: 05/06/2010 16:36

#37345 Re: Zeničani

Post by BlackCaviar »

Izmcrvariste nas tim temama tegobnim :D
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#37346 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

kamen spoticanja wrote:Moet
A da procitas ponovo sta sam napisao

ispricavam se, kameni. druga stavka mi je promakla.

Dezulovic dosta salje Boga ili Allaha na pazar, no to je samo njegov izrazaj koliko se gnusa onih sto svoje otimacine, ponizavanje i ugnjetavanje opravdavaju supljim terminima poput islamofobije. on jeste ateista, ali je sigurno vise postuje pojam Boga ili Allaha od svih njih zajedno.
uzgred, super je citati Dezulovica i steta sto su uklonili njegovu kolumnu cetvrtkom u Oslobodjenju.
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#37347 Re: Zeničani

Post by notsure »

E jbg, ovo prođe nezapaženo, a internet gori oko kisele vode kojoj je istekao rok trajanja.

http://zenicainfo.ba/2019/10/18/zenica- ... zagadenja/

https://www.zenicablog.com/foto-odrzan- ... de-ninjas/
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#37348 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

ZEKA Comerc :thumbup:
Sve pohvale za ponudu, uređenost i ljubaznost.
Što se tiće mene, Almy može zatvorit odmah...
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#37349 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Slažem se, mene je najviše zanimao alat i imaju dosta bolju ponudu i od Almyja i od Pera
Najviše furaju Ingco brend, koliko vidim po recenzijama hvale ih dosta iako bi trebalo da su izvorno kinezi, meni je štošta zapelo za oko. Imaju i skupljih brendova al mislim da je ovaj za hobiste sasvim ok :thumbup:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#37350 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

moet-perignon wrote: uzgred, super je citati Dezulovica i steta sto su uklonili njegovu kolumnu cetvrtkom u Oslobodjenju.
Nisu uklonili, on je sam odustao nakon što nisu htjeli da mu objave neku kolumnu u kojoj je "pretjerao".
Post Reply