Tempo wrote:ne ide..
dovoditi borisa u vezu sa takvim stvarima je blesavo. malo je takvih prijatelja kao sto je dezulovic.
ista stvar se desila, zamalo ga nisu lincovali, predragu lucicu kad je napisao pjesmu ići, mići ahmici.
ta kretenska banda, ti majmunoliki majmunoidi, ne shvatajuci o cemu se radi, su zakljucili da predrag, stajaznam, velica genocid, pjeva u slavu koljaca iz ahmica. mislim...
e eto,jebeno je kad ti to neko nakaci pa se ti borise dezulovicu sad pravdaj kako znas i umjjes
