Liverpool FC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

focko
Posts: 286
Joined: 15/11/2018 10:07

#37301 Re: Liverpool FC

Post by focko »

Kako je igro liverpol?
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#37302 Re: Liverpool FC

Post by veella »

BHF_Manijak wrote:Gotovo. Raspali se da Bog da, celava ona prevara odvratna. Fuj mater im jebem.

dan te jebo uzmes 97 bodova i ne uzmes titulu, ma mrs u klinac krasni. Kazem ja da je idiote trebalo gore dobit ili X barem, kaze Amidja neka duga je sezona, moj Amidja moj... Kljucno. Kljucno!

Nisam optimista da se moze ponoviti ovakva savrsena sezona, 1 poraz, 97 bodova, ma nema hljeba, sanse nema! Ovi debili je mogu ponovit nazalost, pokazali su to vec hljeb im jebem.

I jebo tu vise pricu proud, means more itd... Qrac krasni ba, 30 jebenih godina, 30! Uzmi sto ti se nudi i suti. Kakav ponos, nakva tradicija ha hu...
Zato ja kazem bolje izgubiti 3, a 1 pobijediti nego igrati 3 remija i 1 poraz
User avatar
SmokingMan
Posts: 22522
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#37303 Re: Liverpool FC

Post by SmokingMan »

Ajde Manijak idi gledaj želja. :oops:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#37304 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Čekajte bolan ljudi pa nije njima niko poklonio bodove. 14-15 uzastopnih pobjeda i to ne baš protiv jednostavnih protivnika, malo li je. Zasluženo su tu gdje jesu i tu sva priča završava.

Jesmo mogli bolje odigrati na Etihadu ali znate da su i tu milimetri bukvalno odlučivali oko onog gola. Svaka čast našima i na ovome, ja sam ponosan. YNWA!
ozdrlje_donje
Posts: 548
Joined: 01/02/2012 14:40

#37305 Re: Liverpool FC

Post by ozdrlje_donje »

focko wrote:Kako je igro liverpol?
User avatar
Sanabija
Posts: 1571
Joined: 13/03/2019 21:53

#37306 Re: Liverpool FC

Post by Sanabija »

Naravno, cestitke bolljima, nema sta. Ima jos Champion league, sretno Vam u finalu
User avatar
HarunKovac
Posts: 854
Joined: 07/02/2015 12:42

#37307 Re: Liverpool FC

Post by HarunKovac »

Amidja, jel ono Maneov mali :mrgreen:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#37308 Re: Liverpool FC

Post by Nadzorna_ploca »

Nijedna utakmica se nije mogla ni trebala odvrtiti drugacije. Negdje imas srece negdje nemas. Protiv Evertona je pao go koji nikad vise nece pasti kad su bodovi bili otpisani. Jednostavno nije se dalo zbog enornmog kvaliteta koji City ima i to je to. Strasna sezona kako god. :thumbup:
User avatar
SmokingMan
Posts: 22522
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#37309 Re: Liverpool FC

Post by SmokingMan »

Mane.5b
Alison 3b
Henderson 1b
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43844
Joined: 21/05/2012 22:46

#37310 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

zomri wrote:Čekajte bolan ljudi pa nije njima niko poklonio bodove. 14-15 uzastopnih pobjeda i to ne baš protiv jednostavnih protivnika, malo li je. Zasluženo su tu gdje jesu i tu sva priča završava.

Jesmo mogli bolje odigrati na Etihadu ali znate da su i tu milimetri bukvalno odlučivali oko onog gola. Svaka čast našima i na ovome, ja sam ponosan. YNWA!
:thumbup:

Madrid away :bih:
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#37311 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

AmiĐa_Idriz wrote:
zomri wrote:Čekajte bolan ljudi pa nije njima niko poklonio bodove. 14-15 uzastopnih pobjeda i to ne baš protiv jednostavnih protivnika, malo li je. Zasluženo su tu gdje jesu i tu sva priča završava.

Jesmo mogli bolje odigrati na Etihadu ali znate da su i tu milimetri bukvalno odlučivali oko onog gola. Svaka čast našima i na ovome, ja sam ponosan. YNWA!
:thumbup:

Madrid away :bih:
traži smještaj, samo nek je u blizini hotela :mrgreen:
User avatar
no_sekirli
Posts: 7003
Joined: 02/10/2013 18:36

#37312 Re: Liverpool FC

Post by no_sekirli »

Steta drugovi, steta...
Ali stvarno ne moze se rijeci reci nikome. Odigrana je super kvalitetna sezona u ligi, za misiju cunu smo ostali drugi.
Mane 5, Becker 3, TAA 1
FLOPCHINA: Salah

Cestitke igracima i Kloppu, i neka se dobro spreme za Madrid.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43844
Joined: 21/05/2012 22:46

#37313 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

:bih:
zomri wrote: traži smještaj, samo nek je u blizini hotela :mrgreen:
:lol:

Biće ubrzo :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43844
Joined: 21/05/2012 22:46

#37314 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Image

:faraon:
User avatar
tuzlak1212
Posts: 4364
Joined: 09/09/2018 23:21

#37315 Re: Liverpool FC

Post by tuzlak1212 »

Luda sezona, ako ovo ne uništi Liverpool onda će ga debelo ojačat i onda "this time next year..." :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28516
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#37316 Re: Liverpool FC

Post by BHF_Manijak »

zomri wrote:Čekajte bolan ljudi pa nije njima niko poklonio bodove. 14-15 uzastopnih pobjeda i to ne baš protiv jednostavnih protivnika, malo li je. Zasluženo su tu gdje jesu i tu sva priča završava.

Jesmo mogli bolje odigrati na Etihadu ali znate da su i tu milimetri bukvalno odlučivali oko onog gola. Svaka čast našima i na ovome, ja sam ponosan. YNWA!
Naravno, niko ne spori da je City uzeo zasluzeno titulu. Vec jednostavno dovode te do stanja ocaja, sta da vise uradis da uzmes titulu?!?!
Je li Liveprool mogao idealnije od ove sezone? Tesko. Ono bez izjednog poraza ili sa samo 2-3 remija? Ma nemoguce. Fakat covjek ne moze vise pametan biti.
Nadogradit ekipu, prosirit klubu i jebat im majku majcinu iduce sezone. Razjebat ih u oba medjusobna i rec "mrs".

Ko nije gled'o:
https://www.youtube.com/watch?v=OZowRLwYwWo

Sjeban na kraju i Henderson... :( Ali sabrat ce se do finala.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#37317 Re: Liverpool FC

Post by avetinja »

Realno, za šamara je ovakvo ponašanje u ligi. U jednom trenutku imaš +11 i zijaniš titulu. Da nesreća bude još veća, ovo je prvi put u historiji Liga petica da drugoplasirani osvoji 97 poena. Do sada je rekord držao Real sa 96 bodova. Liga prvaka im je za spas obraza i nju moraju osvojiti. Nećeš sa ovakvom ekipom ostati praznih ruku.
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37318 Re: Liverpool FC

Post by Logovan »

BHF_Manijak wrote:Gotovo. Raspali se da Bog da, celava ona prevara odvratna. Fuj mater im jebem.

dan te jebo uzmes 97 bodova i ne uzmes titulu, ma mrs u klinac krasni. Kazem ja da je idiote trebalo gore dobit ili X barem, kaze Amidja neka duga je sezona, moj Amidja moj... Kljucno. Kljucno!

Nisam optimista da se moze ponoviti ovakva savrsena sezona, 1 poraz, 97 bodova, ma nema hljeba, sanse nema! Ovi debili je mogu ponovit nazalost, pokazali su to vec hljeb im jebem.

I jebo tu vise pricu proud, means more itd... Qrac krasni ba, 30 jebenih godina, 30! Uzmi sto ti se nudi i suti. Kakav ponos, nakva tradicija ha hu...
Veća je prevara Klopp od Guardiole. :mrgreen:

A ovo 97 bodova, jedan poraz, džaba plakanje. City bio bolji i to je to, zamisli koliko su se oni tek namučili da postanu šampioni. :D Liverpool je imao poveliku prednost, sami su krivi.

Jebo te, 30 godina. :facepalm: Nevjerovatno.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43844
Joined: 21/05/2012 22:46

#37319 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Obrisati i fokusirati se na finale LP. Nije još kraj sezone. :zoka:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43844
Joined: 21/05/2012 22:46

#37320 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Sadio Manè’s goalscoring in the Premier League this season:

• joint top scorer in the league (22)
• most goals from open play (21)

The only player in the league to score 20+ from open play.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43844
Joined: 21/05/2012 22:46

#37321 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

Klopp: “There is more to come, we will go again. This team tried for the first time, and is one of the best to play for #LFC 100 per cent. If you think this is our only chance with a side like this I feel for you”.

To je to. Kad kažete "neće nikad ako nisu sad" skontajte gdje smo bili prije 2, 3, 4 godine i sl. Znači očigledan napredak iz sezone u sezonu. Mi smo ne tako davno slavili ulazak u LP a sad igramo back to back finala. Dakle napreduje se konstantno i samo dalje možemo ići.

Iskustvo, gorko, ali opet iskustvo. Valjaće za naredne sezone. Pojačaće se City, pojačat ćemo se i mi. Ćeraćemo se. Do tad:

Image

20.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#37322 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

Pojačanja? Eno Echo nas priprema da neće biti puno akcije na dolaznim transferima :|

Ode Mignolet i Moreno i još neko zaboravio sam.

Pričali smo nedavno koga bi mogli dovesti iz ovih ispadajućih klubova. Sad bi momentalno na kladionici stavio da će nam doći neki od relegated golmana, možda Etheridge.
User avatar
zomri
Posts: 13863
Joined: 03/05/2006 07:31

#37323 Re: Liverpool FC

Post by zomri »

I da, u ovisnosti od toga kako se odigra finale LP i kako Holandija odigra na finalu Lige Nacija, VVD je ozbiljan kandidat za Ballon d'Or.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#37324 Re: Liverpool FC

Post by MarlboroGold »

Ništa, sljedeće sezone ganjajte 38 pobjeda u sezoni. Haman je samo to garant da se dođe do titule :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43844
Joined: 21/05/2012 22:46

#37325 Re: Liverpool FC

Post by AmiĐa_Idriz »

zomri wrote:
Ode Mignolet i Moreno i još neko zaboravio sam.
Sturridgeu ističe ugovor isto
Sad bi momentalno na kladionici stavio da će nam doći neki od relegated golmana, možda Etheridge.
Ne bi se žalio, ali nešto kontam da će on negdje gdje bi mogao braniti, sredina tabele i sl.

Nije ni Lossl iz kumovog Huddersfielda loš, sad možda malo krši granicu godina al.. :mrgreen:
I da, u ovisnosti od toga kako se odigra finale LP i kako Holandija odigra na finalu Lige Nacija, VVD je ozbiljan kandidat za Ballon d'Or.
Definitivno, kada bi to dvoje spojio čak bih rekao i bez sumnje :oops:

Šta ti misliš za Madrid? :mrgreen:

Može se ovo u PL dobro možda iskoristiti, napuckat ih da uzmu ovo za navijače, sebe, da se iskupe.

Opet mislim da smo iskusniji za onaj nivo takmičenja, al imaju i oni iskusnih mačaka.

I da, ne sviđa mi se što kladionice čak malo podcijenjuju Tottenham.
Post Reply