Liverpool FC
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- veella
- Posts: 5108
- Joined: 13/05/2011 10:19
#37302 Re: Liverpool FC
Zato ja kazem bolje izgubiti 3, a 1 pobijediti nego igrati 3 remija i 1 porazBHF_Manijak wrote:Gotovo. Raspali se da Bog da, celava ona prevara odvratna. Fuj mater im jebem.
dan te jebo uzmes 97 bodova i ne uzmes titulu, ma mrs u klinac krasni. Kazem ja da je idiote trebalo gore dobit ili X barem, kaze Amidja neka duga je sezona, moj Amidja moj... Kljucno. Kljucno!
Nisam optimista da se moze ponoviti ovakva savrsena sezona, 1 poraz, 97 bodova, ma nema hljeba, sanse nema! Ovi debili je mogu ponovit nazalost, pokazali su to vec hljeb im jebem.
I jebo tu vise pricu proud, means more itd... Qrac krasni ba, 30 jebenih godina, 30! Uzmi sto ti se nudi i suti. Kakav ponos, nakva tradicija ha hu...
- SmokingMan
- Posts: 22522
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#37303 Re: Liverpool FC
Ajde Manijak idi gledaj želja. 
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#37304 Re: Liverpool FC
Čekajte bolan ljudi pa nije njima niko poklonio bodove. 14-15 uzastopnih pobjeda i to ne baš protiv jednostavnih protivnika, malo li je. Zasluženo su tu gdje jesu i tu sva priča završava.
Jesmo mogli bolje odigrati na Etihadu ali znate da su i tu milimetri bukvalno odlučivali oko onog gola. Svaka čast našima i na ovome, ja sam ponosan. YNWA!
Jesmo mogli bolje odigrati na Etihadu ali znate da su i tu milimetri bukvalno odlučivali oko onog gola. Svaka čast našima i na ovome, ja sam ponosan. YNWA!
-
ozdrlje_donje
- Posts: 548
- Joined: 01/02/2012 14:40
#37305 Re: Liverpool FC
focko wrote:Kako je igro liverpol?
- Sanabija
- Posts: 1571
- Joined: 13/03/2019 21:53
#37306 Re: Liverpool FC
Naravno, cestitke bolljima, nema sta. Ima jos Champion league, sretno Vam u finalu
- HarunKovac
- Posts: 854
- Joined: 07/02/2015 12:42
#37307 Re: Liverpool FC
Amidja, jel ono Maneov mali 
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#37308 Re: Liverpool FC
Nijedna utakmica se nije mogla ni trebala odvrtiti drugacije. Negdje imas srece negdje nemas. Protiv Evertona je pao go koji nikad vise nece pasti kad su bodovi bili otpisani. Jednostavno nije se dalo zbog enornmog kvaliteta koji City ima i to je to. Strasna sezona kako god. 
- SmokingMan
- Posts: 22522
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#37309 Re: Liverpool FC
Mane.5b
Alison 3b
Henderson 1b
Alison 3b
Henderson 1b
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43844
- Joined: 21/05/2012 22:46
#37310 Re: Liverpool FC
zomri wrote:Čekajte bolan ljudi pa nije njima niko poklonio bodove. 14-15 uzastopnih pobjeda i to ne baš protiv jednostavnih protivnika, malo li je. Zasluženo su tu gdje jesu i tu sva priča završava.
Jesmo mogli bolje odigrati na Etihadu ali znate da su i tu milimetri bukvalno odlučivali oko onog gola. Svaka čast našima i na ovome, ja sam ponosan. YNWA!
Madrid away
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#37311 Re: Liverpool FC
traži smještaj, samo nek je u blizini hotelaAmiĐa_Idriz wrote:zomri wrote:Čekajte bolan ljudi pa nije njima niko poklonio bodove. 14-15 uzastopnih pobjeda i to ne baš protiv jednostavnih protivnika, malo li je. Zasluženo su tu gdje jesu i tu sva priča završava.
Jesmo mogli bolje odigrati na Etihadu ali znate da su i tu milimetri bukvalno odlučivali oko onog gola. Svaka čast našima i na ovome, ja sam ponosan. YNWA!
Madrid away
- no_sekirli
- Posts: 7003
- Joined: 02/10/2013 18:36
#37312 Re: Liverpool FC
Steta drugovi, steta...
Ali stvarno ne moze se rijeci reci nikome. Odigrana je super kvalitetna sezona u ligi, za misiju cunu smo ostali drugi.
Mane 5, Becker 3, TAA 1
FLOPCHINA: Salah
Cestitke igracima i Kloppu, i neka se dobro spreme za Madrid.
Ali stvarno ne moze se rijeci reci nikome. Odigrana je super kvalitetna sezona u ligi, za misiju cunu smo ostali drugi.
Mane 5, Becker 3, TAA 1
FLOPCHINA: Salah
Cestitke igracima i Kloppu, i neka se dobro spreme za Madrid.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43844
- Joined: 21/05/2012 22:46
#37313 Re: Liverpool FC
zomri wrote: traži smještaj, samo nek je u blizini hotela
Biće ubrzo
- tuzlak1212
- Posts: 4364
- Joined: 09/09/2018 23:21
#37315 Re: Liverpool FC
Luda sezona, ako ovo ne uništi Liverpool onda će ga debelo ojačat i onda "this time next year..." 
- BHF_Manijak
- Posts: 28516
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#37316 Re: Liverpool FC
Naravno, niko ne spori da je City uzeo zasluzeno titulu. Vec jednostavno dovode te do stanja ocaja, sta da vise uradis da uzmes titulu?!?!zomri wrote:Čekajte bolan ljudi pa nije njima niko poklonio bodove. 14-15 uzastopnih pobjeda i to ne baš protiv jednostavnih protivnika, malo li je. Zasluženo su tu gdje jesu i tu sva priča završava.
Jesmo mogli bolje odigrati na Etihadu ali znate da su i tu milimetri bukvalno odlučivali oko onog gola. Svaka čast našima i na ovome, ja sam ponosan. YNWA!
Je li Liveprool mogao idealnije od ove sezone? Tesko. Ono bez izjednog poraza ili sa samo 2-3 remija? Ma nemoguce. Fakat covjek ne moze vise pametan biti.
Nadogradit ekipu, prosirit klubu i jebat im majku majcinu iduce sezone. Razjebat ih u oba medjusobna i rec "mrs".
Ko nije gled'o:
https://www.youtube.com/watch?v=OZowRLwYwWo
Sjeban na kraju i Henderson...
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#37317 Re: Liverpool FC
Realno, za šamara je ovakvo ponašanje u ligi. U jednom trenutku imaš +11 i zijaniš titulu. Da nesreća bude još veća, ovo je prvi put u historiji Liga petica da drugoplasirani osvoji 97 poena. Do sada je rekord držao Real sa 96 bodova. Liga prvaka im je za spas obraza i nju moraju osvojiti. Nećeš sa ovakvom ekipom ostati praznih ruku.
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37318 Re: Liverpool FC
Veća je prevara Klopp od Guardiole.BHF_Manijak wrote:Gotovo. Raspali se da Bog da, celava ona prevara odvratna. Fuj mater im jebem.
dan te jebo uzmes 97 bodova i ne uzmes titulu, ma mrs u klinac krasni. Kazem ja da je idiote trebalo gore dobit ili X barem, kaze Amidja neka duga je sezona, moj Amidja moj... Kljucno. Kljucno!
Nisam optimista da se moze ponoviti ovakva savrsena sezona, 1 poraz, 97 bodova, ma nema hljeba, sanse nema! Ovi debili je mogu ponovit nazalost, pokazali su to vec hljeb im jebem.
I jebo tu vise pricu proud, means more itd... Qrac krasni ba, 30 jebenih godina, 30! Uzmi sto ti se nudi i suti. Kakav ponos, nakva tradicija ha hu...
A ovo 97 bodova, jedan poraz, džaba plakanje. City bio bolji i to je to, zamisli koliko su se oni tek namučili da postanu šampioni.
Jebo te, 30 godina.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43844
- Joined: 21/05/2012 22:46
#37319 Re: Liverpool FC
Obrisati i fokusirati se na finale LP. Nije još kraj sezone. 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43844
- Joined: 21/05/2012 22:46
#37320 Re: Liverpool FC
Sadio Manè’s goalscoring in the Premier League this season:
• joint top scorer in the league (22)
• most goals from open play (21)
The only player in the league to score 20+ from open play.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43844
- Joined: 21/05/2012 22:46
#37321 Re: Liverpool FC
Klopp: “There is more to come, we will go again. This team tried for the first time, and is one of the best to play for #LFC 100 per cent. If you think this is our only chance with a side like this I feel for you”.
To je to. Kad kažete "neće nikad ako nisu sad" skontajte gdje smo bili prije 2, 3, 4 godine i sl. Znači očigledan napredak iz sezone u sezonu. Mi smo ne tako davno slavili ulazak u LP a sad igramo back to back finala. Dakle napreduje se konstantno i samo dalje možemo ići.
Iskustvo, gorko, ali opet iskustvo. Valjaće za naredne sezone. Pojačaće se City, pojačat ćemo se i mi. Ćeraćemo se. Do tad:

20.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#37322 Re: Liverpool FC
Pojačanja? Eno Echo nas priprema da neće biti puno akcije na dolaznim transferima
Ode Mignolet i Moreno i još neko zaboravio sam.
Pričali smo nedavno koga bi mogli dovesti iz ovih ispadajućih klubova. Sad bi momentalno na kladionici stavio da će nam doći neki od relegated golmana, možda Etheridge.
Ode Mignolet i Moreno i još neko zaboravio sam.
Pričali smo nedavno koga bi mogli dovesti iz ovih ispadajućih klubova. Sad bi momentalno na kladionici stavio da će nam doći neki od relegated golmana, možda Etheridge.
- zomri
- Posts: 13863
- Joined: 03/05/2006 07:31
#37323 Re: Liverpool FC
I da, u ovisnosti od toga kako se odigra finale LP i kako Holandija odigra na finalu Lige Nacija, VVD je ozbiljan kandidat za Ballon d'Or.
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#37324 Re: Liverpool FC
Ništa, sljedeće sezone ganjajte 38 pobjeda u sezoni. Haman je samo to garant da se dođe do titule 
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43844
- Joined: 21/05/2012 22:46
#37325 Re: Liverpool FC
Sturridgeu ističe ugovor istozomri wrote:
Ode Mignolet i Moreno i još neko zaboravio sam.
Ne bi se žalio, ali nešto kontam da će on negdje gdje bi mogao braniti, sredina tabele i sl.Sad bi momentalno na kladionici stavio da će nam doći neki od relegated golmana, možda Etheridge.
Nije ni Lossl iz kumovog Huddersfielda loš, sad možda malo krši granicu godina al..
Definitivno, kada bi to dvoje spojio čak bih rekao i bez sumnjeI da, u ovisnosti od toga kako se odigra finale LP i kako Holandija odigra na finalu Lige Nacija, VVD je ozbiljan kandidat za Ballon d'Or.
Šta ti misliš za Madrid?
Može se ovo u PL dobro možda iskoristiti, napuckat ih da uzmu ovo za navijače, sebe, da se iskupe.
Opet mislim da smo iskusniji za onaj nivo takmičenja, al imaju i oni iskusnih mačaka.
I da, ne sviđa mi se što kladionice čak malo podcijenjuju Tottenham.
