Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Zaitsev
- Posts: 1998
- Joined: 08/10/2011 14:31
- Location: Zenica
- Contact:
#37277 Re: Zeničani
I pismeniji od tebe...moet-perignon wrote:
cim ti rijesis da eliminiras suvisne tacke na kraju recenice.
nisi pismen kao sto mislis.
no, ako te nesto tjesi, pismeniji si od fude.
...
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#37278 Re: Zeničani
Nivelacijo, dodje li tebi sta Dzaferbeg, osim sto ti je komsija( vidim po ovim slikama)?Nivelacija wrote:Kamen odluci sekamen spoticanja wrote:Ma nece nista
Koristi sda metodu blokiranja politickog oponenta pa uslovljava tu neku izgradnju,renoviranje po bolnici nekim prostornim planovima,mostovima,zicarama i sta sve vec nije rekao a samo da mu politicki oponent me bi zabiljezio koji poen
Dakle radi ono sto njemu rade zeleni dok rulja,salyveni,carsije i qurci aplaudiraju "svojoj strani"![]()
Jedan dan pises treba ostati jos 4 godine, drugi dan skontas da ces onda jos 4 godine slusati ublehe blokiraju nas, nedaju nam, zaduzeni smo itd.
I tako onda prodje skoro decenija ili 8 godina(2 mandata) a bez ijednog projekta a jedini grad bez trga npr, da ne nabrajam kompleksnije stvari
ili slusas o led rasvjeti a evo treci put tender( manji za 4 miliona od prva dva) raspisan a dvije godine slusamo o ledovima na tamnim zenickim ulicama itd.
Ali nazalost sela ce poraziti promjenu bilo kakvu jer su kupljeni asfaltom i to je to
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#37279 Re: Zeničani
Da dodamo i Strosmajerovu...Casual's wrote:Je l' se iko od ovih vijecnika i klinaca ikada provozao Masarykovom? Bolji je put u seocima kojeg opet radi.
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#37280 Re: Zeničani
ni nemoj se truditi ulaziti u dimenziju koja ti nije poznata. uopce nisi upravu.Zaitsev wrote:I pismeniji od tebe...moet-perignon wrote:
cim ti rijesis da eliminiras suvisne tacke na kraju recenice.
nisi pismen kao sto mislis.
no, ako te nesto tjesi, pismeniji si od fude.Tačkica nikad nije viška... Ima u gramatici i pravopisu jasno objašnjenje za to... Ipak, čitajući tvoje postove, shvatam da je to prekomplikovano za tebe... SA pismenošću se nije igrati, ili da ti približim i prevedem na tvoj jezik - S pismenošću...
...
i zvanicno si nepismen. gori od fude.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#37281 Re: Zeničani
Samo komsijachannel10 wrote: Nivelacijo, dodje li tebi sta Dzaferbeg, osim sto ti je komsija( vidim po ovim slikama)?
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#37282 Re: Zeničani
MEŠČINI da je malo smutljao ovo za novi broj i novi telefon al haj'...kakavdanakneiskustvu wrote:http://www.srednjabosna.com/2019/10/15/ ... fnmP0JFgro
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66002
- Joined: 03/08/2010 19:04
#37283 Re: Zeničani
Throttle wrote:MEŠČINI da je malo smutljao ovo za novi broj i novi telefon al haj'...kakavdanakneiskustvu wrote:http://www.srednjabosna.com/2019/10/15/ ... fnmP0JFgro
sve je moguce,samo ne znam sta je cekao toliko mjeseci da prodjwe a da se tek sad oglassi
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#37284 Re: Zeničani
Ma sad se vadi. Čuj kupio novi broj i novi mobitel i kao žrtva cyber napada. A kaže da je kupio neku najobičniju Nokiju 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66002
- Joined: 03/08/2010 19:04
#37285 Re: Zeničani
kad je se to prvi put objavilo,bilo je na fb puno komentara osoba koje su slicne stvari dozivljavalje od strane ovog kretena i prije 10,15,20 godina
- Zaitsev
- Posts: 1998
- Joined: 08/10/2011 14:31
- Location: Zenica
- Contact:
#37286 Re: Zeničani
moet-perignon wrote:ni nemoj se truditi ulaziti u dimenziju koja ti nije poznata. uopce nisi upravu.Zaitsev wrote:I pismeniji od tebe...moet-perignon wrote:
cim ti rijesis da eliminiras suvisne tacke na kraju recenice.
nisi pismen kao sto mislis.
no, ako te nesto tjesi, pismeniji si od fude.Tačkica nikad nije viška... Ima u gramatici i pravopisu jasno objašnjenje za to... Ipak, čitajući tvoje postove, shvatam da je to prekomplikovano za tebe... SA pismenošću se nije igrati, ili da ti približim i prevedem na tvoj jezik - S pismenošću...
...
i zvanicno si nepismen. gori od fude.
Imaš ga pravo. Oprosti.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#37287 Re: Zeničani
Da, a i bila je njegova slika, nag pozira! Slao ucenici...kakavdanakneiskustvu wrote:kad je se to prvi put objavilo,bilo je na fb puno komentara osoba koje su slicne stvari dozivljavalje od strane ovog kretena i prije 10,15,20 godina
- kamberovica polje
- Posts: 4105
- Joined: 28/01/2012 11:38
#37288 Re: Zeničani
Koga boli kurac za grad.Casual's wrote:Je l' se iko od ovih vijecnika i klinaca ikada provozao Masarykovom? Bolji je put u seocima kojeg opet radi.
Eno i Ulica Ivana Gundulića pored gradskog groblja, ko da je haubica 155 mm djelovala mjesec dana po njoj.
Bitno je da bagra koja se može kupit za paket dobije asfalt.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#37289 Re: Zeničani
Ulica kod kineskog, pa pored pijace - Allahumesali. Centar jebenog grada.
Zato ulice do privatnih vikendica i avlija idu ko lude
Zato ulice do privatnih vikendica i avlija idu ko lude
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#37290 Re: Zeničani
Pa recite mi gradsku ulicu koja je rekonstruirana ? Samo jednu u zadnje 3 godine?
Možete nabrajati ulice do prekosutra, sela odlucuju
Možete nabrajati ulice do prekosutra, sela odlucuju
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66002
- Joined: 03/08/2010 19:04
#37291 Re: Zeničani
trg kod pozorista,gradske uprave,mup-a
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#37292 Re: Zeničani
plocice na tom trgu nisu vise polomljene, vec su smrskane od silnih automobila. kao da hodas po pustinjskim dinama.kakavdanakneiskustvu wrote:trg kod pozorista,gradske uprave,mup-a
isti slucaj je kod lamele, na strani bulevara.
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#37293 Re: Zeničani
60 miliona ste spiskali a niste završili posao. Kilometar GGM-a koštao skuplje od kilometra autoputa...Grad uložio u regionalnu cestu 30 mil. a kanton u regionalnu 1 milion i hvale se time, doduše planirali sredstva još nisu realizovali...Casual's wrote:Ulica kod kineskog, pa pored pijace - Allahumesali. Centar jebenog grada.
Zato ulice do privatnih vikendica i avlija idu ko lude
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#37294 Re: Zeničani
Budi faca pa se javi kada te neko nesto konkretno pita, nemoj izbjegavati odgovore. Kada tu naviku steknes mozes pisati nebuloze.
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#37295 Re: Zeničani
Pa de ospori činjenice.
Sve ima uzrok i posljedice, samo se neki prve grbavi...
Sve ima uzrok i posljedice, samo se neki prve grbavi...
-
skoronikako
- Posts: 1135
- Joined: 08/10/2018 12:09
#37296 Re: Zeničani
Neka sela su u nemilosti "Kr0lja" jer valjda nisu glasali za njeg.
@Smart ceste su nam grbave. Trenutno je tu "Kr0lj" i trenutno je on kriv. Prije tog je bila kriva SDA za grbave ceste u njihov vakat.
@Smart ceste su nam grbave. Trenutno je tu "Kr0lj" i trenutno je on kriv. Prije tog je bila kriva SDA za grbave ceste u njihov vakat.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66002
- Joined: 03/08/2010 19:04
- kamberovica polje
- Posts: 4105
- Joined: 28/01/2012 11:38
#37298 Re: Zeničani
Ima li ijedan kandidat za gradonačelnika muda prozvati IZ za ono ruglo od Sultan Ahmedovog kompleksa?
Retoričko pitanje, naravno.
Retoričko pitanje, naravno.
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#37299 Re: Zeničani
kamberovica polje wrote:Ima li ijedan kandidat za gradonačelnika muda prozvati IZ za ono ruglo od Sultan Ahmedovog kompleksa?
Retoričko pitanje, naravno.
ne treba petlja, vec osjecaj za estetiku koja se stice od dana kad smo rodjeni, pa kroz skolu i nastojanje da sirimo svjetonazore.
kako su zadnjih godina obicni prostaci na vlasti koji su stoposto odrastali u prljavim avlijama, ali vazno je napomenuti da su imali ciste goozice.
tako da je i dan danas njima bitno cisto doope, a to sto je u avliji haos, zbuka sa strane i kuca bez fasade to ne igra bitnu ulogu kod Boga.
isti princip njihovog promisljanja o prostoru primjeni i na Sultan Ahmedov kompleks i dobit ces odgovor. odgovor da u doglednoj budnocnosti nema citaonica, biblioteka, novih skola, laboratorija, ali neka nama kapitalnih ulaganja, merkatora, zare i ha-und-ema i kafana pa da se dicimo po svijetu.
nikada se necemo rijesiti neotesanih i poroznih seljacina.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66002
- Joined: 03/08/2010 19:04
#37300 Re: Zeničani
kamberovica polje wrote:Ima li ijedan kandidat za gradonačelnika muda prozvati IZ za ono ruglo od Sultan Ahmedovog kompleksa?
Retoričko pitanje, naravno.
jedem laptop ako to neko upita,jedino mozda onaj mirad,svakom ko bi to spomenuo,pojedini bi dali etiketu islamofoba i hajd se ti kasnije operi od toga
