Makar sada imas kurseva na svakome koraku. Ostavi se pive ispred haustora komnisticke zgrade, pa se malo educiraj. Otidji Rami neka te cvajom pocasti, kazu da se sazali na takve kao ti, pa upises neki kurs.Tempo wrote:sam si se hvalio da ovdje lobiras za ramu. normalno, ljakse ko ti ne zna razliku izmedju lobiranja i agitovanja, but never the less, ti ga duvas u njegovu tikvu. nista.. ja cu mu reci svoje utiske a on nek vidi sta ce dalje.clio_dci120 wrote:Od pocetka ti ne razumijes moje pisanje...
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#37251 Re: Zeničani
- Njanjavi
- Posts: 5023
- Joined: 09/04/2015 23:08
- Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)
#37252 Re: Zeničani
Auuu sta ti rece, spucaj ga grabljama po glavi 
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#37254 Re: Zeničani
"Kvar" je svuda. I kod mene su hladni radijatori i po danu i uvecer. Ovo nije grijanje i ovo se.ne smije naplatiti. Nikad gore grijanje nije bilo. Tacno ljude prave budalama.Ci-Nick wrote:Jučer uporno pokušavam dobiti Grijanje da pitam šta je sa grijanjem u mojoj zgradi u Radakovu,..telefonski broj koji je naveden kao broj za prijavu kvarova stalno daje signal zauzeća,.. očito neko slučajno zaboravio spustiti slušalicu.![]()
Jutros zovem neki drugi broj, sekretaricu, koga li već,.. pitam šta je sa grijanjem..
Kaže nema,... Crkvice, Radakovo, Babina rijeka,.. kvar,.. dobro je počelo...
Al da dodam i jednu dobru vijest,.. ono cvijeće na mostu miriše.
Predlažem da se ubuduće drže ove vrste cvijeća koje miriše i ostavlja više prostora za pješake.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#37255 Re: Zeničani
kamberovica polje wrote:Odavno nije bila ljepša jesen, posebno u Zenici.


-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#37256 Re: Zeničani
da, da.ExNihilo wrote:Lektore, nevertheless se piše kao jedna riječ.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#37257 Re: Zeničani
https://www.zenicablog.com/reagovanje-g ... proslosti/
Reagovanje gradonačelnika Zenice: Brinemo se o zeničkoj imovini i nedozvoljavamo ponavljanje otimačina iz bliske prošlosti – Kantonalni odbor SDA ZDK svako malo vremena oglasi se saopćenjem za javnost, valjda s ciljem da građane Zenice podsjeti kako u našem gradu još uvijek nisu rasprodali tj. kupili ili uništili svu državnu imovinu. Na žalost Zeničana, manja grupa interesno vezanih kadrova SDA, svoju po naš grad pogubnu politiku, nastavlja nesmanjenim intenzitetom.
Vezano za posljednje obmanjivanje javnosti od strane KO SDA ZDK i tiče se zemljišta i objekata u krugu Kantonalne bolnice Zenica, kao gradonačelnik Zenice, čovjek koji svoje sugrađane nije zadužio ni za jednu KM i koji je vratio milione kredita bivše SDA vlasti, istovremeno rješavajući brojne projekte od kojih je najvažniji grijanje grada, dužan sam kazati sljedeće.
Ne sumnjam kako će “istorijski projekti” rekonstrukcije Kantonalne bolnice Zenica i izgradnje Interventne kardiologije, odnosno privatnih klinika u sklopu bolnice, unaprijediti zdravstvenu zaštitu građana Zenice i ZDK. To i nije teško, obzirom na haotično stanje kakvo u ovoj ustanovi vlada posljednjih godina, za što je isključivo kriva SDA.
Međutim, pitam se zbog čega bi Zeničani privatnicima poklonili 99.172 m2 zemljišta i 36.650 m2 korisnog medicinskog prostora? Tržišna vrijednost ovog zemljišta u urbanom dijelu grada iznosi preko 50 miliona KM i kao odgovoran gradonačelnik koji se brine o gradskoj imovini, moja je obaveza da zajedno sa Gradskom upravom radim i štitim interese lokalne zajednice.
Građani ZE-DO kantona na svojoj su koži osjetili i vrlo dobro znaju da Kantonalni odbor SDA ZDK čiji je predsjednik Miralem Galijašević ima bogato iskustvo u trgovini državnim zemljištem. Primjeri Krivajinih parcela u Makarskoj gdje je 8.900 m2 zemljišta na Jadranskoj obali uz njegov potpis prodato u bescijenje ili Herceg Novom gdje je opet isti čovjek potpisao saglasnost za prodaju 47.000 m2 Krivajinog zemljišta ovdašnjem biznismenu za pola miliona eura, da bi par dana kasnije preko leđa Zavidovićana ti biznismeni bliski SDA zaradili čak 18 miliona eura (https://www.youtube.com/watch?time_cont ... xvhD_20f7E), opominju nas da trebamo biti oprezni kada su u pitanju “istorijski projekti” SDA. Uostalom, ljudi iz vrha SDA ZDK su bez znanja i pitanja građana prodali u posljednjih 15-tak godina zenička odmarališta u Kaštelima, Brelima… uništili Borac, Metalno, Prim, 21. Decembar, hotel Rudar, Cimos, Zenicatrans, danas ZEPS, RMU Zenica…
Iz tih razloga i zbog toga što je zemljište u krugu bolnice sredinom prošlog vijeka obezbijeđeno iz sredstava građana Zenice, gradonačelnik i Gradska uprava mišljenja smo kako uprava JU Kantonalna bolnica Zenica i Vlada ZDK trebaju obezbijediti sredstva za realizaciju jednog infrastrukturnog projekta od društvenog značaja za sve građane Zenice.
I na kraju, ako je zemlja u krugu Kantonalne bolnice Zenica, vaša kako tvrdite, onda mi nije jasno u čemu je problem i zašto se “istorijski projekti” ne implementiraju? Ali kao i u većini stvari, vi i to lažete. S toga ovu priliku koristim da upravi KB Zenica i Vladi ZDK predlažim efikasno rješavanje spora, a to je potpisivanje Sporazuma o prenosu vlasništva nad zemljištem i objektima u krugu KB Zenica, uz uslov da Vlada ZDK preuzme obavezu finansiranja realizacije izgradnje jednog kapitalnog projekta od interesa za građane Zenice.
Vas iz Kantonalnog odbora SDA ZDK podsjećam ako ste zaboravili, da je Zenica sjedište Kantona i zbog toga vam ne bi trebao biti problem, nakon dvorana i mostova u drugim općinama ZDK, napraviti jedan kapitalan projekat od kojeg bi Zeničani, a i svi drugi građani imali korist.
Reagovanje gradonačelnika Zenice: Brinemo se o zeničkoj imovini i nedozvoljavamo ponavljanje otimačina iz bliske prošlosti – Kantonalni odbor SDA ZDK svako malo vremena oglasi se saopćenjem za javnost, valjda s ciljem da građane Zenice podsjeti kako u našem gradu još uvijek nisu rasprodali tj. kupili ili uništili svu državnu imovinu. Na žalost Zeničana, manja grupa interesno vezanih kadrova SDA, svoju po naš grad pogubnu politiku, nastavlja nesmanjenim intenzitetom.
Vezano za posljednje obmanjivanje javnosti od strane KO SDA ZDK i tiče se zemljišta i objekata u krugu Kantonalne bolnice Zenica, kao gradonačelnik Zenice, čovjek koji svoje sugrađane nije zadužio ni za jednu KM i koji je vratio milione kredita bivše SDA vlasti, istovremeno rješavajući brojne projekte od kojih je najvažniji grijanje grada, dužan sam kazati sljedeće.
Ne sumnjam kako će “istorijski projekti” rekonstrukcije Kantonalne bolnice Zenica i izgradnje Interventne kardiologije, odnosno privatnih klinika u sklopu bolnice, unaprijediti zdravstvenu zaštitu građana Zenice i ZDK. To i nije teško, obzirom na haotično stanje kakvo u ovoj ustanovi vlada posljednjih godina, za što je isključivo kriva SDA.
Međutim, pitam se zbog čega bi Zeničani privatnicima poklonili 99.172 m2 zemljišta i 36.650 m2 korisnog medicinskog prostora? Tržišna vrijednost ovog zemljišta u urbanom dijelu grada iznosi preko 50 miliona KM i kao odgovoran gradonačelnik koji se brine o gradskoj imovini, moja je obaveza da zajedno sa Gradskom upravom radim i štitim interese lokalne zajednice.
Građani ZE-DO kantona na svojoj su koži osjetili i vrlo dobro znaju da Kantonalni odbor SDA ZDK čiji je predsjednik Miralem Galijašević ima bogato iskustvo u trgovini državnim zemljištem. Primjeri Krivajinih parcela u Makarskoj gdje je 8.900 m2 zemljišta na Jadranskoj obali uz njegov potpis prodato u bescijenje ili Herceg Novom gdje je opet isti čovjek potpisao saglasnost za prodaju 47.000 m2 Krivajinog zemljišta ovdašnjem biznismenu za pola miliona eura, da bi par dana kasnije preko leđa Zavidovićana ti biznismeni bliski SDA zaradili čak 18 miliona eura (https://www.youtube.com/watch?time_cont ... xvhD_20f7E), opominju nas da trebamo biti oprezni kada su u pitanju “istorijski projekti” SDA. Uostalom, ljudi iz vrha SDA ZDK su bez znanja i pitanja građana prodali u posljednjih 15-tak godina zenička odmarališta u Kaštelima, Brelima… uništili Borac, Metalno, Prim, 21. Decembar, hotel Rudar, Cimos, Zenicatrans, danas ZEPS, RMU Zenica…
Iz tih razloga i zbog toga što je zemljište u krugu bolnice sredinom prošlog vijeka obezbijeđeno iz sredstava građana Zenice, gradonačelnik i Gradska uprava mišljenja smo kako uprava JU Kantonalna bolnica Zenica i Vlada ZDK trebaju obezbijediti sredstva za realizaciju jednog infrastrukturnog projekta od društvenog značaja za sve građane Zenice.
I na kraju, ako je zemlja u krugu Kantonalne bolnice Zenica, vaša kako tvrdite, onda mi nije jasno u čemu je problem i zašto se “istorijski projekti” ne implementiraju? Ali kao i u većini stvari, vi i to lažete. S toga ovu priliku koristim da upravi KB Zenica i Vladi ZDK predlažim efikasno rješavanje spora, a to je potpisivanje Sporazuma o prenosu vlasništva nad zemljištem i objektima u krugu KB Zenica, uz uslov da Vlada ZDK preuzme obavezu finansiranja realizacije izgradnje jednog kapitalnog projekta od interesa za građane Zenice.
Vas iz Kantonalnog odbora SDA ZDK podsjećam ako ste zaboravili, da je Zenica sjedište Kantona i zbog toga vam ne bi trebao biti problem, nakon dvorana i mostova u drugim općinama ZDK, napraviti jedan kapitalan projekat od kojeg bi Zeničani, a i svi drugi građani imali korist.
Reagovanje gradonačelnika Zenice: Brinemo se o zeničkoj imovini i nedozvoljavamo ponavljanje otimačina iz bliske prošlosti – Kantonalni odbor SDA ZDK svako malo vremena oglasi se saopćenjem za javnost, valjda s ciljem da građane Zenice podsjeti kako u našem gradu još uvijek nisu rasprodali tj. kupili ili uništili svu državnu imovinu. Na žalost Zeničana, manja grupa interesno vezanih kadrova SDA, svoju po naš grad pogubnu politiku, nastavlja nesmanjenim intenzitetom.
Vezano za posljednje obmanjivanje javnosti od strane KO SDA ZDK i tiče se zemljišta i objekata u krugu Kantonalne bolnice Zenica, kao gradonačelnik Zenice, čovjek koji svoje sugrađane nije zadužio ni za jednu KM i koji je vratio milione kredita bivše SDA vlasti, istovremeno rješavajući brojne projekte od kojih je najvažniji grijanje grada, dužan sam kazati sljedeće.
Ne sumnjam kako će “istorijski projekti” rekonstrukcije Kantonalne bolnice Zenica i izgradnje Interventne kardiologije, odnosno privatnih klinika u sklopu bolnice, unaprijediti zdravstvenu zaštitu građana Zenice i ZDK. To i nije teško, obzirom na haotično stanje kakvo u ovoj ustanovi vlada posljednjih godina, za što je isključivo kriva SDA.
Međutim, pitam se zbog čega bi Zeničani privatnicima poklonili 99.172 m2 zemljišta i 36.650 m2 korisnog medicinskog prostora? Tržišna vrijednost ovog zemljišta u urbanom dijelu grada iznosi preko 50 miliona KM i kao odgovoran gradonačelnik koji se brine o gradskoj imovini, moja je obaveza da zajedno sa Gradskom upravom radim i štitim interese lokalne zajednice.
Građani ZE-DO kantona na svojoj su koži osjetili i vrlo dobro znaju da Kantonalni odbor SDA ZDK čiji je predsjednik Miralem Galijašević ima bogato iskustvo u trgovini državnim zemljištem. Primjeri Krivajinih parcela u Makarskoj gdje je 8.900 m2 zemljišta na Jadranskoj obali uz njegov potpis prodato u bescijenje ili Herceg Novom gdje je opet isti čovjek potpisao saglasnost za prodaju 47.000 m2 Krivajinog zemljišta ovdašnjem biznismenu za pola miliona eura, da bi par dana kasnije preko leđa Zavidovićana ti biznismeni bliski SDA zaradili čak 18 miliona eura (https://www.youtube.com/watch?time_cont ... xvhD_20f7E), opominju nas da trebamo biti oprezni kada su u pitanju “istorijski projekti” SDA. Uostalom, ljudi iz vrha SDA ZDK su bez znanja i pitanja građana prodali u posljednjih 15-tak godina zenička odmarališta u Kaštelima, Brelima… uništili Borac, Metalno, Prim, 21. Decembar, hotel Rudar, Cimos, Zenicatrans, danas ZEPS, RMU Zenica…
Iz tih razloga i zbog toga što je zemljište u krugu bolnice sredinom prošlog vijeka obezbijeđeno iz sredstava građana Zenice, gradonačelnik i Gradska uprava mišljenja smo kako uprava JU Kantonalna bolnica Zenica i Vlada ZDK trebaju obezbijediti sredstva za realizaciju jednog infrastrukturnog projekta od društvenog značaja za sve građane Zenice.
I na kraju, ako je zemlja u krugu Kantonalne bolnice Zenica, vaša kako tvrdite, onda mi nije jasno u čemu je problem i zašto se “istorijski projekti” ne implementiraju? Ali kao i u većini stvari, vi i to lažete. S toga ovu priliku koristim da upravi KB Zenica i Vladi ZDK predlažim efikasno rješavanje spora, a to je potpisivanje Sporazuma o prenosu vlasništva nad zemljištem i objektima u krugu KB Zenica, uz uslov da Vlada ZDK preuzme obavezu finansiranja realizacije izgradnje jednog kapitalnog projekta od interesa za građane Zenice.
Vas iz Kantonalnog odbora SDA ZDK podsjećam ako ste zaboravili, da je Zenica sjedište Kantona i zbog toga vam ne bi trebao biti problem, nakon dvorana i mostova u drugim općinama ZDK, napraviti jedan kapitalan projekat od kojeg bi Zeničani, a i svi drugi građani imali korist.
Reagovanje gradonačelnika Zenice: Brinemo se o zeničkoj imovini i nedozvoljavamo ponavljanje otimačina iz bliske prošlosti – Kantonalni odbor SDA ZDK svako malo vremena oglasi se saopćenjem za javnost, valjda s ciljem da građane Zenice podsjeti kako u našem gradu još uvijek nisu rasprodali tj. kupili ili uništili svu državnu imovinu. Na žalost Zeničana, manja grupa interesno vezanih kadrova SDA, svoju po naš grad pogubnu politiku, nastavlja nesmanjenim intenzitetom.
Vezano za posljednje obmanjivanje javnosti od strane KO SDA ZDK i tiče se zemljišta i objekata u krugu Kantonalne bolnice Zenica, kao gradonačelnik Zenice, čovjek koji svoje sugrađane nije zadužio ni za jednu KM i koji je vratio milione kredita bivše SDA vlasti, istovremeno rješavajući brojne projekte od kojih je najvažniji grijanje grada, dužan sam kazati sljedeće.
Ne sumnjam kako će “istorijski projekti” rekonstrukcije Kantonalne bolnice Zenica i izgradnje Interventne kardiologije, odnosno privatnih klinika u sklopu bolnice, unaprijediti zdravstvenu zaštitu građana Zenice i ZDK. To i nije teško, obzirom na haotično stanje kakvo u ovoj ustanovi vlada posljednjih godina, za što je isključivo kriva SDA.
Međutim, pitam se zbog čega bi Zeničani privatnicima poklonili 99.172 m2 zemljišta i 36.650 m2 korisnog medicinskog prostora? Tržišna vrijednost ovog zemljišta u urbanom dijelu grada iznosi preko 50 miliona KM i kao odgovoran gradonačelnik koji se brine o gradskoj imovini, moja je obaveza da zajedno sa Gradskom upravom radim i štitim interese lokalne zajednice.
Građani ZE-DO kantona na svojoj su koži osjetili i vrlo dobro znaju da Kantonalni odbor SDA ZDK čiji je predsjednik Miralem Galijašević ima bogato iskustvo u trgovini državnim zemljištem. Primjeri Krivajinih parcela u Makarskoj gdje je 8.900 m2 zemljišta na Jadranskoj obali uz njegov potpis prodato u bescijenje ili Herceg Novom gdje je opet isti čovjek potpisao saglasnost za prodaju 47.000 m2 Krivajinog zemljišta ovdašnjem biznismenu za pola miliona eura, da bi par dana kasnije preko leđa Zavidovićana ti biznismeni bliski SDA zaradili čak 18 miliona eura (https://www.youtube.com/watch?time_cont ... xvhD_20f7E), opominju nas da trebamo biti oprezni kada su u pitanju “istorijski projekti” SDA. Uostalom, ljudi iz vrha SDA ZDK su bez znanja i pitanja građana prodali u posljednjih 15-tak godina zenička odmarališta u Kaštelima, Brelima… uništili Borac, Metalno, Prim, 21. Decembar, hotel Rudar, Cimos, Zenicatrans, danas ZEPS, RMU Zenica…
Iz tih razloga i zbog toga što je zemljište u krugu bolnice sredinom prošlog vijeka obezbijeđeno iz sredstava građana Zenice, gradonačelnik i Gradska uprava mišljenja smo kako uprava JU Kantonalna bolnica Zenica i Vlada ZDK trebaju obezbijediti sredstva za realizaciju jednog infrastrukturnog projekta od društvenog značaja za sve građane Zenice.
I na kraju, ako je zemlja u krugu Kantonalne bolnice Zenica, vaša kako tvrdite, onda mi nije jasno u čemu je problem i zašto se “istorijski projekti” ne implementiraju? Ali kao i u većini stvari, vi i to lažete. S toga ovu priliku koristim da upravi KB Zenica i Vladi ZDK predlažim efikasno rješavanje spora, a to je potpisivanje Sporazuma o prenosu vlasništva nad zemljištem i objektima u krugu KB Zenica, uz uslov da Vlada ZDK preuzme obavezu finansiranja realizacije izgradnje jednog kapitalnog projekta od interesa za građane Zenice.
Vas iz Kantonalnog odbora SDA ZDK podsjećam ako ste zaboravili, da je Zenica sjedište Kantona i zbog toga vam ne bi trebao biti problem, nakon dvorana i mostova u drugim općinama ZDK, napraviti jedan kapitalan projekat od kojeg bi Zeničani, a i svi drugi građani imali korist.
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#37258 Re: Zeničani
od mene fudo nije dobio glas, jer je bio u SDA. svi koji su u toj partiji sada ili su bili, od mene nece dobiti ni zvaku, a jos manje moje vrijeme da odem neke nedjelje do neke skole i dam dam svoj glas.
nikada.
interesuje me, sto on, koji se krstio srednjim imenom ekonomski ekspert, podrazumijeva pod korisnom infrastrukturom u krugu bolnice za sve gradjane?
shopping mall? wellness i spa centar ili restoran, k'o nekoc kad je Salcinovic uvaljivao svoje smrdljive i masne restoran sa ubojitim kalorijama i kolesterolom. u Bolnici.
nije tacno definirao sto je njemu to znacajna infrastruktura od kapitalnog znacaja?
nove spavaonice?
moze li mi neko od njegovih saradnika, kao cetverogodisnjem djetetu objasniti, sto bi on mogao u ovom slucaju zemljista da ucini korisno za gradjane?
meni je poznato da u civiliziranom svijetu, Grad daje zemljiste za bolnice i rado motivira ljude ili altruisticne porodice koji daju donacije za izgradnju krila, posebnih odjela, parkova, opreme, itd.
to sto on nabraja sto je SDA ucinila i gdje je omanula, apsoutno ga ne abolira krivice da je i sam sudionik takvih otimacina, jer dolazi iz te partijske porodice koja je ucinila ovaj narod jos bijednijim od JNA.
nikada.
interesuje me, sto on, koji se krstio srednjim imenom ekonomski ekspert, podrazumijeva pod korisnom infrastrukturom u krugu bolnice za sve gradjane?
shopping mall? wellness i spa centar ili restoran, k'o nekoc kad je Salcinovic uvaljivao svoje smrdljive i masne restoran sa ubojitim kalorijama i kolesterolom. u Bolnici.
nije tacno definirao sto je njemu to znacajna infrastruktura od kapitalnog znacaja?
nove spavaonice?
moze li mi neko od njegovih saradnika, kao cetverogodisnjem djetetu objasniti, sto bi on mogao u ovom slucaju zemljista da ucini korisno za gradjane?
meni je poznato da u civiliziranom svijetu, Grad daje zemljiste za bolnice i rado motivira ljude ili altruisticne porodice koji daju donacije za izgradnju krila, posebnih odjela, parkova, opreme, itd.
to sto on nabraja sto je SDA ucinila i gdje je omanula, apsoutno ga ne abolira krivice da je i sam sudionik takvih otimacina, jer dolazi iz te partijske porodice koja je ucinila ovaj narod jos bijednijim od JNA.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#37259 Re: Zeničani
Jednom je ludi Mirad rekao da je neka kosmicka pravda sto je Huso umro od karcinoma pluca jer je nosao majice Mittala i govorio da su nam indijanci drugari
E sad vjerovatno ce vakufsku budalu opaliti hercika i odapet ce negdje na putu do Tuzle
A koliko loche i puši brzo ce mu trebati ta kardiologija koju blokira nakim spinovima o žicarama i cemu svim ne
E sad vjerovatno ce vakufsku budalu opaliti hercika i odapet ce negdje na putu do Tuzle
A koliko loche i puši brzo ce mu trebati ta kardiologija koju blokira nakim spinovima o žicarama i cemu svim ne
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#37260 Re: Zeničani
ponekad tu kosmcku pravdu dovodim u pitanje. ne bi me iznenadilo da su Dodiku nakon sto smaze citavo tele i prase, arterije k'o u novorodjenceta. statistika jos pokazuje su svi stvarno zlobnici tu, postoje, otimaju, uzurpiraju, ponizavaju i iebu u zdrav mozak.kamen spoticanja wrote:Jednom je ludi Mirad rekao da je neka kosmicka pravda sto je Huso umro od karcinoma pluca jer je nosao majice Mittala i govorio da su nam indijanci drugari
E sad vjerovatno ce vakufsku budalu opaliti hercika i odapet ce negdje na putu do Tuzle![]()
A koliko loche i puši brzo ce mu trebati ta kardiologija koju blokira nakim spinovima o žicarama i cemu svim ne
sta tacno fudo hoce?
kakvo je to dobro za gradjane o kojem on palamudi ovih dana?
priznajem da citavu stvar uopce ne pratim, ali ova makljaza oko zemljista bolnice koja je sve jadnija i bijednija od kraja rata do danas?
koji je plan s tim da "zeli dobro gradjanima"? izgraditi lovom od zemljista iz "privredne zone" supersonicne i zasebna krila ortopedije, plastike i neurohirurgije?, ili ce se koristiti starim dobrim receptom i gradjanima ponuditi stambene objekte ili, ne daj Boze, Zaru i H&M u zgradi od stakla?
evo, kao gradjanin tog grada, zelim da Zenica ima odvojena krila spomenutih odjela. kao gradjanin zelim da pacijenti imaju park u kojem ce se releksirti. boli me dupe za kapitalne investicije u dometu supermarketa i robne kuce i spavaonica.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#37261 Re: Zeničani
Ma nece nista
Koristi sda metodu blokiranja politickog oponenta pa uslovljava tu neku izgradnju,renoviranje po bolnici nekim prostornim planovima,mostovima,zicarama i sta sve vec nije rekao a samo da mu politicki oponent me bi zabiljezio koji poen
Dakle radi ono sto njemu rade zeleni dok rulja,salyveni,carsije i qurci aplaudiraju "svojoj strani"
Koristi sda metodu blokiranja politickog oponenta pa uslovljava tu neku izgradnju,renoviranje po bolnici nekim prostornim planovima,mostovima,zicarama i sta sve vec nije rekao a samo da mu politicki oponent me bi zabiljezio koji poen
Dakle radi ono sto njemu rade zeleni dok rulja,salyveni,carsije i qurci aplaudiraju "svojoj strani"
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#37262 Re: Zeničani
i to je najtuzniji momenat. sto rulja sve ovo kapira kao neku fudbalsku tekmu, i samo treba da bira da l' da navija za plavi ili bijeli dres.kamen spoticanja wrote:Ma nece nista
Koristi sda metodu blokiranja politickog oponenta pa uslovljava tu neku izgradnju,renoviranje po bolnici nekim prostornim planovima,mostovima,zicarama i sta sve vec nije rekao a samo da mu politicki oponent me bi zabiljezio koji poen
Dakle radi ono sto njemu rade zeleni dok rulja,salyveni,carsije i qurci aplaudiraju "svojoj strani"
ne kapiraju da se radi o njihovoj glavi, njihovom zdravlju. dok ce fudo mersidinim bemveom (koji garant na neko dugme izbaci rotore) odletjeti do klinike Schwarzwald za tili cas.
rulja je najproblematicnija, jer ona nista ne vidi. nema nikakav osjecaj za estetiku, za nesto normalno, umjereno.
ona samo guta sline sa sailivenovog fejzbuka ili carsijeze i klikce.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#37263 Re: Zeničani
jeste. taj navijacki mentalitet radi na svim nivoima. i na svim nivoima nas unistava. navijacki mentalitet je po svojoj prirodi suprotan kritici, a kritika je osnovni pokretac ka boljem. nazalost svaka kritika je prilika za oportuniste da dobronamjernog kriticara prokazu kao arhineprijatelja.
o rulji, ili vecini, je sve rekao srpski istoricar i politicar ivan djuric: vecina nikad nije u pravu. to je istorijski dokazana cinjenica.
o rulji, ili vecini, je sve rekao srpski istoricar i politicar ivan djuric: vecina nikad nije u pravu. to je istorijski dokazana cinjenica.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#37264 Re: Zeničani
Zamisli voze Fudu u operacionu salu, a tamo mu masku za anesteziju stavlja Skomorac koji govori Ekremu odvrni taj zrOkkamen spoticanja wrote:Jednom je ludi Mirad rekao da je neka kosmicka pravda sto je Huso umro od karcinoma pluca jer je nosao majice Mittala i govorio da su nam indijanci drugari
E sad vjerovatno ce vakufsku budalu opaliti hercika i odapet ce negdje na putu do Tuzle![]()
A koliko loche i puši brzo ce mu trebati ta kardiologija koju blokira nakim spinovima o žicarama i cemu svim ne
- Zaitsev
- Posts: 1998
- Joined: 08/10/2011 14:31
- Location: Zenica
- Contact:
#37265 Re: Zeničani
Mudrac, padeže ponoviti... Instrumental posebno....moet-perignon wrote:clio_dci120 wrote:Ne bi me iznenadilo i da si sam KF, ako vec nisi dupli moetov profil.![]()
slozili smo se da sam Fudina Mersiha, i upravo sam kuci s vrata iz Stacionara.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#37267 Re: Zeničani
Radi Zizi
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#37268 Re: Zeničani
Zaitsev wrote:Mudrac, padeže ponoviti... Instrumental posebno....moet-perignon wrote:clio_dci120 wrote:Ne bi me iznenadilo i da si sam KF, ako vec nisi dupli moetov profil.![]()
slozili smo se da sam Fudina Mersiha, i upravo sam kuci s vrata iz Stacionara.
cim ti rijesis da eliminiras suvisne tacke na kraju recenice.
nisi pismen kao sto mislis.
no, ako te nesto tjesi, pismeniji si od fude.
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#37269 Re: Zeničani
bas je nevolja roditi se na Balkanu. ljudi se prodaju za teglu ajvara.Tempo wrote:jeste. taj navijacki mentalitet radi na svim nivoima. i na svim nivoima nas unistava. navijacki mentalitet je po svojoj prirodi suprotan kritici, a kritika je osnovni pokretac ka boljem. nazalost svaka kritika je prilika za oportuniste da dobronamjernog kriticara prokazu kao arhineprijatelja.
o rulji, ili vecini, je sve rekao srpski istoricar i politicar ivan djuric: vecina nikad nije u pravu. to je istorijski dokazana cinjenica.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66012
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#37271 Re: Zeničani
Sinoc kraj medicinske skole zena i covjek pedalaju na biciklima.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#37272 Re: Zeničani
Kamen odluci sekamen spoticanja wrote:Ma nece nista
Koristi sda metodu blokiranja politickog oponenta pa uslovljava tu neku izgradnju,renoviranje po bolnici nekim prostornim planovima,mostovima,zicarama i sta sve vec nije rekao a samo da mu politicki oponent me bi zabiljezio koji poen
Dakle radi ono sto njemu rade zeleni dok rulja,salyveni,carsije i qurci aplaudiraju "svojoj strani"
Jedan dan pises treba ostati jos 4 godine, drugi dan skontas da ces onda jos 4 godine slusati ublehe blokiraju nas, nedaju nam, zaduzeni smo itd.
I tako onda prodje skoro decenija ili 8 godina(2 mandata) a bez ijednog projekta a jedini grad bez trga npr, da ne nabrajam kompleksnije stvari
ili slusas o led rasvjeti a evo treci put tender( manji za 4 miliona od prva dva) raspisan a dvije godine slusamo o ledovima na tamnim zenickim ulicama itd.
Ali nazalost sela ce poraziti promjenu bilo kakvu jer su kupljeni asfaltom i to je to
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#37273 Re: Zeničani
I dalje mislim.da mu je jos jedan mandat obavezan
Da svi dobijemo sta zasluzujemo
Da svi dobijemo sta zasluzujemo
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#37274 Re: Zeničani
Je l' se iko od ovih vijecnika i klinaca ikada provozao Masarykovom? Bolji je put u seocima kojeg opet radi. 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#37275 Re: Zeničani
U Masarikovoj zivi 100 ljudi, to je samo 20 glasova plafon 
