Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#37251 Re: Utakmice.

Post by 90minut »

Eto jos jedan kiks Zrinje bez Corluke protiv nas crveni plus smo sigurno odmornija ekipa jos se Cirjak vraca nakon suspenzije uz registrovanog afrikanca i Mustafica.

Na pobjedu ici.
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#37252 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

Dinostula wrote: 31/08/2022 18:10
Registarska tablica wrote: 31/08/2022 07:59

Nista nam kartoni ne znace kad vidis koliko tekmi su odigrali... Mozda neki crveni, al tesko...
Corluka im propusta Borac zbog crvenog protiv zelje. Znaci on ce im biti siguran protiv nas :D
Sad Corluka dobio crveni nema ga protiv nas. :D
Kladionica mi je jaca strana :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37253 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Dinostula wrote: 31/08/2022 14:09 Dzafic i Catakovic sigurno dobri igraci ali ih Dudic zavaljuje kako bi se grisini nogicama Suljicu nazor napravilo mjesto u prvom timu.Jedino ga povreda moze drzati van prvog tima.Ne znam zasto ne probati jednu sa Catakovicem u napadu ovaj me Nardin nicim nije posebno odusevio malo mi baca na Handzica ubode jednu iz 10 sansi.
Vjeruj da se isto pitam. Trpa se stalno na desno krilo, a ne ide mu baš najbolje, iako se momak trudi, stalo mu je. Daj ga u napad malo. Više Džafić u napadu, nego Čataković. :-) I mislim da preslabo iskorištavamo šuteve od ove dvojice. Obojica imaju odličan šut, zašto im onda ne stvarati prostor da šutaju.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37254 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Registrovani Mirza i brat iz Gane. Još dva veznjaka na raspolaganju Dudiću. Vidjet ćemo mogu li se odmah uklopiti u ekipu. Sada je tu jača konkurencija. Mogao bi Andrej ostati na stoperu do kraja polusezone jer nismo našli novog stopera.
User avatar
vicious
Posts: 7669
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37255 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Meni se cini da je Andreju ovaj prinudni prelazak na stopera dosao kao kec na 10, godi mu.
Prosle sezone je nekako poceo stagnirati na svojoj poziciji, a ovdje je nakon prve mozda 2 utakmice koje su bile malo klimave opet proigrao na visokom nivou.
last mohicans
Posts: 18267
Joined: 09/08/2012 23:19

#37256 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Tako nekako, jos je opasan kad se uključuje iz drugog plana i zadnje linije. Biva iznenađenje odbranama. On ima dobar šut, samo da malo popravi preciznost,mogao bi biti naš Paul Scholes :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37257 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#37258 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Nema corluke, ticinovica,mandica.. mozemo li iznenaditi?!
User avatar
dzeno123
Posts: 1843
Joined: 20/04/2009 20:39
Location: Dreamland

#37259 Re: Utakmice.

Post by dzeno123 »

omega369 wrote: 03/09/2022 22:49 Nema corluke, ticinovica,mandica.. mozemo li iznenaditi?!
Ne
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#37260 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Meni su se utakmice sa Zrinjskim uvijek sviđale, otvoreno igraju napadački, nema taktiziranja previše, svako svakog može pobijediti, ovaj put mi aBd uzimamo tri boda
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#37261 Re: Utakmice.

Post by ZonFon »

Uz pristup sa pocetka mozemo se nadati necemu, uz pristup kao protiv TC i Igmana nam je tambura
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#37262 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

ZonFon wrote: 04/09/2022 08:56 Uz pristup sa pocetka mozemo se nadati necemu, uz pristup kao protiv TC i Igmana nam je tambura
I uz suđenje kao u derbiju isto nam je tambura
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#37263 Re: Utakmice.

Post by ruud »

1 2 akoBogda
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37264 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

omega369 wrote: 03/09/2022 22:49 Nema corluke, ticinovica,mandica.. mozemo li iznenaditi?!
Kako misliš da iznenadimo protiv fenjeraša? :? :mrgreen:
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#37265 Re: Utakmice.

Post by animus »

Joj naše lige. Igra prva i zadnja ekipa na tabeli i svi kazu derbi kola a mozda i polusezone. :lol:
Registarska tablica
Posts: 499
Joined: 09/08/2022 10:07

#37266 Re: Utakmice.

Post by Registarska tablica »

animus wrote: 04/09/2022 11:24 Joj naše lige. Igra prva i zadnja ekipa na tabeli i svi kazu derbi kola a mozda i polusezone. :lol:
Jos kad vidis kvoge na tabeli, na zadnjeg 1,60 :lol: :lol:

Najopasnija kvota za odigrati :lol:

Nzm jesam li ijednu na 1,60 prosao
User avatar
Dinostula
Posts: 3788
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#37267 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Registarska tablica wrote: 04/09/2022 13:17
animus wrote: 04/09/2022 11:24 Joj naše lige. Igra prva i zadnja ekipa na tabeli i svi kazu derbi kola a mozda i polusezone. :lol:
Jos kad vidis kvoge na tabeli, na zadnjeg 1,60 :lol: :lol:

Najopasnija kvota za odigrati :lol:

Nzm jesam li ijednu na 1,60 prosao
1,60 i 1,70 na tiketu narosto vriste padas sine 100% bolje je lupiti i kvotu 2.50 nego te dvije. :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37268 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Dal dal dal dal :izet:

Trpaaaaajjj
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22785
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#37269 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Neka mi se sudija kurca napusi.
il dottore
Posts: 1691
Joined: 12/04/2014 20:35

#37270 Re: Utakmice.

Post by il dottore »

Igranku su nam spremili u zapadnom Mostaru
Tuku od pocetka a Bilbija pusta. Musu povrijedili.
Evo sad iz aviona udari levat Tomasevica i nista...
Musa lezi u 15' oni nece da izbace loptu.
A evo i penala
Kakav cirkus
Last edited by il dottore on 04/09/2022 19:23, edited 1 time in total.
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#37271 Re: Utakmice.

Post by zbunjola71sa »

ovo penal? :shock:
User avatar
van Basten
Posts: 7965
Joined: 21/09/2006 02:59

#37272 Re: Utakmice.

Post by van Basten »

Ja ne znam do kada ce ovako sudjenje prolaziti sutke kod nas... ovo je kriminal
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#37273 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Đubre im šilji od prve sekunde, za lijekova mu trebalo, a i Vici se sjetim matere chetnicke, svima je FKS trn u oku majku vam kriminalnu, u najvećim mukama krepavali a ne mogli krepati!

NAPUSTITE TEREN, GONI OVAJ CIRKUS U PM VIŠE!
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37274 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Ma ne treba se ovdje sekirati. Ovo će sudija završiti ako ne završi Zrinjski
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#37275 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Smiješno. Pogura ih u pravom trenutku kad su tonuli , i biće poslije zasluženo
Post Reply