Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
90minut
- Posts: 12889
- Joined: 07/04/2019 10:56
#37251 Re: Utakmice.
Eto jos jedan kiks Zrinje bez Corluke protiv nas crveni plus smo sigurno odmornija ekipa jos se Cirjak vraca nakon suspenzije uz registrovanog afrikanca i Mustafica.
Na pobjedu ici.
Na pobjedu ici.
-
Registarska tablica
- Posts: 499
- Joined: 09/08/2022 10:07
#37252 Re: Utakmice.
Kladionica mi je jaca stranaDinostula wrote: ↑31/08/2022 18:10Sad Corluka dobio crveni nema ga protiv nas.Registarska tablica wrote: ↑31/08/2022 07:59
Nista nam kartoni ne znace kad vidis koliko tekmi su odigrali... Mozda neki crveni, al tesko...
Corluka im propusta Borac zbog crvenog protiv zelje. Znaci on ce im biti siguran protiv nas![]()
![]()
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37253 Re: Utakmice.
Vjeruj da se isto pitam. Trpa se stalno na desno krilo, a ne ide mu baš najbolje, iako se momak trudi, stalo mu je. Daj ga u napad malo. Više Džafić u napadu, nego Čataković.Dinostula wrote: ↑31/08/2022 14:09 Dzafic i Catakovic sigurno dobri igraci ali ih Dudic zavaljuje kako bi se grisini nogicama Suljicu nazor napravilo mjesto u prvom timu.Jedino ga povreda moze drzati van prvog tima.Ne znam zasto ne probati jednu sa Catakovicem u napadu ovaj me Nardin nicim nije posebno odusevio malo mi baca na Handzica ubode jednu iz 10 sansi.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37254 Re: Utakmice.
Registrovani Mirza i brat iz Gane. Još dva veznjaka na raspolaganju Dudiću. Vidjet ćemo mogu li se odmah uklopiti u ekipu. Sada je tu jača konkurencija. Mogao bi Andrej ostati na stoperu do kraja polusezone jer nismo našli novog stopera.
- vicious
- Posts: 7669
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#37255 Re: Utakmice.
Meni se cini da je Andreju ovaj prinudni prelazak na stopera dosao kao kec na 10, godi mu.
Prosle sezone je nekako poceo stagnirati na svojoj poziciji, a ovdje je nakon prve mozda 2 utakmice koje su bile malo klimave opet proigrao na visokom nivou.
Prosle sezone je nekako poceo stagnirati na svojoj poziciji, a ovdje je nakon prve mozda 2 utakmice koje su bile malo klimave opet proigrao na visokom nivou.
-
last mohicans
- Posts: 18267
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37256 Re: Utakmice.
Tako nekako, jos je opasan kad se uključuje iz drugog plana i zadnje linije. Biva iznenađenje odbranama. On ima dobar šut, samo da malo popravi preciznost,mogao bi biti naš Paul Scholes 
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#37258 Re: Utakmice.
Nema corluke, ticinovica,mandica.. mozemo li iznenaditi?!
- dzeno123
- Posts: 1843
- Joined: 20/04/2009 20:39
- Location: Dreamland
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#37260 Re: Utakmice.
Meni su se utakmice sa Zrinjskim uvijek sviđale, otvoreno igraju napadački, nema taktiziranja previše, svako svakog može pobijediti, ovaj put mi aBd uzimamo tri boda
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#37261 Re: Utakmice.
Uz pristup sa pocetka mozemo se nadati necemu, uz pristup kao protiv TC i Igmana nam je tambura
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- animus
- Posts: 5728
- Joined: 21/06/2012 13:13
#37265 Re: Utakmice.
Joj naše lige. Igra prva i zadnja ekipa na tabeli i svi kazu derbi kola a mozda i polusezone. 
-
Registarska tablica
- Posts: 499
- Joined: 09/08/2022 10:07
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#37267 Re: Utakmice.
1,60 i 1,70 na tiketu narosto vriste padas sine 100% bolje je lupiti i kvotu 2.50 nego te dvije.Registarska tablica wrote: ↑04/09/2022 13:17Jos kad vidis kvoge na tabeli, na zadnjeg 1,60![]()
![]()
Najopasnija kvota za odigrati![]()
Nzm jesam li ijednu na 1,60 prosao
- Logovan
- Posts: 102831
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37268 Re: Utakmice.
Dal dal dal dal
Trpaaaaajjj
Trpaaaaajjj
- GandalfSivi
- Posts: 22785
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#37269 Re: Utakmice.
Neka mi se sudija kurca napusi.
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#37270 Re: Utakmice.
Igranku su nam spremili u zapadnom Mostaru
Tuku od pocetka a Bilbija pusta. Musu povrijedili.
Evo sad iz aviona udari levat Tomasevica i nista...
Musa lezi u 15' oni nece da izbace loptu.
A evo i penala
Kakav cirkus
Tuku od pocetka a Bilbija pusta. Musu povrijedili.
Evo sad iz aviona udari levat Tomasevica i nista...
Musa lezi u 15' oni nece da izbace loptu.
A evo i penala
Kakav cirkus
Last edited by il dottore on 04/09/2022 19:23, edited 1 time in total.
- van Basten
- Posts: 7965
- Joined: 21/09/2006 02:59
#37272 Re: Utakmice.
Ja ne znam do kada ce ovako sudjenje prolaziti sutke kod nas... ovo je kriminal
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#37273 Re: Utakmice.
Đubre im šilji od prve sekunde, za lijekova mu trebalo, a i Vici se sjetim matere chetnicke, svima je FKS trn u oku majku vam kriminalnu, u najvećim mukama krepavali a ne mogli krepati!
NAPUSTITE TEREN, GONI OVAJ CIRKUS U PM VIŠE!
NAPUSTITE TEREN, GONI OVAJ CIRKUS U PM VIŠE!
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#37274 Re: Utakmice.
Ma ne treba se ovdje sekirati. Ovo će sudija završiti ako ne završi Zrinjski
-
sencobih
- Posts: 7535
- Joined: 08/09/2010 08:33
#37275 Re: Utakmice.
Smiješno. Pogura ih u pravom trenutku kad su tonuli , i biće poslije zasluženo
