La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#3726 Re: Spanska liga ( Primera División )
Odvratna utakmica, ovo ako se zove najveca utakmica na svijetu jebo takav sport.
- Point.
- Posts: 33477
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#3727 Re: Spanska liga ( Primera División )
Sutra u 3 je pravi derbi. Jebo ovaj nasminkani, elitni takozvani derbi sa pretplacenim padavicarima, glumcima zvijezdama koji bjeze od poreza.Nadzorna_ploca wrote:Odvratna utakmica, ovo ako se zove najveca utakmica na svijetu jebo takav sport.
-
zenit dozic
- Posts: 2531
- Joined: 07/09/2014 11:48
#3728 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ramo je najveca faca u svijetu fudbala.Point. wrote:Ima li gore njuske od Ramosa u svijetu fudbala.
Penaldo i gdjessi mu ni do koljena kad su pitanju bitne tekme
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#3729 Re: Spanska liga ( Primera División )

Jebo te i Pike traži penal za Real
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3730 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pa pošten igrač, ne voli da neko bude zakinut.AmiĐa_Idriz wrote:
Jebo te i Pike traži penal za Real
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#3731 Re: Spanska liga ( Primera División )
http://forum.klix.ba/bara-madrid-los-cl ... #p10738516
nekada najjača tema na forumu bila, danas ni pola stranica nije ispisano :/
nekada najjača tema na forumu bila, danas ni pola stranica nije ispisano :/
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#3732 Re: Spanska liga ( Primera División )
Odličan meč u Sevilji, još se i nebo otvorilo 
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#3733 Re: Spanska liga ( Primera División )
Zamrle sve teme, ne mozes nista procitat ccVelkoski wrote:http://forum.klix.ba/bara-madrid-los-cl ... #p10738516
nekada najjača tema na forumu bila, danas ni pola stranica nije ispisano :/
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3734 Re: Spanska liga ( Primera División )
Novi grb Atletico Madrida, a novi stadion zvati će im se 'Wanda Metropolitano'.


- Point.
- Posts: 33477
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#3735 Re: Spanska liga ( Primera División )
Znaci prodaju Grizmana na ljeto i dovode Icardija.Logovan wrote:Novi grb Atletico Madrida, a novi stadion zvati će im se 'Wanda Metropolitano'.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3736 Re: Spanska liga ( Primera División )
Deportivo-Osasuna nestalo struje na poluvremenu 
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3737 Re: Spanska liga ( Primera División )
Jovetić prešao u Sevillu, posudba.
-
groove
- Posts: 4644
- Joined: 13/10/2007 08:18
#3738 Re: Spanska liga ( Primera División )
baskijci sinoc rutinski razvalili onu vjestacku tvorevinu 
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3739 Re: Spanska liga ( Primera División )
Lik naziva Barcu vještačkom tvorevinom.

- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#3740 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ne pratiš temu Bundesliga...LSD wrote:Lik naziva Barcu vještačkom tvorevinom.
![]()
Werder>Barca
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3741 Re: Spanska liga ( Primera División )
Hajd, to je legitimno, svako im pravo da misli kako je tim za kojeg navija najbolji.MOSALJOZE wrote:Ne pratiš temu Bundesliga...LSD wrote:Lik naziva Barcu vještačkom tvorevinom.
![]()
Werder>Barca
Al nazivati Barcu vještačkom tvorevinom, trpati je u isti koš sa Cityem, PSG i slicno - to je autogol pod prečku
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#3742 Re: Spanska liga ( Primera División )
Zaebancija
ga ti 
- Tito_i_Partija
- Posts: 12405
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#3743 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ne konta LSD o cemu se radi. Navrati malo cesce na temu Bundesliga.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#3744 Re: Spanska liga ( Primera División )
Kako je moguće da ovaj Ochoa nije nešto ozbiljnije napravio u karijeri, neki jači klub, sigurno je da ima kvalitet, ili je barem imao.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3745 Re: Spanska liga ( Primera División )
Znaci, iduce kolo istinski derbi
Ako je suditi po kupu, trebala bi Sevilla biti
Ali, mislim da nece biti isto.
Ici ce se puno ostrije i jos igraju kuci.
Sevilla u ligi je u strasnoj formi.
Nije los ni remi.
Ako je suditi po kupu, trebala bi Sevilla biti
Ali, mislim da nece biti isto.
Ici ce se puno ostrije i jos igraju kuci.
Sevilla u ligi je u strasnoj formi.
Nije los ni remi.
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#3746 Re: Spanska liga ( Primera División )
ma bit ce svegaTomahawk11 wrote:Znaci, iduce kolo istinski derbi![]()
Ako je suditi po kupu, trebala bi Sevilla biti![]()
Ali, mislim da nece biti isto.
Ici ce se puno ostrije i jos igraju kuci.
Sevilla u ligi je u strasnoj formi.
Nije los ni remi.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#3747 Re: Spanska liga ( Primera División )
E jebi ga Šišmiši 
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#3748 Re: Spanska liga ( Primera División )
izgleda bila dobra utakmica, bas im se neda promasen penal pa primise u 92. cccAmiĐa_Idriz wrote:E jebi ga Šišmiši
- Romanista 101%
- Posts: 8479
- Joined: 25/05/2010 22:24
- Location: Trigoria
- Contact:
#3749 Re: Spanska liga ( Primera División )
e jest mi krivo umjesto 2:4 oni promase penal i odmah prime gol za 3:3 nadam se da ce se izvuci iz ove krize
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#3750 Re: Spanska liga ( Primera División )
jebote jel moguce ovo, u zadnje dvije sezone
-13 penala u korist Madrida, 23 u korist Barse
- 7 penala protiv Madrida, 1 protiv Barse
- 5 crvenih kartona u korist Madrida, a 9 u korist Barse
- 5 igraca Madrida dobijali crvene, a 1 igrac Barse
ovi podaci i citanje barsine teme 2 razlicita svijeta
-13 penala u korist Madrida, 23 u korist Barse
- 7 penala protiv Madrida, 1 protiv Barse
- 5 crvenih kartona u korist Madrida, a 9 u korist Barse
- 5 igraca Madrida dobijali crvene, a 1 igrac Barse
ovi podaci i citanje barsine teme 2 razlicita svijeta
