Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Rob_Atl
Posts: 6009
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#3726 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Rob_Atl »

Hajde dobro vas je negativci vise, pa u sta vi gledate?? Jebo te do kraja kvalifikacija cemo zabit i 50 golova , a vi opet sumnjate, trazite neke formule kako se ne plasirati na svjetsko :-) ... Uzivajte ba , 5-0 u Zenici i 0-3 u Slovackoj, 7-0 lihtenstajn, a u Litvaniju poslat igrace iz Premier Lige nek se kale :D
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#3727 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka »

Rob_Atl wrote:Hajde dobro vas je negativci vise, pa u sta vi gledate?? Jebo te do kraja kvalifikacija cemo zabit i 50 golova , a vi opet sumnjate, trazite neke formule kako se ne plasirati na svjetsko :-) ... Uzivajte ba , 5-0 u Zenici i 0-3 u Slovackoj, 7-0 lihtenstajn, a u Litvaniju poslat igrace iz Premier Lige nek se kale :D
Ovo nisu uopste negativci nego oni koji hoce da se smanji euforija.Ako mislis da ce se odlucivati samo na terenu ko ce biti prvi grdno se varas.Korak po korak,jos je dosta utakmica do kraja. :bih:
User avatar
LoveIsGone
Posts: 503
Joined: 09/12/2012 13:58
Location: Sarajevo

#3728 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by LoveIsGone »

Ove kvalifikacije protiču onako kako je vjerujem dosta nas godinama željelo da reprezentacija izgleda. Tu naravno ne mislim samo na rezultatski uspjeh, već prije svega Savez je postao mnogo ozbiljnija institucija i to se da primjetiti na svemu.
Koliko god patnja velika bila u dva šugava baraža sa Portugalom, ekipa je naučila mnogo iz toga.
Smatram da je Safet Sušić u mnogoj mjeri pomogao tu. Način na koji on vodi reprezentaciju, kako se slaže sa igračima, kakve izjave daje je nešto što prije nismo imali. Sada igrači u miru treniraju, nema euforije kada igramo normalne kvalifikacione mečeve, a ne historijske :D i to se odmah osjeti na rezultatu i načinu na koji dolazimo do pobjeda.
Također, puno se promjenilo suđenje kada igramo, kad se sjetim utakmica u Zenici protiv Grčke i Mađarske? penali, crveni kartoni protiv nas, smučilo mi gledanje reprezentacije.

Sve ovo vodi nadamo se i tom plasmanu u Brazil, imamo izgledne šanse.. nije da smo se već plasirali, ali ako pristup i igra bude protiv Slovačke na istom nivou i sa pobjedom u Zenici bi dosta opuštenije ušli u "revanš" i možda i dobiti Slovake u gostima.

Malo ja da u glavi sredim misli oko reprezentacije, pisanom rječju da se izrazim nemojte šta zamjeriti.. :-D
User avatar
GeneralBHF
Posts: 627
Joined: 11/10/2012 08:28

#3729 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by GeneralBHF »

LoveIsGone wrote:Ove kvalifikacije protiču onako kako je vjerujem dosta nas godinama željelo da reprezentacija izgleda. Tu naravno ne mislim samo na rezultatski uspjeh, već prije svega Savez je postao mnogo ozbiljnija institucija i to se da primjetiti na svemu.
Koliko god patnja velika bila u dva šugava baraža sa Portugalom, ekipa je naučila mnogo iz toga.
Smatram da je Safet Sušić u mnogoj mjeri pomogao tu. Način na koji on vodi reprezentaciju, kako se slaže sa igračima, kakve izjave daje je nešto što prije nismo imali. Sada igrači u miru treniraju, nema euforije kada igramo normalne kvalifikacione mečeve, a ne historijske :D i to se odmah osjeti na rezultatu i načinu na koji dolazimo do pobjeda.
Također, puno se promjenilo suđenje kada igramo, kad se sjetim utakmica u Zenici protiv Grčke i Mađarske? penali, crveni kartoni protiv nas, smučilo mi gledanje reprezentacije.

Sve ovo vodi nadamo se i tom plasmanu u Brazil, imamo izgledne šanse.. nije da smo se već plasirali, ali ako pristup i igra bude protiv Slovačke na istom nivou i sa pobjedom u Zenici bi dosta opuštenije ušli u "revanš" i možda i dobiti Slovake u gostima.

Malo ja da u glavi sredim misli oko reprezentacije, pisanom rječju da se izrazim nemojte šta zamjeriti.. :-D
Sto se tice sudjena da tacno je da se mnogo toga promijenilo ali to zahvaljujuci nasim zaslugama jer sudije prije utakmice se pripreme i znaju otprilike kako ko igra....ko se valja po terenu, glumi, pravi faulove, igra prljavo i grubo tako da imaju povjerenje u igrace kad jedan Dzeko ili Vedo padne u 16 da je to penal kao i onaj djon na Generalu i Latvijac dobi crveni karton jer nismo mi nikada ni bili glumci a kako nam rejting raste i nacin igre kroz utakmicu tako i sudije djeluju mirnije sa uvjerenjem i percepcijom same reprezentacije. Zahvaljujuci dobro odradjenoj utakmici u Zenici Kuipers ce da sudi na SP siguran sam u to. U svakoj utakmici mi kontrolisemo igru pa su drugi prisiljeni da prave faulove. Bit cemo mi jos bolji kada sve to bude poslozeno na preostale 2-3 pozicije gdje nije bas idealno.
User avatar
GeneralBHF
Posts: 627
Joined: 11/10/2012 08:28

#3730 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by GeneralBHF »

Sumnjiva mi je uloga Denijela Pirica u savezu. Mislim da je on krtica i radi za HNS sto je pokazalo kod Alena Halilovica. Trebaju u savezu preispitat njegov rad i Begicu trebas pocistit po kuci.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#3731 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by DonVito »

Palenka voli, zeli Hrvatsku tu ni hiljadu Pirica nebi pomoglo.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#3733 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Muhamed Đakmić »

Denijal Pirić radi za HNS :lol: :igrac:
PeppermintSA
Posts: 1933
Joined: 05/08/2010 20:00

#3734 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by PeppermintSA »

GeneralBHF wrote:Sumnjiva mi je uloga Denijela Pirica u savezu. Mislim da je on krtica i radi za HNS sto je pokazalo kod Alena Halilovica. Trebaju u savezu preispitat njegov rad i Begicu trebas pocistit po kuci.

ne lupaj, bogat'


Pirija je jedan velikan koji je donio mnogo toga našem savezu
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#3735 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka »

Herr Flick wrote:Image
Tamo negdje vidim i grupu BHFanaticosa iz Amerike jeno 10-15.000 :thumbup: :bih:P.S.Nece Medunjanin naskoro vidjeti klupe pa mu trazi mjesto dok je za ranije.
exer
Posts: 13
Joined: 28/03/2008 08:58

#3736 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by exer »

Reprezentacija napredovala za jedno mjesto, sad je trenutno na 14 pozijciji. Cestitke!!!!!
mouton noir
Posts: 625
Joined: 18/04/2013 13:43
Location: selo

#3737 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by mouton noir »

A slijedeci mjesec smo 13. jer prestizemo Obalu Slonovace sigurno :wink:
User avatar
psy5000
Posts: 762
Joined: 24/11/2012 21:22
Location: nisu lepi al su zato glupi, muskarcine pepi i cupi

#3738 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by psy5000 »

e nek smo i engleze prestigli, jest nas lijepo vidjeti ispred njih :bih:
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#3739 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Herr Flick »

Image

Ispred kolijevke fudbala :bih: :bih:

Kolumbija 3-a :lol: :lol:
User avatar
psy5000
Posts: 762
Joined: 24/11/2012 21:22
Location: nisu lepi al su zato glupi, muskarcine pepi i cupi

#3740 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by psy5000 »

kad ih mlatnu srbi u beogradu i belgijanci u briselu eto nas ispred rvata 8-)
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#3741 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Muhamed Đakmić »

Igraju kući sa Belgijom. A nisam siguran da će i onda gubiti puno poena, jer su kvalifikacije za prošlo Svjetsko iz kojih im se sada brišu bodovi odigrali jako loše i završili treći, sad ne mogu biti treći i da se svojski potrude.
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3742 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

Herr Flick wrote:Image

Ispred kolijevke fudbala :bih: :bih:

Kolumbija 3-a :lol: :lol:
Nisam ni sanjao da ćemo nekad biti ispred kolijevke fudbala. :D

Sad kad smo ih već prestigli, treba im odmaći što je više moguće.
User avatar
GeneralBHF
Posts: 627
Joined: 11/10/2012 08:28

#3743 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by GeneralBHF »

Svidja mi se sto je USA 22. pa tako u prijateljskoj mozemo dosta bodova da dobijemo. Naravno samo pobjeda!
User avatar
GeneralBHF
Posts: 627
Joined: 11/10/2012 08:28

#3744 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by GeneralBHF »

KvaziExpert wrote:Fakat, oni ako pobijede obje, bodovi se smanjuju, nama i englezima ostaje isto, jel' neko racunao dalje :? (nece valjda neko skocit/past deset mjesta)
Ma nece nista bitno po nas se mijenjati osim sto ce Urugvaj past na 998 i imat ce 3 boda vise od nas a nisam bas siguran da se mogu kvalificirat na SP jer im se situacija zakomplikovala i u grupi su im 3 reprezentacije u igri za playoff.

Obala slonovace ide iznad Urugvaja i to je to bez velikih promjena.
User avatar
rajv0sa
Posts: 3160
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#3745 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by rajv0sa »

GeneralBHF wrote:
KvaziExpert wrote:Fakat, oni ako pobijede obje, bodovi se smanjuju, nama i englezima ostaje isto, jel' neko racunao dalje :? (nece valjda neko skocit/past deset mjesta)
Ma nece nista bitno po nas se mijenjati osim sto ce Urugvaj past na 998 i imat ce 3 boda vise od nas a nisam bas siguran da se mogu kvalificirat na SP jer im se situacija zakomplikovala i u grupi su im 3 reprezentacije u igri za playoff.

Obala slonovace ide iznad Urugvaja i to je to bez velikih promjena.
Sljedeci mjesec smo 13. , prestizemo obalu slonovace bez obzira kako oni odigrali.
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3746 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

bELMIN_666 wrote:
GeneralBHF wrote:
KvaziExpert wrote:Fakat, oni ako pobijede obje, bodovi se smanjuju, nama i englezima ostaje isto, jel' neko racunao dalje :? (nece valjda neko skocit/past deset mjesta)
Ma nece nista bitno po nas se mijenjati osim sto ce Urugvaj past na 998 i imat ce 3 boda vise od nas a nisam bas siguran da se mogu kvalificirat na SP jer im se situacija zakomplikovala i u grupi su im 3 reprezentacije u igri za playoff.

Obala slonovace ide iznad Urugvaja i to je to bez velikih promjena.
Sljedeci mjesec smo 13. , prestizemo obalu slonovace bez obzira kako oni odigrali.
Koliko si siguran u ovo?

Top 10. :thumbup: :bih: :bih:
http://www.sport.ba/fudbal/zmajevi-po-p ... fa-top-10/
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#3747 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by DonVito »

Zmajevi po prvi put u historiji ušli u UEFA Top 10!

Pape hvala ti.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#3748 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Slo Burner »

Đe je bolan ova lista ?
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#3749 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by DonVito »

Evo najboljih 27.



Image



BIH 9 u Europi.
User avatar
psy5000
Posts: 762
Joined: 24/11/2012 21:22
Location: nisu lepi al su zato glupi, muskarcine pepi i cupi

#3750 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by psy5000 »

:roll:
NSBiH kažnjen sa 29.000 franaka zbog pirotehnike

http://sportsport.ba/bh_fudbal/nsbih-ka ... ike/108464
Post Reply