Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
plain vanilla
Posts: 70304
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3726 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

a simpa mi je onaj lik sto je zamijenio Fikreta na audicijama :D
User avatar
suncokret_1984
Posts: 536
Joined: 02/04/2010 09:21

#3727 Re: Hayat

Post by suncokret_1984 »

plain vanilla wrote:a simpa mi je onaj lik sto je zamijenio Fikreta na audicijama :D
Joj meni nije nikako :D , ne mogu se opustit dok ga gledam, nekakav mi nesiguran, sva sam u grcu dok ga gledam :lol:
User avatar
Sofija89
Posts: 353
Joined: 22/06/2010 14:15

#3728 Re: Hayat

Post by Sofija89 »

rinna0304 wrote:.
Ma fali voditeljica sara ,ostali su tu :-)

Sta je ono kod dunje po nogama ?? :skoljka:
User avatar
rinna0304
Posts: 865
Joined: 23/07/2011 13:23
Location: Sarajevo

#3729 Re: Hayat

Post by rinna0304 »

Sofija89 wrote:
rinna0304 wrote:.
Ma fali voditeljica sara ,ostali su tu :-)

Sta je ono kod dunje po nogama ?? :skoljka:
ma cim sam vidjela da ona fali pregledala sam emisiju kako treba :lol: a onaj enes - enis kako vec mi se zagubio pa mislila da jedno fali xD
User avatar
plain vanilla
Posts: 70304
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3730 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

suncokret_1984 wrote:
plain vanilla wrote:a simpa mi je onaj lik sto je zamijenio Fikreta na audicijama :D
Joj meni nije nikako :D , ne mogu se opustit dok ga gledam, nekakav mi nesiguran, sva sam u grcu dok ga gledam :lol:
a meni bas simpa, valjda sto je zamijenio Fikreta :lol:
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#3731 Re: Hayat

Post by _Reds_ »

Stara mi prebaci Hayat, jao voditelja ovih zvijezda sta je ono, lik em sto je pogubljen, em sto ima glas ko zensko.
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#3732 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Gleda l' ko audiciju maloprije u Zenici? Sto ne dade karton onoj maloj, plavusi, fina je bila skroz, sto se tice pjevanja?
manki
Posts: 2075
Joined: 24/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#3733 Re: Hayat

Post by manki »

Omg, je li gledao iko Vijesti u 7 danas? Voditeljica odjavi iz vedra neba vijesti u fazonu "Na sutrasnji dan, 17. maj, 1625. u Turskoj je vidjen prvi ringispil. A sutra je s Vama kolega Tomislav Djuric, dovidenja" :shock: :o :? :-?

Je li samo do mene, ili je ovo major WTF moment?! :? :shock: Nista s nicim...
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#3734 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

manki wrote:Omg, je li gledao iko Vijesti u 7 danas? Voditeljica odjavi iz vedra neba vijesti u fazonu "Na sutrasnji dan, 17. maj, 1625. u Turskoj je vidjen prvi ringispil. A sutra je s Vama kolega Tomislav Djuric, dovidenja" :shock: :o :? :-?

Je li samo do mene, ili je ovo major WTF moment?! :? :shock: Nista s nicim...
Eto nek' si ti ispravio/la voditeljicu, a "nista s nicim" nek' stoji :mrgreen:

ni sa cim* :run: :kravata:
manki
Posts: 2075
Joined: 24/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#3735 Re: Hayat

Post by manki »

dusa_raskopuša wrote:
manki wrote:Omg, je li gledao iko Vijesti u 7 danas? Voditeljica odjavi iz vedra neba vijesti u fazonu "Na sutrasnji dan, 17. maj, 1625. u Turskoj je vidjen prvi ringispil. A sutra je s Vama kolega Tomislav Djuric, dovidenja" :shock: :o :? :-?

Je li samo do mene, ili je ovo major WTF moment?! :? :shock: Nista s nicim...
Eto nek' si ti ispravio/la voditeljicu, a "nista s nicim" nek' stoji :mrgreen:

ni sa cim* :run: :kravata:
Pa gdje ti vidis da sam je ispravio?
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#3736 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Realno, prvo pometi ispred svojih vrata, pa onda ispred tudjih. :wink:

To ti k'o htio ispast' pametan, a prosuo se. Strasno! :mrgreen:

(toliko od mene)
manki
Posts: 2075
Joined: 24/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#3737 Re: Hayat

Post by manki »

dusa_raskopuša wrote:Realno, prvo pometi ispred svojih vrata, pa onda ispred tudjih. :wink:

To ti k'o htio ispast' pametan, a prosuo se. Strasno! :mrgreen:

(toliko od mene)
Nije mi jasno jos uvijek sta ima da metem? Prvo, sto se "nista s nicim" svakako koristi cesto u narodu/slangu, drugo, sto uopce nisam referirao na njenu gramatiku, vec cisto mi nije bilo jasno kakve veze ima "ringispil u Turskoj" sa sutrasnjim dnevnikom kojeg vodi Tomislav Djuric.

Ne vidim zaista sta ja imam tu ispadati pametan u citavoj prici?
User avatar
Sofija89
Posts: 353
Joined: 22/06/2010 14:15

#3738 Re: Hayat

Post by Sofija89 »

Htio je ukazati na besmislenost odjave a ne na gramaticke greske ,eh kako je tesko biti ogranicen.....

Ja nisam gledala ali ne cudi me jer sam slicno znala cuti od nekih drugih u dnevnim emisijama tako da nemam neki specijalan komentar, samo gledam ovaj HPShow veceras i ne mogu da vjerujem na sto su spali intervju sa selmom bajrami preko skajpa je bio blago receno katastrofa fuj sta daju u emisiju :run:

Jel' neko gledao mozda ?
ketronsd1
Posts: 1470
Joined: 13/06/2006 15:29

#3739 Re: Hayat

Post by ketronsd1 »

AI´ovo sa Besimom je dno dna.Pa hebote ko je ona u tri p.m.
Koji je ovo odron od programa i televizije.
Mezopotamija
Posts: 122
Joined: 21/10/2009 20:52

#3740 Re: Hayat

Post by Mezopotamija »

ketronsd1 wrote:AI´ovo sa Besimom je dno dna.Pa hebote ko je ona u tri p.m.
Koji je ovo odron od programa i televizije.

Pa to su fazoni s nove tv (njihovog red carpeta), oni stalno ubacuju neke cudake, wanna be, zvijezde u usponu i tako te besime :D Hoce i Mirza da i mi imamo celebritije :D

sta reci :sleep:
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#3741 Re: Hayat

Post by lijan »



User avatar
Morales
Posts: 519
Joined: 26/12/2011 10:51

#3742 Re: Hayat

Post by Morales »

manki wrote:
dusa_raskopuša wrote:Realno, prvo pometi ispred svojih vrata, pa onda ispred tudjih. :wink:

To ti k'o htio ispast' pametan, a prosuo se. Strasno! :mrgreen:

(toliko od mene)
Nije mi jasno jos uvijek sta ima da metem? Prvo, sto se "nista s nicim" svakako koristi cesto u narodu/slangu, drugo, sto uopce nisam referirao na njenu gramatiku, vec cisto mi nije bilo jasno kakve veze ima "ringispil u Turskoj" sa sutrasnjim dnevnikom kojeg vodi Tomislav Djuric.

Ne vidim zaista sta ja imam tu ispadati pametan u citavoj prici?
Suti ba ispo si papak :D :D
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#3743 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

Sve joj je oprosteno, i vanzemOljaste carape, al' ova zvaka u ustima, joj ni'e trebala :lol:
User avatar
starii
Posts: 3389
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#3744 Re: Hayat

Post by starii »

ketronsd1 wrote:AI´ovo sa Besimom je dno dna.Pa hebote ko je ona u tri p.m.
Koji je ovo odron od programa i televizije.
da zena ne gleda onu tursku seriju izbriso bi hayat s programa, ono nije za gledati ni sa roditeljskom paznjom :D
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#3745 Hayat

Post by Chuckie »

Gdje je bila Besima? :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3746 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

Strava i užas kakav je ovaj Švrakić :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Obzirom da je "njihov" vala i ne čudi
User avatar
DJe_Nana
Posts: 104
Joined: 10/11/2009 00:21
Location: Drugi sprat dvospratne zgrade...

#3747 Re: Hayat

Post by DJe_Nana »

Evo Besime :D

StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3748 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

Kuku majko pa stvarno dokle ide ovaj cirkus sa Hayatom?
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#3749 Hayat

Post by Ali_G »

Ne znam sto se cudite. Glam blam je odron od emisije kao i RC i slicni. Ne znam samo kako to sve pohvatate :lol:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#3750 Re: Hayat

Post by dusa_raskopuša »

hahahahhaa, ovaj sad je haos :lol:
Post Reply