Hayat
Moderator: anex
- plain vanilla
- Posts: 70304
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3726 Re: Hayat
a simpa mi je onaj lik sto je zamijenio Fikreta na audicijama 
- suncokret_1984
- Posts: 536
- Joined: 02/04/2010 09:21
#3727 Re: Hayat
Joj meni nije nikakoplain vanilla wrote:a simpa mi je onaj lik sto je zamijenio Fikreta na audicijama
- Sofija89
- Posts: 353
- Joined: 22/06/2010 14:15
#3728 Re: Hayat
Ma fali voditeljica sara ,ostali su turinna0304 wrote:.
Sta je ono kod dunje po nogama ??
- rinna0304
- Posts: 865
- Joined: 23/07/2011 13:23
- Location: Sarajevo
#3729 Re: Hayat
ma cim sam vidjela da ona fali pregledala sam emisiju kako trebaSofija89 wrote:Ma fali voditeljica sara ,ostali su turinna0304 wrote:.
Sta je ono kod dunje po nogama ??
- plain vanilla
- Posts: 70304
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3730 Re: Hayat
a meni bas simpa, valjda sto je zamijenio Fikretasuncokret_1984 wrote:Joj meni nije nikakoplain vanilla wrote:a simpa mi je onaj lik sto je zamijenio Fikreta na audicijama, ne mogu se opustit dok ga gledam, nekakav mi nesiguran, sva sam u grcu dok ga gledam
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#3731 Re: Hayat
Stara mi prebaci Hayat, jao voditelja ovih zvijezda sta je ono, lik em sto je pogubljen, em sto ima glas ko zensko.
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#3732 Re: Hayat
Gleda l' ko audiciju maloprije u Zenici? Sto ne dade karton onoj maloj, plavusi, fina je bila skroz, sto se tice pjevanja?
-
manki
- Posts: 2075
- Joined: 24/12/2003 00:00
- Location: Sarajevo
#3733 Re: Hayat
Omg, je li gledao iko Vijesti u 7 danas? Voditeljica odjavi iz vedra neba vijesti u fazonu "Na sutrasnji dan, 17. maj, 1625. u Turskoj je vidjen prvi ringispil. A sutra je s Vama kolega Tomislav Djuric, dovidenja"
Je li samo do mene, ili je ovo major WTF moment?!
Nista s nicim...
Je li samo do mene, ili je ovo major WTF moment?!
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#3734 Re: Hayat
Eto nek' si ti ispravio/la voditeljicu, a "nista s nicim" nek' stojimanki wrote:Omg, je li gledao iko Vijesti u 7 danas? Voditeljica odjavi iz vedra neba vijesti u fazonu "Na sutrasnji dan, 17. maj, 1625. u Turskoj je vidjen prvi ringispil. A sutra je s Vama kolega Tomislav Djuric, dovidenja"![]()
![]()
![]()
![]()
Je li samo do mene, ili je ovo major WTF moment?!![]()
Nista s nicim...
ni sa cim*
-
manki
- Posts: 2075
- Joined: 24/12/2003 00:00
- Location: Sarajevo
#3735 Re: Hayat
Pa gdje ti vidis da sam je ispravio?dusa_raskopuša wrote:Eto nek' si ti ispravio/la voditeljicu, a "nista s nicim" nek' stojimanki wrote:Omg, je li gledao iko Vijesti u 7 danas? Voditeljica odjavi iz vedra neba vijesti u fazonu "Na sutrasnji dan, 17. maj, 1625. u Turskoj je vidjen prvi ringispil. A sutra je s Vama kolega Tomislav Djuric, dovidenja"![]()
![]()
![]()
![]()
Je li samo do mene, ili je ovo major WTF moment?!![]()
Nista s nicim...
![]()
ni sa cim*![]()
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#3736 Re: Hayat
Realno, prvo pometi ispred svojih vrata, pa onda ispred tudjih.
To ti k'o htio ispast' pametan, a prosuo se. Strasno!
(toliko od mene)
To ti k'o htio ispast' pametan, a prosuo se. Strasno!
(toliko od mene)
-
manki
- Posts: 2075
- Joined: 24/12/2003 00:00
- Location: Sarajevo
#3737 Re: Hayat
Nije mi jasno jos uvijek sta ima da metem? Prvo, sto se "nista s nicim" svakako koristi cesto u narodu/slangu, drugo, sto uopce nisam referirao na njenu gramatiku, vec cisto mi nije bilo jasno kakve veze ima "ringispil u Turskoj" sa sutrasnjim dnevnikom kojeg vodi Tomislav Djuric.dusa_raskopuša wrote:Realno, prvo pometi ispred svojih vrata, pa onda ispred tudjih.![]()
To ti k'o htio ispast' pametan, a prosuo se. Strasno!![]()
(toliko od mene)
Ne vidim zaista sta ja imam tu ispadati pametan u citavoj prici?
- Sofija89
- Posts: 353
- Joined: 22/06/2010 14:15
#3738 Re: Hayat
Htio je ukazati na besmislenost odjave a ne na gramaticke greske ,eh kako je tesko biti ogranicen.....
Ja nisam gledala ali ne cudi me jer sam slicno znala cuti od nekih drugih u dnevnim emisijama tako da nemam neki specijalan komentar, samo gledam ovaj HPShow veceras i ne mogu da vjerujem na sto su spali intervju sa selmom bajrami preko skajpa je bio blago receno katastrofa fuj sta daju u emisiju
Jel' neko gledao mozda ?
Ja nisam gledala ali ne cudi me jer sam slicno znala cuti od nekih drugih u dnevnim emisijama tako da nemam neki specijalan komentar, samo gledam ovaj HPShow veceras i ne mogu da vjerujem na sto su spali intervju sa selmom bajrami preko skajpa je bio blago receno katastrofa fuj sta daju u emisiju
Jel' neko gledao mozda ?
-
ketronsd1
- Posts: 1470
- Joined: 13/06/2006 15:29
#3739 Re: Hayat
AI´ovo sa Besimom je dno dna.Pa hebote ko je ona u tri p.m.
Koji je ovo odron od programa i televizije.
Koji je ovo odron od programa i televizije.
-
Mezopotamija
- Posts: 122
- Joined: 21/10/2009 20:52
#3740 Re: Hayat
ketronsd1 wrote:AI´ovo sa Besimom je dno dna.Pa hebote ko je ona u tri p.m.
Koji je ovo odron od programa i televizije.
Pa to su fazoni s nove tv (njihovog red carpeta), oni stalno ubacuju neke cudake, wanna be, zvijezde u usponu i tako te besime
sta reci
- Morales
- Posts: 519
- Joined: 26/12/2011 10:51
#3742 Re: Hayat
Suti ba ispo si papakmanki wrote:Nije mi jasno jos uvijek sta ima da metem? Prvo, sto se "nista s nicim" svakako koristi cesto u narodu/slangu, drugo, sto uopce nisam referirao na njenu gramatiku, vec cisto mi nije bilo jasno kakve veze ima "ringispil u Turskoj" sa sutrasnjim dnevnikom kojeg vodi Tomislav Djuric.dusa_raskopuša wrote:Realno, prvo pometi ispred svojih vrata, pa onda ispred tudjih.![]()
To ti k'o htio ispast' pametan, a prosuo se. Strasno!![]()
(toliko od mene)
Ne vidim zaista sta ja imam tu ispadati pametan u citavoj prici?
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#3743 Re: Hayat
Sve joj je oprosteno, i vanzemOljaste carape, al' ova zvaka u ustima, joj ni'e trebala 
- starii
- Posts: 3389
- Joined: 15/04/2007 13:49
- Location: Tito partija, omladina akcija
#3744 Re: Hayat
da zena ne gleda onu tursku seriju izbriso bi hayat s programa, ono nije za gledati ni sa roditeljskom paznjomketronsd1 wrote:AI´ovo sa Besimom je dno dna.Pa hebote ko je ona u tri p.m.
Koji je ovo odron od programa i televizije.
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#3745 Hayat
Gdje je bila Besima? 
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3746 Re: Hayat
Strava i užas kakav je ovaj Švrakić
Obzirom da je "njihov" vala i ne čudi
Obzirom da je "njihov" vala i ne čudi
- DJe_Nana
- Posts: 104
- Joined: 10/11/2009 00:21
- Location: Drugi sprat dvospratne zgrade...
#3747 Re: Hayat
Evo Besime
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3748 Re: Hayat
Kuku majko pa stvarno dokle ide ovaj cirkus sa Hayatom?
-
Ali_G
- Posts: 4674
- Joined: 02/03/2002 00:00
#3749 Hayat
Ne znam sto se cudite. Glam blam je odron od emisije kao i RC i slicni. Ne znam samo kako to sve pohvatate 
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#3750 Re: Hayat
hahahahhaa, ovaj sad je haos 
