Hajmo diskutovati normalno ili izbrisati ovaj topic
Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- jalijas74
- Posts: 1366
- Joined: 17/11/2010 15:10
#3726 Re: Horde Zla
Kakva konstruktivna rasprava
Hajmo diskutovati normalno ili izbrisati ovaj topic
Hajmo diskutovati normalno ili izbrisati ovaj topic
- U_kost
- Posts: 306
- Joined: 22/08/2014 14:30
#3727 Re: Horde Zla
Slučaj 1.
"Četnici, biće rata četniciiii..." jedan od posjetilaca, simpatizera FKS jučer prije utakmice protiv Slavije.
Uzvraćeno mu šprdanjem gledalaca sa zapadne tribine, bez uvreda i galame.
Slučaj 2.
Ista utakmica, sa zapada gdje su bili simpatizeri ekipe iz IS, osim povremenog prozivanja Benke nije psovao našim, a ni svojim igračima majke, mrtve, djecu... dok je to kod nas postala kultura dešavanja na tribinama.
"Četnici, biće rata četniciiii..." jedan od posjetilaca, simpatizera FKS jučer prije utakmice protiv Slavije.
Uzvraćeno mu šprdanjem gledalaca sa zapadne tribine, bez uvreda i galame.
Slučaj 2.
Ista utakmica, sa zapada gdje su bili simpatizeri ekipe iz IS, osim povremenog prozivanja Benke nije psovao našim, a ni svojim igračima majke, mrtve, djecu... dok je to kod nas postala kultura dešavanja na tribinama.
- TheProfessional
- Posts: 164
- Joined: 13/04/2013 19:27
#3728 Re: Horde Zla
Obzirom da Horde zla nemaju svoj forum postojanje ovog nekontrolisanog gdje svako moze pisati svasta je kontraproduktivno i bolje da se obrise.
- ledeni_caj
- Posts: 2834
- Joined: 14/01/2011 18:21
#3729 Re: Horde Zla
Jebo i forum i stranicu. I ne treba imati te budalastine.
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#3730 Re: Horde Zla
Slazem se za forum, ali stranicu treba imati. Radi lakseg obavjestenja, iznosenja nekih detalja oko organizacije gostovanje i na kraju multimedija (slike klipovi na jednom mjestu).ledeni_caj wrote:Jebo i forum i stranicu. I ne treba imati te budalastine.
- Dino777
- Posts: 846
- Joined: 29/04/2014 12:49
#3731 Re: Horde Zla
Lazes ************....fuj!U_kost wrote:Slučaj 1.
"Četnici, biće rata četniciiii..." jedan od posjetilaca, simpatizera FKS jučer prije utakmice protiv Slavije.
Uzvraćeno mu šprdanjem gledalaca sa zapadne tribine, bez uvreda i galame.
Slučaj 2.
Ista utakmica, sa zapada gdje su bili simpatizeri ekipe iz IS, osim povremenog prozivanja Benke nije psovao našim, a ni svojim igračima majke, mrtve, djecu... dok je to kod nas postala kultura dešavanja na tribinama.
Last edited by -LIBERO- on 22/10/2015 19:47, edited 1 time in total.
Reason: Bez uvreda. Polako.
Reason: Bez uvreda. Polako.
- Raigor Stonehoof
- Posts: 11384
- Joined: 15/07/2014 14:30
#3732 Re: Horde Zla
generalno su navijaci oba sarajevska kluba previse umislili da su kao nesto vazni, pa se mora kontrolisati sta ko pise i sta ko moze vidjetTheProfessional wrote:Obzirom da Horde zla nemaju svoj forum postojanje ovog nekontrolisanog gdje svako moze pisati svasta je kontraproduktivno i bolje da se obrise.
-
nebitan lik
- Posts: 1434
- Joined: 17/06/2011 22:29
#3733 Re: Horde Zla
Uvijek su po forumima jritikovali i glavni bili likovi koji su na sjeveru bilo jednom u zivotu,i pojma nemaju sta znaci u pravom.smislu biti pripadnik neke grupe i sta to podrazumijeva,kakva odricanja itd i ti su najglasniji,a naravno gostovanje im je stran pojam,spominju se baklje stalno,to je normalna pojava na vecini tribina u svijetu i evropi uvijek bilo i bice
- Sarajevski-Seljak
- Posts: 2117
- Joined: 14/02/2011 20:27
- Location: Accra, Ghana
#3734 Re: Horde Zla
nebitan lik wrote:Uvijek su po forumima jritikovali i glavni bili likovi koji su na sjeveru bilo jednom u zivotu,i pojma nemaju sta znaci u pravom.smislu biti pripadnik neke grupe i sta to podrazumijeva,kakva odricanja itd i ti su najglasniji,a naravno gostovanje im je stran pojam,spominju se baklje stalno,to je normalna pojava na vecini tribina u svijetu i evropi uvijek bilo i bice
Vazda seru oni sto nisu ni do Otoke na gostovanje otisli!
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3735 Re: Horde Zla
Mentalita ultra je to, ko nije zivio taj zivot ne moze ni razumjeti 
-
nebitan lik
- Posts: 1434
- Joined: 17/06/2011 22:29
#3736 Re: Horde Zla
Toliko godina da sam prosao i ekipu sa Dzinetom poslije rata,pa zapad pa novi sjever sto ti nisi vjerovatno,al sada vis3 nisam na sjeveru i to mi nece dati pravo da sad pljujem sjever jer vise nisam tamo i da pricam price kako je nekad bilo,bilo je kao i sad nekom valja nekom ne i to je to! Koja je poenta tvog posta? Furka mnogima je godina dana na sjeveru dok je furka aktuelna a poslije nigdje,i onda ide prica kako je nekad bilo,proso se sjever itdleškarenje wrote:Smiješan si sa ovom konstatacijom,vjeruj...nebitan lik wrote:Uvijek su po forumima jritikovali i glavni bili likovi koji su na sjeveru bilo jednom u zivotu,i pojma nemaju sta znaci u pravom.smislu biti pripadnik neke grupe i sta to podrazumijeva,kakva odricanja itd i ti su najglasniji,a naravno gostovanje im je stran pojam,spominju se baklje stalno,to je normalna pojava na vecini tribina u svijetu i evropi uvijek bilo i bice
Jadan ne bio ne znam koliko imaš godina,ali svako ko ide na tekme je prošao sjever, navijanje,baklje.. na istoku ( pričam o istoku jer sam ja tu) ono raje što dolazi svi su bili na sjeveru i vremenom s godinama prešli tamo i dan danas dosta njih ide i na gostovanja koliko porodica i obaveze dozvoljavaju.
Takvi ko ti kontaju izgleda da su samo navijači na sjeveru,jel'e
-
nebitan lik
- Posts: 1434
- Joined: 17/06/2011 22:29
#3737 Re: Horde Zla
Nek si ti pametan,lose ti ide ova tematika ispadas smijesan kostantno,al nemam.potrebe tebi da se dokazujem.sto se tribine tice,da si bio vise ukljucen u istu bilo u kojem.periodu nebi pisao ove nebuloze koje pises "ultrasu"leškarenje wrote:Opet smiješan ispadaš![]()
Ma ja sam ti onaj stari naprdjivac, jebo te utakmica
- jeza u ledja
- Posts: 50664
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3738 Re: Horde Zla
sta vam je ba, ne svadjajte se bezze
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#3739 Re: Horde Zla
A šta se ima dodati realno?
Napisao je momak stranicu prije da je opao broj posjetilaca opcenito u BiH, i to ne da je opao..
Katastrofalno loša brojka svuda..
Eh sad sto se tice HZ kao grupe nakon povratka euforije i toga ludila su se pravila u najmanju ruku..
Naravno da ce godinama opast i da ce bruku mlađe raje uzet primat na sjeveru ( fizickom pojavom samo ) naravno.
Horde kako god okreneš najbolje u BiH, to sto je želja raje da se vratimo na ovaj nivo https://www.youtube.com/watch?v=1YMkiIYk5QE
E to je druga stvar..Mislim da smo se stopili i mi u ovo sivilo s ostalim u Državi.
Eh sad za koreografije i raznorazne zajebancije potreban je keš, a danas je ravno nemogucem da se izvuku neke pare da se nešto uradi protiv Radnika kuci npr.A vala i na vecim je rijetkost postala.
Pa svaku tekmu kuci zastave kad bi bile izgledalo bi to ljepše neuporedivo.
Eh sad pogledajte Manijake s druge strane, njima i da je bajkovito sve trenutno opet bi isti bili kao i ranije..
Lešinari godinama bili vrh i brojkom i repertoarom sad im pogledajte brojku na manjim utakmicama u ligi,,
Red Army, Ultrasi, Robijaši sve ista prica..
U Srbiji ista situacija, osim Grobara i Delija sve je loše..
Pa gledam Firmu protiv Zvezde 200 ljudi u gostujucem sektoru.
Da ne pricam kuci kakvi su, a svjesni ste koliko ima Vojvodina stanovnika?
Pa decko hladno napisa da je naša Bosanska scena najzanimljivija na Balkanu..
Radovaca bilo 20 u Novom Sadu.
Dobro da ne odužujem bezveze znate uglavnom o cemu pricam.
Napisao je momak stranicu prije da je opao broj posjetilaca opcenito u BiH, i to ne da je opao..
Katastrofalno loša brojka svuda..
Eh sad sto se tice HZ kao grupe nakon povratka euforije i toga ludila su se pravila u najmanju ruku..
Naravno da ce godinama opast i da ce bruku mlađe raje uzet primat na sjeveru ( fizickom pojavom samo ) naravno.
Horde kako god okreneš najbolje u BiH, to sto je želja raje da se vratimo na ovaj nivo https://www.youtube.com/watch?v=1YMkiIYk5QE
E to je druga stvar..Mislim da smo se stopili i mi u ovo sivilo s ostalim u Državi.
Eh sad za koreografije i raznorazne zajebancije potreban je keš, a danas je ravno nemogucem da se izvuku neke pare da se nešto uradi protiv Radnika kuci npr.A vala i na vecim je rijetkost postala.
Pa svaku tekmu kuci zastave kad bi bile izgledalo bi to ljepše neuporedivo.
Eh sad pogledajte Manijake s druge strane, njima i da je bajkovito sve trenutno opet bi isti bili kao i ranije..
Lešinari godinama bili vrh i brojkom i repertoarom sad im pogledajte brojku na manjim utakmicama u ligi,,
Red Army, Ultrasi, Robijaši sve ista prica..
U Srbiji ista situacija, osim Grobara i Delija sve je loše..
Pa gledam Firmu protiv Zvezde 200 ljudi u gostujucem sektoru.
Da ne pricam kuci kakvi su, a svjesni ste koliko ima Vojvodina stanovnika?
Pa decko hladno napisa da je naša Bosanska scena najzanimljivija na Balkanu..
Radovaca bilo 20 u Novom Sadu.
Dobro da ne odužujem bezveze znate uglavnom o cemu pricam.
- necko_hz
- Posts: 4054
- Joined: 18/04/2009 12:36
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#3742 Re: Horde Zla
Pred bagru se vise ne dolazi.Cossack wrote:Igraci su ispali prave...![]()
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3743 Re: Horde Zla
Nemaju igrači muda da malo jače uđu u duel, a da ne govorim dolazak pred navijače.
Sami sebi stvaraju probleme.
Sami sebi stvaraju probleme.
-
al-em
- Posts: 3173
- Joined: 01/03/2014 00:26
#3744 Re: Horde Zla
"Bagra" je previse pasivna sto je i najveci razlog ocajnih igara pickica na terenu.
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
#3745 Re: Horde Zla
Upravo. Kvalitetu imaju ali zbog bezmudosti i kur*obolje ona ne dolazi do izražaja. Bojim da će zbog ovoga vrlo brzo doći do nekog belaja.Logovan wrote:Nemaju igrači muda da malo jače uđu u duel, a da ne govorim dolazak pred navijače.
Sami sebi stvaraju probleme.
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3746 Re: Horde Zla
Pa ako se nastave ovako glupirati po terenu, onda će i doći do belaja. Pitanje je samo protiv koga i gdje će se sranje desiti.Cossack wrote:Upravo. Kvalitetu imaju ali zbog bezmudosti i kur*obolje ona ne dolazi do izražaja. Bojim da će zbog ovoga vrlo brzo doći do nekog belaja.Logovan wrote:Nemaju igrači muda da malo jače uđu u duel, a da ne govorim dolazak pred navijače.
Sami sebi stvaraju probleme.
- lijek-za-sve
- Posts: 1381
- Joined: 27/05/2011 21:56
#3747 Re: Horde Zla
i sta kazu istok im psuje? ne treba im psovati,treba ih nogama gaziti.....i uz to im ne treba na tekmu dolaziti i placati kartu.....kazna i njima i klubu i upravi jer su za mene svi krivi....
-
Ferid Avdic
- Posts: 245
- Joined: 11/09/2014 20:23
- 34sf4drgu67d25
- Posts: 676
- Joined: 10/09/2012 10:48
- Location: https://parrotquaker.com/
#3749 Re: Horde Zla
Sta imaju dolazit pred navijace.
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3750 Re: Horde Zla
dajgle oficira sto hordaFerid Avdic wrote:https://m.youtube.com/watch?v=S2w393fMT9o Ultra 200%
