Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
jalijas74
Posts: 1366
Joined: 17/11/2010 15:10

#3726 Re: Horde Zla

Post by jalijas74 »

Kakva konstruktivna rasprava :evil:
Hajmo diskutovati normalno ili izbrisati ovaj topic :)
User avatar
U_kost
Posts: 306
Joined: 22/08/2014 14:30

#3727 Re: Horde Zla

Post by U_kost »

Slučaj 1.
"Četnici, biće rata četniciiii..." jedan od posjetilaca, simpatizera FKS jučer prije utakmice protiv Slavije.
Uzvraćeno mu šprdanjem gledalaca sa zapadne tribine, bez uvreda i galame.

Slučaj 2.
Ista utakmica, sa zapada gdje su bili simpatizeri ekipe iz IS, osim povremenog prozivanja Benke nije psovao našim, a ni svojim igračima majke, mrtve, djecu... dok je to kod nas postala kultura dešavanja na tribinama.
User avatar
TheProfessional
Posts: 164
Joined: 13/04/2013 19:27

#3728 Re: Horde Zla

Post by TheProfessional »

Obzirom da Horde zla nemaju svoj forum postojanje ovog nekontrolisanog gdje svako moze pisati svasta je kontraproduktivno i bolje da se obrise.
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2834
Joined: 14/01/2011 18:21

#3729 Re: Horde Zla

Post by ledeni_caj »

Jebo i forum i stranicu. I ne treba imati te budalastine.
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#3730 Re: Horde Zla

Post by ZonFon »

ledeni_caj wrote:Jebo i forum i stranicu. I ne treba imati te budalastine.
Slazem se za forum, ali stranicu treba imati. Radi lakseg obavjestenja, iznosenja nekih detalja oko organizacije gostovanje i na kraju multimedija (slike klipovi na jednom mjestu).
User avatar
Dino777
Posts: 846
Joined: 29/04/2014 12:49

#3731 Re: Horde Zla

Post by Dino777 »

U_kost wrote:Slučaj 1.
"Četnici, biće rata četniciiii..." jedan od posjetilaca, simpatizera FKS jučer prije utakmice protiv Slavije.
Uzvraćeno mu šprdanjem gledalaca sa zapadne tribine, bez uvreda i galame.

Slučaj 2.
Ista utakmica, sa zapada gdje su bili simpatizeri ekipe iz IS, osim povremenog prozivanja Benke nije psovao našim, a ni svojim igračima majke, mrtve, djecu... dok je to kod nas postala kultura dešavanja na tribinama.
Lazes ************....fuj!
Last edited by -LIBERO- on 22/10/2015 19:47, edited 1 time in total.
Reason: Bez uvreda. Polako.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#3732 Re: Horde Zla

Post by Raigor Stonehoof »

TheProfessional wrote:Obzirom da Horde zla nemaju svoj forum postojanje ovog nekontrolisanog gdje svako moze pisati svasta je kontraproduktivno i bolje da se obrise.
generalno su navijaci oba sarajevska kluba previse umislili da su kao nesto vazni, pa se mora kontrolisati sta ko pise i sta ko moze vidjet :-)
nebitan lik
Posts: 1434
Joined: 17/06/2011 22:29

#3733 Re: Horde Zla

Post by nebitan lik »

Uvijek su po forumima jritikovali i glavni bili likovi koji su na sjeveru bilo jednom u zivotu,i pojma nemaju sta znaci u pravom.smislu biti pripadnik neke grupe i sta to podrazumijeva,kakva odricanja itd i ti su najglasniji,a naravno gostovanje im je stran pojam,spominju se baklje stalno,to je normalna pojava na vecini tribina u svijetu i evropi uvijek bilo i bice
User avatar
Sarajevski-Seljak
Posts: 2117
Joined: 14/02/2011 20:27
Location: Accra, Ghana

#3734 Re: Horde Zla

Post by Sarajevski-Seljak »

nebitan lik wrote:Uvijek su po forumima jritikovali i glavni bili likovi koji su na sjeveru bilo jednom u zivotu,i pojma nemaju sta znaci u pravom.smislu biti pripadnik neke grupe i sta to podrazumijeva,kakva odricanja itd i ti su najglasniji,a naravno gostovanje im je stran pojam,spominju se baklje stalno,to je normalna pojava na vecini tribina u svijetu i evropi uvijek bilo i bice
:thumbup:


Vazda seru oni sto nisu ni do Otoke na gostovanje otisli!
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3735 Re: Horde Zla

Post by 1946--1987 »

Mentalita ultra je to, ko nije zivio taj zivot ne moze ni razumjeti :mrgreen:
nebitan lik
Posts: 1434
Joined: 17/06/2011 22:29

#3736 Re: Horde Zla

Post by nebitan lik »

leškarenje wrote:
nebitan lik wrote:Uvijek su po forumima jritikovali i glavni bili likovi koji su na sjeveru bilo jednom u zivotu,i pojma nemaju sta znaci u pravom.smislu biti pripadnik neke grupe i sta to podrazumijeva,kakva odricanja itd i ti su najglasniji,a naravno gostovanje im je stran pojam,spominju se baklje stalno,to je normalna pojava na vecini tribina u svijetu i evropi uvijek bilo i bice
Smiješan si sa ovom konstatacijom,vjeruj...
Jadan ne bio ne znam koliko imaš godina,ali svako ko ide na tekme je prošao sjever, navijanje,baklje.. na istoku ( pričam o istoku jer sam ja tu) ono raje što dolazi svi su bili na sjeveru i vremenom s godinama prešli tamo i dan danas dosta njih ide i na gostovanja koliko porodica i obaveze dozvoljavaju.
Takvi ko ti kontaju izgleda da su samo navijači na sjeveru,jel'e :run:
Toliko godina da sam prosao i ekipu sa Dzinetom poslije rata,pa zapad pa novi sjever sto ti nisi vjerovatno,al sada vis3 nisam na sjeveru i to mi nece dati pravo da sad pljujem sjever jer vise nisam tamo i da pricam price kako je nekad bilo,bilo je kao i sad nekom valja nekom ne i to je to! Koja je poenta tvog posta? Furka mnogima je godina dana na sjeveru dok je furka aktuelna a poslije nigdje,i onda ide prica kako je nekad bilo,proso se sjever itd
nebitan lik
Posts: 1434
Joined: 17/06/2011 22:29

#3737 Re: Horde Zla

Post by nebitan lik »

leškarenje wrote:Opet smiješan ispadaš :thumbup:
Ma ja sam ti onaj stari naprdjivac, jebo te utakmica :izet:
Nek si ti pametan,lose ti ide ova tematika ispadas smijesan kostantno,al nemam.potrebe tebi da se dokazujem.sto se tribine tice,da si bio vise ukljucen u istu bilo u kojem.periodu nebi pisao ove nebuloze koje pises "ultrasu"
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50664
Joined: 29/12/2005 01:20

#3738 Re: Horde Zla

Post by jeza u ledja »

sta vam je ba, ne svadjajte se bezze
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#3739 Re: Horde Zla

Post by nema me tamo »

A šta se ima dodati realno?

Napisao je momak stranicu prije da je opao broj posjetilaca opcenito u BiH, i to ne da je opao..
Katastrofalno loša brojka svuda..

Eh sad sto se tice HZ kao grupe nakon povratka euforije i toga ludila su se pravila u najmanju ruku..
Naravno da ce godinama opast i da ce bruku mlađe raje uzet primat na sjeveru ( fizickom pojavom samo ) naravno.

Horde kako god okreneš najbolje u BiH, to sto je želja raje da se vratimo na ovaj nivo https://www.youtube.com/watch?v=1YMkiIYk5QE
E to je druga stvar..Mislim da smo se stopili i mi u ovo sivilo s ostalim u Državi.
Eh sad za koreografije i raznorazne zajebancije potreban je keš, a danas je ravno nemogucem da se izvuku neke pare da se nešto uradi protiv Radnika kuci npr.A vala i na vecim je rijetkost postala. :-x
Pa svaku tekmu kuci zastave kad bi bile izgledalo bi to ljepše neuporedivo.

Eh sad pogledajte Manijake s druge strane, njima i da je bajkovito sve trenutno opet bi isti bili kao i ranije..
Lešinari godinama bili vrh i brojkom i repertoarom sad im pogledajte brojku na manjim utakmicama u ligi,,

Red Army, Ultrasi, Robijaši sve ista prica..


U Srbiji ista situacija, osim Grobara i Delija sve je loše..
Pa gledam Firmu protiv Zvezde 200 ljudi u gostujucem sektoru.
Da ne pricam kuci kakvi su, a svjesni ste koliko ima Vojvodina stanovnika?

Pa decko hladno napisa da je naša Bosanska scena najzanimljivija na Balkanu..
Radovaca bilo 20 u Novom Sadu. :-)

Dobro da ne odužujem bezveze znate uglavnom o cemu pricam.
User avatar
necko_hz
Posts: 4054
Joined: 18/04/2009 12:36

#3740 Re: Horde Zla

Post by necko_hz »

User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#3741 Re: Horde Zla

Post by Cossack »

Igraci su ispali prave... :(

User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#3742 Re: Horde Zla

Post by afannedim »

Cossack wrote:Igraci su ispali prave... :(

Pred bagru se vise ne dolazi.
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3743 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Nemaju igrači muda da malo jače uđu u duel, a da ne govorim dolazak pred navijače.

Sami sebi stvaraju probleme.
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#3744 Re: Horde Zla

Post by al-em »

"Bagra" je previse pasivna sto je i najveci razlog ocajnih igara pickica na terenu.
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#3745 Re: Horde Zla

Post by Cossack »

Logovan wrote:Nemaju igrači muda da malo jače uđu u duel, a da ne govorim dolazak pred navijače.

Sami sebi stvaraju probleme.
Upravo. Kvalitetu imaju ali zbog bezmudosti i kur*obolje ona ne dolazi do izražaja. Bojim da će zbog ovoga vrlo brzo doći do nekog belaja.
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3746 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Cossack wrote:
Logovan wrote:Nemaju igrači muda da malo jače uđu u duel, a da ne govorim dolazak pred navijače.

Sami sebi stvaraju probleme.
Upravo. Kvalitetu imaju ali zbog bezmudosti i kur*obolje ona ne dolazi do izražaja. Bojim da će zbog ovoga vrlo brzo doći do nekog belaja.
Pa ako se nastave ovako glupirati po terenu, onda će i doći do belaja. Pitanje je samo protiv koga i gdje će se sranje desiti.
User avatar
lijek-za-sve
Posts: 1381
Joined: 27/05/2011 21:56

#3747 Re: Horde Zla

Post by lijek-za-sve »

i sta kazu istok im psuje? ne treba im psovati,treba ih nogama gaziti.....i uz to im ne treba na tekmu dolaziti i placati kartu.....kazna i njima i klubu i upravi jer su za mene svi krivi....
User avatar
34sf4drgu67d25
Posts: 676
Joined: 10/09/2012 10:48
Location: https://parrotquaker.com/

#3749 Re: Horde Zla

Post by 34sf4drgu67d25 »

Sta imaju dolazit pred navijace.
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3750 Re: Horde Zla

Post by Reglan »

Ferid Avdic wrote:https://m.youtube.com/watch?v=S2w393fMT9o Ultra 200%
dajgle oficira sto horda :D
Post Reply