BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
fortaleza
Posts: 6181
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#3726 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by fortaleza »

PapeSusic wrote:
fortaleza wrote:
PapeSusic wrote: Gaziantepspor, transfer 8 miliona eura, bice jedan od najplaceniji igraca turske lige
Zar nije trebalo biti 3.5 milijuna? :shock: Ako je cifra veća od iznosa za koji je Hajduk prodao Ibričića (5.5 milijuna) Hajduk dobiva 20% od budućeg transfera, oko 1.6m, čisto sumnjam da su toliki novci u pitanju, dok se ne potvrdi ne vjerujem. To bi bilo odlično. :thumbup:
3,5 miliona je mu godisnja plata

Hajduk dobija 20% od razlike, znaci 0,2*2,5 znaci 500 hiljada eura
Mislim da zajebaješ jer nigdje ništa ne piše niti se govori o tome i toliko novaca. :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3727 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by BHF_Manijak »

Majkemi mile kako lik lopatom uzima pola foruma! :lol: :mrgreen:

Ne primajte se ba, samo jos jedan u nizu lozionicara... :mrgreen:
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#3728 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by fosil »

Mobile_Disco wrote:
PapeSusic wrote:Neznam sta vam je covjek skrivio, htjeli priznati ili ne on je poslije Edina Dzeke najbolji igrac kojeg je bosna proizvela poslijednih 5-6 godina.

Besime jes' to ti? :)
Nije, nije. To je Selim ili Derim.
User avatar
luckylaka
Posts: 26217
Joined: 15/01/2010 06:28

#3729 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by luckylaka »

ganjeta wrote:
PapeSusic wrote:Neznam sta vam je covjek skrivio, htjeli priznati ili ne on je poslije Edina Dzeke najbolji igrac kojeg je bosna proizvela poslijednih 5-6 godina.
http://www.youtube.com/watch?v=TsDB1Y5Hr78

Pogledaj ovaj klip i shvatićeš da je to jedna obična karina od čovjeka.

Mada je najbolji BH proizvod od kraja rata :lol: :oops: .
Na osnovu cega si ti zakljucio da je covjek ,,karina,,Momak koji je u Krajini do sada pokrenuo i pomogao na desetine humanitarni akcija,doveo Krajisnicima u goste Dzeku,Spahu je,,karina,,Ljubomora je cudo.Da nije neki fudbaler nije ali da je,,karina,,od covjeka nidze veze
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#3730 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ganjeta »

Neko je davno ovdje odlično napisao : Uz hajdučko srce najbolje mu pristaje bosanska karina :dance: .



P.S Ljubomora je kurva, voliš nju jedinu, ljubomora je kurva....
:skoljka: :oops:
MightyMatch
Posts: 491
Joined: 25/06/2012 03:21

#3731 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by MightyMatch »

Lulic ce kako je i najavljeno od strane Petkovica u laziu da igra lijevog beka,sto znaci dobre zabrinute duse mogu da odahnu. :dance:
Nego @laka dobro rece :thumbup:
User avatar
libertyBiH
Posts: 617
Joined: 24/12/2004 06:14

#3732 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by libertyBiH »

Kolasinac je buducnost odbrane neznam sta oklijeva glavonja, misli da nece uspijet a mali je beton armirani....
User avatar
luckylaka
Posts: 26217
Joined: 15/01/2010 06:28

#3733 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by luckylaka »

Za neupucene ova,,bosanska karina,,u dva poslednja transfera prodata je za oko 5-6 miliona eura koliko otprilike vrijedi kompletna Premijer liga al sto neko napisa nije iz carsije pa smeta.
MightyMatch
Posts: 491
Joined: 25/06/2012 03:21

#3734 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by MightyMatch »

libertyBiH wrote:Kolasinac je buducnost odbrane neznam sta oklijeva glavonja, misli da nece uspijet a mali je beton armirani....
:-) Mali uopste nema zvanicnu tekmu u seniorskoj ekipi,a ti bi ga u A reprezentaciju (smajli koja udara glavom od zid)
Nego jel Vedo pozvan? :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3735 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Velkoski »

luckylaka wrote:Za neupucene ova,,bosanska karina,,u dva poslednja transfera prodata je za oko 5-6 miliona eura koliko otprilike vrijedi kompletna Premijer liga al sto neko napisa nije iz carsije pa smeta.
budi ozbiljan ;-)
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#3736 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Arteta »

Korisničkoime wrote: Plus za ligu će biti kada se prestane sa namještanjem, kupovinom sudija, igrom 3 za 3 ali tu selektor ništa ne može.
U Engleskoj nema namjestanja?
MightyMatch
Posts: 491
Joined: 25/06/2012 03:21

#3737 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by MightyMatch »

leet wrote:
luckylaka wrote:Za neupucene ova,,bosanska karina,,u dva poslednja transfera prodata je za oko 5-6 miliona eura koliko otprilike vrijedi kompletna Premijer liga al sto neko napisa nije iz carsije pa smeta.
budi ozbiljan ;-)
Covijek mrtav ozbiljan,sto je najbitnije i u pravu je.
Torcida sa kojom i jedan Inter nije ostao ravnodusan Ibru je drzala kao malo vode na dlanu.
Dok se kod nas posere i popisa za isti tren.
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#3738 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Arteta »

luckylaka wrote:Za neupucene ova,,bosanska karina,,u dva poslednja transfera prodata je za oko 5-6 miliona eura koliko otprilike vrijedi kompletna Premijer liga al sto neko napisa nije iz carsije pa smeta.
Ma bjazi,i 3 miliona je puno za njeg.
A Premijer Liga na transfermarktu vrijedi 46 000 000.
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#3739 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Arteta »

Nesto kontam,ovi fudbaleri iz Hrvatske lige su nam zadnjih godina bili najgori u reprezentaciji(da ne kazem samo smetali).
Tu mislim na Ibricica,Zeca i sad ovog Alispahica.
Fauja Singh
Posts: 2474
Joined: 07/12/2011 12:40

#3740 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Fauja Singh »

ganjeta wrote:Neko je davno ovdje odlično napisao : Uz hajdučko srce najbolje mu pristaje bosanska karina :dance: .



P.S Ljubomora je kurva, voliš nju jedinu, ljubomora je kurva....
:skoljka: :oops:
E jest taj neko rekao mudrost u pm, mogu samo zamisliti tog "intelektualca" i sta njemu pristaje.
Jedne godine sam sasvim slucajno u Sanskom Mostu upoznao Ibriciceve prijatelje iz djetinjstva, do tada mi je Senijad bio samo obican igrac reprezentacija, medjutim malo je reci da mi je porastao u ocima i pored Vede mi je jedan od nasih najdrazih igraca. Ne bi sad da ofiram cime je dolazio po njih i vodio ih u Split, gdje su odsjedali, na koji ih je nacin u to vrijeme pomagao...
Samo vjerujem da mnogi od vas ovdje nemaju takvog prijatelja koji vas ne bi zaboravio da mu samo malo krene a da vi ostanete tu gdje jeste ili nedaj Boze postanete bijeda.
Ali dobro, najlakse je pljuvati po drugima, znam ja nas....
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#3741 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Dr. Kuca »

A vama i dalje nije jasno da u repki igraju pojedini jer placaju mjesto?
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#3742 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Muhamed Đakmić »

Čisto sumnjam da bi pojedini imali mjesto zahvaljujući plaćanju, a da ga ne bi imao recimo Ibričić.
User avatar
elmirčo
Posts: 1264
Joined: 27/02/2011 13:15
Location: kamčatka

#3743 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by elmirčo »

ha ljudiiii :mrgreen:
User avatar
buzzer
Posts: 1635
Joined: 06/05/2006 22:37

#3744 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by buzzer »

MightyMatch wrote:Lulic ce kako je i najavljeno od strane Petkovica u laziu da igra lijevog beka,sto znaci dobre zabrinute duse mogu da odahnu. :dance:
Nego @laka dobro rece :thumbup:
ako bude tako, super. igraci i trebaju u reprezentaciji igrati pozicije koje igraju u svojim klubovima. ali avaj, sta cemo ako se lulic povrijedi, prehladi, dobije crveni...? ne bi bilo lose imati rezervnog beka. ili ce strateg opet zavaliti nekoga na neprirodnu poziciju da se blamira.
User avatar
Infaze Studio
Posts: 1784
Joined: 23/10/2009 14:43

#3745 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by Infaze Studio »

Tkd wrote:neka odigra 1 minutu, ali da ne može zaigrati za nikoga više osim za BiH.
Nista licno protiv citiranog, ali ove price je puna kapa... Znaci, ako i ne racunas na igraca ozbiljno, pozovi ga jednom da zaigra, a poslije i ako ne bude vise igrao za nas, koga je.. ne mora ni za koga, upropasti mu reprezentativnu karijeru...Ne ide to...
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#3746 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by cyprus »

Ozbiljno, nije mi jasno šta je Ibričić učinio toliko loše da mu se svi ovako naklate na kosti... :-)
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3747 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Velkoski »

K'o da pratite 'ajdučko srce od jučer.. :-)
User avatar
hrastov žižak
Posts: 4942
Joined: 31/07/2012 02:00

#3748 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by hrastov žižak »

cyprus wrote:Ozbiljno, nije mi jasno šta je Ibričić učinio toliko loše da mu se svi ovako naklate na kosti... :-)
Valjda se navijači ljute što je opsovao navijače, a to je valjda smrtni grijeh za njih. A ima i ona da je namlatio nekog čovjeka u svojoj kafani.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79550
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3749 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Velkoski »

Zaboravljate i na onu prijateljsku. :oops: A i igračina je, nema šta, 'ajduk konza.
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#3750 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Arteta »

cyprus wrote:Ozbiljno, nije mi jasno šta je Ibričić učinio toliko loše da mu se svi ovako naklate na kosti... :-)
Ja nisam protiv njega zato sto je nesto ucinio nega zato sto nesto nije ucinio,velika razlika :D
Post Reply