

Moderator: anex
#brutalnaistinaćiribiribela wrote:Cisto subjektivno, ali new balance najudobnije patike na svijetu.
Ako se uzme ukupna ponuda modela, i ja dijelim isto mišljenje. Tu je asics takodjer jak igrac.pizarro wrote:#brutalnaistinaćiribiribela wrote:Cisto subjektivno, ali new balance najudobnije patike na svijetu.
ako ne i jaci igrac od NB.... dobro mi jedne i druge lezekonektovan wrote:Ako se uzme ukupna ponuda modela, i ja dijelim isto mišljenje. Tu je asics takodjer jak igrac.pizarro wrote:#brutalnaistinaćiribiribela wrote:Cisto subjektivno, ali new balance najudobnije patike na svijetu.
Ne kontam sta je sporno, odes kupiš kozni model, a svaki proizvodjac ima takve obuce. Danas neki umjetni materijali kvalitetom mogu parirati i kozi, ali ako nisi fan takvih, odeš i kupiš pravu kožu.zippoo87 wrote:sada bio u radnji i gledao malo modele...kakvo je ovo sada smece u ponudi,nije normalno
sve jebeno platno ...isto od papira...kada obuces,kao da si obukao deblje carape
znaci zakacis u njima za granu,poderes ih ko carape
jbte na cemu se sada uzimaju pare...i to novi modeli redom preko 150 KM
fakat ne znam sta kupiti sada,skoro da nema modela da mi se svidja...a volio bih malo promjene ali na bolje a ne na gore
nema,barem nije bilo izlozenih u ovoj radnjikonektovan wrote:Ne kontam sta je sporno, odes kupiš kozni model, a svaki proizvodjac ima takve obuce. Danas neki umjetni materijali kvalitetom mogu parirati i kozi, ali ako nisi fan takvih, odeš i kupiš pravu kožu.zippoo87 wrote:sada bio u radnji i gledao malo modele...kakvo je ovo sada smece u ponudi,nije normalno
sve jebeno platno ...isto od papira...kada obuces,kao da si obukao deblje carape
znaci zakacis u njima za granu,poderes ih ko carape
jbte na cemu se sada uzimaju pare...i to novi modeli redom preko 150 KM
fakat ne znam sta kupiti sada,skoro da nema modela da mi se svidja...a volio bih malo promjene ali na bolje a ne na gore
bas u sport realityju u Etnikonektovan wrote:Gdje si gledao i do koliko love??? Ja bio u Gracanici neki dan, sport reality u etni, moze se naci fine obuce za malo para, retro, planika, samo keš na hastal.![]()
A imaš fintu da sport reality prodavnicom, odes na njohov site, registruješ se i dobiješ dodatni popust na vec snizene modele, a prije toga u prodavnicu i probas koji ti broj odgovara. Online cijene su dosta nize .


