Kakve tenisice nose forumasi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#3726 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by S4mpion »

Image

Image
infiny
Posts: 325
Joined: 06/04/2018 16:18

#3727 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by infiny »

Obujes i same hodaju
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#3728 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by S4mpion »

Perpetuum mobile.
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#3729 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by ćiribiribela »

Cisto subjektivno, ali new balance najudobnije patike na svijetu. :mrgreen:
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#3730 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pizarro »

ćiribiribela wrote:Cisto subjektivno, ali new balance najudobnije patike na svijetu. :mrgreen:
#brutalnaistina
User avatar
konektovan
Posts: 51437
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3731 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

pizarro wrote:
ćiribiribela wrote:Cisto subjektivno, ali new balance najudobnije patike na svijetu. :mrgreen:
#brutalnaistina
Ako se uzme ukupna ponuda modela, i ja dijelim isto mišljenje. Tu je asics takodjer jak igrac.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#3732 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by beni-bu-man »

konektovan wrote:
pizarro wrote:
ćiribiribela wrote:Cisto subjektivno, ali new balance najudobnije patike na svijetu. :mrgreen:
#brutalnaistina
Ako se uzme ukupna ponuda modela, i ja dijelim isto mišljenje. Tu je asics takodjer jak igrac.
ako ne i jaci igrac od NB.... dobro mi jedne i druge leze :mrgreen:
User avatar
Rugafet
Posts: 5472
Joined: 14/12/2015 17:52

#3733 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Rugafet »

Evo nekih koje nosam trenutno, imam jos na tavanu slikat cu ih kad se popnem

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#3734 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pirmin »

Ma ne moras se penjati.

:)
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#3735 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by AmiĐa_Idriz »

Fakat neki ljudi od fakin patika naprave životno pitanje, strah bi me bilo s pojedincima boraviti u istoj prostoriji :lol:
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#3736 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pizarro »

obuca je ogledalo duse!
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3737 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by zippoo87 »

sada bio u radnji i gledao malo modele...kakvo je ovo sada smece u ponudi,nije normalno
sve jebeno platno ...isto od papira...kada obuces,kao da si obukao deblje carape :D
znaci zakacis u njima za granu,poderes ih ko carape :D
jbte na cemu se sada uzimaju pare...i to novi modeli redom preko 150 KM
fakat ne znam sta kupiti sada,skoro da nema modela da mi se svidja...a volio bih malo promjene ali na bolje a ne na gore :D
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#3738 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pizarro »

za tebe su salomonke :D
User avatar
konektovan
Posts: 51437
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3739 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

zippoo87 wrote:sada bio u radnji i gledao malo modele...kakvo je ovo sada smece u ponudi,nije normalno
sve jebeno platno ...isto od papira...kada obuces,kao da si obukao deblje carape :D
znaci zakacis u njima za granu,poderes ih ko carape :D
jbte na cemu se sada uzimaju pare...i to novi modeli redom preko 150 KM
fakat ne znam sta kupiti sada,skoro da nema modela da mi se svidja...a volio bih malo promjene ali na bolje a ne na gore :D
Ne kontam sta je sporno, odes kupiš kozni model, a svaki proizvodjac ima takve obuce. Danas neki umjetni materijali kvalitetom mogu parirati i kozi, ali ako nisi fan takvih, odeš i kupiš pravu kožu.
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3740 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by zippoo87 »

konektovan wrote:
zippoo87 wrote:sada bio u radnji i gledao malo modele...kakvo je ovo sada smece u ponudi,nije normalno
sve jebeno platno ...isto od papira...kada obuces,kao da si obukao deblje carape :D
znaci zakacis u njima za granu,poderes ih ko carape :D
jbte na cemu se sada uzimaju pare...i to novi modeli redom preko 150 KM
fakat ne znam sta kupiti sada,skoro da nema modela da mi se svidja...a volio bih malo promjene ali na bolje a ne na gore :D
Ne kontam sta je sporno, odes kupiš kozni model, a svaki proizvodjac ima takve obuce. Danas neki umjetni materijali kvalitetom mogu parirati i kozi, ali ako nisi fan takvih, odeš i kupiš pravu kožu.
nema,barem nije bilo izlozenih u ovoj radnji
ma kakve salomonke,ne planinarim

a naci cu neki kozni model,platnene ne bi platio vise od 50 maraka :D
User avatar
konektovan
Posts: 51437
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3741 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

Gdje si gledao i do koliko love??? Ja bio u Gracanici neki dan, sport reality u etni, moze se naci fine obuce za malo para, retro, planika, samo keš na hastal. :mrgreen:
A imaš fintu da sport reality prodavnicom, odes na njohov site, registruješ se i dobiješ dodatni popust na vec snizene modele, a prije toga u prodavnicu i probas koji ti broj odgovara. Online cijene su dosta nize .
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3742 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by zippoo87 »

konektovan wrote:Gdje si gledao i do koliko love??? Ja bio u Gracanici neki dan, sport reality u etni, moze se naci fine obuce za malo para, retro, planika, samo keš na hastal. :mrgreen:
A imaš fintu da sport reality prodavnicom, odes na njohov site, registruješ se i dobiješ dodatni popust na vec snizene modele, a prije toga u prodavnicu i probas koji ti broj odgovara. Online cijene su dosta nize .
bas u sport realityju u Etni :D
u retru nisam gledao,pogledati cu i kod njih ,nije hica
bio je ovaj model,nisu lose,mada ih nisam probao ali i one platnene :D
https://www.sportreality.ba/patike/1138 ... ide-tr-1-5

btw. kako se iskoristi dodatni popust,sto si spomenuo ?
User avatar
SmokingMan
Posts: 22581
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#3743 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by SmokingMan »

79.20 KM na sniženju u Sport vision.u.


Image
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#3744 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Daryl Dixon »

.
Last edited by Daryl Dixon on 28/04/2018 23:47, edited 1 time in total.
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#3745 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pirmin »

Za basketa?
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#3746 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Daryl Dixon »

za oko kuće
User avatar
Rugafet
Posts: 5472
Joined: 14/12/2015 17:52

#3747 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Rugafet »

Ove su moje za oko kuce

Image
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#3748 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Daryl Dixon »

Rugafet wrote:Ove su moje za oko kuce

Image
:lol: :lol: :lol: dobar :thumbup:
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#3749 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by S4mpion »

Za oko kuće(očigledno):
Image
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#3750 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by S4mpion »

Za B fazu:

Image
Post Reply