pa poslali su valjda dokumentaciju i žalbu uefi.van Basten wrote:eto, Io odlučio da ostane 1:0 za Slobodu. Svakome ko iole poznaje odnose i stanje u našem fudbalu, odluka je očekivana. Da sada imamo upravu kao što nemamo, pa da zaganja kod UEFA da nam ovo prvenstvo proglase neregularnim i zabrane nam klubovima učešće u Evropi iduće sezone, možda bi onda klupske lole shvatile da se prvo moraju poštovati propisi a onda ganjati lično klupski interesi.
Naravno, obzirom ko bi to trebao ganjati, ne vjerujem nešto u taj scenario. baljku je bitnije da zaradi koju hiljadu od karata i sl.
Aktuelnosti: FK Sarajevo
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- and
- Posts: 8178
- Joined: 04/09/2007 22:51
#3726 Re: FK Sarajevo
- 1946
- Posts: 2284
- Joined: 19/01/2010 15:39
- Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada
#3727 Re: FK Sarajevo
Jesu prije. Sad moraju sa ovom konačnom odlukom IO poslati. Ali što reče van Basten od koga to da očekujemo iz Kluba da učini?and wrote:pa poslali su valjda dokumentaciju i žalbu uefi.
- Dammme
- Posts: 1177
- Joined: 18/04/2007 10:35
- Location: Sarajevo
#3728 Re: FK Sarajevo
Evo nađoh na nekom portalu još nešto oko prenosa Derbija. Ovaj baljak fakat k'o da je bunike i gljive smiksao i našopao se.
Ako je Upravi FK Sarajevo malo i 28 hiljada maraka za prava prenosa utakmice između Sarajeva i Željezničara, koja je to ponuda koja bi ih zadovoljila. Ili su se oni već zadovoljili time što su onemogućili navijačima da vide “utakmicu svih utakmica” Premijer lige?
Predstavnici Fudbalskog kluba Sarajevo nisu prihvatili ponudu NTV Hayat od šest hiljada maraka, plus pet minuta marketing prostora za prenos “vječitog derbija” Premijer lige, da bi dan poslije odbi i mnogo povoljniju ponudu BH Televizije. Navodno, ni 28.400 KM, koliko im je nudila BHT1, nije dovoljno za “sportski spektakl” kakav je fudbalska utakmica između Sarajeva i Željezničara. Barem tako misle u Upravi FK Sarajevo. Obzirom da se ova utakmica, uslijed kazne, igra pred praznim tribinama, ovakva računica u najmanju ruku je nelogična, a samo se postavlja i pitanje: da li iza svega stoje neki drugi motivi ljudi koje vode FK Sarajevo.
MALO, MAJKU MU
Izgleda da za direktora FK Sarajevo nema ekonomske računice, pa nema ni prenosa. Nakon što je prvo odbio ponudu TV Hayat, Nihad Baljak, direktor FK Sarajevo, odbio je i ponudu BHTV.
Belmin Karamehmedović, urednik sportskog progrrama BHT kaže da su poslali ponuda, ali da još uvek nije stigao nikakav zvaničan, pismeni odgovor.
-Od Baljka sam dobio odgovor kako je zvanični stav kluba da neće biti prenosa - dodao je Karamehmedović.
Inače, zvanična ponuda BHT je 8.000 KM, četiri minute reklamnog prostora i dva skrola sponzora u poluvremenu, što je direktor Sarajeva ocijenio kao jako malo.
-Šta ću ja sa 8.000 KM, malo je to - kazao je Baljak.
NE TALASAJ
Pitali smo Baljka, da li je ovo direktna osveta navijačima i kazna što se utakmica igra pred praznim stadionom? Vidno uzbuđen, kazao je da naravno da nije osveta i da je jedini razlog što je ponuda izuzetno niska.
-I nemojte vi širiti tu priču da se mi svetimo navijačima, odakle vam taj stav da tako nešto govorite - kazao je Baljak.
Možda bi ova priča i imala smisla, jer 8.000 KM, jeste mali iznos, ali sa druge strane ako birate između nula maraka i 8.000 KM, plus reklamni prostor, velika je vjerovatnoća da birate ovo drugo.
I da ne bude zabune, ova priča se ne završava na 8.000 KM, već na mnogo više. Prema riječima Belmina Karamehmedovića, sportskog urednika BHT-a, četiri minute reklamnog bloka i dva skrola sponzora u poluvremenu, prema zvaničnom cenovniku iznosi 20.400 KM, što ukupno iznosi 28.400 KM.
E tek se sada postavlja pitanje, da li je do nepristojne ponude BHT-a, ili je nešto drugo u pitanju. Brojke govore za sebe.
- and
- Posts: 8178
- Joined: 04/09/2007 22:51
#3729 Re: FK Sarajevo
ne očekujem ni ja od kluba,ali očekujem od uefe da ovakve stvari ispita,pogotovo što ljudi znaju s kim imaju posla.1946 wrote:Jesu prije. Sad moraju sa ovom konačnom odlukom IO poslati. Ali što reče van Basten od koga to da očekujemo iz Kluba da učini?and wrote:pa poslali su valjda dokumentaciju i žalbu uefi.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3730 Re: FK Sarajevo
Smijene komisiju jer nisu registrovali utakmicu 0:3 za Sarajevo,i onda opet donesu istu odluku
Ovo moze samo kod nas,ne mozes da vjerujes sta ljudi rade...
Ovo moze samo kod nas,ne mozes da vjerujes sta ljudi rade...
- aerosa
- Posts: 3146
- Joined: 08/10/2009 08:36
- Location: Tu negdje na sjeveru...
#3731 Re: FK Sarajevo
Jao majko što ih rodi ovakve......Dominković: 'Sve je trebalo davno riješiti, a tada bi Sarajevo dobilo bodove'
"Slučaj Gavarić“ konačno je završen. Izvršni odbor NSBiH danas je potvrdio registraciju utakmice rezultatom 1-0 u korist Slobode. Evo šta je za Sarajevo-x.com rekao Iljo Dominković, član Predsjedništva NSBiH:
Piše: E. Isanović
Foto: Eni News
Foto: Eni News
"Mislim da se ovaj slučaj trebao davno riješiti. Mi smo danas većinom glasova prihvatili odluku da se utakmica registruje rezultatom iz ponovljene utakmice.Sve ostalo povuklo bi još više neregularnosti. Ovako je bilo bezbolnije. Neupitno je da je tim sa Koševa trebao dobiti tri boda. No, nije bilo smisla da se priča završi u 13. kolu proljetnog dijela. Mi smo već peti put raspravljali o ovome“.
Na pitanje da li će se u sve umiješati UEFA, odgovara.
"Sarajevo se već žalilo. Krovna kuća bh. nogometa može dati prijedloge za ovakvu odluku. Vidjet ćemo šta će biti“.
-
mrchinho
- Posts: 526
- Joined: 06/10/2009 12:07
#3732 Re: FK Sarajevo
koliko je savez duzan para slobodi nije bilo ni za ocekivati drugaciju odluku...
- aerosa
- Posts: 3146
- Joined: 08/10/2009 08:36
- Location: Tu negdje na sjeveru...
#3733 Re: FK Sarajevo
Nije im dužan ni feninga, levati blefiraju cijelu godinu sa tim....mrchinho wrote:koliko je savez duzan para slobodi nije bilo ni za ocekivati drugaciju odluku...
-
mrchinho
- Posts: 526
- Joined: 06/10/2009 12:07
#3734 Re: FK Sarajevo
ma kako god da bilo, nakon svih desavanja u bh fudbalu nije ni cudno da se desavaju ovakve stvari...aerosa wrote:Nije im dužan ni feninga, levati blefiraju cijelu godinu sa tim....mrchinho wrote:koliko je savez duzan para slobodi nije bilo ni za ocekivati drugaciju odluku...
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#3737 Re: FK Sarajevo
Ova zajebancija me podsjeća na The Annoying Orange na youtube, obavezno pogledati 

Last edited by Baltazar_khan on 14/05/2010 20:30, edited 1 time in total.
- Halleluhwah
- Posts: 973
- Joined: 28/08/2009 17:01
- Location: Among and above strange people, mit dir Lili Marleen
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#3740 Re: FK Sarajevo
hahahahahaBaltazar_khan wrote:Ova zajebancija me podsjeća na The Annoying Orange na youtube, obavezno pogledati
- zeljonista
- Posts: 101
- Joined: 25/04/2010 22:21
- Location: ulica 11 plavih
-
vemus
- Posts: 335
- Joined: 14/05/2008 17:34
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
- Logovan
- Posts: 102844
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3744 Re: FK Sarajevo
71....Avdić pao u šesnaestercu Želje, domaći igrači i stručni štab tažili jedanaesterac, no Pilav se nije oglasio.
-
southside
- Posts: 12
- Joined: 02/05/2010 19:34
#3745 Re: FK Sarajevo
Rutinski do Titule.
Nego kad je Kup ? U koja doba tacno
Ovo prvenstevno vise nezanimljivo
Nego kad je Kup ? U koja doba tacno
Ovo prvenstevno vise nezanimljivo
- Admir_1984
- Posts: 7641
- Joined: 13/03/2006 01:33
- Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće
#3747 Re: FK Sarajevo
Pametni ljudiBARESI wrote:Kakvo štimanje u Trebinju
Niko nama nije kriv sto imamo nesposobnu upravu
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#3748 Re: FK Sarajevo
Moglo bi se sve ponisitit zbog ovih odluka sve je u rukama UEFE koja strogo kaznjava mijesanje politike u sportIdriz88 wrote:... htjeli ste zajebat Slobodu i eto vam sad!
-
Šaner
- Posts: 212
- Joined: 05/10/2008 12:25
#3749 Re: FK Sarajevo
eto "slucajno" zrinjski pobjedio u trebinju(jebem ti premijer ligu korumpiranu)..e sad da imamo pametnu upravu kupili bi 3 boda u prijedoru (rudar ima 37bodova i osigurao je opstanak)i dobili borca u zadnjoj..ali sa ovom upravom nismo za evropu.
-
fczeljo
- Posts: 241
- Joined: 19/08/2005 01:51
#3750 Re: FK Sarajevo
zar necete pustit borcu?Šaner wrote:eto "slucajno" zrinjski pobjedio u trebinju(jebem ti premijer ligu korumpiranu)..e sad da imamo pametnu upravu kupili bi 3 boda u prijedoru (rudar ima 37bodova i osigurao je opstanak)i dobili borca u zadnjoj..ali sa ovom upravom nismo za evropu.

