English Premier League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- belafonte
- Posts: 1305
- Joined: 29/05/2006 17:54
#3726 Re: English Premier League
Ma Ferguson je pichoka, trebo ih je napast sa dvojicom napadaca, vidi im golmana i dva panja u odbrani, ovako će prepustit igru Arsenalu i pokušat na kontre ko prošle godine na Emiratima, jednom upalilo, konta svaki put će, pa nije ni Wenger motke siso, nek im ga Arsenal uvali u prvih 15 minuta, fasovat ce još dva komada, al eto bum vidjeli...
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#3727 Re: English Premier League
ubaci ga park vise spretno nego sretno 
- vaučer
- Posts: 11537
- Joined: 04/08/2009 15:22
#3728 Re: English Premier League
Nije da nije zasluženo vodstvo, ali debilan gol dozlaboga.
Ovo samo Uintedu ulazi.
Ovo samo Uintedu ulazi.
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#3729 Re: English Premier League
valjda obrnutosmoki_choko wrote:ubaci ga park vise spretno nego sretno
- GandalfSivi
- Posts: 22758
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#3730 Re: English Premier League
Najdrazi su mi ovi genijalci koji bi, pazi sada, jednom Alex Fergusonu filozofirali sta treba uraditi. Covjek je izveo na teren brzu ekipu koja zna u oba smjera igrati, a ti se legendo uhvati tenisa...belafonte wrote:Ma Ferguson je pichoka, trebo ih je napast sa dvojicom napadaca, vidi im golmana i dva panja u odbrani, ovako će prepustit igru Arsenalu i pokušat na kontre ko prošle godine na Emiratima, jednom upalilo, konta svaki put će, pa nije ni Wenger motke siso, nek im ga Arsenal uvali u prvih 15 minuta, fasovat ce još dva komada, al eto bum vidjeli...
-
hau jes no
- Posts: 1365
- Joined: 28/09/2009 14:22
#3731 Re: English Premier League
ovaj arsenal je frustrirajući, sve to ide dobro do 20 metara od protivničkog gola i onda neki pokušaji proigravanja, fali im bezebrazluka u napadu, fakat treba imat živce za onu nonšalanciju u napadu, ne kontam kako ih nisu gađali stolicama do sada, qurac bi ja ono trpio godinama, evo iznervirah se bezveze 
Last edited by hau jes no on 13/12/2010 21:59, edited 1 time in total.
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#3732 Re: English Premier League
ko je tebe sta pitao. odjeb u sirokom lukuNeelix wrote:valjda obrnutosmoki_choko wrote:ubaci ga park vise spretno nego sretno
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#3733 Re: English Premier League
smoki al te handri ovaj neelix 
- belafonte
- Posts: 1305
- Joined: 29/05/2006 17:54
#3734 Re: English Premier League
Zadali su žestok tempo i to Arsenal ne može trenutno pratit, plus što omladinac Arsenala ulijeva ogromnu nesigurnost tako da inače klimava odbrana sada djeluje ko razbijena banda, frajer im je poklonio jedno 30 % posto posjeda lopte, al dobro za sve je to Wenger kriv...
@Gandalf priznajem zajebo sam se, konto sam 4-5-1 da će ići na kontre, ali on je podebljo sredinu da bi imao veći posjed, ali realno da je dvojicu napadača izveo sada bi hladno bilo 3-0, vidio si jada i odbrane
@Gandalf priznajem zajebo sam se, konto sam 4-5-1 da će ići na kontre, ali on je podebljo sredinu da bi imao veći posjed, ali realno da je dvojicu napadača izveo sada bi hladno bilo 3-0, vidio si jada i odbrane
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#3735 Re: English Premier League
To je to,ljudi hoće da se ušetaju u gol,pa ne ide to tako lako,fakat mi nisu jasni sekunde,a imali su nekoliko predobrih napada koje su usrali nekim čudnim potezima i pokušajima progiravanja k'o na treningu.hau jes no wrote:ovaj arsenal je frustrirajući, sve to ide dobro do 20 metara od protivničkog gola i onda neki pokušaji proigravanja, fali im bezebrazluka u napadu, fakat treba imat živce za onu nonšalanciju u napadu, ne kontam kako ih nisu gađali stolicama do sada, qurac bi ja ono trpio godinama, evo iznervirah se bezveze
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#3736 Re: English Premier League
ma ne handrim ja djecuBaltazar_khan wrote:smoki al te handri ovaj neelix
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#3737 Re: English Premier League
evo ne znam sta cu od muke od nelixovoh handrenja.Baltazar_khan wrote:smoki al te handri ovaj neelix
handri i tebe kako vidim cim ga branis
- Better Man
- Posts: 18730
- Joined: 01/10/2006 20:10
#3738 Re: English Premier League
Ja idiota sta promasi! Ko mu dozvoli da puca penal kad se zna da nije u formi!
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3739 Re: English Premier League
Sad ce ga taj idiot zabiti...lik promaši penal a citav stadion mu skandira ime.Better Man wrote:Ja idiota sta promasi! Ko mu dozvoli da puca penal kad se zna da nije u formi!
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3740 Re: English Premier League
sad ce arsenal izjednaciti.
koji je kloc onaj kockar. i nek je fulio jer ono nije ni P od penala.
koji je kloc onaj kockar. i nek je fulio jer ono nije ni P od penala.
- Better Man
- Posts: 18730
- Joined: 01/10/2006 20:10
#3741 Re: English Premier League
Kakva sansa Rooneya! Manchester pritisnuo Arsenala zadnjih par minuta.
Last edited by Better Man on 13/12/2010 22:47, edited 1 time in total.
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#3742 Re: English Premier League
Better Man wrote:Kakva sansa Rooneya!
Oduvijek sam sumnjao da je Kemo na forumu
- Better Man
- Posts: 18730
- Joined: 01/10/2006 20:10
#3743 Re: English Premier League
Dobili ste prosle godine finu porciju i zato ti je bolje da se nadas da nas izbjegnete ove godine, jer ce te opet fasovati.Neelix wrote:Better Man wrote:Kakva sansa Rooneya!
Oduvijek sam sumnjao da je Kemo na forumu
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#3744 Re: English Premier League
ko smo mi, a ko ste vi?
ahmetovicu 
- Better Man
- Posts: 18730
- Joined: 01/10/2006 20:10
#3745 Re: English Premier League
Pa vidi decko ne znas ni za koga navijas.Neelix wrote:ko smo mi, a ko ste vi?ahmetovicu
- Neelix
- Posts: 11864
- Joined: 15/12/2006 14:08
- Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
- Contact:
#3746 Re: English Premier League
za FK Sarajevo, ciko. Pretpostavljam da ti navijas za Siroki.
- Better Man
- Posts: 18730
- Joined: 01/10/2006 20:10
#3747 Re: English Premier League
Arsenal redovna musterija Manchester Uniteda! Najvaznija pobjeda jesenjeg djela sezone. Obzirom na utakmicu manje protiv Chelsea mogu i izgubiti. Povratak na prvo mjesto trenutno najveceg kluba Engleske!
- bingov buraz
- Posts: 11329
- Joined: 14/04/2009 20:23
#3748 Re: English Premier League
Zasluzena pobjeda ozbiljnije ekipe.Ocekujem crnu seriju Arsenala kao i svake godine u ovo vrijeme i oprostaj od titule.
- Better Man
- Posts: 18730
- Joined: 01/10/2006 20:10
#3749 Re: English Premier League
Ko jos prati jadnu i cemernu Premier ligu BiH i jos jadnije i cemernije klubove u istoj?Neelix wrote:za FK Sarajevo, ciko. Pretpostavljam da ti navijas za Siroki.
- GandalfSivi
- Posts: 22758
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#3750 Re: English Premier League
Samo da potpisem!!! Glory, Glory...bingov buraz wrote:Zasluzena pobjeda ozbiljnije ekipe.Ocekujem crnu seriju Arsenala kao i svake godine u ovo vrijeme i oprostaj od titule.
