English Premier League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
belafonte
Posts: 1305
Joined: 29/05/2006 17:54

#3726 Re: English Premier League

Post by belafonte »

Ma Ferguson je pichoka, trebo ih je napast sa dvojicom napadaca, vidi im golmana i dva panja u odbrani, ovako će prepustit igru Arsenalu i pokušat na kontre ko prošle godine na Emiratima, jednom upalilo, konta svaki put će, pa nije ni Wenger motke siso, nek im ga Arsenal uvali u prvih 15 minuta, fasovat ce još dva komada, al eto bum vidjeli...
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#3727 Re: English Premier League

Post by smoki_choko »

ubaci ga park vise spretno nego sretno :-)
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#3728 Re: English Premier League

Post by vaučer »

Nije da nije zasluženo vodstvo, ali debilan gol dozlaboga.
Ovo samo Uintedu ulazi.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3729 Re: English Premier League

Post by Neelix »

smoki_choko wrote:ubaci ga park vise spretno nego sretno :-)
valjda obrnuto :D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22758
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#3730 Re: English Premier League

Post by GandalfSivi »

belafonte wrote:Ma Ferguson je pichoka, trebo ih je napast sa dvojicom napadaca, vidi im golmana i dva panja u odbrani, ovako će prepustit igru Arsenalu i pokušat na kontre ko prošle godine na Emiratima, jednom upalilo, konta svaki put će, pa nije ni Wenger motke siso, nek im ga Arsenal uvali u prvih 15 minuta, fasovat ce još dva komada, al eto bum vidjeli...
Najdrazi su mi ovi genijalci koji bi, pazi sada, jednom Alex Fergusonu filozofirali sta treba uraditi. Covjek je izveo na teren brzu ekipu koja zna u oba smjera igrati, a ti se legendo uhvati tenisa...
hau jes no
Posts: 1365
Joined: 28/09/2009 14:22

#3731 Re: English Premier League

Post by hau jes no »

ovaj arsenal je frustrirajući, sve to ide dobro do 20 metara od protivničkog gola i onda neki pokušaji proigravanja, fali im bezebrazluka u napadu, fakat treba imat živce za onu nonšalanciju u napadu, ne kontam kako ih nisu gađali stolicama do sada, qurac bi ja ono trpio godinama, evo iznervirah se bezveze :x
Last edited by hau jes no on 13/12/2010 21:59, edited 1 time in total.
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#3732 Re: English Premier League

Post by smoki_choko »

Neelix wrote:
smoki_choko wrote:ubaci ga park vise spretno nego sretno :-)
valjda obrnuto :D
ko je tebe sta pitao. odjeb u sirokom luku
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3733 Re: English Premier League

Post by Baltazar_khan »

smoki al te handri ovaj neelix :oops:
User avatar
belafonte
Posts: 1305
Joined: 29/05/2006 17:54

#3734 Re: English Premier League

Post by belafonte »

Zadali su žestok tempo i to Arsenal ne može trenutno pratit, plus što omladinac Arsenala ulijeva ogromnu nesigurnost tako da inače klimava odbrana sada djeluje ko razbijena banda, frajer im je poklonio jedno 30 % posto posjeda lopte, al dobro za sve je to Wenger kriv...


@Gandalf priznajem zajebo sam se, konto sam 4-5-1 da će ići na kontre, ali on je podebljo sredinu da bi imao veći posjed, ali realno da je dvojicu napadača izveo sada bi hladno bilo 3-0, vidio si jada i odbrane :run:
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#3735 Re: English Premier League

Post by Šibicar »

hau jes no wrote:ovaj arsenal je frustrirajući, sve to ide dobro do 20 metara od protivničkog gola i onda neki pokušaji proigravanja, fali im bezebrazluka u napadu, fakat treba imat živce za onu nonšalanciju u napadu, ne kontam kako ih nisu gađali stolicama do sada, qurac bi ja ono trpio godinama, evo iznervirah se bezveze :x
To je to,ljudi hoće da se ušetaju u gol,pa ne ide to tako lako,fakat mi nisu jasni sekunde,a imali su nekoliko predobrih napada koje su usrali nekim čudnim potezima i pokušajima progiravanja k'o na treningu. :-)
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3736 Re: English Premier League

Post by Neelix »

Baltazar_khan wrote:smoki al te handri ovaj neelix :oops:
ma ne handrim ja djecu :D samo ukazujem na greske :oops:
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#3737 Re: English Premier League

Post by smoki_choko »

Baltazar_khan wrote:smoki al te handri ovaj neelix :oops:
evo ne znam sta cu od muke od nelixovoh handrenja. :lol:
handri i tebe kako vidim cim ga branis :lol:
User avatar
Better Man
Posts: 18730
Joined: 01/10/2006 20:10

#3738 Re: English Premier League

Post by Better Man »

Ja idiota sta promasi! Ko mu dozvoli da puca penal kad se zna da nije u formi!
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#3739 Re: English Premier League

Post by LSD »

Better Man wrote:Ja idiota sta promasi! Ko mu dozvoli da puca penal kad se zna da nije u formi!
Sad ce ga taj idiot zabiti...lik promaši penal a citav stadion mu skandira ime.
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#3740 Re: English Premier League

Post by karanana »

sad ce arsenal izjednaciti.

koji je kloc onaj kockar. i nek je fulio jer ono nije ni P od penala.
User avatar
Better Man
Posts: 18730
Joined: 01/10/2006 20:10

#3741 Re: English Premier League

Post by Better Man »

Kakva sansa Rooneya! Manchester pritisnuo Arsenala zadnjih par minuta.
Last edited by Better Man on 13/12/2010 22:47, edited 1 time in total.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3742 Re: English Premier League

Post by Neelix »

Better Man wrote:Kakva sansa Rooneya!

Oduvijek sam sumnjao da je Kemo na forumu :lol:
User avatar
Better Man
Posts: 18730
Joined: 01/10/2006 20:10

#3743 Re: English Premier League

Post by Better Man »

Neelix wrote:
Better Man wrote:Kakva sansa Rooneya!

Oduvijek sam sumnjao da je Kemo na forumu :lol:
Dobili ste prosle godine finu porciju i zato ti je bolje da se nadas da nas izbjegnete ove godine, jer ce te opet fasovati.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3744 Re: English Premier League

Post by Neelix »

ko smo mi, a ko ste vi? :D ahmetovicu :D
User avatar
Better Man
Posts: 18730
Joined: 01/10/2006 20:10

#3745 Re: English Premier League

Post by Better Man »

Neelix wrote:ko smo mi, a ko ste vi? :D ahmetovicu :D
Pa vidi decko ne znas ni za koga navijas.
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3746 Re: English Premier League

Post by Neelix »

za FK Sarajevo, ciko. Pretpostavljam da ti navijas za Siroki.
User avatar
Better Man
Posts: 18730
Joined: 01/10/2006 20:10

#3747 Re: English Premier League

Post by Better Man »

Arsenal redovna musterija Manchester Uniteda! Najvaznija pobjeda jesenjeg djela sezone. Obzirom na utakmicu manje protiv Chelsea mogu i izgubiti. Povratak na prvo mjesto trenutno najveceg kluba Engleske!
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#3748 Re: English Premier League

Post by bingov buraz »

Zasluzena pobjeda ozbiljnije ekipe.Ocekujem crnu seriju Arsenala kao i svake godine u ovo vrijeme i oprostaj od titule.
User avatar
Better Man
Posts: 18730
Joined: 01/10/2006 20:10

#3749 Re: English Premier League

Post by Better Man »

Neelix wrote:za FK Sarajevo, ciko. Pretpostavljam da ti navijas za Siroki.
Ko jos prati jadnu i cemernu Premier ligu BiH i jos jadnije i cemernije klubove u istoj?
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22758
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#3750 Re: English Premier League

Post by GandalfSivi »

bingov buraz wrote:Zasluzena pobjeda ozbiljnije ekipe.Ocekujem crnu seriju Arsenala kao i svake godine u ovo vrijeme i oprostaj od titule.
Samo da potpisem!!! Glory, Glory...
Post Reply