Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...
Moderators: Charuga , Tomahawk11
plain vanilla
Posts: 70284 Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
Post
by plain vanilla » 25/04/2021 18:36
Logovan wrote: ↑ 25/04/2021 18:35
plain vanilla wrote: ↑ 25/04/2021 17:55
Ima jos utakmica, a tanki smo bas
Tako da nam je uhar da ko drugi trehne nase protivnike
Samo opušteno, evo imate 5 bodova prednosti.
Pa vidis kako se prodaju utakmice
Uveli djecu da se malo igraju
A mi para nemamo
plain vanilla
Posts: 70284 Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
Post
by plain vanilla » 25/04/2021 18:38
omega369 wrote: ↑ 25/04/2021 18:36
Ja sam se ipak sam kockao sa misljenjem
Ali sad kad ima i ta potvrda odmah mi je lakse
Aj malo popustite, Hrasno ovdje jedini Zeljovac, svi u misjim rupama vazda
hrasno38
Posts: 34078 Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:
Post
by hrasno38 » 25/04/2021 18:39
plain vanilla wrote: ↑ 25/04/2021 18:36
Logovan wrote: ↑ 25/04/2021 18:35
plain vanilla wrote: ↑ 25/04/2021 17:55
Ima jos utakmica, a tanki smo bas
Tako da nam je uhar da ko drugi trehne nase protivnike
Samo opušteno, evo imate 5 bodova prednosti.
Pa vidis kako se prodaju utakmice
Uveli djecu da se malo igraju
A mi para nemamo
Jebem mu misa pa Zeljo nije dobio zadnjih 10 utakmica nikoga....
sime_cipol
Posts: 23413 Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw
Post
by sime_cipol » 25/04/2021 18:40
Logovan wrote: ↑ 25/04/2021 18:35
plain vanilla wrote: ↑ 25/04/2021 17:55
Ima jos utakmica, a tanki smo bas
Tako da nam je uhar da ko drugi trehne nase protivnike
Samo opušteno, evo imate 5 bodova prednosti.
7 nad zonom ispadanja.
plain vanilla
Posts: 70284 Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
Post
by plain vanilla » 25/04/2021 18:41
hrasno38 wrote: ↑ 25/04/2021 18:39
Jebem mu misa pa Zeljo nije dobio zadnjih 10 utakmica nikoga....
Jest, ali gdje je Stilic,Eric?
Ides s djecom protiv ekipe koju realno mozes dobiti
bordo gandalf
Posts: 10216 Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12
Post
by bordo gandalf » 25/04/2021 18:41
Ma zeljo se ne mora sikirati kako god odigrali oni su osigurali opstanak dok sa druge strane mi gubimo titulu
hrasno38
Posts: 34078 Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:
Post
by hrasno38 » 25/04/2021 18:43
plain vanilla wrote: ↑ 25/04/2021 18:41
hrasno38 wrote: ↑ 25/04/2021 18:39
Jebem mu misa pa Zeljo nije dobio zadnjih 10 utakmica nikoga....
Jest, ali gdje je Stilic,Eric?
Ides s djecom protiv ekipe koju realno mozes dobiti
Pa nisu igrali zadnju protiv Olimpika djeca pa nas dobise. I ja bih da sam trener do kraja forisaro djecu da igraju i uigravao ekipu za sljedecu sezonu...ili bar neke igrace. Zeljo ne moze nigdje vise ni gore ni dole
Plunkett
Posts: 2073 Joined: 01/06/2020 15:15
Post
by Plunkett » 25/04/2021 18:44
Da ne čitam unazad stranicu, je li se oglasio Hrasno oko gola? Je li čist ili nije?
plain vanilla
Posts: 70284 Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
Post
by plain vanilla » 25/04/2021 18:44
bordo gandalf wrote: ↑ 25/04/2021 18:41
Ma zeljo se ne mora sikirati kako god odigrali oni su osigurali opstanak dok sa druge strane mi gubimo titulu
Ako do vas osiguramo opstanak, mi cemo vas pustiti da uzmete 3 bobe
megaman4
Posts: 4956 Joined: 08/08/2011 23:59
Post
by megaman4 » 25/04/2021 18:45
bordo gandalf wrote: ↑ 25/04/2021 18:41
Ma zeljo se ne mora sikirati kako god odigrali oni su osigurali opstanak dok sa druge strane mi gubimo titulu
Želju trese opasna kriza. Nešto baš nije uredu u klubu. Eto Amar je otišao. Pa opet sve isto.
Slijede im teški dani.
Logovan
Posts: 102816 Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
Post
by Logovan » 25/04/2021 18:45
plain vanilla wrote: ↑ 25/04/2021 18:36
Pa vidis kako se prodaju utakmice
Uveli djecu da se malo igraju
A mi para nemamo
Pare nisu problem, para nema haha
Je li namješteno ili nije ne znam, možda čovjek probava nešto drugo, bez Štilića i još nekih.
sime_cipol wrote: ↑ 25/04/2021 18:40
7 nad zonom ispadanja.
Ma ja to, nego ja gledao bodove Olimpika.
plain vanilla
Posts: 70284 Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
Post
by plain vanilla » 25/04/2021 18:46
hrasno38 wrote: ↑ 25/04/2021 18:43
Pa nisu igrali zadnju protiv Olimpika djeca pa nas dobise. I ja bih da sam trener do kraja forisaro djecu da igraju i uigravao ekipu za sljedecu sezonu...ili bar neke igrace. Zeljo ne moze nigdje vise ni gore ni dole
Ako budu djeca na derbiju, onda je kako ti kazes
Inace, jok
hrasno38
Posts: 34078 Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:
Post
by hrasno38 » 25/04/2021 18:49
plain vanilla wrote: ↑ 25/04/2021 18:46
hrasno38 wrote: ↑ 25/04/2021 18:43
Pa nisu igrali zadnju protiv Olimpika djeca pa nas dobise. I ja bih da sam trener do kraja forisaro djecu da igraju i uigravao ekipu za sljedecu sezonu...ili bar neke igrace. Zeljo ne moze nigdje vise ni gore ni dole
Ako budu djeca na derbiju, onda je kako ti kazes
Inace, jok
Ne kontam sta ti toliko kukas pa bolje da ispadnu Krupa i Radnik nego Olimpik...jednima bjezite sedam a drugima 9 bodova.
plain vanilla
Posts: 70284 Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
Post
by plain vanilla » 25/04/2021 18:52
hrasno38 wrote: ↑ 25/04/2021 18:49
plain vanilla wrote: ↑ 25/04/2021 18:46
hrasno38 wrote: ↑ 25/04/2021 18:43
Pa nisu igrali zadnju protiv Olimpika djeca pa nas dobise. I ja bih da sam trener do kraja forisaro djecu da igraju i uigravao ekipu za sljedecu sezonu...ili bar neke igrace. Zeljo ne moze nigdje vise ni gore ni dole
Ako budu djeca na derbiju, onda je kako ti kazes
Inace, jok
Ne kontam sta ti toliko kukas pa bolje da ispadnu Krupa i Radnik nego Olimpik...jednima bjezite sedam a drugima 9 bodova.
Meni je svejedno ko ispada, ako mi ostajemo
Impressum
Posts: 1256 Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo
Post
by Impressum » 25/04/2021 18:55
megaman4 wrote: ↑ 25/04/2021 18:45
Želju trese opasna kriza. Nešto baš nije uredu u klubu. Eto Amar je otišao. Pa opet sve isto.
Slijede im teški dani.
Divno
Radujem se
hrasno38
Posts: 34078 Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:
Post
by hrasno38 » 25/04/2021 18:55
plain vanilla wrote: ↑ 25/04/2021 18:52
hrasno38 wrote: ↑ 25/04/2021 18:49
plain vanilla wrote: ↑ 25/04/2021 18:46
Ako budu djeca na derbiju, onda je kako ti kazes
Inace, jok
Ne kontam sta ti toliko kukas pa bolje da ispadnu Krupa i Radnik nego Olimpik...jednima bjezite sedam a drugima 9 bodova.
Meni je svejedno ko ispada, ako mi ostajemo
Pa nema sansi da vas stigne Krupa i Radnik.
hrasno38
Posts: 34078 Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:
Post
by hrasno38 » 25/04/2021 18:55
Impressum wrote: ↑ 25/04/2021 18:55
megaman4 wrote: ↑ 25/04/2021 18:45
Želju trese opasna kriza. Nešto baš nije uredu u klubu. Eto Amar je otišao. Pa opet sve isto.
Slijede im teški dani.
Divno
Radujem se
Posteno!
plain vanilla
Posts: 70284 Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
Post
by plain vanilla » 25/04/2021 18:56
Eno kaze Baka Zeljo bio bolji
90minut
Posts: 12889 Joined: 07/04/2019 10:56
Post
by 90minut » 25/04/2021 18:58
Upravo tako zato i ne mogu ismijavati sad ide loženje na derbi i uzimanje boda.
splinter
Posts: 8721 Joined: 08/10/2011 12:28
Post
by splinter » 25/04/2021 18:59
90minut wrote: ↑ 25/04/2021 18:58
Upravo tako zato i ne mogu ismijavati sad ide loženje na derbi i uzimanje boda.
Kakav bolan bod. Pa nećemo se sastaviti s loptom
1Namcor
Posts: 292 Joined: 29/05/2020 17:52
Post
by 1Namcor » 25/04/2021 18:59
Bogami, preslusa ih Celo dva puta u kratkom roku
Inace, igra Zeljeznicara pod Osimom je svemirski brod za Blaza - dovoljno je uporediti samo ove dvije utakmice protiv Olimpika.
Interesantno je i da Zeljo ove dvije utakmice pod Sliskovicem igrao dobro dok ne postigne gol, a onda iz nekog razloga, kao da povuku rucnu
Maharadza
Posts: 17070 Joined: 30/01/2013 15:13
Post
by Maharadza » 25/04/2021 19:02
Prochepilo je, zabili su gol, take that evil bWko.
karanana
Posts: 50768 Joined: 26/02/2004 00:00
Post
by karanana » 25/04/2021 19:02
E hajmo sad dvica siroki, ili X
omega369
Posts: 9975 Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?
Post
by omega369 » 25/04/2021 19:03
Sampras im se osvetio za sve sto su mu uradili