Premijer liga BiH - @manijak1

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3726 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Logovan wrote: 25/04/2021 18:35
plain vanilla wrote: 25/04/2021 17:55 Ima jos utakmica, a tanki smo bas
Tako da nam je uhar da ko drugi trehne nase protivnike :lol:
Samo opušteno, evo imate 5 bodova prednosti. :D :P
Pa vidis kako se prodaju utakmice
Uveli djecu da se malo igraju :mrgreen:
A mi para nemamo
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3727 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

omega369 wrote: 25/04/2021 18:36 Ja sam se ipak sam kockao sa misljenjem
Ali sad kad ima i ta potvrda odmah mi je lakse ;-)
Aj malo popustite, Hrasno ovdje jedini Zeljovac, svi u misjim rupama vazda
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3728 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

plain vanilla wrote: 25/04/2021 18:36
Logovan wrote: 25/04/2021 18:35
plain vanilla wrote: 25/04/2021 17:55 Ima jos utakmica, a tanki smo bas
Tako da nam je uhar da ko drugi trehne nase protivnike :lol:
Samo opušteno, evo imate 5 bodova prednosti. :D :P
Pa vidis kako se prodaju utakmice
Uveli djecu da se malo igraju :mrgreen:
A mi para nemamo
Jebem mu misa pa Zeljo nije dobio zadnjih 10 utakmica nikoga....
User avatar
sime_cipol
Posts: 23413
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#3729 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by sime_cipol »

Logovan wrote: 25/04/2021 18:35
plain vanilla wrote: 25/04/2021 17:55 Ima jos utakmica, a tanki smo bas
Tako da nam je uhar da ko drugi trehne nase protivnike :lol:
Samo opušteno, evo imate 5 bodova prednosti. :D :P
7 nad zonom ispadanja.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3730 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

hrasno38 wrote: 25/04/2021 18:39
Jebem mu misa pa Zeljo nije dobio zadnjih 10 utakmica nikoga....
Jest, ali gdje je Stilic,Eric?
Ides s djecom protiv ekipe koju realno mozes dobiti
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#3731 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by bordo gandalf »

Ma zeljo se ne mora sikirati kako god odigrali oni su osigurali opstanak dok sa druge strane mi gubimo titulu
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3732 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

plain vanilla wrote: 25/04/2021 18:41
hrasno38 wrote: 25/04/2021 18:39
Jebem mu misa pa Zeljo nije dobio zadnjih 10 utakmica nikoga....
Jest, ali gdje je Stilic,Eric?
Ides s djecom protiv ekipe koju realno mozes dobiti
Pa nisu igrali zadnju protiv Olimpika djeca pa nas dobise. I ja bih da sam trener do kraja forisaro djecu da igraju i uigravao ekipu za sljedecu sezonu...ili bar neke igrace. Zeljo ne moze nigdje vise ni gore ni dole
Plunkett
Posts: 2073
Joined: 01/06/2020 15:15

#3733 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Plunkett »

Da ne čitam unazad stranicu, je li se oglasio Hrasno oko gola? Je li čist ili nije?
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3734 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

bordo gandalf wrote: 25/04/2021 18:41 Ma zeljo se ne mora sikirati kako god odigrali oni su osigurali opstanak dok sa druge strane mi gubimo titulu
Ako do vas osiguramo opstanak, mi cemo vas pustiti da uzmete 3 bobe :mrgreen:
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#3735 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by megaman4 »

bordo gandalf wrote: 25/04/2021 18:41 Ma zeljo se ne mora sikirati kako god odigrali oni su osigurali opstanak dok sa druge strane mi gubimo titulu
Želju trese opasna kriza. Nešto baš nije uredu u klubu. Eto Amar je otišao. Pa opet sve isto.

Slijede im teški dani.
User avatar
Logovan
Posts: 102816
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3736 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Logovan »

plain vanilla wrote: 25/04/2021 18:36 Pa vidis kako se prodaju utakmice
Uveli djecu da se malo igraju :mrgreen:
A mi para nemamo
Pare nisu problem, para nema haha :D Je li namješteno ili nije ne znam, možda čovjek probava nešto drugo, bez Štilića i još nekih.
sime_cipol wrote: 25/04/2021 18:40 7 nad zonom ispadanja.
Ma ja to, nego ja gledao bodove Olimpika. :-)
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3737 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

hrasno38 wrote: 25/04/2021 18:43
Pa nisu igrali zadnju protiv Olimpika djeca pa nas dobise. I ja bih da sam trener do kraja forisaro djecu da igraju i uigravao ekipu za sljedecu sezonu...ili bar neke igrace. Zeljo ne moze nigdje vise ni gore ni dole
Ako budu djeca na derbiju, onda je kako ti kazes
Inace, jok :mrgreen:
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3738 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

plain vanilla wrote: 25/04/2021 18:46
hrasno38 wrote: 25/04/2021 18:43
Pa nisu igrali zadnju protiv Olimpika djeca pa nas dobise. I ja bih da sam trener do kraja forisaro djecu da igraju i uigravao ekipu za sljedecu sezonu...ili bar neke igrace. Zeljo ne moze nigdje vise ni gore ni dole
Ako budu djeca na derbiju, onda je kako ti kazes
Inace, jok :mrgreen:
Ne kontam sta ti toliko kukas pa bolje da ispadnu Krupa i Radnik nego Olimpik...jednima bjezite sedam a drugima 9 bodova.
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3739 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

hrasno38 wrote: 25/04/2021 18:49
plain vanilla wrote: 25/04/2021 18:46
hrasno38 wrote: 25/04/2021 18:43
Pa nisu igrali zadnju protiv Olimpika djeca pa nas dobise. I ja bih da sam trener do kraja forisaro djecu da igraju i uigravao ekipu za sljedecu sezonu...ili bar neke igrace. Zeljo ne moze nigdje vise ni gore ni dole
Ako budu djeca na derbiju, onda je kako ti kazes
Inace, jok :mrgreen:
Ne kontam sta ti toliko kukas pa bolje da ispadnu Krupa i Radnik nego Olimpik...jednima bjezite sedam a drugima 9 bodova.
Meni je svejedno ko ispada, ako mi ostajemo :mrgreen:
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#3740 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Impressum »

megaman4 wrote: 25/04/2021 18:45
Želju trese opasna kriza. Nešto baš nije uredu u klubu. Eto Amar je otišao. Pa opet sve isto.

Slijede im teški dani.
Divno
Radujem se
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3741 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

plain vanilla wrote: 25/04/2021 18:52
hrasno38 wrote: 25/04/2021 18:49
plain vanilla wrote: 25/04/2021 18:46
Ako budu djeca na derbiju, onda je kako ti kazes
Inace, jok :mrgreen:
Ne kontam sta ti toliko kukas pa bolje da ispadnu Krupa i Radnik nego Olimpik...jednima bjezite sedam a drugima 9 bodova.
Meni je svejedno ko ispada, ako mi ostajemo :mrgreen:
Pa nema sansi da vas stigne Krupa i Radnik.
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#3742 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by hrasno38 »

Impressum wrote: 25/04/2021 18:55
megaman4 wrote: 25/04/2021 18:45
Želju trese opasna kriza. Nešto baš nije uredu u klubu. Eto Amar je otišao. Pa opet sve isto.

Slijede im teški dani.
Divno
Radujem se
Posteno!
User avatar
plain vanilla
Posts: 70284
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3743 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by plain vanilla »

Eno kaze Baka Zeljo bio bolji :mrgreen:
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#3744 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Karikaturist »

Ima derbi da spase sezonu..
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#3745 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 90minut »

Upravo tako zato i ne mogu ismijavati sad ide loženje na derbi i uzimanje boda.
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#3746 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by splinter »

90minut wrote: 25/04/2021 18:58 Upravo tako zato i ne mogu ismijavati sad ide loženje na derbi i uzimanje boda.
Kakav bolan bod. Pa nećemo se sastaviti s loptom
1Namcor
Posts: 292
Joined: 29/05/2020 17:52

#3747 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by 1Namcor »

Bogami, preslusa ih Celo dva puta u kratkom roku :shock:
Inace, igra Zeljeznicara pod Osimom je svemirski brod za Blaza - dovoljno je uporediti samo ove dvije utakmice protiv Olimpika.
Interesantno je i da Zeljo ove dvije utakmice pod Sliskovicem igrao dobro dok ne postigne gol, a onda iz nekog razloga, kao da povuku rucnu :?
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#3748 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by Maharadza »

Prochepilo je, zabili su gol, take that evil bWko. :P
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#3749 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by karanana »

E hajmo sad dvica siroki, ili X
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3750 Re: Premijer liga BiH - @manijak1

Post by omega369 »

Sampras im se osvetio za sve sto su mu uradili :thumbup:
Post Reply