Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#3726 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by LSD »

emigrazione wrote:
LSD wrote:Sablja islama ce popišati Tri Ješina junacka dana :izet: gdje nafataste ovog Ješu :roll: negdje na Tajlandu

Imenovanje Sablje za ŠSŠ je odlican potez nepostojece uprave :thumbup: samo da izdrži prvi mjesec dana, koji su izgleda kriticni za svakog trenera Želje :lol:
Ako cemo posteno ekipi Sarajeva ne treba nikakav trener da omlati ovu skupinu paraplegicara, razlika u kvaliteti je ogromna najblaze receno...medjutim mentalitet nam je isti, tako da je vrlo moguce da sami sebe dobijemo...
pa realno, bila bi bruka neviđena da ne omlatite onu našu "skupinu paraplegicara"...nije to nešto cime bi se normalan insan pohvalio, jer da je tako i Memić sa Travnikom bi se hvalio pišanjem po nama

uostalom, vidjecemo Ješu i njegove vedete na djelu naredno kolo
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3727 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

avetinja wrote:
:lol: :lol: :lol:

Tačno se vidi koliko ih boli ispadanje u niži rang. Samo trube o Leotaru i Trebinju. Treba ih podjebavati za to svaku tekmu. Naravno, kada igraju protiv nas. Umjesto da krive svoje igrače, njima je Željo kriv.
oni o vama, ko vi o Velezu

:skoljka: :mrgreen:
User avatar
decko_sa_kovaca
Posts: 2962
Joined: 09/11/2014 18:28

#3728 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by decko_sa_kovaca »

Divi slobodi novih dresova na jednom gore crna dole crvena, a na drugom gore crvena dole crna
http://m.sportsport.ba/bh_fudbal/slobod ... ove/172496
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3729 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

:lol: :lol:

Nas bijeli mi je najjaci ove sezone, prije 2 sezone onaj Velezov na starinski nacin je bio odlican, ovo ostalo sve u pe` deka
megaman4
Posts: 4956
Joined: 08/08/2011 23:59

#3730 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by megaman4 »

pa šta se dešava sa našim fudbalom? yebote pa ovo je cirkus. :-) smjenjuju se treneri kao čarape na nogama. :-) nema tu hajra kada mijenjaš trenera svakog mjeseca. Eno Martinez koji je prošle sezone preuzeo Everton, sa kojima je završio u sredini tabele, a ove sezone hara sa ekipom. To znači da treba vremena i strpljenja i ništa drugo. Kod nas sve suprotno. Ma nikada nećemo biti ozbiljna liga. :(
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3731 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Logovan »

megaman4 wrote:pa šta se dešava sa našim fudbalom? yebote pa ovo je cirkus. :-) smjenjuju se treneri kao čarape na nogama. :-) nema tu hajra kada mijenjaš trenera svakog mjeseca. Eno Martinez koji je prošle sezone preuzeo Everton, sa kojima je završio u sredini tabele, a ove sezone hara sa ekipom. To znači da treba vremena i strpljenja i ništa drugo. Kod nas sve suprotno. Ma nikada nećemo biti ozbiljna liga. :(
Ne mijenjaju se treneri samo radi loših rezultata. Ne budu čista posla, pa se promijene zbog nekih drugih stvari.
User avatar
Dino Djurbuzovic
Posts: 653
Joined: 10/03/2014 15:40

#3732 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Dino Djurbuzovic »

Ja sam savjetovao i kolegi Memi i kolegi Vladi da ne rade sa ovim bezobraznicima a oni me ne slusaju. Maloprije sam dobio poziv ali sam im rekao da Hajrudin vise ne moze praviti pitu od govana da oproste plemeniti forumasi, mladi kolega Edis je jedan vrlo talentovan trener i nadam se da ce se izboriti sa ovim brojnim bezobraznicima. Pozdrav svima i cestitke za naredni derbi svim vjernim navijacima.
User avatar
Maharadza
Posts: 17072
Joined: 30/01/2013 15:13

#3733 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Maharadza »

R2D2_SA wrote:Pa dobro nije im ovo los potez sa smjenim Capljica, derbi je derbi, da tu potop dozive ode im sve u tri lijepe pa pokusavaju da trznu malo ekipu pred tako vaznu utakmicu.

Malo vuce na ono u Nadrealistima kad Culibrk Oglo prepada koku :mrgreen:

Nego, meni ovo kod komsinica od usvajanja statuta pa preko katastrofalnuh poteza oko igraca nekako sve licilo na postratnu privatizaciju, tipa preduzece namjerno oslabi pa ga jeftino preuzmi, ili dovedi ga na tako niske grane da navijaci kazu ma u redu je, moze i privatizacija, al ode Gredic iz ekipe pa posumnjah u tu hipotezu. I sad se suska Misimovic ce preuzeti pa mi to opet na to smrdi. Je li istina da je lik davao svoje pare klubu? pojedinci su i to spominjali ali u kontekstu da voli klub, daje svoje pare, pomaze. Ne daje niko tako lovu, trazice je nazad a spominje se sad za predsjednika uprave a stalno se spominjao i oko tih famoznih klupskih firmi, izgradnje istocne tribine i on treba da stiti interes klupskih 51% od privatnih interesa u firmama od 49%, a sve da bude da se klub nece privatizovati?! Ja nasim tajkunima nimalo ne vjerujem i zato sam sumnjicav.Komsijama sretno samo iz razloga da ni Sarajevo ne bi bilo sto jeste da nije bilo Zeljeznicara i obratni, jedni druge guraju.

A koji ce se sistem igrati. Ja sam za play offove, ali bez polovljenja bodova. Nije posteno prema ekipi koja izdominira recimo u regularnom dijelu, a bojim se da bi se desavalo da se na proljece dovode strani igraci, za dobru lovu ali kratak period, kao recimo u kosarkaskom prvenstvu sto je Siroki stalno radio. Lose iz vise razloga. I neka razmisljaju kako ce skratiti zimsku pauzu.
Image
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3734 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by BHF_Manijak »

leškarenje wrote: :P


Image
:lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Jedna od boljih zajebancija. :mrgreen:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#3735 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by nema me tamo »

Šta nam rece juce lik, dosta price odo ja sad Lech. :D
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#3736 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

todd_smith wrote:
avetinja wrote:
:lol: :lol: :lol:

Tačno se vidi koliko ih boli ispadanje u niži rang. Samo trube o Leotaru i Trebinju. Treba ih podjebavati za to svaku tekmu. Naravno, kada igraju protiv nas. Umjesto da krive svoje igrače, njima je Željo kriv.
oni o vama, ko vi o Velezu

:skoljka: :mrgreen:
Ja ne znam da mi pravimo klipove o Veležu i da ih prozivamo parolama. :skoljka: :mrgreen:
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#3737 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Dr. Kuca »

Budi nas Dzeno Mula bit ce trans na jugu za derbi. :thumbup:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3738 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by sumirprimus »

jednostavno prazna ne puca, i propni se koLko je jorgan dug...
inace sunovrat...
i kako sad pateticno zvuci,voli se vise od zivota, od porodice drzave,..to je samo fudbal,i dok imas rezultate interesantan si..ha krene nizbrdo gubi se interes...
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#3739 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by vryzas »

Samo da se tuspasim :D ...pratim :D (ove sto mi nisu na foe) 8)... ima dobre zajebancije :D :thumbup:

Vezano za temu i najnovija desavanja :D ...


Trenutna situacija u FKŽ :roll:

Image

Na zapadu nista novo :D
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#3740 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by nKrkan »

FKŽ ovo godine očigledno nije udjelio nikakve sadake nigdje pa im sad vraća .
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#3741 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Lakat Jebić »

IN SEJFULISLAM WE TRUST
User avatar
Lim Meng Kwong
Posts: 265
Joined: 18/01/2014 14:21

#3742 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Lim Meng Kwong »

Bice tesko, pokusati se psihicki pripremiti.
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#3743 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by emigrazione »

vryzas wrote:Samo da se tuspasim :D ...pratim :D (ove sto mi nisu na foe) 8)... ima dobre zajebancije :D :thumbup:

Vezano za temu i najnovija desavanja :D ...


Trenutna situacija u FKŽ :roll:

Image

Na zapadu nista novo :D
Radi se o krovu koji je specijalno konstruisan da se automatski zatvara prilikom obilnijih padavina, zato je Dino i potrcao brze bolje da se na licu mjesta uvjeri kako ovo cudo fercera da nabavimo za akademiju...
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#3744 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Kinaski »

Kone pa vi nemate svoj stadion, vi ste vjeciti podstanari :D :D :izet: Cuvajte se Merlina, mozda vas opet otjera u Travnik :wink:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3745 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Tomahawk11 »

Yebo tu pricu vise, daj sta novo, a dobro :D
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#3746 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Kinaski »

FK "Sarajevo" iz Travnika :izet: :izet:
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#3747 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Kinaski »

leškarenje wrote:
Kinaski wrote:Kone pa vi nemate svoj stadion, vi ste vjeciti podstanari :D :D :izet: Cuvajte se Merlina, mozda vas opet otjera u Travnik :wink:
Pitajte Preckica imate li vi,kažu da je bilo neke rasprodaje :mrgreen:
mi imamo, a imate li vi ? :D
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#3748 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Pitar sa Kariba »

Odmah izdao "sablja", ode u Međugorje, umjesto na Ajvatovicu. :D
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#3749 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Kinaski »

leškarenje wrote:
Kinaski wrote:
leškarenje wrote: Pitajte Preckica imate li vi,kažu da je bilo neke rasprodaje :mrgreen:
mi imamo, a imate li vi ? :D
Jesi li siguran :lol:
Možda je još teren ostao, ha :skoljka:
imate li vi bar teren ? :D
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79563
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3750 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Velkoski »

imamo tri u Butmiru :mrgreen:
Locked