Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
LSD wrote:Sablja islama ce popišati Tri Ješina junacka dana gdje nafataste ovog Ješu negdje na Tajlandu
Imenovanje Sablje za ŠSŠ je odlican potez nepostojece uprave samo da izdrži prvi mjesec dana, koji su izgleda kriticni za svakog trenera Želje
Ako cemo posteno ekipi Sarajeva ne treba nikakav trener da omlati ovu skupinu paraplegicara, razlika u kvaliteti je ogromna najblaze receno...medjutim mentalitet nam je isti, tako da je vrlo moguce da sami sebe dobijemo...
pa realno, bila bi bruka neviđena da ne omlatite onu našu "skupinu paraplegicara"...nije to nešto cime bi se normalan insan pohvalio, jer da je tako i Memić sa Travnikom bi se hvalio pišanjem po nama
uostalom, vidjecemo Ješu i njegove vedete na djelu naredno kolo
Tačno se vidi koliko ih boli ispadanje u niži rang. Samo trube o Leotaru i Trebinju. Treba ih podjebavati za to svaku tekmu. Naravno, kada igraju protiv nas. Umjesto da krive svoje igrače, njima je Željo kriv.
pa šta se dešava sa našim fudbalom? yebote pa ovo je cirkus. smjenjuju se treneri kao čarape na nogama. nema tu hajra kada mijenjaš trenera svakog mjeseca. Eno Martinez koji je prošle sezone preuzeo Everton, sa kojima je završio u sredini tabele, a ove sezone hara sa ekipom. To znači da treba vremena i strpljenja i ništa drugo. Kod nas sve suprotno. Ma nikada nećemo biti ozbiljna liga.
megaman4 wrote:pa šta se dešava sa našim fudbalom? yebote pa ovo je cirkus. smjenjuju se treneri kao čarape na nogama. nema tu hajra kada mijenjaš trenera svakog mjeseca. Eno Martinez koji je prošle sezone preuzeo Everton, sa kojima je završio u sredini tabele, a ove sezone hara sa ekipom. To znači da treba vremena i strpljenja i ništa drugo. Kod nas sve suprotno. Ma nikada nećemo biti ozbiljna liga.
Ne mijenjaju se treneri samo radi loših rezultata. Ne budu čista posla, pa se promijene zbog nekih drugih stvari.
Ja sam savjetovao i kolegi Memi i kolegi Vladi da ne rade sa ovim bezobraznicima a oni me ne slusaju. Maloprije sam dobio poziv ali sam im rekao da Hajrudin vise ne moze praviti pitu od govana da oproste plemeniti forumasi, mladi kolega Edis je jedan vrlo talentovan trener i nadam se da ce se izboriti sa ovim brojnim bezobraznicima. Pozdrav svima i cestitke za naredni derbi svim vjernim navijacima.
R2D2_SA wrote:Pa dobro nije im ovo los potez sa smjenim Capljica, derbi je derbi, da tu potop dozive ode im sve u tri lijepe pa pokusavaju da trznu malo ekipu pred tako vaznu utakmicu.
Malo vuce na ono u Nadrealistima kad Culibrk Oglo prepada koku
Nego, meni ovo kod komsinica od usvajanja statuta pa preko katastrofalnuh poteza oko igraca nekako sve licilo na postratnu privatizaciju, tipa preduzece namjerno oslabi pa ga jeftino preuzmi, ili dovedi ga na tako niske grane da navijaci kazu ma u redu je, moze i privatizacija, al ode Gredic iz ekipe pa posumnjah u tu hipotezu. I sad se suska Misimovic ce preuzeti pa mi to opet na to smrdi. Je li istina da je lik davao svoje pare klubu? pojedinci su i to spominjali ali u kontekstu da voli klub, daje svoje pare, pomaze. Ne daje niko tako lovu, trazice je nazad a spominje se sad za predsjednika uprave a stalno se spominjao i oko tih famoznih klupskih firmi, izgradnje istocne tribine i on treba da stiti interes klupskih 51% od privatnih interesa u firmama od 49%, a sve da bude da se klub nece privatizovati?! Ja nasim tajkunima nimalo ne vjerujem i zato sam sumnjicav.Komsijama sretno samo iz razloga da ni Sarajevo ne bi bilo sto jeste da nije bilo Zeljeznicara i obratni, jedni druge guraju.
A koji ce se sistem igrati. Ja sam za play offove, ali bez polovljenja bodova. Nije posteno prema ekipi koja izdominira recimo u regularnom dijelu, a bojim se da bi se desavalo da se na proljece dovode strani igraci, za dobru lovu ali kratak period, kao recimo u kosarkaskom prvenstvu sto je Siroki stalno radio. Lose iz vise razloga. I neka razmisljaju kako ce skratiti zimsku pauzu.
Tačno se vidi koliko ih boli ispadanje u niži rang. Samo trube o Leotaru i Trebinju. Treba ih podjebavati za to svaku tekmu. Naravno, kada igraju protiv nas. Umjesto da krive svoje igrače, njima je Željo kriv.
oni o vama, ko vi o Velezu
Ja ne znam da mi pravimo klipove o Veležu i da ih prozivamo parolama.
jednostavno prazna ne puca, i propni se koLko je jorgan dug...
inace sunovrat...
i kako sad pateticno zvuci,voli se vise od zivota, od porodice drzave,..to je samo fudbal,i dok imas rezultate interesantan si..ha krene nizbrdo gubi se interes...
vryzas wrote:Samo da se tuspasim ...pratim (ove sto mi nisu na foe) ... ima dobre zajebancije
Vezano za temu i najnovija desavanja ...
Trenutna situacija u FKŽ
Na zapadu nista novo
Radi se o krovu koji je specijalno konstruisan da se automatski zatvara prilikom obilnijih padavina, zato je Dino i potrcao brze bolje da se na licu mjesta uvjeri kako ovo cudo fercera da nabavimo za akademiju...