Zato sto je za taxi pravljena... Pogledaj W124 za taxi kakva je unutra, ili Okca, mislim da je on W210 jel tako? Isto imaju ovaj "prostor za navigaciju"citroen xm wrote:Pa unutrašnjost baš nije iz tih godina. Ja ne vidjeh još ni jednog sa ovakvom centralnom konzolom, otvorima za ventilaciju, ovim prostorom kao za navigaciju...
Automobilizam - sve o tome
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Qler
- Posts: 25828
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#3726 Re: Automobilizam - All about
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#3727 Re: Automobilizam - All about
sta se desilo pa su amerikanci, koji su do '80-ih pravili najljepsa auta na svijetu poceli praviti nesto ovako??
http://www.nezavisne.com/automobili/aut ... DEO/324995
http://www.nezavisne.com/automobili/aut ... DEO/324995
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#3728 Re: Automobilizam - All about
Ameri su 80-ih pravili auta miljama daleko od najljepših, čak je taj period i početak krize Američke auto industrije. Pedesete-sedamdesete su period Američkih automobila za sva vremena.
Može biti, nisam zagledao te taxi varijante.
I ručica mjenjača mi izgleda dosta modernije nego kod standardnog.
Qler wrote:
Zato sto je za taxi pravljena... Pogledaj W124 za taxi kakva je unutra, ili Okca, mislim da je on W210 jel tako? Isto imaju ovaj "prostor za navigaciju"a tu dodje taximetar
Može biti, nisam zagledao te taxi varijante.
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#3729 Re: Automobilizam - All about
pa i napisao sam DO osamdesetih 
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#3731 Re: Automobilizam - All about
citroen xm wrote:A, pardon.![]()
eto ti, od 11.15 da se dohavizas malo...
https://www.youtube.com/watch?v=fArQTOKJets
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#3732 Re: Automobilizam - All about
Jbg, kriziram u nedostatku XM-a.
A gledao sam ovo više puta, ali hvala.
A gledao sam ovo više puta, ali hvala.
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#3733 Re: Automobilizam - All about
Ovo je standardna rucica mjenjaca kod W123, samo se odavno niko vise ne sjeca kako izgleda ova jer su sve isplirane do visokog sjaja poslije miliona km.citroen xm wrote: Može biti, nisam zagledao te taxi varijante.I ručica mjenjača mi izgleda dosta modernije nego kod standardnog.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#3734 Re: Automobilizam - All about
Ma mislio sam da je duža.
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#3738 Re: Automobilizam - All about
Sto je lep... Bez selotejpa 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3739 Re: Automobilizam - All about
samo naljepnica je viska ,ostalo je sve

- sema911s
- Posts: 5146
- Joined: 04/03/2013 15:37
- Location: mene nosi mutna rijeka
#3740 Re: Automobilizam - All about
kia naravno kriva, u pogresnoj Traci...
A vozac Mercedesa, po obicaju, kretao se astronomskom brzinom, zakacio plastikanera, I Sa svojih 55god. Nije mogao iskontrolisat masu, I zavrsio u bolnici, mada I hoce pare od osiguranja pa laze za povrede,,
Ima Jos jedno objasnjenje al nije za foruma
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#3741 Re: Automobilizam - All about
Ma ja ba... Pakashi su to usude se ostat nepovrijedjeni 
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#3742 Re: Automobilizam - All about
bitango jesi li ovoga prije vidio?


- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3745 Re: Automobilizam - All about
Jesam kume to je neka verzija rally za americko trziste..gadan je ko porez s tim branicima....Bakir1 wrote:bitango jesi li ovoga prije vidio?
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#3746 Re: Automobilizam - All about
jeste li znali da u BiH imamo u fabriku sportskih auspuha
i to ne mislim na fabriku remusa u sanskom mostu, nego zenevar u mrkonjic gradu
i to ne mislim na fabriku remusa u sanskom mostu, nego zenevar u mrkonjic gradu
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#3747 Re: Automobilizam - All about
bitango ja ovo nisam upratio a ti?

a ostatak vrlo impresivne kolekcije:
https://www.flickr.com/photos/30797788@ ... 322571918/
https://www.flickr.com/photos/30797788@ ... 259001223/
mada i ostali albumi od istog lika su

Who is him? This is for inhabitants of Padova. This is a collectioner by Piacenza, that collectioned a bug quantity of container truck and other old means. He’s also the owner of big storage areas of means from Castelvetro Piacentino and Caorso. Unfortunately these storage areas are closed but we can see a piece of Italian buses and trucks’s history. Alfa Romeo, OM, Bianchi, Fiat, Lancia. The majority of these are out of work, rescued from demolition entreprises or other corporations. They serve to furnish spare part sto new trucks, that take part in meetings. One of the most important pieces is Lancia Esatau. Many trucks have their original licence plate.

a ostatak vrlo impresivne kolekcije:
https://www.flickr.com/photos/30797788@ ... 322571918/
https://www.flickr.com/photos/30797788@ ... 259001223/
mada i ostali albumi od istog lika su
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#3748 Re: Automobilizam - All about
joj majko 
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
- Ned071
- Posts: 6435
- Joined: 27/01/2014 15:32
#3750 Re: Automobilizam - All about
sema 911s u vogosci ispred skenderagicevog servisa...
http://autoklub.jutarnji.hr/video--izgu ... -/1416981/
u medjuvremenu, shoopci i kijama..

http://autoklub.jutarnji.hr/video--izgu ... -/1416981/
u medjuvremenu, shoopci i kijama..





