RUSIJA

Post Reply
haos1
Posts: 1304
Joined: 24/10/2013 03:39

#3726 Re: RUSIJA

Post by haos1 »

95% ima 95% svih egzistencijalno vaznih stvari. a onih 5% sto vole potrositi na zapadu ne bi ni pominjao.. ruski građanin godišnje troši za gorivo koliko mi za mjesec.
User avatar
pici
Posts: 46363
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3727 Re: RUSIJA

Post by pici »

Image
Image
Image
Image

sve bi dale za putina...
haos1
Posts: 1304
Joined: 24/10/2013 03:39

#3728 Re: RUSIJA

Post by haos1 »

normala, crni pojas iz judoa, predsjednik, ex-kgb. ziva legenda covjek...

Image

a sta onaj obama glupan crnacki iz amerike ima? velike usi jedino da leti na njima.
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#3729 Re: RUSIJA

Post by Domaci izdajnik »

User avatar
Stoner
Posts: 1537
Joined: 16/05/2010 17:00
Location: Sarajevo

#3730 Re: RUSIJA

Post by Stoner »

:mrgreen:

Naravno da je porasla. To se zove bottom fishing. Kad vrijednost jedne dionice toliko padne da mora rasti. :D

Što, naravno, ne znači da je dionica dobra. :thumbup:

Dionicu u kontekstu ove rasprave slobodno možeš zamjeniti nacionalnom ekonomijom ili valutom.
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#3731 Re: RUSIJA

Post by celava_dlaka »

haos1 wrote:normala, crni pojas iz judoa, predsjednik, ex-kgb. ziva legenda covjek...

Image

a sta onaj obama glupan crnacki iz amerike ima? velike usi jedino da leti na njima.
takodjer ste obojica cetnici
haos1
Posts: 1304
Joined: 24/10/2013 03:39

#3732 Re: RUSIJA

Post by haos1 »

znači svako ko je protiv amerike je četnik. četnik erodogan, pošto neće vise da ga amerika zajebava, četnik Nicolás Maduro presjednik Venecuele, koji isto tako neće više trpiti američko ponižavanje. sve četnici...
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#3733 Re: RUSIJA

Post by Domaci izdajnik »

Stoner wrote::mrgreen:

Naravno da je porasla. To se zove bottom fishing. Kad vrijednost jedne dionice toliko padne da mora rasti. :D

Što, naravno, ne znači da je dionica dobra. :thumbup:

Dionicu u kontekstu ove rasprave slobodno možeš zamjeniti nacionalnom ekonomijom ili valutom.
Kako li tek dolar održava svoju vrijednost? Zlatom? :-)
User avatar
Stoner
Posts: 1537
Joined: 16/05/2010 17:00
Location: Sarajevo

#3734 Re: RUSIJA

Post by Stoner »

Dolar je stabilan i to je najbitnije. Da izgubi oko 40% svoje vrijednosti bilo bi smijesno kasnije rast od 5% posmatrati kao ekonomsku moc i valute i drzave.
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#3735 Re: RUSIJA

Post by Domaci izdajnik »

Neka ga ne vežu za naftu pa da vidimo koliko je stabilan :izet: kako bi svi Amerikenjci bili milioneri - vekna hljeba milion :mrgreen:
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#3736 Re: RUSIJA

Post by agnostic_front »

Vežite rublju za Putina, ne može jače.
User avatar
Co0l
Posts: 10551
Joined: 25/07/2010 20:02
Location: Kad i sam skontam javim vam

#3737 Re: RUSIJA

Post by Co0l »

agnostic_front wrote:Vežite rublju za Putina, ne može jače.
:lol: :lol:
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#3738 Re: RUSIJA

Post by Domaci izdajnik »

Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#3739 Re: RUSIJA

Post by insomnia78 »

haos1 wrote:znači svako ko je protiv amerike je četnik. četnik erodogan, pošto neće vise da ga amerika zajebava, četnik Nicolás Maduro presjednik Venecuele, koji isto tako neće više trpiti američko ponižavanje. sve četnici...
Nisi ti sinko cetnik, dobro vjerovatno jesi i to, nego rasista
Post ti je prijavljen, pa ti tamo lijepo na "telegraf" oli "kurir" i nastavi sa ukrucivanjem na tinaPu
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#3740 Re: RUSIJA

Post by celava_dlaka »

haos1 wrote:znači svako ko je protiv amerike je četnik. četnik erodogan, pošto neće vise da ga amerika zajebava, četnik Nicolás Maduro presjednik Venecuele, koji isto tako neće više trpiti američko ponižavanje. sve četnici...
putin je zlo obicno i blizi mu se kraj za dobrobit svijeta, spremi maramice da ga oplaces ko sto si i ruske dobrovoljce sto gnoje zemlju BiH trenutno
User avatar
pici
Posts: 46363
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3741 Re: RUSIJA

Post by pici »

pomoz bog junaci...

Image
Image
Image
Image
Image
Image
haos1
Posts: 1304
Joined: 24/10/2013 03:39

#3742 Re: RUSIJA

Post by haos1 »

Rusi znaju slabu tačku SAD-a

Rusija ima jednostavan plan za potpuno uništenje SAD - Ukoliko loši odnosi Rusije i Sjedinjenih Američkih Država dovedu do rata, Rusija može lako da potpuno uništi svog neprijatelja:

slabiji nuklearni udar na nacionalni park Yellowstone, koji leži na supervulkanu, doveo bi do totalnog uništenja SAD-a. Samo jedna eksplozija može da inicira erupciju. Kao rezultat toga - SAD će prestati da postoje.

Međutim, posledice će biti katastrofalne i po veliki deo ostatka planete. To će biti svakako katastrofa za celu civilizaciju.

SAD ima još slabih točaka i moguće je uništiti tu državu i izazivanjem cunamija, postavljanjem eksplozija duž raseda San Andreas, koji se nalazi između Severnoameričke i Pacifičke tektonske ploče...
User avatar
Stoner
Posts: 1537
Joined: 16/05/2010 17:00
Location: Sarajevo

#3743 Re: RUSIJA

Post by Stoner »

haos1 wrote:Rusi znaju slabu tačku SAD-a

Rusija ima jednostavan plan za potpuno uništenje SAD - Ukoliko loši odnosi Rusije i Sjedinjenih Američkih Država dovedu do rata, Rusija može lako da potpuno uništi svog neprijatelja:

slabiji nuklearni udar na nacionalni park Yellowstone, koji leži na supervulkanu, doveo bi do totalnog uništenja SAD-a. Samo jedna eksplozija može da inicira erupciju. Kao rezultat toga - SAD će prestati da postoje.

Međutim, posledice će biti katastrofalne i po veliki deo ostatka planete. To će biti svakako katastrofa za celu civilizaciju.

SAD ima još slabih točaka i moguće je uništiti tu državu i izazivanjem cunamija, postavljanjem eksplozija duž raseda San Andreas, koji se nalazi između Severnoameričke i Pacifičke tektonske ploče...

:lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: a merhametli
User avatar
elfa
Posts: 320
Joined: 24/11/2011 17:03
Location: Rođen si kao original. Nemoj umrijeti kao kopija
Contact:

#3744 Re: RUSIJA

Post by elfa »

Image
User avatar
pici
Posts: 46363
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3745 Re: RUSIJA

Post by pici »

Udar na Hameriku Će predvoditi crBcki Hgusari...


Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
elfa
Posts: 320
Joined: 24/11/2011 17:03
Location: Rođen si kao original. Nemoj umrijeti kao kopija
Contact:

#3746 Re: RUSIJA

Post by elfa »

Hnnnng :-) :-)



User avatar
elfa
Posts: 320
Joined: 24/11/2011 17:03
Location: Rođen si kao original. Nemoj umrijeti kao kopija
Contact:

#3747 Re: RUSIJA

Post by elfa »

Vrrrrrrrrrh

User avatar
elfa
Posts: 320
Joined: 24/11/2011 17:03
Location: Rođen si kao original. Nemoj umrijeti kao kopija
Contact:

#3748 Re: RUSIJA

Post by elfa »

User avatar
elfa
Posts: 320
Joined: 24/11/2011 17:03
Location: Rođen si kao original. Nemoj umrijeti kao kopija
Contact:

#3749 Re: RUSIJA

Post by elfa »

haos1
Posts: 1304
Joined: 24/10/2013 03:39

#3750 Re: RUSIJA

Post by haos1 »

neka, nek sija amerika ko zlato, istopice se bgm i izgorice ko zlato, ovako:

Image

;)
Post Reply