RUSIJA
-
haos1
- Posts: 1304
- Joined: 24/10/2013 03:39
#3726 Re: RUSIJA
95% ima 95% svih egzistencijalno vaznih stvari. a onih 5% sto vole potrositi na zapadu ne bi ni pominjao.. ruski građanin godišnje troši za gorivo koliko mi za mjesec.
- pici
- Posts: 46363
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#3727 Re: RUSIJA




sve bi dale za putina...
-
haos1
- Posts: 1304
- Joined: 24/10/2013 03:39
#3728 Re: RUSIJA
normala, crni pojas iz judoa, predsjednik, ex-kgb. ziva legenda covjek...

a sta onaj obama glupan crnacki iz amerike ima? velike usi jedino da leti na njima.

a sta onaj obama glupan crnacki iz amerike ima? velike usi jedino da leti na njima.
- Domaci izdajnik
- Posts: 7343
- Joined: 18/07/2012 20:32
- Location: Kod komšije uz rakijski kazan
- Horoskop: Vodokotlić
#3729 Re: RUSIJA
DaStoner wrote:Naravno. Jel i vrijednost ruske valute porasla?
http://telal.ba/sok-za-sad-eu-vrijednos ... dldSa.dpbs
http://www.balkanspress.com/index.php/v ... ima-zapada
- Stoner
- Posts: 1537
- Joined: 16/05/2010 17:00
- Location: Sarajevo
#3730 Re: RUSIJA
Naravno da je porasla. To se zove bottom fishing. Kad vrijednost jedne dionice toliko padne da mora rasti.
Što, naravno, ne znači da je dionica dobra.
Dionicu u kontekstu ove rasprave slobodno možeš zamjeniti nacionalnom ekonomijom ili valutom.
-
celava_dlaka
- Posts: 2244
- Joined: 24/12/2012 18:05
#3731 Re: RUSIJA
takodjer ste obojica cetnicihaos1 wrote:normala, crni pojas iz judoa, predsjednik, ex-kgb. ziva legenda covjek...
a sta onaj obama glupan crnacki iz amerike ima? velike usi jedino da leti na njima.
-
haos1
- Posts: 1304
- Joined: 24/10/2013 03:39
#3732 Re: RUSIJA
znači svako ko je protiv amerike je četnik. četnik erodogan, pošto neće vise da ga amerika zajebava, četnik Nicolás Maduro presjednik Venecuele, koji isto tako neće više trpiti američko ponižavanje. sve četnici...
- Domaci izdajnik
- Posts: 7343
- Joined: 18/07/2012 20:32
- Location: Kod komšije uz rakijski kazan
- Horoskop: Vodokotlić
#3733 Re: RUSIJA
Kako li tek dolar održava svoju vrijednost? Zlatom?Stoner wrote:![]()
Naravno da je porasla. To se zove bottom fishing. Kad vrijednost jedne dionice toliko padne da mora rasti.![]()
Što, naravno, ne znači da je dionica dobra.
Dionicu u kontekstu ove rasprave slobodno možeš zamjeniti nacionalnom ekonomijom ili valutom.
- Stoner
- Posts: 1537
- Joined: 16/05/2010 17:00
- Location: Sarajevo
#3734 Re: RUSIJA
Dolar je stabilan i to je najbitnije. Da izgubi oko 40% svoje vrijednosti bilo bi smijesno kasnije rast od 5% posmatrati kao ekonomsku moc i valute i drzave.
- Domaci izdajnik
- Posts: 7343
- Joined: 18/07/2012 20:32
- Location: Kod komšije uz rakijski kazan
- Horoskop: Vodokotlić
#3735 Re: RUSIJA
Neka ga ne vežu za naftu pa da vidimo koliko je stabilan
kako bi svi Amerikenjci bili milioneri - vekna hljeba milion 
- agnostic_front
- Posts: 6336
- Joined: 14/04/2010 21:45
- Location: Grbavica
#3736 Re: RUSIJA
Vežite rublju za Putina, ne može jače.
- Co0l
- Posts: 10551
- Joined: 25/07/2010 20:02
- Location: Kad i sam skontam javim vam
#3737 Re: RUSIJA
agnostic_front wrote:Vežite rublju za Putina, ne može jače.
- Domaci izdajnik
- Posts: 7343
- Joined: 18/07/2012 20:32
- Location: Kod komšije uz rakijski kazan
- Horoskop: Vodokotlić
- insomnia78
- Posts: 61961
- Joined: 03/04/2011 14:43
#3739 Re: RUSIJA
Nisi ti sinko cetnik, dobro vjerovatno jesi i to, nego rasistahaos1 wrote:znači svako ko je protiv amerike je četnik. četnik erodogan, pošto neće vise da ga amerika zajebava, četnik Nicolás Maduro presjednik Venecuele, koji isto tako neće više trpiti američko ponižavanje. sve četnici...
Post ti je prijavljen, pa ti tamo lijepo na "telegraf" oli "kurir" i nastavi sa ukrucivanjem na tinaPu
-
celava_dlaka
- Posts: 2244
- Joined: 24/12/2012 18:05
#3740 Re: RUSIJA
putin je zlo obicno i blizi mu se kraj za dobrobit svijeta, spremi maramice da ga oplaces ko sto si i ruske dobrovoljce sto gnoje zemlju BiH trenutnohaos1 wrote:znači svako ko je protiv amerike je četnik. četnik erodogan, pošto neće vise da ga amerika zajebava, četnik Nicolás Maduro presjednik Venecuele, koji isto tako neće više trpiti američko ponižavanje. sve četnici...
- pici
- Posts: 46363
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#3741 Re: RUSIJA
pomoz bog junaci...












-
haos1
- Posts: 1304
- Joined: 24/10/2013 03:39
#3742 Re: RUSIJA
Rusi znaju slabu tačku SAD-a
Rusija ima jednostavan plan za potpuno uništenje SAD - Ukoliko loši odnosi Rusije i Sjedinjenih Američkih Država dovedu do rata, Rusija može lako da potpuno uništi svog neprijatelja:
slabiji nuklearni udar na nacionalni park Yellowstone, koji leži na supervulkanu, doveo bi do totalnog uništenja SAD-a. Samo jedna eksplozija može da inicira erupciju. Kao rezultat toga - SAD će prestati da postoje.
Međutim, posledice će biti katastrofalne i po veliki deo ostatka planete. To će biti svakako katastrofa za celu civilizaciju.
SAD ima još slabih točaka i moguće je uništiti tu državu i izazivanjem cunamija, postavljanjem eksplozija duž raseda San Andreas, koji se nalazi između Severnoameričke i Pacifičke tektonske ploče...
Rusija ima jednostavan plan za potpuno uništenje SAD - Ukoliko loši odnosi Rusije i Sjedinjenih Američkih Država dovedu do rata, Rusija može lako da potpuno uništi svog neprijatelja:
slabiji nuklearni udar na nacionalni park Yellowstone, koji leži na supervulkanu, doveo bi do totalnog uništenja SAD-a. Samo jedna eksplozija može da inicira erupciju. Kao rezultat toga - SAD će prestati da postoje.
Međutim, posledice će biti katastrofalne i po veliki deo ostatka planete. To će biti svakako katastrofa za celu civilizaciju.
SAD ima još slabih točaka i moguće je uništiti tu državu i izazivanjem cunamija, postavljanjem eksplozija duž raseda San Andreas, koji se nalazi između Severnoameričke i Pacifičke tektonske ploče...
- Stoner
- Posts: 1537
- Joined: 16/05/2010 17:00
- Location: Sarajevo
#3743 Re: RUSIJA
haos1 wrote:Rusi znaju slabu tačku SAD-a
Rusija ima jednostavan plan za potpuno uništenje SAD - Ukoliko loši odnosi Rusije i Sjedinjenih Američkih Država dovedu do rata, Rusija može lako da potpuno uništi svog neprijatelja:
slabiji nuklearni udar na nacionalni park Yellowstone, koji leži na supervulkanu, doveo bi do totalnog uništenja SAD-a. Samo jedna eksplozija može da inicira erupciju. Kao rezultat toga - SAD će prestati da postoje.
Međutim, posledice će biti katastrofalne i po veliki deo ostatka planete. To će biti svakako katastrofa za celu civilizaciju.
SAD ima još slabih točaka i moguće je uništiti tu državu i izazivanjem cunamija, postavljanjem eksplozija duž raseda San Andreas, koji se nalazi između Severnoameričke i Pacifičke tektonske ploče...
- elfa
- Posts: 320
- Joined: 24/11/2011 17:03
- Location: Rođen si kao original. Nemoj umrijeti kao kopija
- Contact:
- pici
- Posts: 46363
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#3745 Re: RUSIJA
Udar na Hameriku Će predvoditi crBcki Hgusari...














- elfa
- Posts: 320
- Joined: 24/11/2011 17:03
- Location: Rođen si kao original. Nemoj umrijeti kao kopija
- Contact:
#3746 Re: RUSIJA
Hnnnng
- elfa
- Posts: 320
- Joined: 24/11/2011 17:03
- Location: Rođen si kao original. Nemoj umrijeti kao kopija
- Contact:
#3747 Re: RUSIJA
Vrrrrrrrrrh
- elfa
- Posts: 320
- Joined: 24/11/2011 17:03
- Location: Rođen si kao original. Nemoj umrijeti kao kopija
- Contact:
- elfa
- Posts: 320
- Joined: 24/11/2011 17:03
- Location: Rođen si kao original. Nemoj umrijeti kao kopija
- Contact:
-
haos1
- Posts: 1304
- Joined: 24/10/2013 03:39
#3750 Re: RUSIJA
neka, nek sija amerika ko zlato, istopice se bgm i izgorice ko zlato, ovako:





