Telemach - ALL ABOUT 4
Moderator: Benq
-
Mustang1
- Posts: 29958
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3726 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
A kako ? Putem cega ?
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#3727 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
sve osim sk prime na ima na home tv,a sto se tice sk prime...

Last edited by zlo zlo on 09/02/2013 21:17, edited 1 time in total.
-
Mustang1
- Posts: 29958
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3728 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Samo se ti kurci tako pa kad Telemach skonta da su im i oni postali konkurencija jedva ce docekati da im ukinu ugovor ..A obzirom na to da to od eroneta nije dostupno skoro nigdje
Djaba se hvalis .. Mogu i ja gledati utakmice sve preko dreamboxa a i preko android tv box.a pa se opet ne kurcim 
- zlo zlo
- Posts: 4485
- Joined: 28/10/2012 16:01
#3729 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
ma sve znam...kad telemach doso u Mo i preuzeli staru kablovsku rekli super i sve...ali neznam kako drugdje usluga je bila koma, net ocajan, nije ga znalo bit i po 5 dana, stream nemoguc, jer net je stalno variro, ono po sec dvije nestajao itd..god dana muke bilo, sad mrvu skuplje placamo ali nema sekirancije nikakve.
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#3730 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
ma telemach letiiiiii
pozdrav mostarcima
pozdrav mostarcima
- Zvek
- Posts: 1494
- Joined: 16/10/2010 19:58
#3731 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Sva pamet je u Beogradu ovi u Sarajevu su samo operativci.esadklacar wrote: Jedna loša strana D3go usluge je ta što je administrator u Beogradu tako da ovi naši ovdje mogu mahat ušima dok oni to tamo ne srede
- Zvek
- Posts: 1494
- Joined: 16/10/2010 19:58
#3732 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ja ih sad dobih sa 065 na 1430. Kada ne zelite da trosite kredit samo ih prozivajte vise puta nazvace oni vas.arshavin wrote:Kucni mi je homline firme m-tel i jednsotavno ne mogu da dobijem u zadnje vrijeme.Znaci nikako njihov kontakt centar,pa jbt nisam glup...
EDIT:Evo zovnem ih s mobitela sad,kazu nije se jos usluga aktivirala.Jbt 3 dana prosla a njima radnik nije donio papir sa mojim potpisom.![]()
Kaze treba 5-7 dana,a onaj nick Telemach mi rekao treba 24/48 sati.![]()
![]()
-
doff
- Posts: 2583
- Joined: 02/10/2011 17:43
- Location: ZenicaCity
#3733 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ne mogu da vjerujem da ne mogu doći u nedjelju i zamijeniti modem. Djevojka od srijede nema neta od onog nevremena u Zenici. Pored toga što je mrežna crkla, crko i ethernet izlaz na modemu, jedva provalio da je do toga kad modem daje signal da normalno radi. Rekli su da će doći ekipa ne prije ponedjeljka, mada i u to sumnjam, i ja ih čekam sedam dana da mi skretnicu zamijene.
- mumi80
- Posts: 1048
- Joined: 21/08/2009 09:00
#3734 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Meni su rekli da nazovem u ponedjeljak kao do tad ce nešto pokušat. Nije mi jasno kako na nekim HD kanalima može titl a na nekim ne. Ako to ne riješe mogu da proberu: da mi dozvole da odjavim hd paket i zadrže me kao korisnika trio mix paketa i možda Sportklub HD paketa ili da ne dozvole pa da ih skroz otkacim:-)Magarece_godine wrote:Druze imamo isti problem ... Ne pise na sajtu da nema titlova, ali ne pise ni da ima ... Djaba ces ih ganjati ... Ja uc istrpit sest mjeseci i odjavit ... Pa Nathional Geographic HD nema titlove ni Discovery .....mumi80 wrote:Ali u ponudi ne stoji da nema titlova. Ja danas zovem da odjavim HD paket a ako neće ja im ga svakako neću platiti a o tome ću im dostaviti i napismeno. Pa ja i jesam uzeo HD paket radi tih kanalaMagarece_godine wrote: Nema na vecini HD kanala titlova
Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
-
krater
- Posts: 6991
- Joined: 27/09/2012 07:00
#3735 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
DUO TV + NET
70 kanala
iz osnovne analogne ponude
70 digitalnih kanala
iz analogne ponude (D3 start paket)
D3 GO
Brzina 10/1 Mb/s
Basic Linux web hosting paket (1200 MB prostora)
Mail account
(mailbox veličine 500 MB)
WiFi router
besplatno na korištenje
Jel' ovo neka navlakusa il' zaista ima hosting i mail account ?
Ako neko zna, gdje se ovo steli ?
70 kanala
iz osnovne analogne ponude
70 digitalnih kanala
iz analogne ponude (D3 start paket)
D3 GO
Brzina 10/1 Mb/s
Basic Linux web hosting paket (1200 MB prostora)
Mail account
(mailbox veličine 500 MB)
WiFi router
besplatno na korištenje
Jel' ovo neka navlakusa il' zaista ima hosting i mail account ?
Ako neko zna, gdje se ovo steli ?
- Praetorious
- Posts: 1806
- Joined: 07/09/2012 07:07
- Contact:
#3736 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Za hosting moraš potpisati prilikom sklapanja ugovora ili naknadno otići da potpišeš. Što se tiče aktiviranja i hostinga i e-mail usluge - najbolje da nazoveš poznati broj i raspitaš se, najbrže je i najsigurnije, a većinu stvari možeš dogovoriti direktno preko telefona.
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#3737 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
ima hosting a ima i mail.krater wrote:DUO TV + NET
70 kanala
iz osnovne analogne ponude
70 digitalnih kanala
iz analogne ponude (D3 start paket)
D3 GO
Brzina 10/1 Mb/s
Basic Linux web hosting paket (1200 MB prostora)
Mail account
(mailbox veličine 500 MB)
WiFi router
besplatno na korištenje
Jel' ovo neka navlakusa il' zaista ima hosting i mail account ?
Ako neko zna, gdje se ovo steli ?
ja vec koristim mail, isti onaj sto je bio na telekablu (sa njihovom domenom) samo sto su ga u telemachu reaktivirali opet.
za hosting se trebas potpisati anex, imam ja anex kod sebe, mogu ti poslati, popunis to i odneses u telemach prostorije u svom gradu.
I onda cekas
-
goodye
- Posts: 48
- Joined: 23/01/2013 13:02
#3738 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Mislim da ne moze, kako sam ja skuzio kad sam pitao, treba otici u njihov centar i tamo zatraziti podatke i normalno, potpisati da koristis to.Praetorious wrote:Za hosting moraš potpisati prilikom sklapanja ugovora ili naknadno otići da potpišeš. Što se tiče aktiviranja i hostinga i e-mail usluge - najbolje da nazoveš poznati broj i raspitaš se, najbrže je i najsigurnije, a većinu stvari možeš dogovoriti direktno preko telefona.
A sto se tice samog hostinga, nije to pravi hostih, mislim, jest dobijes ti prostor, ali je to nesto kao poddomena, ide "vaseime.prezime.telemach.ba". Tako sam ja shvaito kad sam pitao.
- zemomak
- Posts: 1686
- Joined: 30/08/2008 14:47
#3739 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
vezano za d3go htio bi da iznesem neka svoja zapazanja...koristim ga preko 3 uredjaja nepunih mjesec dana...2smartphona i tablet...kad udjem preo galaxy 3 vidim neke kanale kojih na ovim drugim uredjajima (iphone i ipad) uopste nema, a to su private spice i hustler...kad kliknem na njih pise mi pozovite 1430 da se preplatite, a ja vec dva mjeseca imam prosireni paket tv kanala tj. izmedju ostalog i te kanale sto znaci da sam pretplacen...drugo, na nekim kanalima nije postavljen adekvatan pregled programa tako npr. na history kliknem na dokumentarac sovjetska oluja a on mi pusta americku zalagaonicu, hocu reci da je sve nesto ispreturano itd...zamolio bih da to telemach popravi ak nije problem... 
tt via iPad
tt via iPad
- Zvek
- Posts: 1494
- Joined: 16/10/2010 19:58
#3740 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
nemere pornjava na d3go 
-
esadklacar
- Posts: 114
- Joined: 23/06/2012 00:27
#3741 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Svi kanali bi na D3go trebali raditi neovisno od D3 platforme, znaci nije bitno na koje si kanale pretplacen. D3go usluga je zasebna ovo je neki tehnicki problem kod njih i meni se isto pojavljuje na GINX, BBC i ta dva kanala sto si ti naveozemomak wrote:vezano za d3go htio bi da iznesem neka svoja zapazanja...koristim ga preko 3 uredjaja nepunih mjesec dana...2smartphona i tablet...kad udjem preo galaxy 3 vidim neke kanale kojih na ovim drugim uredjajima (iphone i ipad) uopste nema, a to su private spice i hustler...kad kliknem na njih pise mi pozovite 1430 da se preplatite, a ja vec dva mjeseca imam prosireni paket tv kanala tj. izmedju ostalog i te kanale sto znaci da sam pretplacen...drugo, na nekim kanalima nije postavljen adekvatan pregled programa tako npr. na history kliknem na dokumentarac sovjetska oluja a on mi pusta americku zalagaonicu, hocu reci da je sve nesto ispreturano itd...zamolio bih da to telemach popravi ak nije problem...![]()
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
- BaDa
- Posts: 2652
- Joined: 20/04/2009 23:42
- Location: Sarajevo
-
motorola01
- Posts: 4147
- Joined: 28/04/2011 13:27
-
krater
- Posts: 6991
- Joined: 27/09/2012 07:00
#3745 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
@Kralj Tvrtko I.
@goodye
Ovo pitam, onako cisto informativno za hosting i mail. bezze to vaseime.prezime.telemach.ba
Jos su mi stavili skroz pogresnu sifru za ruter
@arshavin
I meni je brzina ostala ista ( oko 6 mb/s )
@goodye
Ovo pitam, onako cisto informativno za hosting i mail. bezze to vaseime.prezime.telemach.ba
Jos su mi stavili skroz pogresnu sifru za ruter
@arshavin
I meni je brzina ostala ista ( oko 6 mb/s )
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3746 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ma imao sam ranije d3 resiver tako da mi je monter samo donio router i papire da potpisem ugovor.Nije imao nikakvog posla.
-
krater
- Posts: 6991
- Joined: 27/09/2012 07:00
#3747 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Tako je isto kod mene. Kaze mi da su podesili ruter i da samo povezem, kad tamo pogresna sifra.arshavin wrote:Ma imao sam ranije d3 resiver tako da mi je monter samo donio router i papire da potpisem ugovor.Nije imao nikakvog posla.
- and
- Posts: 8178
- Joined: 04/09/2007 22:51
#3748 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
koliko se čeka ovaj aktivacijski mail za d3go?
-
motorola01
- Posts: 4147
- Joined: 28/04/2011 13:27
#3749 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Posao mu je bio da kad ti potpises taj ugovor, da nazove ljude u svojoj firmi i da im procita broj ugovora i kaze im da ti puste DUO paket. Barem je tako kod mene uradio kad je sve donio i spojio.arshavin wrote:Ma imao sam ranije d3 resiver tako da mi je monter samo donio router i papire da potpisem ugovor.Nije imao nikakvog posla.
-
krater
- Posts: 6991
- Joined: 27/09/2012 07:00
#3750 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Meni je dosao kroz par minutaand wrote:koliko se čeka ovaj aktivacijski mail za d3go?
Uspešna registracija
Poštovani korisniče,
Uspešno ste se registrovali. Ukoliko ste se prijavili za uslugu D3 GO, nalog će biti aktivan za 10 min.
Vaši podaci su:
e-mail: xxxxxxx
password: xxxxx
Vaš TELEMACH

