Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3726 Re: Utakmice.
Mah, jos uvijek su to za mene spekulacije. Ne znam, valjda me niz negativnosti, i to kako "igramo" ubija u pojam, pa ne vjerujem u bilo sta.
Ali hajde, fino je biti optimistican. 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3727 Re: Utakmice.
Trebam li pisati da izjednacim-LIBERO- wrote:Vidi ove trojice optimisticnih. Da mi je znati gdje se vi tim optimizmom punite, da se i ja malo prikopcam.![]()
![]()
- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#3728 Re: Utakmice.
Dosta je i negativnosti. Biće sve udure akoBogda.-LIBERO- wrote:Mah, jos uvijek su to za mene spekulacije. Ne znam, valjda me niz negativnosti, i to kako "igramo" ubija u pojam, pa ne vjerujem u bilo sta.Ali hajde, fino je biti optimistican.
Šta ima iza zavjese?todd_smith wrote:Trebam li pisati da izjednacim-LIBERO- wrote:Vidi ove trojice optimisticnih. Da mi je znati gdje se vi tim optimizmom punite, da se i ja malo prikopcam.![]()
![]()
![]()
-
Ali_G
- Posts: 4674
- Joined: 02/03/2002 00:00
#3729 Re: Utakmice.
Sta se ovo sad Kodro spominje? Mediji nemaju drugog posla pa lupaju ekskluzive ili...?
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3730 Re: Utakmice.
Irfana hvala dragom Bogu vise nema vala

- Butmiran
- Posts: 9171
- Joined: 28/01/2013 22:06
#3731 Re: Utakmice.
Da vas odmah prekinem s tom pričom.Ali_G wrote:Sta se ovo sad Kodro spominje? Mediji nemaju drugog posla pa lupaju ekskluzive ili...?

Ovo je naš novi trener.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3732 Re: Utakmice.
Ko je ovaj sijedi pokraj Gos. Tana?
A ovaj desni nam je novi trener? Odlicno. Ta istocnjacka radna etika i borbenost na terenu, to je ono sto nam treba.
A ovaj desni nam je novi trener? Odlicno. Ta istocnjacka radna etika i borbenost na terenu, to je ono sto nam treba.
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3733 Re: Utakmice.
todd_smith wrote:Trebam li pisati da izjednacim-LIBERO- wrote:Vidi ove trojice optimisticnih. Da mi je znati gdje se vi tim optimizmom punite, da se i ja malo prikopcam.![]()
![]()
![]()
Last edited by Logovan on 26/11/2013 02:01, edited 1 time in total.
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3734 Re: Utakmice.
Ovaj sijedi nije za Saraj'vo.Butmiran wrote:Da vas odmah prekinem s tom pričom.Ali_G wrote:Sta se ovo sad Kodro spominje? Mediji nemaju drugog posla pa lupaju ekskluzive ili...?
Ovo je naš novi trener.
-
PIMP-Meister-2000
- Posts: 669
- Joined: 26/06/2013 20:27
#3735 Re: Utakmice.
Ma kakav on ba, to je samo senilni penzos koji je tu zalutao pa ga gosp. Tan dobronamjerno savjetuje: "Dedo nije tvoje mjesto ovdje u loži nego ti lagano kreni prema prvim redovima!"Logovan wrote:Ovaj sijedi nije za Saraj'vo.Butmiran wrote:Da vas odmah prekinem s tom pričom.Ali_G wrote:Sta se ovo sad Kodro spominje? Mediji nemaju drugog posla pa lupaju ekskluzive ili...?
Ovo je naš novi trener.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3736 Re: Utakmice.
Gledajuci kako pada ovaj snijeg, veliko je pitanje da li ce se slijedece kolo uopste i odigrati slijedeci vikend.
Ali evo, ako se bude ipak igralo, mali pregled novosti vezano za ekipu, a i tu utakmicu uopste.
Ali evo, ako se bude ipak igralo, mali pregled novosti vezano za ekipu, a i tu utakmicu uopste.
Nažalost, Mario neće nastupiti u narednoj utakmici protiv Leotara. Upala tetive kvadricepsa, koju on ima, zahtjeva mirovanje, tako da će morati propustiti utakmicu u subotu.", kazao je fizioterapeut naše ekipe, Mirza Marevac.
"Komazec nije nastupio zbog spazama zadnje lože. Trenutno se nalazi na fizikalnim terapijama i u toku sedmice znati ćemo precizno da li će Nikola biti spreman za utakmicu protiv Leotara. Do početka utakmice ostalo je još pet dana i imati ćemo dovoljno vremena da pratimo oporavak Nikole, te da odlučimo da li će moći nastupiti.", dodaje Marevac
I na kraju, svi clanovi kluba imaju besplatan ulaz.upitan je i mladi veznjak naše ekipe, Samir Radovac. Podsjećamo, Radovac je zbog povrede skočnog zgloba napustio igru početkom drugom poluvremena na utakmici protiv Širokog Brijega.
Nakon pretraga našeg medicinskog tima, ustanovljena je distorzija skočnog zgloba. Radovac se nalazi na fizikalnim terapijama, te se nadamo da će naš medicinski tim u narednim danima uspjeti osposobiti Radovca za nastup u subotu.
Članovi Fudbalskog kluba Sarajevo, moći će besplatno ući na subotnju utakmicu, uz pokaz aktuelne clanske kartice.
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3737 Re: Utakmice.
-LIBERO- wrote: I na kraju, svi clanovi kluba imaju besplatan ulaz.
Članovi Fudbalskog kluba Sarajevo, moći će besplatno ući na subotnju utakmicu, uz pokaz aktuelne clanske kartice.
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3738 Re: Utakmice.
bgm ja to nigdje ne vidim za clanove.
- PriNc_ba
- Posts: 5924
- Joined: 07/08/2009 12:28
#3739 Re: Utakmice.
ako ima neko kakav link na pvt bio bih zahvalan 
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3740 Re: Utakmice.
Plakalo dostojno zamijenio maira.
- Anestezija
- Posts: 22549
- Joined: 29/01/2010 04:59
- Location: Sjever
#3741 Re: Utakmice.
Mudra igra Leotara cuvaju rezultat 
-
Cienfuegos
- Posts: 593
- Joined: 04/05/2011 19:48
- Location: Boston
#3742 Re: Utakmice.
Lijepi golovi Nikole i Trave.
Dade ga i Dupovac, hajde mozda malo vrati samopouzdanje mada ja na njega ne bih nikako racunao na proljece.
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#3745 Re: Utakmice.
Al se smrzoh u tri picke materine. Utakmica onako, mi dali 3 gola na vrijeme kasnije lagano, malo zajebancije.
Kako je glup brzi
. Handzic mali dobar, al voli loptu previse isto ko Trava.
Kako je glup brzi
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#3746 Re: Utakmice.
Sreca nije bilo hladno
odlicna posjeta... sampionska igra, nema sta
Brzi igrac utakmice
Brzi igrac utakmice
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3747 Re: Utakmice.
NIKOLA!!!
Handžić dobar, Trava solidno odigrao, Brzi mrš iz svetinje. Šteta što je Karić bio ispred Plakala.
Ovaj momak mora dobijati više šanse.
Ona dvojica na sjeveru što su se skinuli baš nisu normalni.

Handžić dobar, Trava solidno odigrao, Brzi mrš iz svetinje. Šteta što je Karić bio ispred Plakala.
Ona dvojica na sjeveru što su se skinuli baš nisu normalni.
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3748 Re: Utakmice.
SRAMOTNA ČINJENICA i to blago rečeno! Momak izgara, gura se, bori se, a da ne spominjem kako ZNA lopte za razliku od one fosne koju smo morali gledati!Logovan wrote:NIKOLA!!!
Handžić dobar, Trava solidno odigrao, Brzi mrš iz svetinje. Šteta što je Karić bio ispred Plakala.Ovaj momak mora dobijati više šanse.
Ona dvojica na sjeveru što su se skinuli baš nisu normalni.![]()
![]()
@Uprava: Nikolu MORATE zadržati PO SVAKU CIJENU i ako njega kojim slučajem pustite možete komotno i za njim što se mene tiče!
Travu i Fareta u prvih jedanaest, dovesti još normalnog' beka koji zna centrirati i naravno iskusnog' veznjaka, osim ako se hame ne oporavi do marta!
- -danTe-
- Posts: 2578
- Joined: 09/01/2007 12:16
- Location: drzava Ilidza
#3749 Re: Utakmice.
ako je neko na sjeveru izgubio kljuc sa privjeskom nek se javi na pm
- BegA_
- Posts: 4029
- Joined: 28/02/2011 21:28
- Location: Kod amidze Vincenta
#3750 Re: Utakmice.
Ja se jos nisam zgrijao.
Vusljanin los do bola. Ja ne znam jel' on imao ijedan uspjesan pas.
Izuzetno mi je drago da je Dupi postigao pogodak, nadam se da ce mu samopouzdanje porasti nakon ovoga. 
