Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3726 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

Mah, jos uvijek su to za mene spekulacije. Ne znam, valjda me niz negativnosti, i to kako "igramo" ubija u pojam, pa ne vjerujem u bilo sta. :D Ali hajde, fino je biti optimistican. :thumbup:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3727 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

-LIBERO- wrote:Vidi ove trojice optimisticnih. Da mi je znati gdje se vi tim optimizmom punite, da se i ja malo prikopcam. :D :D :D
Trebam li pisati da izjednacim :mrgreen: :lol:
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#3728 Re: Utakmice.

Post by Butmiran »

-LIBERO- wrote:Mah, jos uvijek su to za mene spekulacije. Ne znam, valjda me niz negativnosti, i to kako "igramo" ubija u pojam, pa ne vjerujem u bilo sta. :D Ali hajde, fino je biti optimistican. :thumbup:
Dosta je i negativnosti. Biće sve udure akoBogda. :D
todd_smith wrote:
-LIBERO- wrote:Vidi ove trojice optimisticnih. Da mi je znati gdje se vi tim optimizmom punite, da se i ja malo prikopcam. :D :D :D
Trebam li pisati da izjednacim :mrgreen: :lol:
Šta ima iza zavjese? :razz: :D
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#3729 Re: Utakmice.

Post by Ali_G »

Sta se ovo sad Kodro spominje? Mediji nemaju drugog posla pa lupaju ekskluzive ili...?
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3730 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Irfana hvala dragom Bogu vise nema vala :skoljka: :mrgreen:
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#3731 Re: Utakmice.

Post by Butmiran »

Ali_G wrote:Sta se ovo sad Kodro spominje? Mediji nemaju drugog posla pa lupaju ekskluzive ili...?
Da vas odmah prekinem s tom pričom.

Image

Ovo je naš novi trener. :D
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3732 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

Ko je ovaj sijedi pokraj Gos. Tana?

A ovaj desni nam je novi trener? Odlicno. Ta istocnjacka radna etika i borbenost na terenu, to je ono sto nam treba. :D
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3733 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

todd_smith wrote:
-LIBERO- wrote:Vidi ove trojice optimisticnih. Da mi je znati gdje se vi tim optimizmom punite, da se i ja malo prikopcam. :D :D :D
Trebam li pisati da izjednacim :mrgreen: :lol:
:lol: :lol:
Last edited by Logovan on 26/11/2013 02:01, edited 1 time in total.
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3734 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Butmiran wrote:
Ali_G wrote:Sta se ovo sad Kodro spominje? Mediji nemaju drugog posla pa lupaju ekskluzive ili...?
Da vas odmah prekinem s tom pričom.

Image

Ovo je naš novi trener. :D
Ovaj sijedi nije za Saraj'vo.
PIMP-Meister-2000
Posts: 669
Joined: 26/06/2013 20:27

#3735 Re: Utakmice.

Post by PIMP-Meister-2000 »

Logovan wrote:
Butmiran wrote:
Ali_G wrote:Sta se ovo sad Kodro spominje? Mediji nemaju drugog posla pa lupaju ekskluzive ili...?
Da vas odmah prekinem s tom pričom.

Image

Ovo je naš novi trener. :D
Ovaj sijedi nije za Saraj'vo.
Ma kakav on ba, to je samo senilni penzos koji je tu zalutao pa ga gosp. Tan dobronamjerno savjetuje: "Dedo nije tvoje mjesto ovdje u loži nego ti lagano kreni prema prvim redovima!" :mrgreen:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3736 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

Gledajuci kako pada ovaj snijeg, veliko je pitanje da li ce se slijedece kolo uopste i odigrati slijedeci vikend.

Ali evo, ako se bude ipak igralo, mali pregled novosti vezano za ekipu, a i tu utakmicu uopste.
Nažalost, Mario neće nastupiti u narednoj utakmici protiv Leotara. Upala tetive kvadricepsa, koju on ima, zahtjeva mirovanje, tako da će morati propustiti utakmicu u subotu.", kazao je fizioterapeut naše ekipe, Mirza Marevac.
"Komazec nije nastupio zbog spazama zadnje lože. Trenutno se nalazi na fizikalnim terapijama i u toku sedmice znati ćemo precizno da li će Nikola biti spreman za utakmicu protiv Leotara. Do početka utakmice ostalo je još pet dana i imati ćemo dovoljno vremena da pratimo oporavak Nikole, te da odlučimo da li će moći nastupiti.", dodaje Marevac
upitan je i mladi veznjak naše ekipe, Samir Radovac. Podsjećamo, Radovac je zbog povrede skočnog zgloba napustio igru početkom drugom poluvremena na utakmici protiv Širokog Brijega.

Nakon pretraga našeg medicinskog tima, ustanovljena je distorzija skočnog zgloba. Radovac se nalazi na fizikalnim terapijama, te se nadamo da će naš medicinski tim u narednim danima uspjeti osposobiti Radovca za nastup u subotu.
I na kraju, svi clanovi kluba imaju besplatan ulaz.
Članovi Fudbalskog kluba Sarajevo, moći će besplatno ući na subotnju utakmicu, uz pokaz aktuelne clanske kartice.
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3737 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

-LIBERO- wrote: I na kraju, svi clanovi kluba imaju besplatan ulaz.
Članovi Fudbalskog kluba Sarajevo, moći će besplatno ući na subotnju utakmicu, uz pokaz aktuelne clanske kartice.
:thumbup: :thumbup:
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3738 Re: Utakmice.

Post by Reglan »

bgm ja to nigdje ne vidim za clanove.
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#3739 Re: Utakmice.

Post by PriNc_ba »

ako ima neko kakav link na pvt bio bih zahvalan :)
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#3740 Re: Utakmice.

Post by Kemal Malovčić »

Plakalo dostojno zamijenio maira.
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#3741 Re: Utakmice.

Post by Anestezija »

Mudra igra Leotara cuvaju rezultat :D
Cienfuegos
Posts: 593
Joined: 04/05/2011 19:48
Location: Boston

#3742 Re: Utakmice.

Post by Cienfuegos »

Lijepi golovi Nikole i Trave. :thumbup: Dade ga i Dupovac, hajde mozda malo vrati samopouzdanje mada ja na njega ne bih nikako racunao na proljece.
deni333
Posts: 73
Joined: 15/11/2013 16:04

#3743 Re: Utakmice.

Post by deni333 »

ibizza
Posts: 4984
Joined: 05/06/2008 00:46

#3744 Re: Utakmice.

Post by ibizza »

Mali Handzic je prejak. :thumbup:
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#3745 Re: Utakmice.

Post by Dr. Kuca »

Al se smrzoh u tri picke materine. Utakmica onako, mi dali 3 gola na vrijeme kasnije lagano, malo zajebancije.
Kako je glup brzi :lol: . Handzic mali dobar, al voli loptu previse isto ko Trava.
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#3746 Re: Utakmice.

Post by KPNCTNJAH »

Sreca nije bilo hladno :D odlicna posjeta... sampionska igra, nema sta :mrgreen:
Brzi igrac utakmice
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3747 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

NIKOLA!!!

Handžić dobar, Trava solidno odigrao, Brzi mrš iz svetinje. Šteta što je Karić bio ispred Plakala. :-) Ovaj momak mora dobijati više šanse.

Ona dvojica na sjeveru što su se skinuli baš nisu normalni. :D :lol: :lol:
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#3748 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Logovan wrote:NIKOLA!!!

Handžić dobar, Trava solidno odigrao, Brzi mrš iz svetinje. Šteta što je Karić bio ispred Plakala. :-) Ovaj momak mora dobijati više šanse.

Ona dvojica na sjeveru što su se skinuli baš nisu normalni. :D :lol: :lol:
SRAMOTNA ČINJENICA i to blago rečeno! Momak izgara, gura se, bori se, a da ne spominjem kako ZNA lopte za razliku od one fosne koju smo morali gledati! :-x :run:

@Uprava: Nikolu MORATE zadržati PO SVAKU CIJENU i ako njega kojim slučajem pustite možete komotno i za njim što se mene tiče! :wink:

Travu i Fareta u prvih jedanaest, dovesti još normalnog' beka koji zna centrirati i naravno iskusnog' veznjaka, osim ako se hame ne oporavi do marta!
User avatar
-danTe-
Posts: 2578
Joined: 09/01/2007 12:16
Location: drzava Ilidza

#3749 Re: Utakmice.

Post by -danTe- »

ako je neko na sjeveru izgubio kljuc sa privjeskom nek se javi na pm
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#3750 Re: Utakmice.

Post by BegA_ »

Ja se jos nisam zgrijao. :D Vusljanin los do bola. Ja ne znam jel' on imao ijedan uspjesan pas. :skoljka: Izuzetno mi je drago da je Dupi postigao pogodak, nadam se da ce mu samopouzdanje porasti nakon ovoga. :thumbup:
Post Reply