Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#37226 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Zauzet dok patentira antikretenizam pilule, za tebe i takve kao ti...
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#37227 Re: Zeničani

Post by Tempo »

clio_dci120 wrote:Zauzet dok patentira antikretenizam pilule, za tebe i takve kao ti...

jesil ti to nesto ljut na mene?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66012
Joined: 03/08/2010 19:04

#37228 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

moet-perignon wrote:
macchiato wrote:Ma neka je i četrdeset stepeni vani, meni je ledara u stanu.

jel' komunisticki stan?
:mrgreen:
macchiato
Posts: 683
Joined: 31/05/2013 21:39

#37229 Re: Zeničani

Post by macchiato »

Bit' će da jest. :skoljka:
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#37230 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Tempo wrote:
clio_dci120 wrote:Zauzet dok patentira antikretenizam pilule, za tebe i takve kao ti...

jesil ti to nesto ljut na mene?
Bujrum, platim kafu, pa popricamo. Ako nisi ckapi.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#37231 Re: Zeničani

Post by Tempo »

pa nisam ja socijalni slucaj da mi ti placas kafu.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#37233 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Tempo wrote:pa nisam ja socijalni slucaj da mi ti placas kafu.
Ne placam ti ja, samo potpisem racun, na "racun" stranke. :D
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#37234 Re: Zeničani

Post by Tempo »

clio_dci120 wrote:
Tempo wrote:pa nisam ja socijalni slucaj da mi ti placas kafu.
Ne placam ti ja, samo potpisem racun, na "racun" stranke. :D

nemoj ziv bio. ja sam posten covjek.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#37235 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ali nekulturan. Zatucan.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#37236 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ne bi me iznenadilo i da si sam KF, ako vec nisi dupli moetov profil. :izet: :-D
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#37237 Re: Zeničani

Post by Tempo »

clio_dci120 wrote:Ali nekulturan. Zatucan.

posvadjali se drot ćišija i profesor pejic koji je čišiji pokusao objasniti da je nekulturan, a čišija mu kaze: stas mi ti pricat o kulturi usta te jebem.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#37238 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

I profesor ode svojim putem, a ovaj osta drotina.
Tako je u real life.
A tom drotu su garant svi bili krivi za njegov vlastiti neuspjeh u zivotu.
Nisam ti ja kriv sto si ti davno usta jeban. A i nekud drugdje navjerovatnije...
Last edited by clio_dci120 on 15/10/2019 19:18, edited 1 time in total.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#37239 Re: Zeničani

Post by Tempo »

clio_dci120 wrote:Ne bi me iznenadilo i da si sam KF, ako vec nisi dupli moetov profil. :izet: :-D
ja te taman htio pohvalit rami, kad ga vidim, kako ti strastveno agitujes za njega. ograniceno, ali strastveno. sad vise nisam siguran. mozda cu mu reci da ga budala sramoti po forumu.
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#37240 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

macchiato wrote:Bit' će da jest. :skoljka:
ovo kupi:

https://miss7.24sata.hr/moda/grijaci-za ... krik-22453
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#37241 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Znaci ulizujes se Rami kada ga vidis.
Mislio sam da izbjegavas takve likove...
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#37242 Re: Zeničani

Post by Tempo »

clio_dci120 wrote:I profesor ode svojim putem, a ovaj osta drotina.
Tako je u real life.
A tom drotu su garant svi bili krivi za njegov vlastiti neuspjeh u zivotu.
Nisam ti ja kriv sto si ti davno usta jeban. A i nekud drugdje navjerovatnije...
nije tako bilo, a i poenta anegdote je drugacija.
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#37243 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

clio_dci120 wrote:Ne bi me iznenadilo i da si sam KF, ako vec nisi dupli moetov profil. :izet: :-D

slozili smo se da sam Fudina Mersiha, i upravo sam kuci s vrata iz Stacionara. :)
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#37244 Re: Zeničani

Post by Tempo »

clio_dci120 wrote:Znaci ulizujes se Rami kada ga vidis.
Mislio sam da izbjegavas takve likove...
pa da se ulizujem, valjda bi i ja ovdje agitovao za njega i njegovu stranku.
a znam covjeka vec dugo.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#37245 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Od pocetka ti ne razumijes moje pisanje...
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#37246 Re: Zeničani

Post by Tempo »

moet-perignon wrote:
clio_dci120 wrote:Ne bi me iznenadilo i da si sam KF, ako vec nisi dupli moetov profil. :izet: :-D

slozili smo se da sam Fudina Mersiha, i upravo sam kuci s vrata iz Stacionara. :)
it is i, ramo. dosao samo da vidim jel ovaj mali posteno zaradjuje dnevnicu.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#37247 Re: Zeničani

Post by Tempo »

clio_dci120 wrote:Od pocetka ti ne razumijes moje pisanje...
sam si se hvalio da ovdje lobiras za ramu. normalno, ljakse ko ti ne zna razliku izmedju lobiranja i agitovanja, but never the less, ti ga duvas u njegovu tikvu. nista.. ja cu mu reci svoje utiske a on nek vidi sta ce dalje.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17072
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#37248 Re: Zeničani

Post by ExNihilo »

Lektore, nevertheless se piše kao jedna riječ.
User avatar
Njanjavi
Posts: 5023
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#37249 Re: Zeničani

Post by Njanjavi »

Znaci i dalje se uvlacite u cmarove za stranacki posao sipljajuci agresivu po forumu i torokucuci ko babe.
Koljete se ko horozcici, a posebno ste zabavni za citat kad utripujete da znate na osnovu razilazenja u stavovima ko je iz cije stranke i ko je ciji igrac.
Ja konto to isfuralo davno :D
Vec zamisljam pojedince kako tripuju da ih neko iz centrala stranki prati i validuje njihovu pozrtvovanost i borbenost koju ovdje iskazuju za stranacke ideale :D
Seljadija nivo prekucano :)
Ci-Nick
Posts: 6887
Joined: 15/03/2015 17:38

#37250 Re: Zeničani

Post by Ci-Nick »

Jučer uporno pokušavam dobiti Grijanje da pitam šta je sa grijanjem u mojoj zgradi u Radakovu,..telefonski broj koji je naveden kao broj za prijavu kvarova stalno daje signal zauzeća,.. očito neko slučajno zaboravio spustiti slušalicu. :evil:
Jutros zovem neki drugi broj, sekretaricu, koga li već,.. pitam šta je sa grijanjem..
Kaže nema,... Crkvice, Radakovo, Babina rijeka,.. kvar,.. dobro je počelo...

Al da dodam i jednu dobru vijest,.. ono cvijeće na mostu miriše.
Predlažem da se ubuduće drže ove vrste cvijeća koje miriše i ostavlja više prostora za pješake.
Post Reply