Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#37201 Re: Zeničani

Post by Casual's »

moet-perignon wrote:
oblikujete me k'o da sam od plastelina. cas sam Tempo, cas imam dvojne profile, cas sam udata zena, cas sam peder, cas sam umjetnik, cas sam ljevicarski radikal, itd.

bas se radujem da cujem nove vizije. :)
Fudina Mersiha..
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#37202 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Dosla voda na Bistrik
Tacnije pustili su grijanje :-)
Fala Him
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#37203 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

Casual's wrote:
moet-perignon wrote:
oblikujete me k'o da sam od plastelina. cas sam Tempo, cas imam dvojne profile, cas sam udata zena, cas sam peder, cas sam umjetnik, cas sam ljevicarski radikal, itd.

bas se radujem da cujem nove vizije. :)
Fudina Mersiha..

Tufekcicka. :)
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#37204 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Mora da si dole do Zeljezare, dok su ti topli radijatori. Kod mene ono samo ubilo onu hladnocu. Valjda ce biti bolje za koji sat.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#37205 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

moet-perignon wrote:
Jimmy McNulty wrote:Šta će bit sa Mittalom kad koksari istekne radni vijek, što je ako sam dobro shvatio, na rasporedu 2024. godine?
pa onako nezvanicno, dosta i cinicno, od jedne osobe iz ekoforuma cujem da ce tada mittal da kupi svoje kofere i giba da ide dalje.
on ce odraditi svoje bas do 2024., i onda ce se posvetiti ekoloskoj proizvodnji jastuka i jorgana. :)
Znači do 2024 da naučim jezik za B2 nivo :D
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#37206 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

Jimmy McNulty wrote:Znači do 2024 da naučim jezik za B2 nivo :D

ma ne moras. sudeci po forumskoj dokolici, Kaknjo ce nam podastrijeti put od svile uskoro.
User avatar
N.N.
Posts: 3553
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#37207 Re: Zeničani

Post by N.N. »

tap3ah75 wrote:Je li bilo u Zenici u prodaji karata za BIH-ITALIJU?
Nisu ih imali kad su se prodavale protiv Finske.
Jeste, znam osobe koje su ih kupile. Dan prije Finske ih nestalo ili su se negdje 'izgubile' :mrgreen:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#37208 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Otkud karte u prodaji kad je tekma za mjesec dana ?
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#37209 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Kupio i ja prije 5 dana.
Prodavale se iz Finsku.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#37210 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Jimmy McNulty wrote:Šta će bit sa Mittalom kad koksari istekne radni vijek, što je ako sam dobro shvatio, na rasporedu 2024. godine?
Image

Organizovati sergiju za Bidjuna
tap3ah75
Posts: 7603
Joined: 07/09/2009 14:14

#37211 Re: Zeničani

Post by tap3ah75 »

Kralj Tvrtko I. wrote:Kupio i ja prije 5 dana.
Prodavale se iz Finsku.
U Zenici ih nisu imali (ili nisu dali) kad se kupovale karte za Finsku.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#37212 Re: Zeničani

Post by Tempo »

Nivelacija wrote:
Jimmy McNulty wrote:Šta će bit sa Mittalom kad koksari istekne radni vijek, što je ako sam dobro shvatio, na rasporedu 2024. godine?
Image

Organizovati sergiju za Bidjuna

sta je to sergija i sta je to zabiju nair?
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#37213 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

Tempo wrote:
Nivelacija wrote:
Jimmy McNulty wrote:Šta će bit sa Mittalom kad koksari istekne radni vijek, što je ako sam dobro shvatio, na rasporedu 2024. godine?
Image

Organizovati sergiju za Bidjuna

sta je to sergija i sta je to zabiju nair?

DEFINICIJA

reg.
1. prostirka na koju se baca novac prilikom sakupljanja dobrovoljnih priloga
2. mjesto gdje se što izlaže
User avatar
N.N.
Posts: 3553
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#37214 Re: Zeničani

Post by N.N. »

tap3ah75 wrote:
Kralj Tvrtko I. wrote:Kupio i ja prije 5 dana.
Prodavale se iz Finsku.
U Zenici ih nisu imali (ili nisu dali) kad se kupovale karte za Finsku.
U cetvrtak ih je bilo.
Vec u petak ih se nije moglo uzeti.
Mada, provjeri mozes li sada, telefon i zovi poslovnice Centrotransa da pitas.

Ako nisu tapkarosi sve uzeli.
User avatar
N.N.
Posts: 3553
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#37215 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Image
tap3ah75
Posts: 7603
Joined: 07/09/2009 14:14

#37216 Re: Zeničani

Post by tap3ah75 »

N.N. wrote:
tap3ah75 wrote:
Kralj Tvrtko I. wrote:Kupio i ja prije 5 dana.
Prodavale se iz Finsku.
U Zenici ih nisu imali (ili nisu dali) kad se kupovale karte za Finsku.
U cetvrtak ih je bilo.
Vec u petak ih se nije moglo uzeti.
Mada, provjeri mozes li sada, telefon i zovi poslovnice Centrotransa da pitas.

Ako nisu tapkarosi sve uzeli.
Iz Kaknja sam .... provjeriću sutra ako bude.

Hvala ti.
macchiato
Posts: 683
Joined: 31/05/2013 21:39

#37217 Re: Zeničani

Post by macchiato »

Da mi je jednom doživjeti da radijatori 15.10 stvarno budu topli. :oops:
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#37218 Re: Zeničani

Post by Bobi »

27 * C napolju :mrgreen:
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4105
Joined: 28/01/2012 11:38

#37219 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

Odavno nije bila ljepša jesen, posebno u Zenici.
User avatar
Sanjarko
Posts: 28444
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#37220 Re: Zeničani

Post by Sanjarko »

kamberovica polje wrote:Odavno nije bila ljepša jesen, posebno u Zenici.
Jest tako ali ovaj prelaz za nas hronicne bolesnike je prilicno jb-n. Evo ja danima bolestan. Nahladzen ili prehladzen, dodze na isto. 20 stepeni i vise razlika od jutra do podne.

Nikako da prodze prehlada. :|
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#37221 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

macchiato wrote:Da mi je jednom doživjeti da radijatori 15.10 stvarno budu topli. :oops:
Draga makjato napolju +29, klima prebacena na hladjenje :skoljka:
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#37222 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

kamberovica polje wrote:Odavno nije bila ljepša jesen, posebno u Zenici.
indijansko ljeto, miholjsko ljeto, bablje ljeto, martinjsko ljeto, cigansko ljeto... :)

osobno mi najvise leze izrazi: indijansko i miholjsko. :)

super je da ovih dana vecina ljudi tvrdi kako je ovo lijepa jesen, i da dugo nisu bile ovako intenzivne boje.
macchiato
Posts: 683
Joined: 31/05/2013 21:39

#37223 Re: Zeničani

Post by macchiato »

Ma neka je i četrdeset stepeni vani, meni je ledara u stanu. Od otprilike 7 uvečer pa do 10-11 sati ujutru je izrazito hladno, džabe ova toplina preko dana kad se ishladi stan.

Neka oni puste kad je prema propisima naređeno, a na meni je hoću li ga smanjiti ili ugasiti. Ili neka ne daj bože, umanje račune za tih par dana. :oops:


Nije to samo sad, svake godine treba minimum 2-3 dana da dođe grijanje, a kao lafo puste ga noć prije petnaestog.
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#37224 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

macchiato wrote:Ma neka je i četrdeset stepeni vani, meni je ledara u stanu.

jel' komunisticki stan?
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#37225 Re: Zeničani

Post by Tempo »

Vizionar 1985 wrote:
kamberovica polje wrote:Odavno nije bila ljepša jesen, posebno u Zenici.
Jest tako ali ovaj prelaz za nas hronicne bolesnike je prilicno jb-n. Evo ja danima bolestan. Nahladzen ili prehladzen, dodze na isto. 20 stepeni i vise razlika od jutra do podne.

Nikako da prodze prehlada. :|
sto ne patentiras nesto protiv prehladzivanja?
Post Reply