Fudina Mersiha..moet-perignon wrote:
oblikujete me k'o da sam od plastelina. cas sam Tempo, cas imam dvojne profile, cas sam udata zena, cas sam peder, cas sam umjetnik, cas sam ljevicarski radikal, itd.
bas se radujem da cujem nove vizije.
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#37201 Re: Zeničani
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#37202 Re: Zeničani
Dosla voda na Bistrik
Tacnije pustili su grijanje
Fala Him
Tacnije pustili su grijanje
Fala Him
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#37203 Re: Zeničani
Casual's wrote:Fudina Mersiha..moet-perignon wrote:
oblikujete me k'o da sam od plastelina. cas sam Tempo, cas imam dvojne profile, cas sam udata zena, cas sam peder, cas sam umjetnik, cas sam ljevicarski radikal, itd.
bas se radujem da cujem nove vizije.
Tufekcicka.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#37204 Re: Zeničani
Mora da si dole do Zeljezare, dok su ti topli radijatori. Kod mene ono samo ubilo onu hladnocu. Valjda ce biti bolje za koji sat.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#37205 Re: Zeničani
Znači do 2024 da naučim jezik za B2 nivomoet-perignon wrote:pa onako nezvanicno, dosta i cinicno, od jedne osobe iz ekoforuma cujem da ce tada mittal da kupi svoje kofere i giba da ide dalje.Jimmy McNulty wrote:Šta će bit sa Mittalom kad koksari istekne radni vijek, što je ako sam dobro shvatio, na rasporedu 2024. godine?
on ce odraditi svoje bas do 2024., i onda ce se posvetiti ekoloskoj proizvodnji jastuka i jorgana.
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#37206 Re: Zeničani
Jimmy McNulty wrote:Znači do 2024 da naučim jezik za B2 nivo
ma ne moras. sudeci po forumskoj dokolici, Kaknjo ce nam podastrijeti put od svile uskoro.
- N.N.
- Posts: 3553
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#37207 Re: Zeničani
Jeste, znam osobe koje su ih kupile. Dan prije Finske ih nestalo ili su se negdje 'izgubile'tap3ah75 wrote:Je li bilo u Zenici u prodaji karata za BIH-ITALIJU?
Nisu ih imali kad su se prodavale protiv Finske.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#37208 Re: Zeničani
Otkud karte u prodaji kad je tekma za mjesec dana ?
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#37209 Re: Zeničani
Kupio i ja prije 5 dana.
Prodavale se iz Finsku.
Prodavale se iz Finsku.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#37210 Re: Zeničani
Jimmy McNulty wrote:Šta će bit sa Mittalom kad koksari istekne radni vijek, što je ako sam dobro shvatio, na rasporedu 2024. godine?
Organizovati sergiju za Bidjuna
-
tap3ah75
- Posts: 7603
- Joined: 07/09/2009 14:14
#37211 Re: Zeničani
U Zenici ih nisu imali (ili nisu dali) kad se kupovale karte za Finsku.Kralj Tvrtko I. wrote:Kupio i ja prije 5 dana.
Prodavale se iz Finsku.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#37212 Re: Zeničani
Nivelacija wrote:Jimmy McNulty wrote:Šta će bit sa Mittalom kad koksari istekne radni vijek, što je ako sam dobro shvatio, na rasporedu 2024. godine?
Organizovati sergiju za Bidjuna
sta je to sergija i sta je to zabiju nair?
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#37213 Re: Zeničani
Tempo wrote:Nivelacija wrote:Jimmy McNulty wrote:Šta će bit sa Mittalom kad koksari istekne radni vijek, što je ako sam dobro shvatio, na rasporedu 2024. godine?
Organizovati sergiju za Bidjuna
sta je to sergija i sta je to zabiju nair?
DEFINICIJA
reg.
1. prostirka na koju se baca novac prilikom sakupljanja dobrovoljnih priloga
2. mjesto gdje se što izlaže
- N.N.
- Posts: 3553
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#37214 Re: Zeničani
U cetvrtak ih je bilo.tap3ah75 wrote:U Zenici ih nisu imali (ili nisu dali) kad se kupovale karte za Finsku.Kralj Tvrtko I. wrote:Kupio i ja prije 5 dana.
Prodavale se iz Finsku.
Vec u petak ih se nije moglo uzeti.
Mada, provjeri mozes li sada, telefon i zovi poslovnice Centrotransa da pitas.
Ako nisu tapkarosi sve uzeli.
-
tap3ah75
- Posts: 7603
- Joined: 07/09/2009 14:14
#37216 Re: Zeničani
Iz Kaknja sam .... provjeriću sutra ako bude.N.N. wrote:U cetvrtak ih je bilo.tap3ah75 wrote:U Zenici ih nisu imali (ili nisu dali) kad se kupovale karte za Finsku.Kralj Tvrtko I. wrote:Kupio i ja prije 5 dana.
Prodavale se iz Finsku.
Vec u petak ih se nije moglo uzeti.
Mada, provjeri mozes li sada, telefon i zovi poslovnice Centrotransa da pitas.
Ako nisu tapkarosi sve uzeli.
Hvala ti.
-
macchiato
- Posts: 683
- Joined: 31/05/2013 21:39
#37217 Re: Zeničani
Da mi je jednom doživjeti da radijatori 15.10 stvarno budu topli. 
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#37218 Re: Zeničani
27 * C napolju 
- kamberovica polje
- Posts: 4105
- Joined: 28/01/2012 11:38
#37219 Re: Zeničani
Odavno nije bila ljepša jesen, posebno u Zenici.
- Sanjarko
- Posts: 28444
- Joined: 17/02/2015 19:32
- Location: U snu
#37220 Re: Zeničani
Jest tako ali ovaj prelaz za nas hronicne bolesnike je prilicno jb-n. Evo ja danima bolestan. Nahladzen ili prehladzen, dodze na isto. 20 stepeni i vise razlika od jutra do podne.kamberovica polje wrote:Odavno nije bila ljepša jesen, posebno u Zenici.
Nikako da prodze prehlada.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#37221 Re: Zeničani
Draga makjato napolju +29, klima prebacena na hladjenjemacchiato wrote:Da mi je jednom doživjeti da radijatori 15.10 stvarno budu topli.
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#37222 Re: Zeničani
indijansko ljeto, miholjsko ljeto, bablje ljeto, martinjsko ljeto, cigansko ljeto...kamberovica polje wrote:Odavno nije bila ljepša jesen, posebno u Zenici.
osobno mi najvise leze izrazi: indijansko i miholjsko.
super je da ovih dana vecina ljudi tvrdi kako je ovo lijepa jesen, i da dugo nisu bile ovako intenzivne boje.
-
macchiato
- Posts: 683
- Joined: 31/05/2013 21:39
#37223 Re: Zeničani
Ma neka je i četrdeset stepeni vani, meni je ledara u stanu. Od otprilike 7 uvečer pa do 10-11 sati ujutru je izrazito hladno, džabe ova toplina preko dana kad se ishladi stan.
Neka oni puste kad je prema propisima naređeno, a na meni je hoću li ga smanjiti ili ugasiti. Ili neka ne daj bože, umanje račune za tih par dana.
Nije to samo sad, svake godine treba minimum 2-3 dana da dođe grijanje, a kao lafo puste ga noć prije petnaestog.
Neka oni puste kad je prema propisima naređeno, a na meni je hoću li ga smanjiti ili ugasiti. Ili neka ne daj bože, umanje račune za tih par dana.
Nije to samo sad, svake godine treba minimum 2-3 dana da dođe grijanje, a kao lafo puste ga noć prije petnaestog.
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#37224 Re: Zeničani
macchiato wrote:Ma neka je i četrdeset stepeni vani, meni je ledara u stanu.
jel' komunisticki stan?
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#37225 Re: Zeničani
sto ne patentiras nesto protiv prehladzivanja?Vizionar 1985 wrote:Jest tako ali ovaj prelaz za nas hronicne bolesnike je prilicno jb-n. Evo ja danima bolestan. Nahladzen ili prehladzen, dodze na isto. 20 stepeni i vise razlika od jutra do podne.kamberovica polje wrote:Odavno nije bila ljepša jesen, posebno u Zenici.
Nikako da prodze prehlada.

