mali_milojica wrote:
Ja o sadaki nisam govorio,to ste vi pitari prvi krenuli kme dala zeljeznica,kme dala opstina,kme drzava,kme kme kme,prose od svojih navijaca
Sad kad vi trazite,ljutite se sto vas neko zajebava za sadaku i sto trazite.
Cekaj stani, nisi zavrsio covjeku odgovor. Kako ide prica, dala vam opstina nakon rata jer je stadion napravljen rukama radnika zeljeznice (ko je platio, niko?

) , a sad je prica da vam je dato zemljiste za neko drugo od prije onog rata, koje vam je pak dala zeljeznica, koja je pak u vlasnistvu koga? Nekog fiktivnog pojma?
Po tome bi i danas FK Zeljeznicar i SD Zeljeznicar, zajedno sa stadionom, trebali biti dijelom Zeljeznica FBiH. Ali to nije tako, vi tvrdite da je stadion vas i da vam je opstina nesto prepisala, a kad slicno trazimo mi onda nemooj dzecete to.
AFH stadion sviju nas. Stadion Grbavica stadion samo odredjene grupe ljudi?
Nemate argumenta ba za ovu pricu nikako.
I ponavljam ja nemam problem s tim nek vam prepisu stadion jedan kroz jedan, nek vam dozvole da radite sta hocete na njemu. Krajnje je vrijeme da se klubovi privatizuju i da preuzmu na sebe odgovornost brige o svojim terenima/stadionima. U stvari kad razmislim, toliko je para u fudbalu da je neumjesno traziti od drzave bilo sta, osim zakonskih olaksica i rijesenih vlasnickih pitanja.