Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#37201 Re: Premijer liga BiH

Post by sumirprimus »

avetinja wrote::lol: :lol: :lol:

Je li fantazirate, ili ozbiljno mislite?

Odakle pare, ko će napraviti stadion, ili je i to posao države? :mrgreen:

Nije Tan poludio da pravi stadion i eventualno kupuje zemljište, kada može džabe ili uz neku siću rentati Koševo.
ma nije tu tan u igri...
nit se radi samo o stadionu.
ima itekako interesanata vjeruj.
naravno zauzvrat i oni nesto dobiju. :D
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#37202 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

sumirprimus wrote:
avetinja wrote::lol: :lol: :lol:

Je li fantazirate, ili ozbiljno mislite?

Odakle pare, ko će napraviti stadion, ili je i to posao države? :mrgreen:

Nije Tan poludio da pravi stadion i eventualno kupuje zemljište, kada može džabe ili uz neku siću rentati Koševo.
ma nije tu tan u igri...
nit se radi samo o stadionu.
ima itekako interesanata vjeruj.
naravno zauzvrat i oni nesto dobiju. :D
Može li malo detaljnije, ko, gdje, kako, zašto? :D
kudrilo
Posts: 1262
Joined: 17/10/2016 02:48

#37203 Re: Premijer liga BiH

Post by kudrilo »

@sumirprimus

Jahić je sam priznao da je napustio trening i nije se pojavio na radnom sastanku, a žali se na suspenziju JER SU GA NAŠI TREBALI PITATI ŠTO JE NAPUSTIO TRENING I ŠTO SE NIJE POJAVIO NA RADNOM SASTANKU. :shock: :?

Što se tiče ostalih stvari, ti ako stvarno misliš da je u Želji najgore, a tvrdim ti da imaju bolji položaj nego u većini naših klubova, onda nemamo šta pričati. Valjda je sindikatu u interesu graditi autoritet na Želji, jer kad izađe neki lik iz, lupam, Olimpica ili Viteza, sindikat neće dobiti ništa na promociji jer klubovi nisu imena i ne očekuje se da rade korektno. Ono za Bogičevića je, iz nekih perspektiva, i imalo smisla, ako to naravno gledamo samo kao radnik-firma odnos, ali ovo nema apsolutno nikakvog smisla.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50734
Joined: 29/12/2005 01:20

#37204 Re: Premijer liga BiH

Post by jeza u ledja »

ultima_palabra wrote: Mi kad pitamo opštinu da potpomogne renoviranje Grbavice, vi to proglašavate prošenjem.

A ovamo privatni klub bogatog gazde traži džabno zemljište, a besplatno koristi postojeći stadion :-)
Vi pitate opstinu da potpomogne renoviranje necega za sto tvrdite da ste u vlasnistvu. Nesto sto vam je vec poklonjeno od strane drzave.
mali_milojica wrote:Ali nekome,bilo kome,nesto poklanjati za sva vremena? Ni govora.
Mislis, na nacin kako tvrdite da je vama poklonjena Grbavica?


Nemam ja problem, nek svako trazi od drzave sta misli da moze dobiti, ali nemojte biti licemjeri jebemu.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#37205 Re: Premijer liga BiH

Post by mali_milojica »

jeza u ledja wrote:
mali_milojica wrote:Ali nekome,bilo kome,nesto poklanjati za sva vremena? Ni govora.
Mislis, na nacin kako tvrdite da je vama poklonjena Grbavica?


Nemam ja problem, nek svako trazi od drzave sta misli da moze dobiti, ali nemojte biti licemjeri jebemu.
Evo samo za tebe,ponavljam jos jednom.
Zeljo je imao svoje terene jos u Kraljevini Jugoslaviji
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#37206 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

mali_milojica wrote:
jeza u ledja wrote:
mali_milojica wrote:Ali nekome,bilo kome,nesto poklanjati za sva vremena? Ni govora.
Mislis, na nacin kako tvrdite da je vama poklonjena Grbavica?


Nemam ja problem, nek svako trazi od drzave sta misli da moze dobiti, ali nemojte biti licemjeri jebemu.
Evo samo za tebe,ponavljam jos jednom.
Zeljo je imao svoje terene jos u Kraljevini Jugoslaviji
A odakle je imao?
S neba pali?
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#37207 Re: Premijer liga BiH

Post by mali_milojica »

Tomahawk11 wrote:
A odakle je imao?
S neba pali?
Zeljeznica dala FK Zeljeznicar zemlju na Pofalicima da napravi sebi teren. Ne vidim problem.
Isto kao sto ne vidim problem da se FKS da zemlja,pa neka pravi stadion.
DonaldDuck
Posts: 581
Joined: 30/05/2016 14:05
Location: Damask sjevera

#37208 Re: Premijer liga BiH

Post by DonaldDuck »

Stvarno komšije da vas nema trebalo bi vas izmisliti! Čuj da im dodjele zemljište, pa nije feudalizam. :lol: Danas se sve plaća, pogotovo u ovoj korumpiranoj zemlji gdje svi gledaju neku korist. Sve i da vam dodjele, ko će ga izgraditi? Ko će vam dati zemljište vrijedno desetine miliona čijom prodajom bi svi od stranke na vlasti pa sve do njihovih članova imali koristi, nas Koldžo vuče za nos zbog dozvole čekajući kovertu a kamoli da nekom neko nešto džaba da. Ova dječurlija sa ove stranice stvarno nisu dobri. Nisam se odavno ovako nasmijao! :lol:
Last edited by DonaldDuck on 22/11/2016 15:32, edited 3 times in total.
DonaldDuck
Posts: 581
Joined: 30/05/2016 14:05
Location: Damask sjevera

#37209 Re: Premijer liga BiH

Post by DonaldDuck »

...
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#37210 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

A cija je Zeljeznica bila i cija je dan danas ?
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#37211 Re: Premijer liga BiH

Post by LSD »

Šta se ovo prica ovdje :shock: samo vas gledam


Hajd dosta više šuplje price.


Jahiću, stidi se.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#37212 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

mali_milojica wrote:
Tomahawk11 wrote:
A odakle je imao?
S neba pali?
Zeljeznica dala FK Zeljeznicar zemlju na Pofalicima da napravi sebi teren. Ne vidim problem.
Isto kao sto ne vidim problem da se FKS da zemlja,pa neka pravi stadion.
A zeljeznica bila japanska u to doba....
Ne bih ja bas rekao da nije problem, odmah krece prica o sadaki.
DonaldDuck
Posts: 581
Joined: 30/05/2016 14:05
Location: Damask sjevera

#37213 Re: Premijer liga BiH

Post by DonaldDuck »

Druga su to vremena a i vi ste sada privatni klub, niko vam ništa neće poklanjati. Željo je bio sekcija Željezničara kojim je firma dala zemljište, imali su oni svoje radničke zadruge. Ta je sekcija kasnije prerasla u klub samim tim je i vlasništvo prešlo na klub odnosno SD.
Last edited by DonaldDuck on 22/11/2016 15:38, edited 1 time in total.
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#37214 Re: Premijer liga BiH

Post by Stroj-2 »

Kolko me sjećanje služi, priča je bila dugo vremena na Betaniji da se nama stadion pravi, ili iza Koševa odma gdje atletska. Ovo da se gradi negdje van opštine Centar je nebuloza čista.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#37215 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

DonaldDuck wrote:Druga su to vremena a i vi ste sada privatni klub, niko vam ništa neće poklanjati. Željo je bio sekcija Željezničara kojim je firma dala zemljište. Ta je sekcija kasnije prerasla u klub samim tim je i vlasništvo prešlo na klub odnosno SD.
Eto ti ces odrediti ko ce kome sta dati :run:

klizaliste idealno,sredice to Ajnadzic....pa nije bilmez ko Koldzo :skoljka:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#37216 Re: Premijer liga BiH

Post by mali_milojica »

Tomahawk11 wrote:
mali_milojica wrote:
Tomahawk11 wrote:
A odakle je imao?
S neba pali?
Zeljeznica dala FK Zeljeznicar zemlju na Pofalicima da napravi sebi teren. Ne vidim problem.
Isto kao sto ne vidim problem da se FKS da zemlja,pa neka pravi stadion.
A zeljeznica bila japanska u to doba....
Ne bih ja bas rekao da nije problem, odmah krece prica o sadaki.
Ja o sadaki nisam govorio,to ste vi pitari prvi krenuli kme dala zeljeznica,kme dala opstina,kme drzava,kme kme kme,prose od svojih navijaca
Sad kad vi trazite,ljutite se sto vas neko zajebava za sadaku i sto trazite.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#37217 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

Znaci da ponovimo gradivo,TRAZIMO ZEMLJISTE i nista vise na kojem CEMO napraviti stadion koji ce biti od znacaja za CITAV GRAD PO KOJEM NOSIMO IME .
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#37218 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

mali_milojica wrote: Ja o sadaki nisam govorio,to ste vi pitari prvi krenuli kme dala zeljeznica,kme dala opstina,kme drzava,kme kme kme,prose od svojih navijaca
Sad kad vi trazite,ljutite se sto vas neko zajebava za sadaku i sto trazite.
Pitari pricaju kad je u pitanju Zeljo i Grbavica.
Manijaci pricaju kad je u pitanju Sarajevo i Kosevo ili eto neko zemljiste za novi stadion.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#37219 Re: Premijer liga BiH

Post by mali_milojica »

leškarenje wrote:Znaci da ponovimo gradivo,TRAZIMO ZEMLJISTE i nista vise na kojem CEMO napraviti stadion koji ce biti od znacaja za CITAV GRAD PO KOJEM NOSIMO IME .
Imate moju podrsku.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#37220 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

mali_milojica wrote:
leškarenje wrote:Znaci da ponovimo gradivo,TRAZIMO ZEMLJISTE i nista vise na kojem CEMO napraviti stadion koji ce biti od znacaja za CITAV GRAD PO KOJEM NOSIMO IME .
Imate moju podrsku.
To je sva sustina ove price,niko ne trazi da mu se nesto gradi,pravi i tako to od budzetskog kesa.....znaci samo zemljiste :thumbup:
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#37221 Re: Premijer liga BiH

Post by LSD »

Stroj-2 wrote:Kolko me sjećanje služi, priča je bila dugo vremena na Betaniji da se nama stadion pravi, ili iza Koševa odma gdje atletska. Ovo da se gradi negdje van opštine Centar je nebuloza čista.
Betanija je smiješna prica.

Idealna opcija je na mjestu sadašnjeg Koševa napraviti novi stadion... srušiti ono komunisticko ruglo sa atletskom stazom i napraviti stadion od nekih 15-20 milja bi bilo extra...ali, da li bi opština prodala to nekome i odakle pare za to :?
Inace, sadašnji stadion je rupa bez dna, nekretnina u koju niko normalan nece inverstirati niti ulagati, služi samo da uzima kiriju od pitarluka i da ponekad Merlin, Halid, Joksimović naprave koncert (a i to svake 5 godine). To su sve aktivnosti oko tog stadiona.
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#37222 Re: Premijer liga BiH

Post by Stroj-2 »

LSD wrote:
Stroj-2 wrote:Kolko me sjećanje služi, priča je bila dugo vremena na Betaniji da se nama stadion pravi, ili iza Koševa odma gdje atletska. Ovo da se gradi negdje van opštine Centar je nebuloza čista.
Betanija je smiješna prica.

Idealna opcija je na mjestu sadašnjeg Koševa napraviti novi stadion... srušiti ono komunisticko ruglo sa atletskom stazom i napraviti stadion od nekih 15-20 milja bi bilo extra...ali, da li bi opština prodala to nekome i odakle pare za to :?
Inace, sadašnji stadion je rupa bez dna, nekretnina u koju niko normalan nece inverstirati niti ulagati, služi samo da uzima kiriju od pitarluka i da ponekad Merlin, Halid, Joksimović naprave koncert (a i to svake 5 godine).
Ma nema šanse da ono prodaju nekome. Ono je nekretnina ogromne vrijednsoti. Oni bi ono najradije skroz srušili i pretvorili u hotele, poslovne prostore ili tržne centre, nego ne smiju zbog raje. Obnova AFH-a u skorije vrijeme ne treba očekivati, ovo su sve priče u prazno za obnovu. Ogromna je to investicija za koje oni nemaju interesa a pogotovo ne iz finansijskih razloga ulijetali u takav jedan projekat.

Ako ga ikad budu obnavljali, imat će kao predviđeno 40.000 kapacitet, nemaju oni ništa od 15.000 - 20.000
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50734
Joined: 29/12/2005 01:20

#37223 Re: Premijer liga BiH

Post by jeza u ledja »

mali_milojica wrote: Ja o sadaki nisam govorio,to ste vi pitari prvi krenuli kme dala zeljeznica,kme dala opstina,kme drzava,kme kme kme,prose od svojih navijaca
Sad kad vi trazite,ljutite se sto vas neko zajebava za sadaku i sto trazite.
Cekaj stani, nisi zavrsio covjeku odgovor. Kako ide prica, dala vam opstina nakon rata jer je stadion napravljen rukama radnika zeljeznice (ko je platio, niko? :D) , a sad je prica da vam je dato zemljiste za neko drugo od prije onog rata, koje vam je pak dala zeljeznica, koja je pak u vlasnistvu koga? Nekog fiktivnog pojma?
Po tome bi i danas FK Zeljeznicar i SD Zeljeznicar, zajedno sa stadionom, trebali biti dijelom Zeljeznica FBiH. Ali to nije tako, vi tvrdite da je stadion vas i da vam je opstina nesto prepisala, a kad slicno trazimo mi onda nemooj dzecete to.

AFH stadion sviju nas. Stadion Grbavica stadion samo odredjene grupe ljudi?

Nemate argumenta ba za ovu pricu nikako.

I ponavljam ja nemam problem s tim nek vam prepisu stadion jedan kroz jedan, nek vam dozvole da radite sta hocete na njemu. Krajnje je vrijeme da se klubovi privatizuju i da preuzmu na sebe odgovornost brige o svojim terenima/stadionima. U stvari kad razmislim, toliko je para u fudbalu da je neumjesno traziti od drzave bilo sta, osim zakonskih olaksica i rijesenih vlasnickih pitanja.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79560
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#37224 Re: Premijer liga BiH

Post by Velkoski »

Koja je nebuloza ova država. SIndikat je fakat pozitivna priča, ali ne može Dž(Đ)idić tu biti bilo kakvo bitno lice. Pa to je majstor koji je samo otiš'o iz Slobode jer je smatr'o da nova Uprava neće ispunjavati ono što mu je Husić obeć'o. :lol:
Do sada, dok je Grad Zenica vodio gradonačelnik Smajlović igrači su imali zadovoljene osnovne potrebe za ispunjavanje svojih radnih zadataka. Sada, kada Gradom Zenica upravlja novi gradonačelnik, stanje je na nuli, pa i ispod nje.
I ovo u saopštenju stoji? Počela predizborna već ili šta...
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#37225 Re: Premijer liga BiH

Post by bjelave »

Jos jedno sjajno saopcenje iz Zvornicke.

Vidi se da tamo sjede ozbiljni ljudi, osebi, prisebi :D .

Sram te bilo Sanele Jahicu, daju ti toliku lovu a ti ni djecu neces da treniras.

Da bar sa mistrijom znas, ili viljuskarom pa da gazda od tebe vidi bar nekog hajra.
Locked