Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#37176 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Pa Fudo ce uzet jer je prikupio poena po selima asfaltiranjima i slicnim potezima
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66016
Joined: 03/08/2010 19:04

#37177 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

_BataZiv_0809 wrote:Bas ce ti kameni direktno odgovorit :lol:
:lol: :thumbup:
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#37179 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

Fudo ako uzme ponovo izbore treba kolektivni harakiri da napravimo. Od svih silnih obecanja o kojim se ovdje razglabalo na dugo i na siroko nista nije ispunio, totalni promasaj. Steta sto nam lijeva opcija nije bar malo ko Sarajevska pa da se bar necemu nadamo.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#37180 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Ja_Ja wrote:Fudo ako uzme ponovo izbore treba kolektivni harakiri da napravimo. Od svih silnih obecanja o kojim se ovdje razglabalo na dugo i na siroko nista nije ispunio, totalni promasaj. Steta sto nam lijeva opcija nije bar malo ko Sarajevska pa da se bar necemu nadamo.
:thumbup:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#37181 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Fudo treba da uzme jos jedan mandat
Pod obavezno :wink:
User avatar
Zaitsev
Posts: 1998
Joined: 08/10/2011 14:31
Location: Zenica
Contact:

#37182 Re: Zeničani

Post by Zaitsev »

Ima i onih koji misle da bilo ko moze ispuniti ista sto obeća prije izbora? :?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83501
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#37183 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Ma Fudo ce uzet znaju zeleni to samo mute vodu i razvlace pamet narodu. Kandidovat ce nekog papka da uzme fix 10 milja glasova da mu otvore neku drugu poziciju uz pricu da ima legitimtet :mrgreen:
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#37184 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Pa zar treba Bato 10 milja glasova za poziciju?!
Otvaraju se pozicije i bez toga. Pa bemu i ti si u Rajvosa, skokni do Ilidze, bastiona zelenih, pa cuj price malo dok jedes kolac u Paneri. ;-)
Ili pitaj kamenog o uposljavanjima u posti. Ili o momku koji je napustio vodovod na Ilidzi, dosao na Almy, dok se malo ne predstavi u Ze, pa da se ubaci na pravni faks kao profesor. Ili uposljavanjima u posti, koja su nedavno bila. I ovo sam sve cuo dok sam jedo kolac u Paneri, ono zeleni iz Zenice komotno se raspricaju o ovim stvarima za susjednim stolom, ni ne kriju i ne paze da su diskretni.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#37185 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

clio_dci120 wrote:Pa zar treba Bato 10 milja glasova za poziciju?!
Otvaraju se pozicije i bez toga. Pa bemu i ti si u Rajvosa, skokni do Ilidze, bastiona zelenih, pa cuj price malo dok jedes kolac u Paneri. ;-)
Ili pitaj kamenog o uposljavanjima u posti. Ili o momku koji je napustio vodovod na Ilidzi, dosao na Almy, dok se malo ne predstavi u Ze, pa da se ubaci na pravni faks kao profesor. Ili uposljavanjima u posti, koja su nedavno bila. I ovo sam sve cuo dok sam jedo kolac u Paneri, ono zeleni iz Zenice komotno se raspricaju o ovim stvarima za susjednim stolom, ni ne kriju i ne paze da su diskretni.
Svi ce ti glasat za ramu pivica
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83501
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#37186 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Nemam ja vremena da slusam seljacke malverzacije niti me one doticu. Da sam htio mogao sam i ja biti jedan od tih sineKURACA, ali bih radije bio lucki radnik u Beringovom moreuzu nego sjedio npr. u Pravnoj sluzbi Poste i njihovim struĆnjacima :thumbup:
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#37187 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Mah samo kazem da pozicije otvaraju i bez 10 milja glasova, kome hoce.
Ali da mi bude muka i lose kada pomislim da moji starci privatnici porezima hrane takve uhljebe, to ne mogu negirati.I ja pored redovnog posla u jednu ruku radim i privatno, sa jednom NVO i svaki put kada placam porez na ime ugovora za saradnike ili razlicite takse, bude mi muka kada pomislim da se od tog novca ja izdrzavam takve uhljebe...To je i greska jer svi kazemo ne tice nas se to. A tice itekako...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83501
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#37188 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Vise su ovo pozicije o kojima pricam. Vidi pod Naidin Ahmetspahic. Senade sta bi ti uradio? Njegovih 10 hiljada glasaca ne mozemo iznevjeriti 8)
Bobi
Forum administrator
Posts: 38010
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#37189 Re: Zeničani

Post by Bobi »

_BataZiv_0809 wrote:Nemam ja vremena da slusam seljacke malverzacije niti me one doticu. Da sam htio mogao sam i ja biti jedan od tih sineKURACA, ali bih radije bio lucki radnik u Beringovom moreuzu nego sjedio npr. u Pravnoj sluzbi Poste i njihovim struĆnjacima :thumbup:
Lucki radnik u Beringovom moreuzu ima dobru platu...je da smrdi po ribi ali... :mrgreen:
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#37190 Re: Zeničani

Post by smartXL »

clio_dci120 wrote:Pa ne bi bilo lose da zeleni predloze Ramu. Mislim da bi i on prihvatio kandidaturu, ustvari on ce svakako biti kandidat. Da imaju zajednickog kandidata, sto da ne?!
A jest uporan kao kandidat za gradonačelnika, stvarno ne odustaje? :D
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#37191 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Sada je tu pojacan Skaljom, sada ili nikada preko birackih odbora. :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83501
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#37192 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Bobi wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Nemam ja vremena da slusam seljacke malverzacije niti me one doticu. Da sam htio mogao sam i ja biti jedan od tih sineKURACA, ali bih radije bio lucki radnik u Beringovom moreuzu nego sjedio npr. u Pravnoj sluzbi Poste i njihovim struĆnjacima :thumbup:
Lucki radnik u Beringovom moreuzu ima dobru platu...je da smrdi po ribi ali... :mrgreen:
I spava snom pravednika. To se ne moze platit parama.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#37193 Re: Zeničani

Post by Tempo »

smartXL wrote:
clio_dci120 wrote:Pa ne bi bilo lose da zeleni predloze Ramu. Mislim da bi i on prihvatio kandidaturu, ustvari on ce svakako biti kandidat. Da imaju zajednickog kandidata, sto da ne?!
A jest uporan kao kandidat za gradonačelnika, stvarno ne odustaje? :D

vise dosadan
Bobi
Forum administrator
Posts: 38010
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#37194 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Cim Tempo nesto napise na temi meni se upali alarm da dodjem da vidim jel se sprema belaj :lol:
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#37195 Re: Zeničani

Post by Tempo »

Bobi wrote:Cim Tempo nesto napise na temi meni se upali alarm da dodjem da vidim jel se sprema belaj :lol:
:D :D :D
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#37196 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Šta će bit sa Mittalom kad koksari istekne radni vijek, što je ako sam dobro shvatio, na rasporedu 2024. godine?
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#37197 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Tempo wrote:
Bobi wrote:Cim Tempo nesto napise na temi meni se upali alarm da dodjem da vidim jel se sprema belaj :lol:
:D :D :D
Ma lik je laznjak, tipujem da je to dvojni profil naseg moeta :D
Da neko stvarno moze tako jadan da bude, cisto sum LJ am.
tap3ah75
Posts: 7604
Joined: 07/09/2009 14:14

#37198 Re: Zeničani

Post by tap3ah75 »

Je li bilo u Zenici u prodaji karata za BIH-ITALIJU?
Nisu ih imali kad su se prodavale protiv Finske.
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#37199 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

clio_dci120 wrote:
Tempo wrote:
Bobi wrote:Cim Tempo nesto napise na temi meni se upali alarm da dodjem da vidim jel se sprema belaj :lol:
:D :D :D
Ma lik je laznjak, tipujem da je to dvojni profil naseg moeta :D
Da neko stvarno moze tako jadan da bude, cisto sum LJ am.

oblikujete me k'o da sam od plastelina. cas sam Tempo, cas imam dvojne profile, cas sam udata zena, cas sam peder, cas sam umjetnik, cas sam ljevicarski radikal, itd.

bas se radujem da cujem nove vizije. :)
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#37200 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

Jimmy McNulty wrote:Šta će bit sa Mittalom kad koksari istekne radni vijek, što je ako sam dobro shvatio, na rasporedu 2024. godine?
pa onako nezvanicno, dosta i cinicno, od jedne osobe iz ekoforuma cujem da ce tada mittal da kupi svoje kofere i giba da ide dalje.
on ce odraditi svoje bas do 2024., i onda ce se posvetiti ekoloskoj proizvodnji jastuka i jorgana. :)
Post Reply