Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#37176 Re: Zeničani
Pa Fudo ce uzet jer je prikupio poena po selima asfaltiranjima i slicnim potezima
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#37177 Re: Zeničani
_BataZiv_0809 wrote:Bas ce ti kameni direktno odgovorit
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#37179 Re: Zeničani
Fudo ako uzme ponovo izbore treba kolektivni harakiri da napravimo. Od svih silnih obecanja o kojim se ovdje razglabalo na dugo i na siroko nista nije ispunio, totalni promasaj. Steta sto nam lijeva opcija nije bar malo ko Sarajevska pa da se bar necemu nadamo.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#37180 Re: Zeničani
Ja_Ja wrote:Fudo ako uzme ponovo izbore treba kolektivni harakiri da napravimo. Od svih silnih obecanja o kojim se ovdje razglabalo na dugo i na siroko nista nije ispunio, totalni promasaj. Steta sto nam lijeva opcija nije bar malo ko Sarajevska pa da se bar necemu nadamo.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#37181 Re: Zeničani
Fudo treba da uzme jos jedan mandat
Pod obavezno
Pod obavezno
- Zaitsev
- Posts: 1998
- Joined: 08/10/2011 14:31
- Location: Zenica
- Contact:
#37182 Re: Zeničani
Ima i onih koji misle da bilo ko moze ispuniti ista sto obeća prije izbora? 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83501
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#37183 Re: Zeničani
Ma Fudo ce uzet znaju zeleni to samo mute vodu i razvlace pamet narodu. Kandidovat ce nekog papka da uzme fix 10 milja glasova da mu otvore neku drugu poziciju uz pricu da ima legitimtet 
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#37184 Re: Zeničani
Pa zar treba Bato 10 milja glasova za poziciju?!
Otvaraju se pozicije i bez toga. Pa bemu i ti si u Rajvosa, skokni do Ilidze, bastiona zelenih, pa cuj price malo dok jedes kolac u Paneri.
Ili pitaj kamenog o uposljavanjima u posti. Ili o momku koji je napustio vodovod na Ilidzi, dosao na Almy, dok se malo ne predstavi u Ze, pa da se ubaci na pravni faks kao profesor. Ili uposljavanjima u posti, koja su nedavno bila. I ovo sam sve cuo dok sam jedo kolac u Paneri, ono zeleni iz Zenice komotno se raspricaju o ovim stvarima za susjednim stolom, ni ne kriju i ne paze da su diskretni.
Otvaraju se pozicije i bez toga. Pa bemu i ti si u Rajvosa, skokni do Ilidze, bastiona zelenih, pa cuj price malo dok jedes kolac u Paneri.
Ili pitaj kamenog o uposljavanjima u posti. Ili o momku koji je napustio vodovod na Ilidzi, dosao na Almy, dok se malo ne predstavi u Ze, pa da se ubaci na pravni faks kao profesor. Ili uposljavanjima u posti, koja su nedavno bila. I ovo sam sve cuo dok sam jedo kolac u Paneri, ono zeleni iz Zenice komotno se raspricaju o ovim stvarima za susjednim stolom, ni ne kriju i ne paze da su diskretni.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#37185 Re: Zeničani
Svi ce ti glasat za ramu pivicaclio_dci120 wrote:Pa zar treba Bato 10 milja glasova za poziciju?!
Otvaraju se pozicije i bez toga. Pa bemu i ti si u Rajvosa, skokni do Ilidze, bastiona zelenih, pa cuj price malo dok jedes kolac u Paneri.![]()
Ili pitaj kamenog o uposljavanjima u posti. Ili o momku koji je napustio vodovod na Ilidzi, dosao na Almy, dok se malo ne predstavi u Ze, pa da se ubaci na pravni faks kao profesor. Ili uposljavanjima u posti, koja su nedavno bila. I ovo sam sve cuo dok sam jedo kolac u Paneri, ono zeleni iz Zenice komotno se raspricaju o ovim stvarima za susjednim stolom, ni ne kriju i ne paze da su diskretni.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83501
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#37186 Re: Zeničani
Nemam ja vremena da slusam seljacke malverzacije niti me one doticu. Da sam htio mogao sam i ja biti jedan od tih sineKURACA, ali bih radije bio lucki radnik u Beringovom moreuzu nego sjedio npr. u Pravnoj sluzbi Poste i njihovim struĆnjacima 
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#37187 Re: Zeničani
Mah samo kazem da pozicije otvaraju i bez 10 milja glasova, kome hoce.
Ali da mi bude muka i lose kada pomislim da moji starci privatnici porezima hrane takve uhljebe, to ne mogu negirati.I ja pored redovnog posla u jednu ruku radim i privatno, sa jednom NVO i svaki put kada placam porez na ime ugovora za saradnike ili razlicite takse, bude mi muka kada pomislim da se od tog novca ja izdrzavam takve uhljebe...To je i greska jer svi kazemo ne tice nas se to. A tice itekako...
Ali da mi bude muka i lose kada pomislim da moji starci privatnici porezima hrane takve uhljebe, to ne mogu negirati.I ja pored redovnog posla u jednu ruku radim i privatno, sa jednom NVO i svaki put kada placam porez na ime ugovora za saradnike ili razlicite takse, bude mi muka kada pomislim da se od tog novca ja izdrzavam takve uhljebe...To je i greska jer svi kazemo ne tice nas se to. A tice itekako...
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83501
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#37188 Re: Zeničani
Vise su ovo pozicije o kojima pricam. Vidi pod Naidin Ahmetspahic. Senade sta bi ti uradio? Njegovih 10 hiljada glasaca ne mozemo iznevjeriti 
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38010
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#37189 Re: Zeničani
Lucki radnik u Beringovom moreuzu ima dobru platu...je da smrdi po ribi ali..._BataZiv_0809 wrote:Nemam ja vremena da slusam seljacke malverzacije niti me one doticu. Da sam htio mogao sam i ja biti jedan od tih sineKURACA, ali bih radije bio lucki radnik u Beringovom moreuzu nego sjedio npr. u Pravnoj sluzbi Poste i njihovim struĆnjacima
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#37190 Re: Zeničani
A jest uporan kao kandidat za gradonačelnika, stvarno ne odustaje?clio_dci120 wrote:Pa ne bi bilo lose da zeleni predloze Ramu. Mislim da bi i on prihvatio kandidaturu, ustvari on ce svakako biti kandidat. Da imaju zajednickog kandidata, sto da ne?!
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#37191 Re: Zeničani
Sada je tu pojacan Skaljom, sada ili nikada preko birackih odbora. 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83501
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#37192 Re: Zeničani
I spava snom pravednika. To se ne moze platit parama.Bobi wrote:Lucki radnik u Beringovom moreuzu ima dobru platu...je da smrdi po ribi ali..._BataZiv_0809 wrote:Nemam ja vremena da slusam seljacke malverzacije niti me one doticu. Da sam htio mogao sam i ja biti jedan od tih sineKURACA, ali bih radije bio lucki radnik u Beringovom moreuzu nego sjedio npr. u Pravnoj sluzbi Poste i njihovim struĆnjacima
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#37193 Re: Zeničani
smartXL wrote:A jest uporan kao kandidat za gradonačelnika, stvarno ne odustaje?clio_dci120 wrote:Pa ne bi bilo lose da zeleni predloze Ramu. Mislim da bi i on prihvatio kandidaturu, ustvari on ce svakako biti kandidat. Da imaju zajednickog kandidata, sto da ne?!
vise dosadan
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38010
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#37194 Re: Zeničani
Cim Tempo nesto napise na temi meni se upali alarm da dodjem da vidim jel se sprema belaj 
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#37195 Re: Zeničani
Bobi wrote:Cim Tempo nesto napise na temi meni se upali alarm da dodjem da vidim jel se sprema belaj
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#37196 Re: Zeničani
Šta će bit sa Mittalom kad koksari istekne radni vijek, što je ako sam dobro shvatio, na rasporedu 2024. godine?
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#37197 Re: Zeničani
Ma lik je laznjak, tipujem da je to dvojni profil naseg moetaTempo wrote:Bobi wrote:Cim Tempo nesto napise na temi meni se upali alarm da dodjem da vidim jel se sprema belaj![]()
![]()
Da neko stvarno moze tako jadan da bude, cisto sum LJ am.
-
tap3ah75
- Posts: 7604
- Joined: 07/09/2009 14:14
#37198 Re: Zeničani
Je li bilo u Zenici u prodaji karata za BIH-ITALIJU?
Nisu ih imali kad su se prodavale protiv Finske.
Nisu ih imali kad su se prodavale protiv Finske.
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#37199 Re: Zeničani
clio_dci120 wrote:Ma lik je laznjak, tipujem da je to dvojni profil naseg moetaTempo wrote:Bobi wrote:Cim Tempo nesto napise na temi meni se upali alarm da dodjem da vidim jel se sprema belaj![]()
![]()
![]()
Da neko stvarno moze tako jadan da bude, cisto sum LJ am.
oblikujete me k'o da sam od plastelina. cas sam Tempo, cas imam dvojne profile, cas sam udata zena, cas sam peder, cas sam umjetnik, cas sam ljevicarski radikal, itd.
bas se radujem da cujem nove vizije.
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#37200 Re: Zeničani
pa onako nezvanicno, dosta i cinicno, od jedne osobe iz ekoforuma cujem da ce tada mittal da kupi svoje kofere i giba da ide dalje.Jimmy McNulty wrote:Šta će bit sa Mittalom kad koksari istekne radni vijek, što je ako sam dobro shvatio, na rasporedu 2024. godine?
on ce odraditi svoje bas do 2024., i onda ce se posvetiti ekoloskoj proizvodnji jastuka i jorgana.
