Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#37176 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

mali_milojica wrote:
Tomahawk11 wrote:
mali_milojica wrote: Pazi,nemam problem da FKS trazi zemlju,da mu se ista dodijeli (ako ce te mene poslusati,trazite zemlju u Kampusu) i da se na njemu napravi neki stadioncic od 15k mjesta.
Imam problem da nesto sto nije tvoje i sto ti ne pripada govoris da ti pripada.
Mislis na Kosevo?
Nisam ni ja da se Kosevo dodijeli FKS. Nije to to. Ne vidim kako ga FKS moze odrzavati niti njegovu isplativost.
A jasno je svima da FKS samo koristi Kosevo, ne i da je u vlasnistvu FKS.
Pusti ti neke inicijative, bas mislis da ce CSR dati Kosevo FKS. Nema od tog nista.
Ne samo FKS,nego bilo ko. Nesto sto je vlasnistvo sviju nas,dati nekome,pokloniti.
Moze se traziti neperspektivna zemlja,pa pravi sebi sta zelis,trazi donacija,zajam,vlasnistvo na odredjeni period,npr 50 godina i sl. Ali nekome,bilo kome,nesto poklanjati za sva vremena? Ni govora.
Pa kako vama država sve pokloni majke ti,kakvu ti logiku imaš :skoljka:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#37177 Re: Premijer liga BiH

Post by sumirprimus »

posto se lendirc nafuro da je ko nekakav moderator, evo ovde cu,
ne ganja sindikat igrace,nego se igraci obracaju sindikatu za pomoc, a na zelji je umjesto sto pise saopstenja i lafo ignorise tmao neki nebitni sindikat da se zapita zsto bas najvise njihovih igraca ide sindikatu i u javnost sa molbom vapajem za pomoc!
ibizza
Posts: 4986
Joined: 05/06/2008 00:46

#37178 Re: Premijer liga BiH

Post by ibizza »

mali_milojica wrote:
ibizza wrote:Grupa navijaca trazi zemljiste na kojem bi klub izgradio svoj stadion. Kosevo je olimpijski stadion i on ce vjecno ostati u vlasnistvu opcine Centar. Lokacija koju mi trazimo jeste klizalistw kod Zetre. Kampus nema sanse dobiti, ono je dole suho zlato :D
Kad se male arapske ruke sloze,
sve se moze,sve se moze :mrgreen:

Dogovorite se sa Al Shidijem,on pogura kod Bakira novi stambeno-poslovno-sportski objekat u krugu kampusa i eto zemlje,stadiona. FKS sigurno gubi barem 1000 gledalaca zbog polozaja Koseva,isto bi bilo i sa klizalistem.
Izadjes sa megalomanskim prijeslogom,a zadovoljis se klizalistem :D
Gdje u kampusu? Ovaj dio do autobuske nije dovoljan, trebala bi se rusiti zgrada gdje je sad poljoprivredno fax...
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#37179 Re: Premijer liga BiH

Post by sumirprimus »

Unread postby Charuga » 22/11/2016 14:12

sumirprimus wrote:
zapitajte se sto se najvise igraca iz vaseg kluba obraca sindikatu.


Zato što su u svim drugim klubovima plate redovne, doprinosi uplačeni za svaki mjesec, zdravstveno takođe, a uz sve to svaka marka plate je prijavljena. E kod nas nije tako pa se žale Sindikatu. Ja bih nas kaznio maksimalno ... ;-)

P.S. Kod nas u firmi, kad te nema na poslu dva dana odmah ide disciplinska. Možeš misliti, ne zove te šef da te pita što nisi došao, nego očekuje da se ti njemu javiš. Fuj kakav bezobrazluk ...
charuga da ti ovde odogovorim ne da mi se da me onaj mrška, uradicu mu nesto titami.
skoro pa nigdje ne cvjetaju ruze, ali se ljudi dogovore. jel tako. oprosti dio duga dobices papire. i sl...kako vec ide.
samo kod vas to izgleda bar se tako stekne dojam,sta hoce on,potpiso ugovor i hoce pare,nema para mrsss. u juniore.ionako je uvijek kloc bio.pa onda oni ko pokisle cuke odu ovom sindikatu.jos je sad i dobro imaju se dje zalit :lol:
onda ove prepiske javno, da svi vidimo...pa ko se ne bi zajebavao?realno.
isto ko onaj duel dine i azmira, znas da je lose i po tebe al smijesno jebi ga :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37180 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

ibizza wrote: Gdje u kampusu? Ovaj dio do autobuske nije dovoljan, trebala bi se rusiti zgrada gdje je sad poljoprivredno fax...
Tamo gdje su one ruševine.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#37181 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

sumirprimus wrote:posto se lendirc nafuro da je ko nekakav moderator, evo ovde cu,
ne ganja sindikat igrace,nego se igraci obracaju sindikatu za pomoc, a na zelji je umjesto sto pise saopstenja i lafo ignorise tmao neki nebitni sindikat da se zapita zsto bas najvise njihovih igraca ide sindikatu i u javnost sa molbom vapajem za pomoc!
:lol: :lol:
Hoće on to tako,čuvaj se brate po alkoholu :pijani:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#37182 Re: Premijer liga BiH

Post by sumirprimus »

leškarenje wrote:
sumirprimus wrote:posto se lendirc nafuro da je ko nekakav moderator, evo ovde cu,
ne ganja sindikat igrace,nego se igraci obracaju sindikatu za pomoc, a na zelji je umjesto sto pise saopstenja i lafo ignorise tmao neki nebitni sindikat da se zapita zsto bas najvise njihovih igraca ide sindikatu i u javnost sa molbom vapajem za pomoc!
:lol: :lol:
Hoće on to tako,čuvaj se brate po alkoholu :pijani:
ljubi ne mogu rec brat ipak si pitar al ljubi sumir :lol: :kiss:

p.s i nisam gej! :lol: :run:
ibizza
Posts: 4986
Joined: 05/06/2008 00:46

#37183 Re: Premijer liga BiH

Post by ibizza »

Logovan wrote:
ibizza wrote: Gdje u kampusu? Ovaj dio do autobuske nije dovoljan, trebala bi se rusiti zgrada gdje je sad poljoprivredno fax...
5
Tamo gdje su one ruševine.
Odlicna lokacija, ali nema sanse dobiti.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#37184 Re: Premijer liga BiH

Post by sumirprimus »

ibizza wrote:
Logovan wrote:
ibizza wrote: Gdje u kampusu? Ovaj dio do autobuske nije dovoljan, trebala bi se rusiti zgrada gdje je sad poljoprivredno fax...
5
Tamo gdje su one ruševine.
Odlicna lokacija, ali nema sanse dobiti.
a dje bi s parkingom?
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#37185 Re: Premijer liga BiH

Post by mali_milojica »

leškarenje wrote:
mali_milojica wrote: Ne samo FKS,nego bilo ko. Nesto sto je vlasnistvo sviju nas,dati nekome,pokloniti.
Moze se traziti neperspektivna zemlja,pa pravi sebi sta zelis,trazi donacija,zajam,vlasnistvo na odredjeni period,npr 50 godina i sl. Ali nekome,bilo kome,nesto poklanjati za sva vremena? Ni govora.
Pa kako vama država sve pokloni majke ti,kakvu ti logiku imaš :skoljka:
Imao je Zeljo svoj teren jos u Kraljevini :D
U zamjenu za stare terene,dobili smo Dolinu :izet:
Last edited by mali_milojica on 22/11/2016 14:23, edited 1 time in total.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#37186 Re: Premijer liga BiH

Post by ultima_palabra »

Logovan wrote:
ibizza wrote: Gdje u kampusu? Ovaj dio do autobuske nije dovoljan, trebala bi se rusiti zgrada gdje je sad poljoprivredno fax...
Tamo gdje su one ruševine.
Jel to hoćete da budete klub iz Novog Sarajeva? :P
ibizza
Posts: 4986
Joined: 05/06/2008 00:46

#37187 Re: Premijer liga BiH

Post by ibizza »

mali_milojica wrote:
leškarenje wrote:
mali_milojica wrote: Ne samo FKS,nego bilo ko. Nesto sto je vlasnistvo sviju nas,dati nekome,pokloniti.
Moze se traziti neperspektivna zemlja,pa pravi sebi sta zelis,trazi donacija,zajam,vlasnistvo na odredjeni period,npr 50 godina i sl. Ali nekome,bilo kome,nesto poklanjati za sva vremena? Ni govora.
Pa kako vama država sve pokloni majke ti,kakvu ti logiku imaš :skoljka:
Imao je Zeljo svoj teren jos u Kraljevini :Dy
U zamjenu za stare terene,dobili smo Dolinu :izet:
Gdje vam je taj kupoprodajni ugovor za stari teren :D
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#37188 Re: Premijer liga BiH

Post by mali_milojica »

Logovan wrote:
ibizza wrote: Gdje u kampusu? Ovaj dio do autobuske nije dovoljan, trebala bi se rusiti zgrada gdje je sad poljoprivredno fax...
Tamo gdje su one ruševine.
:thumbup:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#37189 Re: Premijer liga BiH

Post by mali_milojica »

ibizza wrote:
mali_milojica wrote:
leškarenje wrote: Pa kako vama država sve pokloni majke ti,kakvu ti logiku imaš :skoljka:
Imao je Zeljo svoj teren jos u Kraljevini :Dy
U zamjenu za stare terene,dobili smo Dolinu :izet:
Gdje vam je taj kupoprodajni ugovor za stari teren :D
Izgorio u onom ratu :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24702
Joined: 26/08/2007 17:10

#37190 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

Ako bi, kojim slučajem, neka od četri gradske opštine dala zemljište za izgradnju stadiona FK Sarajevo, na koga bi se to zemljište uknjižilo?
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37191 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

ultima_palabra wrote:
Logovan wrote:
ibizza wrote: Gdje u kampusu? Ovaj dio do autobuske nije dovoljan, trebala bi se rusiti zgrada gdje je sad poljoprivredno fax...
Tamo gdje su one ruševine.
Jel to hoćete da budete klub iz Novog Sarajeva? :P
Fina je lokacija, iako je u NS-u. :D

Mislim da bi tamo stadion bio pun pogodak.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#37192 Re: Premijer liga BiH

Post by sumirprimus »

Re: FK Željezničar
Postby kudrilo » 22/11/2016 14:24

:lol: :lol: :lol: :lol:

Čuj zapitajte se što se vaši javljaju u sindikat, ko ono loše stanje pa moraju, a inače u svim ostalim klubovima je sve redovno, dobro, a igrači imaju LJUDSKA prava
pa ljudeskaro, za te igrace itekako lose, potpisali pod stare dane fin ugovor, plata obvezujuca po ugovoru i neko ih tjera...
bil se ti odreko svoje plate?samo zato sto te neko prekrizio?
ne bi jel tako ne bi ni ja...
a nigdje nije savrseno, i vecinom je bozija patnja.
al se nekako dogovore.

i DA I IGRACI IMAJU SVOJA PRAVA,HVALA BOGU DA IMAJU.
svugdje su potrosna roba,samo kod nas i dzabna potrosna roba, pa dosta je i toga bilo vala.
jaro jesil potpiso? niko te nije tjero.osim eto u ovih par slucajeva :D
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37193 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

ibizza wrote: Odlicna lokacija, ali nema sanse dobiti.
Ako postoji 0,1% šanse, pokušati je dobiti. :D
sumirprimus wrote: a dje bi s parkingom?
Ima mjesta za parking, a i on može biti ispod stadiona.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#37194 Re: Premijer liga BiH

Post by mali_milojica »

Logovan wrote:
ultima_palabra wrote: Jel to hoćete da budete klub iz Novog Sarajeva? :P
Fina je lokacija, iako je u NS-u. :D

Mislim da bi tamo stadion bio pun pogodak.
Stadion izmedju dvije tram stanice,blizu zeljeznicka i autobuska,nije daleko ni pjeske. Sto neko rece,suhog zlata vrijedi. Kad bi bio neki pristojan stadioncic,rezite me gdje sam najtanji ako bi bilo ispod 5 milja po utakmici,naravno uz adekvatne rezultate na terenu.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59312
Joined: 15/12/2008 16:53

#37195 Re: Premijer liga BiH

Post by ultima_palabra »

sumirprimus wrote:
Re: FK Željezničar
Postby kudrilo » 22/11/2016 14:24

:lol: :lol: :lol: :lol:

Čuj zapitajte se što se vaši javljaju u sindikat, ko ono loše stanje pa moraju, a inače u svim ostalim klubovima je sve redovno, dobro, a igrači imaju LJUDSKA prava
pa ljudeskaro, za te igrace itekako lose, potpisali pod stare dane fin ugovor, plata obvezujuca po ugovoru i neko ih tjera...
bil se ti odreko svoje plate?samo zato sto te neko prekrizio?
ne bi jel tako ne bi ni ja...
a nigdje nije savrseno, i vecinom je bozija patnja.
al se nekako dogovore.

i DA I IGRACI IMAJU SVOJA PRAVA,HVALA BOGU DA IMAJU.
svugdje su potrosna roba,samo kod nas i dzabna potrosna roba, pa dosta je i toga bilo vala.
jaro jesil potpiso? niko te nije tjero.osim eto u ovih par slucajeva :D
Pa nisu ovdje sporne pare, dobio je i dobiva sve što je potpisano.

Čovjek se žali na suspenziju, iako je sam napustio trening i nije došao na utakmicu... jer ga trener nije nazvao da pita za razloge :mrgreen:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24702
Joined: 26/08/2007 17:10

#37196 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

Ma ona lokacija je već zapikana, pa zar stvarno mislite da bi je Džo Kol dao za stadion?
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#37197 Re: Premijer liga BiH

Post by sumirprimus »

ultima_palabra wrote: Pa nisu ovdje sporne pare, dobio je i dobiva sve što je potpisano.

Čovjek se žali na suspenziju, iako je sam napustio trening i nije došao na utakmicu... jer ga trener nije nazvao da pita za razloge :mrgreen:
pa sad, tako kazu ovi u saopcenju.
mozda su covjeka pustili, da nadje sebi vani klub pa propalo pa sad zajebaju, dok kazu da su mu nudili i neki trenerski poso,znaci da je njegova plata uteg.i da tu nije sve cisto.
stim da moze bit i da je bandoglav pa sam otiso.ko ce znat.
al je fakat da zasad samo vasi igraci lete na sindikat.
a znaju se poslije javne prepirke i dopisivanja i vratit u ekipu.
elem vas problem, doduse skoro na sedmicnom nivou.a i cim da vas bockam, brojem titula??? :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37198 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

mali_milojica wrote: Stadion izmedju dvije tram stanice,blizu zeljeznicka i autobuska,nije daleko ni pjeske. Sto neko rece,suhog zlata vrijedi. Kad bi bio neki pristojan stadioncic,rezite me gdje sam najtanji ako bi bilo ispod 5 milja po utakmici,naravno uz adekvatne rezultate na terenu.
:thumbup: :thumbup: Lokacija je zaista vrhunska.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#37199 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

:lol: :lol: :lol:

Je li fantazirate, ili ozbiljno mislite?

Odakle pare, ko će napraviti stadion, ili je i to posao države? :mrgreen:

Nije Tan poludio da pravi stadion i eventualno kupuje zemljište, kada može džabe ili uz neku siću rentati Koševo.
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#37200 Re: Premijer liga BiH

Post by F&N »

Jel ovo opet neki mokri snovi...
Locked