Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#37151 Re: Premijer liga BiH

Post by ultima_palabra »

ibizza wrote:
ultima_palabra wrote: Znači prosite, tražite sergiju?
Samo trazimo ono sto nam pŕipada.
Mi kad pitamo opštinu da potpomogne renoviranje Grbavice, vi to proglašavate prošenjem.

A ovamo privatni klub bogatog gazde traži džabno zemljište, a besplatno koristi postojeći stadion :-)
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#37152 Re: Premijer liga BiH

Post by mali_milojica »

ibizza wrote: Samo trazimo ono sto nam pŕipada.
Izvini, nisam u toku, a sta vam to pripada?
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37153 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

avetinja wrote: Zašto bi vam država poklonila zemljište, kada ste vi finansijski stabilan klub?
Vidjeli od vas kako vi tražite, te hoćete ovo, te hoćete ono, pa vas mi kopiramo, jebi ga. :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#37154 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

mali_milojica wrote:
ibizza wrote: Samo trazimo ono sto nam pŕipada.
Izvini, nisam u toku, a sta vam to pripada?
Zajebajete malo i vi. Malo vise, zapravo.
Nije Grbavica, tj. zemljiste za stadion s neba spalo ;-)
Al je problem da se i FKS dodijeli isto.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#37155 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Logovan wrote:
avetinja wrote: Zašto bi vam država poklonila zemljište, kada ste vi finansijski stabilan klub?
Vidjeli od vas kako vi tražite, te hoćete ovo, te hoćete ono, pa vas mi kopiramo, jebi ga. :D
Nikad se nismo furali, a vazda smo bili furka. :oops: :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37156 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

avetinja wrote:
Logovan wrote:
avetinja wrote: Zašto bi vam država poklonila zemljište, kada ste vi finansijski stabilan klub?
Vidjeli od vas kako vi tražite, te hoćete ovo, te hoćete ono, pa vas mi kopiramo, jebi ga. :D
Nikad se nismo furali, a vazda smo bili furka. :oops: :mrgreen:
Jeste furka što se tiče ovoga. :D
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#37157 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

ultima_palabra wrote:
ibizza wrote:
ultima_palabra wrote: Znači prosite, tražite sergiju?
Samo trazimo ono sto nam pŕipada.
Mi kad pitamo opštinu da potpomogne renoviranje Grbavice, vi to proglašavate prošenjem.

A ovamo privatni klub bogatog gazde traži džabno zemljište, a besplatno koristi postojeći stadion :-)
:lol:
Ne pitate vi opstinu sada,vi to radite od postanka....otimati, prisvajate,prosite.

Nadam se da će ovo Nečko odraditi, klizalište idealno mjesto za Bordo Arenu :izet:
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#37158 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

Raigor Stonehoof wrote:
leškarenje wrote:Daj ba kopirajte to saopcenje da se malo ismijem :D

evo,nek ostane kao dokaz dok ga nisu uklonili :lol: :lol:

Image
Hahahaaaaàaa
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#37159 Re: Premijer liga BiH

Post by ultima_palabra »

leškarenje wrote: :lol:
Ne pitate vi opstinu sada,vi to radite od postanka....otimati, prisvajate,prosite.

Nadam se da će ovo Nečko odraditi, klizalište idealno mjesto za Bordo Arenu :izet:
Volio bih vala, da vas zovemo FK Sadaka :oops:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#37160 Re: Premijer liga BiH

Post by Raigor Stonehoof »

ultima_palabra wrote:
ibizza wrote:
ultima_palabra wrote: Znači prosite, tražite sergiju?
Samo trazimo ono sto nam pŕipada.
Mi kad pitamo opštinu da potpomogne renoviranje Grbavice, vi to proglašavate prošenjem.

A ovamo privatni klub bogatog gazde traži džabno zemljište, a besplatno koristi postojeći stadion :-)
Pa sta, nakon sto ste izmislili tocak i vatru, hoces da kazes da ste izmislili i prosnju? :D
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#37161 Re: Premijer liga BiH

Post by mali_milojica »

Tomahawk11 wrote:
mali_milojica wrote:
ibizza wrote: Samo trazimo ono sto nam pŕipada.
Izvini, nisam u toku, a sta vam to pripada?
Zajebajete malo i vi. Malo vise, zapravo.
Nije Grbavica, tj. zemljiste za stadion s neba spalo ;-)
Al je problem da se i FKS dodijeli isto.
Pazi,nemam problem da FKS trazi zemlju,da mu se ista dodijeli (ako ce te mene poslusati,trazite zemlju u Kampusu) i da se na njemu napravi neki stadioncic od 15k mjesta.
Imam problem da nesto sto nije tvoje i sto ti ne pripada govoris da ti pripada.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#37162 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Logovan wrote:Jeste furka što se tiče ovoga. :D
Hajde reci da će vam opština prepisati Koševo ili zemljište, da se još jednom uvjerim u tvoje moći. :mrgreen: :lol: :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#37163 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

mali_milojica wrote: Pazi,nemam problem da FKS trazi zemlju,da mu se ista dodijeli (ako ce te mene poslusati,trazite zemlju u Kampusu) i da se na njemu napravi neki stadioncic od 15k mjesta.
Imam problem da nesto sto nije tvoje i sto ti ne pripada govoris da ti pripada.
Mislis na Kosevo?
Nisam ni ja da se Kosevo dodijeli FKS. Nije to to. Ne vidim kako ga FKS moze odrzavati niti njegovu isplativost.
A jasno je svima da FKS samo koristi Kosevo, ne i da je u vlasnistvu FKS.
Pusti ti neke inicijative, bas mislis da ce CSR dati Kosevo FKS. Nema od tog nista.
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37164 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

avetinja wrote:
Logovan wrote:Jeste furka što se tiče ovoga. :D
Hajde reci da će vam opština prepisati Koševo ili zemljište, da se još jednom uvjerim u tvoje moći. :mrgreen: :lol: :lol:
Neće oni ništa nama prepisati, mi ćemo samo uzeti što želimo. :izet: 8-)
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#37165 Re: Premijer liga BiH

Post by mali_milojica »

Tomahawk11 wrote:
mali_milojica wrote: Pazi,nemam problem da FKS trazi zemlju,da mu se ista dodijeli (ako ce te mene poslusati,trazite zemlju u Kampusu) i da se na njemu napravi neki stadioncic od 15k mjesta.
Imam problem da nesto sto nije tvoje i sto ti ne pripada govoris da ti pripada.
Mislis na Kosevo?
Nisam ni ja da se Kosevo dodijeli FKS. Nije to to. Ne vidim kako ga FKS moze odrzavati niti njegovu isplativost.
A jasno je svima da FKS samo koristi Kosevo, ne i da je u vlasnistvu FKS.
Pusti ti neke inicijative, bas mislis da ce CSR dati Kosevo FKS. Nema od tog nista.
Ne samo FKS,nego bilo ko. Nesto sto je vlasnistvo sviju nas,dati nekome,pokloniti.
Moze se traziti neperspektivna zemlja,pa pravi sebi sta zelis,trazi donacija,zajam,vlasnistvo na odredjeni period,npr 50 godina i sl. Ali nekome,bilo kome,nesto poklanjati za sva vremena? Ni govora.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#37166 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Logovan wrote:
avetinja wrote:
Logovan wrote:Jeste furka što se tiče ovoga. :D
Hajde reci da će vam opština prepisati Koševo ili zemljište, da se još jednom uvjerim u tvoje moći. :mrgreen: :lol: :lol:
Neće oni ništa nama prepisati, mi ćemo samo uzeti što želimo. :izet: 8-)
Ovo je bilo dovoljno. :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37167 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

avetinja wrote: Ovo je bilo dovoljno. :mrgreen:
Samo pokažemo i biće naše, jebi ga, naučili od vas. :izet:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#37168 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Logovan wrote:
avetinja wrote: Ovo je bilo dovoljno. :mrgreen:
Samo pokažemo i biće naše, jebi ga, naučili od vas. :izet:
Učenik nikada neće biti kao učitelj. 8-)
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#37169 Re: Premijer liga BiH

Post by sumirprimus »

divovi ne mole,divovi ne traze, divovi pogledaju divovi dobiju!
:D
salu na stranu, ono zemljiste treba dat fks, srusit onaj stadion i napravit neki rentabilniji.
isto i pod bb
isto i na tusnju.
grbavica ako ih dzo kol ispostuje, s dozvolama, istok ako spoje sa sjeverom i jugom kuces bolje...
jos samo da se neko sjeti terene promijenit.
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37170 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

avetinja wrote:
Logovan wrote:
avetinja wrote: Ovo je bilo dovoljno. :mrgreen:
Samo pokažemo i biće naše, jebi ga, naučili od vas. :izet:
Učenik nikada neće biti kao učitelj. 8-)
Kada učenik uzme učitelju stadion (koji je on prethodno od nekoga uzeo), pa napravi sebi pomoćni teren. :izet:
ibizza
Posts: 4986
Joined: 05/06/2008 00:46

#37171 Re: Premijer liga BiH

Post by ibizza »

Grupa navijaca trazi zemljiste na kojem bi klub izgradio svoj stadion. Kosevo je olimpijski stadion i on ce vjecno ostati u vlasnistvu opcine Centar. Lokacija koju mi trazimo jeste klizalistw kod Zetre. Kampus nema sanse dobiti, ono je dole suho zlato :D
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#37172 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Logovan wrote:Kada učenik uzme učitelju stadion (koji je on prethodno od nekoga uzeo), pa napravi sebi pomoćni teren. :izet:
:lol: :lol:

Eto te ko onaj što si ga naružio. :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102831
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37173 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

avetinja wrote:
Logovan wrote:Kada učenik uzme učitelju stadion (koji je on prethodno od nekoga uzeo), pa napravi sebi pomoćni teren. :izet:
:lol: :lol:

Eto te ko onaj što si ga naružio. :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#37174 Re: Premijer liga BiH

Post by mali_milojica »

ibizza wrote:Grupa navijaca trazi zemljiste na kojem bi klub izgradio svoj stadion. Kosevo je olimpijski stadion i on ce vjecno ostati u vlasnistvu opcine Centar. Lokacija koju mi trazimo jeste klizalistw kod Zetre. Kampus nema sanse dobiti, ono je dole suho zlato :D
Kad se male arapske ruke sloze,
sve se moze,sve se moze :mrgreen:

Dogovorite se sa Al Shidijem,on pogura kod Bakira novi stambeno-poslovno-sportski objekat u krugu kampusa i eto zemlje,stadiona. FKS sigurno gubi barem 1000 gledalaca zbog polozaja Koseva,isto bi bilo i sa klizalistem.
Izadjes sa megalomanskim prijeslogom,a zadovoljis se klizalistem :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#37175 Re: Premijer liga BiH

Post by sumirprimus »

pa to se i u svijetu radi.
sta fali stambeno poslovno sportskom objektu ako ce bit sve kako je bog zapovidio?
da se popravi ta infrastruktura kad tad bi se i liga popravila.
Locked