Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...
Moderators: Charuga , Tomahawk11
jeza u ledja
Posts: 50679 Joined: 29/12/2005 01:20
Post
by jeza u ledja » 21/11/2016 17:50
Ima jedan neregularan, plus protivnicki igrac dobio crveni karton. U utakmici gdje je Krupa dobila 2 penala kuci u roku 4 minuta. Ne znam ko je bio protivnik, neko vako bezze.
Znaci najvise penala za njih. Najvise crvenih kartona za njihove protivnike. I jedino Sloboda ima manje dosudjenih crvenih u ligi.
Impresivno nema sta.
LSD
Posts: 29907 Joined: 24/07/2007 08:26
Post
by LSD » 21/11/2016 19:13
Pitarluk smara sam sebe a i ovu temu sa velikom Željom, ništa novo reklo bi se
lajkamo i uživamo pratiti
Stroj-2
Posts: 2633 Joined: 12/04/2015 15:59
Post
by Stroj-2 » 21/11/2016 19:16
LSD wrote: Pitarluk smara sam sebe a i ovu temu sa velikom Željom, ništa novo reklo bi se
lajkamo i uživamo pratiti
Ma šta kažeš bona
leškarenje
Posts: 17455 Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane
Post
by leškarenje » 21/11/2016 19:18
LSD wrote: Pitarluk smara sam sebe a i ovu temu sa velikom Željom, ništa novo reklo bi se
lajkamo i uživamo pratiti
Hos da te prijavim sindikatu
Maharadza
Posts: 17070 Joined: 30/01/2013 15:13
Post
by Maharadza » 21/11/2016 20:43
LSD wrote: Pitarluk smara sam sebe a i ovu temu sa velikom Željom, ništa novo reklo bi se
lajkamo i uživamo pratiti
I mi pratimo i podržavamo popularnog Jahu.
LSD
Posts: 29907 Joined: 24/07/2007 08:26
Post
by LSD » 21/11/2016 21:11
Dobro je momci, sve je u redu
A Jaha ce iz ovoga izaci jaci nego ikad
bjelave
Posts: 3944 Joined: 20/01/2010 09:34
Post
by bjelave » 21/11/2016 23:37
LSD wrote: Pitarluk smara sam sebe a i ovu temu sa velikom Željom, ništa novo reklo bi se
lajkamo i uživamo pratiti
Mi lajkamo sto vi uzivate u petogodisnoj perspektivu virenja u nas supak.
Veliko je to,golemo, kako kazes, ljudino
Šibicar
Posts: 7117 Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil
Post
by Šibicar » 21/11/2016 23:39
Ti svaki mjesec po jednu godinu dodaš.
Logovan
Posts: 102814 Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
Post
by Logovan » 21/11/2016 23:42
bjelave wrote:
Mi lajkamo sto vi uzivate u petogodisnoj perspektivu virenja u nas supak.
Veliko je to,golemo, kako kazes, ljudino
Hajde ba ne brukaj se.
LSD
Posts: 29907 Joined: 24/07/2007 08:26
Post
by LSD » 21/11/2016 23:44
bjelave wrote: LSD wrote: Pitarluk smara sam sebe a i ovu temu sa velikom Željom, ništa novo reklo bi se
lajkamo i uživamo pratiti
Mi lajkamo sto vi uzivate u petogodisnoj perspektivu virenja u nas supak.
Veliko je to,golemo, kako kazes, ljudino
Opet ti o nekom vasem supku....hm zanimljivo
Ali razumijem taj fetiš, Stevo ga meće tamo i ne vadi
nema me tamo
Posts: 13597 Joined: 30/10/2013 18:58
Post
by nema me tamo » 21/11/2016 23:44
bjelave wrote: LSD wrote: Pitarluk smara sam sebe a i ovu temu sa velikom Željom, ništa novo reklo bi se
lajkamo i uživamo pratiti
Mi lajkamo sto vi uzivate u petogodisnoj perspektivu virenja u nas supak.
Veliko je to,golemo, kako kazes, ljudino
A kolko ono titula imamo za tih 5 ?
Ko period kad nisu bili među prvih 5 - 6,7 godina, a mi opet 1 osvojili.
I prestanite zajebavat jadni druge jadni smo svi.
bjelave
Posts: 3944 Joined: 20/01/2010 09:34
Post
by bjelave » 22/11/2016 00:22
LSD wrote: bjelave wrote: LSD wrote: Pitarluk smara sam sebe a i ovu temu sa
velikom Željom, ništa novo reklo bi se
lajkamo i uživamo pratiti
Mi lajkamo sto vi uzivate u petogodisnoj perspektivu virenja u nas supak.
Veliko je to,golemo, kako kazes, ljudino
Opet ti o nekom vasem supku....hm zanimljivo
Ali razumijem taj fetiš, Stevo ga meće tamo i ne vadi
Ti o velikom zelji a ja o dometima te iste velicine i perspektivama iste
Dabogda vazda tako golemi bili
bjelave
Posts: 3944 Joined: 20/01/2010 09:34
Post
by bjelave » 22/11/2016 00:29
Logovan wrote: bjelave wrote:
Mi lajkamo sto vi uzivate u petogodisnoj perspektivu virenja u nas supak.
Veliko je to,golemo, kako kazes, ljudino
Hajde ba ne brukaj se.
Ok sefe, kad ti kazes....
Logovan
Posts: 102814 Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
Post
by Logovan » 22/11/2016 00:52
bjelave wrote: Logovan wrote: bjelave wrote:
Mi lajkamo sto vi uzivate u petogodisnoj perspektivu virenja u nas supak.
Veliko je to,golemo, kako kazes, ljudino
Hajde ba ne brukaj se.
Ok sefe, kad ti kazes....
Pa vidiš li šta pišeš, kakva petogodišnja perspektiva virenja u šupak.
bjelave
Posts: 3944 Joined: 20/01/2010 09:34
Post
by bjelave » 22/11/2016 01:01
Legendo i sefe raje, od sada pa ubuduce prvo tebi posaljem post na pp da ga pregledas i odobris prije objavljivanja.
Ne treba ignorirati takve eruptivne intelektualne kapacitete....
5korpus
Posts: 1186 Joined: 24/07/2015 14:45
Post
by 5korpus » 22/11/2016 08:16
nema me tamo wrote:
A kolko ono titula imamo za tih 5 ?
Ko period kad nisu bili među prvih 5 - 6,7 godina, a mi opet 1 osvojili.
I prestanite zajebavat jadni druge jadni smo svi.
Najpametniji covjek u kafani
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749 Joined: 14/08/2009 14:51
Post
by Tomahawk11 » 22/11/2016 09:55
Bravo, Riade
Samo, nesto i Zeljina skola zamrla....iza njega otisao Amir Hadžiahmetović i to je to. Hm.
sarajevo999999
Posts: 852 Joined: 28/02/2012 14:44
Post
by sarajevo999999 » 22/11/2016 10:14
mali_milojica wrote: Charuga wrote: Jebote, sad tek vidim da su Krupi svirana dva penala. Nisam gledao pregled sinoć, jesu li opravdano dosuđeni?
Ko suza.
Bas tako, kao suza. Onako na prvu mi djelovalo kao namjerni prekrsaji Olimpika al et
alberto_tomba
Posts: 740 Joined: 07/05/2013 13:03
Post
by alberto_tomba » 22/11/2016 10:25
Povrijeđen je. Nije povrijeđen. Još nije otišao na pripreme. Otišao je na pripreme, trenira. Boli ga koljeno. Ne, nije koljeno, nešto je drugo. Incident u svlačionici sa saigračima. Može igrati, spreman je. Ne, ipak ne može.
Top Lista Nadrealista
Hm-ha ispade, hm-ha ispade
Stroj-2
Posts: 2633 Joined: 12/04/2015 15:59
Post
by Stroj-2 » 22/11/2016 10:25
"Bosno moja divna mila mila" je pjesma koja se prije rata nekad pjevala na Hasetu. Počelo se krast malo. To je kad nemaju svoje.
ultima_palabra
Posts: 59308 Joined: 15/12/2008 16:53
Post
by ultima_palabra » 22/11/2016 10:32
Dosta što su izmislili statut, fan shop, točak i vatru, sad se otkrilo da su izmislili i sevdalinku. Ubermenschi
Pitar sa Kariba
Posts: 9157 Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.
Post
by Pitar sa Kariba » 22/11/2016 10:32
Code: Select all
Sanel Jahić je suspendovao sam sebe.
agnostic_front
Posts: 6336 Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica
Post
by agnostic_front » 22/11/2016 10:35
1. Piše Avaz,
2. Sevdalinka je bosanska pjesma, ne pripada nijednom klubu.