Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50679
Joined: 29/12/2005 01:20

#37101 Re: Premijer liga BiH

Post by jeza u ledja »

Ima jedan neregularan, plus protivnicki igrac dobio crveni karton. U utakmici gdje je Krupa dobila 2 penala kuci u roku 4 minuta. Ne znam ko je bio protivnik, neko vako bezze.

Znaci najvise penala za njih. Najvise crvenih kartona za njihove protivnike. I jedino Sloboda ima manje dosudjenih crvenih u ligi.

Impresivno nema sta. :oops:
LSD
Posts: 29907
Joined: 24/07/2007 08:26

#37102 Re: Premijer liga BiH

Post by LSD »

Pitarluk smara sam sebe a i ovu temu sa velikom Željom, ništa novo reklo bi se

lajkamo i uživamo pratiti :nargila:
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#37103 Re: Premijer liga BiH

Post by Stroj-2 »

LSD wrote:Pitarluk smara sam sebe a i ovu temu sa velikom Željom, ništa novo reklo bi se

lajkamo i uživamo pratiti :nargila:
Ma šta kažeš bona :izet:
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#37104 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

LSD wrote:Pitarluk smara sam sebe a i ovu temu sa velikom Željom, ništa novo reklo bi se

lajkamo i uživamo pratiti :nargila:
Hos da te prijavim sindikatu :P
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#37105 Re: RE: Re: Premijer liga BiH

Post by Maharadza »

LSD wrote:Pitarluk smara sam sebe a i ovu temu sa velikom Željom, ništa novo reklo bi se

lajkamo i uživamo pratiti :nargila:
I mi pratimo i podržavamo popularnog Jahu. :oops:
LSD
Posts: 29907
Joined: 24/07/2007 08:26

#37106 Re: Premijer liga BiH

Post by LSD »

Dobro je momci, sve je u redu :pliska:
A Jaha ce iz ovoga izaci jaci nego ikad :nargila:
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#37107 Re: Premijer liga BiH

Post by bjelave »

LSD wrote:Pitarluk smara sam sebe a i ovu temu sa velikom Željom, ništa novo reklo bi se

lajkamo i uživamo pratiti :nargila:
:D Mi lajkamo sto vi uzivate u petogodisnoj perspektivu virenja u nas supak.
Veliko je to,golemo, kako kazes, ljudino
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#37108 Re: Premijer liga BiH

Post by Šibicar »

Ti svaki mjesec po jednu godinu dodaš. :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37109 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

bjelave wrote: :D Mi lajkamo sto vi uzivate u petogodisnoj perspektivu virenja u nas supak.
Veliko je to,golemo, kako kazes, ljudino
Hajde ba ne brukaj se.
LSD
Posts: 29907
Joined: 24/07/2007 08:26

#37110 Re: Premijer liga BiH

Post by LSD »

bjelave wrote:
LSD wrote:Pitarluk smara sam sebe a i ovu temu sa velikom Željom, ništa novo reklo bi se

lajkamo i uživamo pratiti :nargila:
:D Mi lajkamo sto vi uzivate u petogodisnoj perspektivu virenja u nas supak.
Veliko je to,golemo, kako kazes, ljudino
Opet ti o nekom vasem supku....hm zanimljivo
Ali razumijem taj fetiš, Stevo ga meće tamo i ne vadi :izet:
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#37111 Re: Premijer liga BiH

Post by nema me tamo »

bjelave wrote:
LSD wrote:Pitarluk smara sam sebe a i ovu temu sa velikom Željom, ništa novo reklo bi se

lajkamo i uživamo pratiti :nargila:
:D Mi lajkamo sto vi uzivate u petogodisnoj perspektivu virenja u nas supak.
Veliko je to,golemo, kako kazes, ljudino
A kolko ono titula imamo za tih 5 ?
Ko period kad nisu bili među prvih 5 - 6,7 godina, a mi opet 1 osvojili.

I prestanite zajebavat jadni druge jadni smo svi.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#37112 Re: Premijer liga BiH

Post by bjelave »

LSD wrote:
bjelave wrote:
LSD wrote:Pitarluk smara sam sebe a i ovu temu sa velikom Željom, ništa novo reklo bi se

lajkamo i uživamo pratiti :nargila:
:D Mi lajkamo sto vi uzivate u petogodisnoj perspektivu virenja u nas supak.
Veliko je to,golemo, kako kazes, ljudino
Opet ti o nekom vasem supku....hm zanimljivo
Ali razumijem taj fetiš, Stevo ga meće tamo i ne vadi :izet:
Ti o velikom zelji a ja o dometima te iste velicine i perspektivama iste :-D

Dabogda vazda tako golemi bili :D
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#37113 Re: Premijer liga BiH

Post by bjelave »

Logovan wrote:
bjelave wrote: :D Mi lajkamo sto vi uzivate u petogodisnoj perspektivu virenja u nas supak.
Veliko je to,golemo, kako kazes, ljudino
Hajde ba ne brukaj se.
Ok sefe, kad ti kazes....
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37114 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

bjelave wrote:
Logovan wrote:
bjelave wrote: :D Mi lajkamo sto vi uzivate u petogodisnoj perspektivu virenja u nas supak.
Veliko je to,golemo, kako kazes, ljudino
Hajde ba ne brukaj se.
Ok sefe, kad ti kazes....
Pa vidiš li šta pišeš, kakva petogodišnja perspektiva virenja u šupak. :roll: :roll:
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#37115 Re: Premijer liga BiH

Post by bjelave »

Legendo i sefe raje, od sada pa ubuduce prvo tebi posaljem post na pp da ga pregledas i odobris prije objavljivanja.
Ne treba ignorirati takve eruptivne intelektualne kapacitete....
User avatar
Logovan
Posts: 102814
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37116 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Ok. :thumbup:
5korpus
Posts: 1186
Joined: 24/07/2015 14:45

#37117 Re: Premijer liga BiH

Post by 5korpus »

nema me tamo wrote: A kolko ono titula imamo za tih 5 ?
Ko period kad nisu bili među prvih 5 - 6,7 godina, a mi opet 1 osvojili.

I prestanite zajebavat jadni druge jadni smo svi.
Najpametniji covjek u kafani :D
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#37118 Re: Premijer liga BiH

Post by BlueBlood »

Image
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#37119 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Bravo, Riade :thumbup:
Samo, nesto i Zeljina skola zamrla....iza njega otisao Amir Hadžiahmetović i to je to. Hm.
sarajevo999999
Posts: 852
Joined: 28/02/2012 14:44

#37120 Re: Premijer liga BiH

Post by sarajevo999999 »

mali_milojica wrote:
Charuga wrote:Jebote, sad tek vidim da su Krupi svirana dva penala. Nisam gledao pregled sinoć, jesu li opravdano dosuđeni?
Ko suza.
Bas tako, kao suza. Onako na prvu mi djelovalo kao namjerni prekrsaji Olimpika al et
User avatar
alberto_tomba
Posts: 740
Joined: 07/05/2013 13:03

#37121 Re: Premijer liga BiH

Post by alberto_tomba »

Povrijeđen je. Nije povrijeđen. Još nije otišao na pripreme. Otišao je na pripreme, trenira. Boli ga koljeno. Ne, nije koljeno, nešto je drugo. Incident u svlačionici sa saigračima. Može igrati, spreman je. Ne, ipak ne može.
Top Lista Nadrealista

Hm-ha ispade, hm-ha ispade
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#37122 Re: Premijer liga BiH

Post by Stroj-2 »

"Bosno moja divna mila mila" je pjesma koja se prije rata nekad pjevala na Hasetu. Počelo se krast malo. To je kad nemaju svoje.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#37123 Re: Premijer liga BiH

Post by ultima_palabra »

Dosta što su izmislili statut, fan shop, točak i vatru, sad se otkrilo da su izmislili i sevdalinku. Ubermenschi :D
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 9157
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#37124 Re: Premijer liga BiH

Post by Pitar sa Kariba »

Code: Select all

Sanel Jahić je suspendovao sam sebe.
:pisnuo:
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#37125 Re: Premijer liga BiH

Post by agnostic_front »

1. Piše Avaz,
2. Sevdalinka je bosanska pjesma, ne pripada nijednom klubu.
Locked