Kae eto kritikovali smo sudije,u ovom su bile dobre
Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#37076 Re: Premijer liga BiH
Dobroe ljudino jesmo bozniaki,al nismo glupi.
Kae eto kritikovali smo sudije,u ovom su bile dobre
Kae eto kritikovali smo sudije,u ovom su bile dobre
- Anestezija
- Posts: 22549
- Joined: 29/01/2010 04:59
- Location: Sjever
#37077 Re: Premijer liga BiH
MOSALJOZE wrote:3 boda
Ovo im je početak kraja,citiraj me
- studeni76
- Posts: 6782
- Joined: 03/06/2009 14:12
#37078 Re: Premijer liga BiH
E da mi bi dozivit da Boro kaze da je sudija pogrijesio!
- Anestezija
- Posts: 22549
- Joined: 29/01/2010 04:59
- Location: Sjever
#37079 Re: Premijer liga BiH
Čelik - Sloboda 0-2
Krupa - Široki Brijeg 1-0
Mladost DK - Olimpic 2-1
Radnik Bijeljina - Vitez 3-0
Zrinjski - Željezničar 1-2
Metalleghe BSI - Sarajevo 1-3
Krupa - Široki Brijeg 1-0
Mladost DK - Olimpic 2-1
Radnik Bijeljina - Vitez 3-0
Zrinjski - Željezničar 1-2
Metalleghe BSI - Sarajevo 1-3
-
kudrilo
- Posts: 1262
- Joined: 17/10/2016 02:48
#37080 Re: Premijer liga BiH
Dobit ćemo Zrinjski. Od početka mislim da nisu dobri onoliko koliko tabela to kaže, jednostavno, ljudi su najpravilnije radili u sportskom segmentu od svih ostalih klubova, uigravali su ono što imaju i dovodili samo ono što im treba, i to im se isplatilo. Ipak, mislim da će u Ligi za prvaka oni doživjeti krah.
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#37081 Re: Premijer liga BiH
Zrinjski lagano 6 bodova bez primljenog gola.
- Logovan
- Posts: 102780
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37082 Re: Premijer liga BiH
Neće upisati obje pobjede, kiksat će u jednoj.Dr. Kuca wrote:Zrinjski lagano 6 bodova bez primljenog gola.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#37083 Re: Premijer liga BiH
Jebote, sad tek vidim da su Krupi svirana dva penala. Nisam gledao pregled sinoć, jesu li opravdano dosuđeni?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#37084 Re: Premijer liga BiH
Rijetka je utakmica kad im nije svirano.
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#37085 Re: Premijer liga BiH
Protiv viteza se nece ni onzojiti a zeljo je prelos.Logovan wrote:Neće upisati obje pobjede, kiksat će u jednoj.Dr. Kuca wrote:Zrinjski lagano 6 bodova bez primljenog gola.
- BHF_Manijak
- Posts: 28528
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#37086 Re: Premijer liga BiH
Da.Charuga wrote:Jebote, sad tek vidim da su Krupi svirana dva penala. Nisam gledao pregled sinoć, jesu li opravdano dosuđeni?
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#37087 Re: Premijer liga BiH
Sindikat profesionalnih fudbalera u BiH.
pravda za sanela!
pravda za sanela!
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#37088 Re: Premijer liga BiH
Ko suza.Charuga wrote:Jebote, sad tek vidim da su Krupi svirana dva penala. Nisam gledao pregled sinoć, jesu li opravdano dosuđeni?
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
- Stroj-2
- Posts: 2633
- Joined: 12/04/2015 15:59
#37090 Re: Premijer liga BiH
Znači Jaha uskoro starter
Pravda za Jahića
Ima ba 34 godine, umjesto da se oprosti od fudbala, on se blati po medijima zbog suspenzije
Ima ba 34 godine, umjesto da se oprosti od fudbala, on se blati po medijima zbog suspenzije
-
vryzas
- Posts: 11511
- Joined: 12/11/2004 22:44
- Location: Athens
#37091 Re: Premijer liga BiH
vryzas wrote:Vitez - Željezničar 2![]()
Radnik Bijeljina - Metalleghe-BSI Jajce X![]()
Sloboda - Zrinjski X![]()
Olimpic Sarajevo - Krupa 2![]()
Sarajevo - Mladost DK 1![]()
Široki Brijeg - Čelik Zenica 1
Obradovic
-
vryzas
- Posts: 11511
- Joined: 12/11/2004 22:44
- Location: Athens
#37092 Re: Premijer liga BiH
Čelik - Sloboda X
Krupa - Široki Brijeg X
Mladost DK - Olimpic X
Radnik Bijeljina - Vitez X
Zrinjski - Željezničar X
Metalleghe BSI - Sarajevo X
Krupa - Široki Brijeg X
Mladost DK - Olimpic X
Radnik Bijeljina - Vitez X
Zrinjski - Željezničar X
Metalleghe BSI - Sarajevo X
- Logovan
- Posts: 102780
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37093 Re: Premijer liga BiH
Zamalo.vryzas wrote:vryzas wrote:Vitez - Željezničar 2![]()
Radnik Bijeljina - Metalleghe-BSI Jajce X![]()
Sloboda - Zrinjski X![]()
Olimpic Sarajevo - Krupa 2![]()
Sarajevo - Mladost DK 1![]()
Široki Brijeg - Čelik Zenica 1
Obradovic![]()
![]()
- Reglan
- Posts: 5011
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#37094 Re: Premijer liga BiH
Pravda za Sanela 
- jeza u ledja
- Posts: 50673
- Joined: 29/12/2005 01:20
#37095 Re: Premijer liga BiH
Opet igrac Zeljeznicara zavrsava kod sindikata. Nema sta, svojim ponasanjem pokazujete se kao pravi radnicki klub koji brine o svojim uposlenicima. 
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#37096 Re: Premijer liga BiH
Pokopat' će ih njihova djeca, tuga pregolema!jeza u ledja wrote:Opet igrac Zeljeznicara zavrsava kod sindikata. Nema sta, svojim ponasanjem pokazujete se kao pravi radnicki klub koji brine o svojim uposlenicima.
PS.

Lendrić Ivan, momak je divan!
- Stroj-2
- Posts: 2633
- Joined: 12/04/2015 15:59
#37097 Re: Premijer liga BiH
Blijeda kopija Lava Benke. Loša imitacija.

- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#37098 Re: Premijer liga BiH
Ligati se space sjeb'o izgleda
- jeza u ledja
- Posts: 50673
- Joined: 29/12/2005 01:20
#37099 Re: Premijer liga BiH
Sad sam malo protabirio. Krupi do sad dosudjeno 10 penala. Prva sljedeca ekipa je Radnik, sa 4.
Ali, sta mislite protiv koje ekipe je dosudjeno najvise crvenih kartona?
(mislim, protiv njihovih protivnika)
Ali, sta mislite protiv koje ekipe je dosudjeno najvise crvenih kartona?
- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#37100 Re: Premijer liga BiH
Ako su svi penali regularni, ne vidim u cemu je problem... necemo poceti k'o navijaci Zeljeznicara kad kazu kako je savez protiv njih jer im daju crvene kartone kad zasluze ili kad izvade statistiku po kojoj je nama dosudjeno vise penala nego njima, a ne mogu naci neki neregularan...
ne pratim ostale klubove, ali ako ima gdje snimak svih tih penala, bilo bi dobro da se postavi ovdje...
