Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#37076 Re: Premijer liga BiH

Post by MOSALJOZE »

Dobroe ljudino jesmo bozniaki,al nismo glupi.


Kae eto kritikovali smo sudije,u ovom su bile dobre :facepalm:
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#37077 Re: Premijer liga BiH

Post by Anestezija »

MOSALJOZE wrote:3 boda
Ovo im je početak kraja,citiraj me 8-)
:thumbup:
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#37078 Re: Premijer liga BiH

Post by studeni76 »

E da mi bi dozivit da Boro kaze da je sudija pogrijesio!
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#37079 Re: Premijer liga BiH

Post by Anestezija »

Čelik - Sloboda 0-2
Krupa - Široki Brijeg 1-0
Mladost DK - Olimpic 2-1
Radnik Bijeljina - Vitez 3-0
Zrinjski - Željezničar 1-2
Metalleghe BSI - Sarajevo 1-3
kudrilo
Posts: 1262
Joined: 17/10/2016 02:48

#37080 Re: Premijer liga BiH

Post by kudrilo »

Dobit ćemo Zrinjski. Od početka mislim da nisu dobri onoliko koliko tabela to kaže, jednostavno, ljudi su najpravilnije radili u sportskom segmentu od svih ostalih klubova, uigravali su ono što imaju i dovodili samo ono što im treba, i to im se isplatilo. Ipak, mislim da će u Ligi za prvaka oni doživjeti krah.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#37081 Re: Premijer liga BiH

Post by Dr. Kuca »

Zrinjski lagano 6 bodova bez primljenog gola.
User avatar
Logovan
Posts: 102780
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37082 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Dr. Kuca wrote:Zrinjski lagano 6 bodova bez primljenog gola.
Neće upisati obje pobjede, kiksat će u jednoj.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#37083 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

Jebote, sad tek vidim da su Krupi svirana dva penala. Nisam gledao pregled sinoć, jesu li opravdano dosuđeni?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#37084 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Rijetka je utakmica kad im nije svirano.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#37085 Re: Premijer liga BiH

Post by Dr. Kuca »

Logovan wrote:
Dr. Kuca wrote:Zrinjski lagano 6 bodova bez primljenog gola.
Neće upisati obje pobjede, kiksat će u jednoj.
Protiv viteza se nece ni onzojiti a zeljo je prelos.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28528
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#37086 Re: Premijer liga BiH

Post by BHF_Manijak »

Charuga wrote:Jebote, sad tek vidim da su Krupi svirana dva penala. Nisam gledao pregled sinoć, jesu li opravdano dosuđeni?
Da.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#37087 Re: Premijer liga BiH

Post by sumirprimus »

Sindikat profesionalnih fudbalera u BiH.
pravda za sanela! :D
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#37088 Re: Premijer liga BiH

Post by mali_milojica »

Charuga wrote:Jebote, sad tek vidim da su Krupi svirana dva penala. Nisam gledao pregled sinoć, jesu li opravdano dosuđeni?
Ko suza.
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#37090 Re: Premijer liga BiH

Post by Stroj-2 »

Znači Jaha uskoro starter :D Pravda za Jahića :D

Ima ba 34 godine, umjesto da se oprosti od fudbala, on se blati po medijima zbog suspenzije :run:
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#37091 Re: Premijer liga BiH

Post by vryzas »

vryzas wrote:Vitez - Željezničar 2 :?
Radnik Bijeljina - Metalleghe-BSI Jajce X 8)
Sloboda - Zrinjski X :roll:
Olimpic Sarajevo - Krupa 2 :-)
Sarajevo - Mladost DK 1 :oops:
Široki Brijeg - Čelik Zenica 1 :skoljka:

Obradovic :-) :roll: :run:
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#37092 Re: Premijer liga BiH

Post by vryzas »

Čelik - Sloboda X :shock:
Krupa - Široki Brijeg X :|
Mladost DK - Olimpic X :?
Radnik Bijeljina - Vitez X 8)
Zrinjski - Željezničar X :oops:
Metalleghe BSI - Sarajevo X :roll:
User avatar
Logovan
Posts: 102780
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37093 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

vryzas wrote:
vryzas wrote:Vitez - Željezničar 2 :?
Radnik Bijeljina - Metalleghe-BSI Jajce X 8)
Sloboda - Zrinjski X :roll:
Olimpic Sarajevo - Krupa 2 :-)
Sarajevo - Mladost DK 1 :oops:
Široki Brijeg - Čelik Zenica 1 :skoljka:

Obradovic :-) :roll: :run:
Zamalo. :skoljka: :D
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#37094 Re: Premijer liga BiH

Post by Reglan »

Pravda za Sanela :thumbup:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50673
Joined: 29/12/2005 01:20

#37095 Re: Premijer liga BiH

Post by jeza u ledja »

Opet igrac Zeljeznicara zavrsava kod sindikata. Nema sta, svojim ponasanjem pokazujete se kao pravi radnicki klub koji brine o svojim uposlenicima. :D
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#37096 Re: Premijer liga BiH

Post by Maharadza »

jeza u ledja wrote:Opet igrac Zeljeznicara zavrsava kod sindikata. Nema sta, svojim ponasanjem pokazujete se kao pravi radnicki klub koji brine o svojim uposlenicima. :D
Pokopat' će ih njihova djeca, tuga pregolema! :cry:

PS.

Image

Lendrić Ivan, momak je divan! :oops:
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#37097 Re: Premijer liga BiH

Post by Stroj-2 »

Blijeda kopija Lava Benke. Loša imitacija. :D :oops:
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#37098 Re: Premijer liga BiH

Post by KPNCTNJAH »

Ligati se space sjeb'o izgleda
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50673
Joined: 29/12/2005 01:20

#37099 Re: Premijer liga BiH

Post by jeza u ledja »

Sad sam malo protabirio. Krupi do sad dosudjeno 10 penala. Prva sljedeca ekipa je Radnik, sa 4. :-)

Ali, sta mislite protiv koje ekipe je dosudjeno najvise crvenih kartona? :oops: (mislim, protiv njihovih protivnika)
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#37100 Re: Premijer liga BiH

Post by KPNCTNJAH »

Ako su svi penali regularni, ne vidim u cemu je problem... necemo poceti k'o navijaci Zeljeznicara kad kazu kako je savez protiv njih jer im daju crvene kartone kad zasluze ili kad izvade statistiku po kojoj je nama dosudjeno vise penala nego njima, a ne mogu naci neki neregularan... :mrgreen: ne pratim ostale klubove, ali ako ima gdje snimak svih tih penala, bilo bi dobro da se postavi ovdje...
Locked