Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Bobi
Forum administrator
Posts: 38033
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#37051 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Ja mislim da je to ljetos bilo na krku..sve ih potrpali u kombi..sreca zaustavih ih policija rutinska kontrola ... :lol:
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#37052 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Bobi wrote:Ja mislim da je to ljetos bilo na krku..sve ih potrpali u kombi..sreca zaustavih ih policija rutinska kontrola ... :lol:
Hahaha... :lol: :lol: :lol:
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#37053 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Danas ce prosjacka mafija van Zenice dovesti 20, 30 prosjaka i poredati ih na svakih 100 metara oko stadiona. Zalosno je sto to policija tolerise.

To je jedna jako ruzna slika na ulicama Zenice i svaki put se ponavlja samo na dan utakmice kada dodje u grad
10 000 ljudi sa strane.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#37054 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Ma ima i ovih domacih koji su tu cijelu godinu pa ih niko ne dira :-)
Mada je jos gore kad ih bude vise a dodju ljudi iz drugih gradova a ono slika na ulicama za povratit....
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#37055 Re: Zeničani

Post by Throttle »

P.S. Jutros samo 3 bicikla na onom štenderu u Crkvicama. Jel to neko vozi il su postavljena samo 3?
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#37056 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Nivelacija wrote:Danas ce prosjacka mafija van Zenice dovesti 20, 30 prosjaka i poredati ih na svakih 100 metara oko stadiona. Zalosno je sto to policija tolerise.

To je jedna jako ruzna slika na ulicama Zenice i svaki put se ponavlja samo na dan utakmice kada dodje u grad
10 000 ljudi sa strane.
Sad ce proraditi piramide od cigara. :D :D
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#37057 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Throttle wrote:P.S. Jutros samo 3 bicikla na onom štenderu u Crkvicama. Jel to neko vozi il su postavljena samo 3?
Prenjeti u hotel Balkan. Ta tri nisu stigli dok nije svanulo. :lol:
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#37058 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

Throttle wrote:P.S. Jutros samo 3 bicikla na onom štenderu u Crkvicama. Jel to neko vozi il su postavljena samo 3?

vozaju ljudi. mislimo pozitivno. om, om, om... evo vizualiziram kako se vozikaju turisti po gradu. :)
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#37059 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Throttle wrote:Ma ima i ovih domacih koji su tu cijelu godinu pa ih niko ne dira :-)
Mada je jos gore kad ih bude vise a dodju ljudi iz drugih gradova a ono slika na ulicama za povratit....
Ljudi okrecu glavu primjetio sam a i meni je neke mucno gledati i okrenem glavu jer namjerno isticu fizicki nedostatak.
To policija ne bi trebala dozvoliti da se takva slika salje, kako su janjad zabranili isto mogu i ovo, pogotovo jer su dovuceni sa strane.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66031
Joined: 03/08/2010 19:04

#37060 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Throttle wrote:Ma ima i ovih domacih koji su tu cijelu godinu pa ih niko ne dira :-)
Mada je jos gore kad ih bude vise a dodju ljudi iz drugih gradova a ono slika na ulicama za povratit....

u pola sata dvoje ih na vrata mi zvoni,prose
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#37061 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Ma kod mene nema toliko jer smo napravili da se naš dio haustora zaključava pa imamo privatnost barem od toga.
Ponekad neko zvoni da prodaje neke džemove, med i slično al rijetko ima onih što prose
Nerviraju me ona balavurdija na Petrolu u Crkvicama, malo mi fali da onog malca jednog izudaram koliko je naporan.
Svaki put, nasloni se na auto i traži napadno. I to traje minut-dva, jednom sam ga zatjer'o pa me popustio taj dan.
A oni što pokazuju rane i bolesne dijelove tijela su baš za izučavat. Niko ih ne dira od nadležnih a to toliko ogavno izgleda da čovjek ne zna kako bi reagovao. Najbolje zaobići u širokom luku da sebi ne stvaraš ružne slike u glavi
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#37062 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Moram da pohvalim Fuada zbog trenutnog eventa pred Bosankom :thumbup: :mrgreen:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#37063 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Kakav event
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#37064 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Casual's wrote:Kakav event
Brkati :D
macchiato
Posts: 683
Joined: 31/05/2013 21:39

#37066 Re: Zeničani

Post by macchiato »

Meni je pred bosankom više izgledalo kao neki seljačizam, među djecom neka maskota hodže sa bijelom bradom u zelenom odjelu. :lol:

'ebala ih Turska. Kad smo kod Turske, vjerovatno event nije zaobišao gospon Imamovića. :lol:


Jel' se ono danas brat Tuka ženio? Čitavu Londžu blokiralo auto na cesti, a auta parkirana duž čitavog trotoara skroz dole do Odmuta. Mogu misliti što bi "običan" čovjek ono smio uraditi. :oops:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83556
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#37067 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Turçenje.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#37068 Re: Zeničani

Post by Casual's »

kamen spoticanja wrote:
Casual's wrote:Kakav event
Brkati :D
Otkud da se Imamovic zahvaljuje Krolju i upravi "opcine Zenica"? Da se nije presalt'o? :D
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#37069 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Joj ovo sa Tukom je presmjesno. Murija prati 15ak auta iz kolone, oni se vozaju u po spice po gradu. Na celu kolone neki James Bondovi sa onim slusalicama u usima. Nije mi jasno kako su se uzeli u dzamiji obzirom da to nisu uradili prvo pred maticarem?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#37070 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Casual's wrote:
kamen spoticanja wrote:
Casual's wrote:Kakav event
Brkati :D
Otkud da se Imamovic zahvaljuje Krolju i upravi "opcine Zenica"? Da se nije presalt'o? :D
Nema rumeni nista s ovim turcenjem
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#37071 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Uuuu to svojataju njegove zasluge za ljunav sa turcima :D
User avatar
likce
Posts: 1047
Joined: 26/01/2011 19:21
Location: Zenica

#37072 Re: Zeničani

Post by likce »

@casuals aj ba ohladi, zeni se momak koji je u individualnim a vjerovatno i timskim sportovima osvojio najvise za ovu zemlju, koji je prikazao ovu zemlju u svjetlu sto nece niti jedan politicar niti vjerski predstavnik .... Kada ima pravo svaka ljiga od opcinskog do drzavnog nivoa to isto raditi svake sedmice mozemo i njega istrpjeti jednom u zivotu.
Jesi ti to ljubomoran?Ako jesi idi sutra na atletsku i vjezbaj!
:bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#37073 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Zaista nisam ocekivao takav komentar :lol:
macchiato
Posts: 683
Joined: 31/05/2013 21:39

#37074 Re: Zeničani

Post by macchiato »

Ma da je pejgamber, niko nema pravo zaustavljati saobraćaj i okupirati čitav trotoar autima radi fuckin vjenčanja. Ni on ni bilo ko drugi. :roll:
Eto, najviše me to iznerviralo što su auto (u kojem su mladenci) ostavili na sred ceste da blokira saobraćaj i to sve sa policijskom pratnjom. I to je policija aminovala jer se eto, ženi Amel Tuka. Koga brate zaboli, ne bi se ono trebalo raditi.
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4111
Joined: 28/01/2012 11:38

#37075 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

Seljačko kurčenje, ukratko.
Post Reply