Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38033
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#37051 Re: Zeničani
Ja mislim da je to ljetos bilo na krku..sve ih potrpali u kombi..sreca zaustavih ih policija rutinska kontrola ... 
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#37052 Re: Zeničani
Hahaha...Bobi wrote:Ja mislim da je to ljetos bilo na krku..sve ih potrpali u kombi..sreca zaustavih ih policija rutinska kontrola ...
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#37053 Re: Zeničani
Danas ce prosjacka mafija van Zenice dovesti 20, 30 prosjaka i poredati ih na svakih 100 metara oko stadiona. Zalosno je sto to policija tolerise.
To je jedna jako ruzna slika na ulicama Zenice i svaki put se ponavlja samo na dan utakmice kada dodje u grad
10 000 ljudi sa strane.
To je jedna jako ruzna slika na ulicama Zenice i svaki put se ponavlja samo na dan utakmice kada dodje u grad
10 000 ljudi sa strane.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#37054 Re: Zeničani
Ma ima i ovih domacih koji su tu cijelu godinu pa ih niko ne dira
Mada je jos gore kad ih bude vise a dodju ljudi iz drugih gradova a ono slika na ulicama za povratit....
Mada je jos gore kad ih bude vise a dodju ljudi iz drugih gradova a ono slika na ulicama za povratit....
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#37055 Re: Zeničani
P.S. Jutros samo 3 bicikla na onom štenderu u Crkvicama. Jel to neko vozi il su postavljena samo 3?
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#37056 Re: Zeničani
Sad ce proraditi piramide od cigara.Nivelacija wrote:Danas ce prosjacka mafija van Zenice dovesti 20, 30 prosjaka i poredati ih na svakih 100 metara oko stadiona. Zalosno je sto to policija tolerise.
To je jedna jako ruzna slika na ulicama Zenice i svaki put se ponavlja samo na dan utakmice kada dodje u grad
10 000 ljudi sa strane.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#37057 Re: Zeničani
Prenjeti u hotel Balkan. Ta tri nisu stigli dok nije svanulo.Throttle wrote:P.S. Jutros samo 3 bicikla na onom štenderu u Crkvicama. Jel to neko vozi il su postavljena samo 3?
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#37058 Re: Zeničani
Throttle wrote:P.S. Jutros samo 3 bicikla na onom štenderu u Crkvicama. Jel to neko vozi il su postavljena samo 3?
vozaju ljudi. mislimo pozitivno. om, om, om... evo vizualiziram kako se vozikaju turisti po gradu.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#37059 Re: Zeničani
Ljudi okrecu glavu primjetio sam a i meni je neke mucno gledati i okrenem glavu jer namjerno isticu fizicki nedostatak.Throttle wrote:Ma ima i ovih domacih koji su tu cijelu godinu pa ih niko ne dira![]()
Mada je jos gore kad ih bude vise a dodju ljudi iz drugih gradova a ono slika na ulicama za povratit....
To policija ne bi trebala dozvoliti da se takva slika salje, kako su janjad zabranili isto mogu i ovo, pogotovo jer su dovuceni sa strane.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66031
- Joined: 03/08/2010 19:04
#37060 Re: Zeničani
Throttle wrote:Ma ima i ovih domacih koji su tu cijelu godinu pa ih niko ne dira![]()
Mada je jos gore kad ih bude vise a dodju ljudi iz drugih gradova a ono slika na ulicama za povratit....
u pola sata dvoje ih na vrata mi zvoni,prose
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#37061 Re: Zeničani
Ma kod mene nema toliko jer smo napravili da se naš dio haustora zaključava pa imamo privatnost barem od toga.
Ponekad neko zvoni da prodaje neke džemove, med i slično al rijetko ima onih što prose
Nerviraju me ona balavurdija na Petrolu u Crkvicama, malo mi fali da onog malca jednog izudaram koliko je naporan.
Svaki put, nasloni se na auto i traži napadno. I to traje minut-dva, jednom sam ga zatjer'o pa me popustio taj dan.
A oni što pokazuju rane i bolesne dijelove tijela su baš za izučavat. Niko ih ne dira od nadležnih a to toliko ogavno izgleda da čovjek ne zna kako bi reagovao. Najbolje zaobići u širokom luku da sebi ne stvaraš ružne slike u glavi
Ponekad neko zvoni da prodaje neke džemove, med i slično al rijetko ima onih što prose
Nerviraju me ona balavurdija na Petrolu u Crkvicama, malo mi fali da onog malca jednog izudaram koliko je naporan.
Svaki put, nasloni se na auto i traži napadno. I to traje minut-dva, jednom sam ga zatjer'o pa me popustio taj dan.
A oni što pokazuju rane i bolesne dijelove tijela su baš za izučavat. Niko ih ne dira od nadležnih a to toliko ogavno izgleda da čovjek ne zna kako bi reagovao. Najbolje zaobići u širokom luku da sebi ne stvaraš ružne slike u glavi
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#37062 Re: Zeničani
Moram da pohvalim Fuada zbog trenutnog eventa pred Bosankom

- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#37063 Re: Zeničani
Kakav event
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#37064 Re: Zeničani
BrkatiCasual's wrote:Kakav event
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
-
macchiato
- Posts: 683
- Joined: 31/05/2013 21:39
#37066 Re: Zeničani
Meni je pred bosankom više izgledalo kao neki seljačizam, među djecom neka maskota hodže sa bijelom bradom u zelenom odjelu.
'ebala ih Turska. Kad smo kod Turske, vjerovatno event nije zaobišao gospon Imamovića.
Jel' se ono danas brat Tuka ženio? Čitavu Londžu blokiralo auto na cesti, a auta parkirana duž čitavog trotoara skroz dole do Odmuta. Mogu misliti što bi "običan" čovjek ono smio uraditi.
'ebala ih Turska. Kad smo kod Turske, vjerovatno event nije zaobišao gospon Imamovića.
Jel' se ono danas brat Tuka ženio? Čitavu Londžu blokiralo auto na cesti, a auta parkirana duž čitavog trotoara skroz dole do Odmuta. Mogu misliti što bi "običan" čovjek ono smio uraditi.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83556
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#37067 Re: Zeničani
Turçenje.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#37068 Re: Zeničani
Otkud da se Imamovic zahvaljuje Krolju i upravi "opcine Zenica"? Da se nije presalt'o?kamen spoticanja wrote:BrkatiCasual's wrote:Kakav event
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#37069 Re: Zeničani
Joj ovo sa Tukom je presmjesno. Murija prati 15ak auta iz kolone, oni se vozaju u po spice po gradu. Na celu kolone neki James Bondovi sa onim slusalicama u usima. Nije mi jasno kako su se uzeli u dzamiji obzirom da to nisu uradili prvo pred maticarem?
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#37070 Re: Zeničani
Nema rumeni nista s ovim turcenjemCasual's wrote:Otkud da se Imamovic zahvaljuje Krolju i upravi "opcine Zenica"? Da se nije presalt'o?kamen spoticanja wrote:BrkatiCasual's wrote:Kakav event
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#37071 Re: Zeničani
Uuuu to svojataju njegove zasluge za ljunav sa turcima 
- likce
- Posts: 1047
- Joined: 26/01/2011 19:21
- Location: Zenica
#37072 Re: Zeničani
@casuals aj ba ohladi, zeni se momak koji je u individualnim a vjerovatno i timskim sportovima osvojio najvise za ovu zemlju, koji je prikazao ovu zemlju u svjetlu sto nece niti jedan politicar niti vjerski predstavnik .... Kada ima pravo svaka ljiga od opcinskog do drzavnog nivoa to isto raditi svake sedmice mozemo i njega istrpjeti jednom u zivotu.
Jesi ti to ljubomoran?Ako jesi idi sutra na atletsku i vjezbaj!

Jesi ti to ljubomoran?Ako jesi idi sutra na atletsku i vjezbaj!
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#37073 Re: Zeničani
Zaista nisam ocekivao takav komentar 
-
macchiato
- Posts: 683
- Joined: 31/05/2013 21:39
#37074 Re: Zeničani
Ma da je pejgamber, niko nema pravo zaustavljati saobraćaj i okupirati čitav trotoar autima radi fuckin vjenčanja. Ni on ni bilo ko drugi. 
Eto, najviše me to iznerviralo što su auto (u kojem su mladenci) ostavili na sred ceste da blokira saobraćaj i to sve sa policijskom pratnjom. I to je policija aminovala jer se eto, ženi Amel Tuka. Koga brate zaboli, ne bi se ono trebalo raditi.
Eto, najviše me to iznerviralo što su auto (u kojem su mladenci) ostavili na sred ceste da blokira saobraćaj i to sve sa policijskom pratnjom. I to je policija aminovala jer se eto, ženi Amel Tuka. Koga brate zaboli, ne bi se ono trebalo raditi.
- kamberovica polje
- Posts: 4111
- Joined: 28/01/2012 11:38
#37075 Re: Zeničani
Seljačko kurčenje, ukratko.
