Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102774
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37051 Re: Premijer liga BiH
Odličan teren u lištici, isto tepih.
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#37052 Re: Premijer liga BiH
Izdrži likČe, samo da mi je vidjeti fašiste u ligi za opstanak... 
- decko_sa_kovaca
- Posts: 2962
- Joined: 09/11/2014 18:28
#37053 Re: Premijer liga BiH
Izdrzat ce celik
Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk
Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk
- decko_sa_kovaca
- Posts: 2962
- Joined: 09/11/2014 18:28
#37054 Re: Premijer liga BiH
Sta sam reko...
Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk
Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk
- Logovan
- Posts: 102774
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37055 Re: Premijer liga BiH
Opet Wagner zabio gol. 
- Logovan
- Posts: 102774
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37057 Re: Premijer liga BiH
Kako može proći kada hoće, kada se potrudi, kada dobije želju da uradi nešto korisno. Čim se on vuče po terenu, ako ne grize, ako ne prati gdje su mu saigrači, onda ne može preći mrtvog konja. Osim ovog prodora, imao je još par strašnih driblinga. Samo nek' nastavi igrati ovako. Može on još bolji biti.
Pobijedi lištica. Šteta što nisu kiksali.
-
last mohicans
- Posts: 18221
- Joined: 09/08/2012 23:19
#37058 Re: Premijer liga BiH
U zadnjih nekoliko utakmica je bio na nivou. Vjerovatno mu drugačija pozicija i uloga gode, kao i Crnkiću. Ja apsolutno vjerujem u Čalu i uz par dobrih pojačanja na pauzi da će još više ustrojiti ekipu. S obzirom da je od onog što ima prilično respektabilnu ekipu napravio i sve to u hodu. Bit će to dobro aBd, ukoliko mu dadnu novce i slobodu za pojačanja.
- jeza u ledja
- Posts: 50672
- Joined: 29/12/2005 01:20
#37059 Re: Premijer liga BiH
Moze on proci koga hoce i kako hoce. To nikad nije bilo pitanje, vec sta ce poslije sa tom loptom.Logovan wrote: Kako može proći kada hoće, kada se potrudi, kada dobije želju da uradi nešto korisno. Čim se on vuče po terenu, ako ne grize, ako ne prati gdje su mu saigrači, onda ne može preći mrtvog konja. Osim ovog prodora, imao je još par strašnih driblinga. Samo nek' nastavi igrati ovako. Može on još bolji biti.
Pobijedi lištica. Šteta što nisu kiksali.
- plain vanilla
- Posts: 70256
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#37060 Re: Premijer liga BiH
Gledam danas utakmicu Sarajevo-Mladost, i naravno
navijam da Mladost izjednaci, a onda se sjetim da ih vodi Husref, pa pocnem opet navijati protiv njih. I cijelu utakmicu tako

- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#37061 Re: Premijer liga BiH
cisti su im penali svirani, treba bit realanRilkoni wrote:Krupa na Penalu![]()
Koliko se ljudima navlaci, strasno. Ovo je sevap ugasiti..
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#37062 Re: RE: Re: Premijer liga BiH
To ono kao ne znam koga vise mrzim ili.protiv koga da navijam [emoji1]plain vanilla wrote:Gledam danas utakmicu Sarajevo-Mladost, i naravnonavijam da Mladost izjednaci, a onda se sjetim da ih vodi Husref, pa pocnem opet navijati protiv njih. I cijelu utakmicu tako
![]()
EMS-om
- plain vanilla
- Posts: 70256
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#37063 Re: RE: Re: Premijer liga BiH
pa dobro, mrznja je prevelika rijec, ali drago mi je da je Mladost krenula nizbrdo otkako je Husref preuzeomissko wrote:To ono kao ne znam koga vise mrzim ili.protiv koga da navijam [emoji1]plain vanilla wrote:Gledam danas utakmicu Sarajevo-Mladost, i naravnonavijam da Mladost izjednaci, a onda se sjetim da ih vodi Husref, pa pocnem opet navijati protiv njih. I cijelu utakmicu tako
![]()
EMS-om
valjda mu navijaci nece 'sovati
a Sarajevo, samo sportski rivalitet i jer su na boljoj poziciji od nas
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#37064 Re: Premijer liga BiH
tako o treneru koji vam je donio najvece uspjehe u historiji kluba 
zamalo osvojen kup i drugo mjesto
zamalo osvojen kup i drugo mjesto
- plain vanilla
- Posts: 70256
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#37065 Re: Premijer liga BiH
zamalo i ja njemu zelim uspjeh1946--1987 wrote:tako o treneru koji vam je donio najvece uspjehe u historiji kluba
zamalo osvojen kup i drugo mjesto
- Logovan
- Posts: 102774
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37066 Re: Premijer liga BiH
Pa da hoće prvo riješiti problem prolaska, lako će kasnije riješiti problem sa loptom.jeza u ledja wrote:Moze on proci koga hoce i kako hoce. To nikad nije bilo pitanje, vec sta ce poslije sa tom loptom.Logovan wrote: Kako može proći kada hoće, kada se potrudi, kada dobije želju da uradi nešto korisno. Čim se on vuče po terenu, ako ne grize, ako ne prati gdje su mu saigrači, onda ne može preći mrtvog konja. Osim ovog prodora, imao je još par strašnih driblinga. Samo nek' nastavi igrati ovako. Može on još bolji biti.
Pobijedi lištica. Šteta što nisu kiksali.
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#37067 Re: Premijer liga BiH
kone mozete li makar bod uzet u mostaru ? 
x bi bio extra naravno uz nasu pobjedu na piroti
x bi bio extra naravno uz nasu pobjedu na piroti
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#37068 Re: Premijer liga BiH
3 boda
Ovo im je početak kraja,citiraj me
Ovo im je početak kraja,citiraj me
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#37069 Re: Premijer liga BiH
Lijepo napisah ranije, ubit će nas ko Kuduz Bademu, kakav crni bod ...1946--1987 wrote:kone mozete li makar bod uzet u mostaru ?
x bi bio extra naravno uz nasu pobjedu na piroti
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#37070 Re: Premijer liga BiH
Taktika Charuge je crnjači ne bi li se okrenulo drugačije pa ti kasnije bude drago što si pogriješio...Mada i sam sam znao biti takav I znalo je upaliti kad kažem da negdje nemamo šanse pa ne bude tako, kao npr. u Širokom i još more tekmi, ali naravno da to nije pravilo...Da skratimo, košpe neće dole izgubiti, da igram kladionicu sa velikim parama smio bih odigrati x2.... da li će dobiti ne znam, ali mislim da su itekako kadri da ostanu neporaženi I skoro sam ubijeđen ako ne budu sami sebi najveći dušmani da se vraćaju neporaženi...A iskreno im želim da uzmu bod, ne baš sva tri, vjerujem da je s komšijske strane pošteno I korektno
Mi smo uspjeli naparviti neki pomak kako je bilo ranije, ali daleko još od idelanog i ekipe koja je kadra za trofeje, ali eto bar Evropa djeluje malo realnija u odnosu na prije
Mi smo uspjeli naparviti neki pomak kako je bilo ranije, ali daleko još od idelanog i ekipe koja je kadra za trofeje, ali eto bar Evropa djeluje malo realnija u odnosu na prije
- Logovan
- Posts: 102774
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37071 Re: Premijer liga BiH
Ili kao plitak potok?Charuga wrote:Lijepo napisah ranije, ubit će nas ko Kuduz Bademu, kakav crni bod ...1946--1987 wrote:kone mozete li makar bod uzet u mostaru ?
x bi bio extra naravno uz nasu pobjedu na piroti
-
MrkiMedjed87
- Posts: 174
- Joined: 23/04/2016 17:42
#37072 Re: Premijer liga BiH
Bogu hvala Kosoric ne igra, to nam je dodatni plusnorth wrote:Taktika Charuge je crnjači ne bi li se okrenulo drugačije pa ti kasnije bude drago što si pogriješio...Mada i sam sam znao biti takav I znalo je upaliti kad kažem da negdje nemamo šanse pa ne bude tako, kao npr. u Širokom i još more tekmi, ali naravno da to nije pravilo...Da skratimo, košpe neće dole izgubiti, da igram kladionicu sa velikim parama smio bih odigrati x2.... da li će dobiti ne znam, ali mislim da su itekako kadri da ostanu neporaženi I skoro sam ubijeđen ako ne budu sami sebi najveći dušmani da se vraćaju neporaženi...A iskreno im želim da uzmu bod, ne baš sva tri, vjerujem da je s komšijske strane pošteno I korektno![]()
Mi smo uspjeli naparviti neki pomak kako je bilo ranije, ali daleko još od idelanog i ekipe koja je kadra za trofeje, ali eto bar Evropa djeluje malo realnija u odnosu na prije
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#37073 Re: Premijer liga BiH
Vidi ti Lendricu radovanja

- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#37074 Re: Premijer liga BiH
Jebo ga CR7 ...leškarenje wrote:Vidi ti Lendricu radovanja![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#37075 Re: Premijer liga BiH
Idemo Boro 

