Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
Logovan
Posts: 102774
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37051 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Odličan teren u lištici, isto tepih.
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#37052 Re: Premijer liga BiH

Post by Maharadza »

Izdrži likČe, samo da mi je vidjeti fašiste u ligi za opstanak... :izet:
User avatar
decko_sa_kovaca
Posts: 2962
Joined: 09/11/2014 18:28

#37053 Re: Premijer liga BiH

Post by decko_sa_kovaca »

Izdrzat ce celik

Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk
User avatar
decko_sa_kovaca
Posts: 2962
Joined: 09/11/2014 18:28

#37054 Re: Premijer liga BiH

Post by decko_sa_kovaca »

Sta sam reko...

Sent from my HTC Desire 820 using Tapatalk
User avatar
Logovan
Posts: 102774
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37055 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Opet Wagner zabio gol. :-)
last mohicans
Posts: 18221
Joined: 09/08/2012 23:19

#37056 Re: Premijer liga BiH

Post by last mohicans »

Image
User avatar
Logovan
Posts: 102774
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37057 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

last mohicans wrote:Image
Kako može proći kada hoće, kada se potrudi, kada dobije želju da uradi nešto korisno. Čim se on vuče po terenu, ako ne grize, ako ne prati gdje su mu saigrači, onda ne može preći mrtvog konja. Osim ovog prodora, imao je još par strašnih driblinga. Samo nek' nastavi igrati ovako. Može on još bolji biti.

Pobijedi lištica. Šteta što nisu kiksali.
last mohicans
Posts: 18221
Joined: 09/08/2012 23:19

#37058 Re: Premijer liga BiH

Post by last mohicans »

U zadnjih nekoliko utakmica je bio na nivou. Vjerovatno mu drugačija pozicija i uloga gode, kao i Crnkiću. Ja apsolutno vjerujem u Čalu i uz par dobrih pojačanja na pauzi da će još više ustrojiti ekipu. S obzirom da je od onog što ima prilično respektabilnu ekipu napravio i sve to u hodu. Bit će to dobro aBd, ukoliko mu dadnu novce i slobodu za pojačanja.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50672
Joined: 29/12/2005 01:20

#37059 Re: Premijer liga BiH

Post by jeza u ledja »

Logovan wrote: Kako može proći kada hoće, kada se potrudi, kada dobije želju da uradi nešto korisno. Čim se on vuče po terenu, ako ne grize, ako ne prati gdje su mu saigrači, onda ne može preći mrtvog konja. Osim ovog prodora, imao je još par strašnih driblinga. Samo nek' nastavi igrati ovako. Može on još bolji biti.

Pobijedi lištica. Šteta što nisu kiksali.
Moze on proci koga hoce i kako hoce. To nikad nije bilo pitanje, vec sta ce poslije sa tom loptom. :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70256
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#37060 Re: Premijer liga BiH

Post by plain vanilla »

Gledam danas utakmicu Sarajevo-Mladost, i naravno :mrgreen: navijam da Mladost izjednaci, a onda se sjetim da ih vodi Husref, pa pocnem opet navijati protiv njih. I cijelu utakmicu tako :oops: :mrgreen:
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#37061 Re: Premijer liga BiH

Post by Kinaski »

Rilkoni wrote:Krupa na Penalu :roll:
Koliko se ljudima navlaci, strasno. Ovo je sevap ugasiti..
cisti su im penali svirani, treba bit realan
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#37062 Re: RE: Re: Premijer liga BiH

Post by missko »

plain vanilla wrote:Gledam danas utakmicu Sarajevo-Mladost, i naravno :mrgreen: navijam da Mladost izjednaci, a onda se sjetim da ih vodi Husref, pa pocnem opet navijati protiv njih. I cijelu utakmicu tako :oops: :mrgreen:
To ono kao ne znam koga vise mrzim ili.protiv koga da navijam [emoji1]

EMS-om
User avatar
plain vanilla
Posts: 70256
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#37063 Re: RE: Re: Premijer liga BiH

Post by plain vanilla »

missko wrote:
plain vanilla wrote:Gledam danas utakmicu Sarajevo-Mladost, i naravno :mrgreen: navijam da Mladost izjednaci, a onda se sjetim da ih vodi Husref, pa pocnem opet navijati protiv njih. I cijelu utakmicu tako :oops: :mrgreen:
To ono kao ne znam koga vise mrzim ili.protiv koga da navijam [emoji1]

EMS-om
pa dobro, mrznja je prevelika rijec, ali drago mi je da je Mladost krenula nizbrdo otkako je Husref preuzeo
valjda mu navijaci nece 'sovati :oops: :mrgreen:

a Sarajevo, samo sportski rivalitet i jer su na boljoj poziciji od nas
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#37064 Re: Premijer liga BiH

Post by 1946--1987 »

tako o treneru koji vam je donio najvece uspjehe u historiji kluba :-)
zamalo osvojen kup i drugo mjesto
User avatar
plain vanilla
Posts: 70256
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#37065 Re: Premijer liga BiH

Post by plain vanilla »

1946--1987 wrote:tako o treneru koji vam je donio najvece uspjehe u historiji kluba :-)
zamalo osvojen kup i drugo mjesto
zamalo i ja njemu zelim uspjeh :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102774
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37066 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

jeza u ledja wrote:
Logovan wrote: Kako može proći kada hoće, kada se potrudi, kada dobije želju da uradi nešto korisno. Čim se on vuče po terenu, ako ne grize, ako ne prati gdje su mu saigrači, onda ne može preći mrtvog konja. Osim ovog prodora, imao je još par strašnih driblinga. Samo nek' nastavi igrati ovako. Može on još bolji biti.

Pobijedi lištica. Šteta što nisu kiksali.
Moze on proci koga hoce i kako hoce. To nikad nije bilo pitanje, vec sta ce poslije sa tom loptom. :D
Pa da hoće prvo riješiti problem prolaska, lako će kasnije riješiti problem sa loptom. :D
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#37067 Re: Premijer liga BiH

Post by 1946--1987 »

kone mozete li makar bod uzet u mostaru ? :D
x bi bio extra naravno uz nasu pobjedu na piroti :oops:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#37068 Re: Premijer liga BiH

Post by MOSALJOZE »

3 boda
Ovo im je početak kraja,citiraj me 8-)
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#37069 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

1946--1987 wrote:kone mozete li makar bod uzet u mostaru ? :D
x bi bio extra naravno uz nasu pobjedu na piroti :oops:
Lijepo napisah ranije, ubit će nas ko Kuduz Bademu, kakav crni bod ... 8-)
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#37070 Re: Premijer liga BiH

Post by north »

Taktika Charuge je crnjači ne bi li se okrenulo drugačije pa ti kasnije bude drago što si pogriješio...Mada i sam sam znao biti takav I znalo je upaliti kad kažem da negdje nemamo šanse pa ne bude tako, kao npr. u Širokom i još more tekmi, ali naravno da to nije pravilo...Da skratimo, košpe neće dole izgubiti, da igram kladionicu sa velikim parama smio bih odigrati x2.... da li će dobiti ne znam, ali mislim da su itekako kadri da ostanu neporaženi I skoro sam ubijeđen ako ne budu sami sebi najveći dušmani da se vraćaju neporaženi...A iskreno im želim da uzmu bod, ne baš sva tri, vjerujem da je s komšijske strane pošteno I korektno :oops:

Mi smo uspjeli naparviti neki pomak kako je bilo ranije, ali daleko još od idelanog i ekipe koja je kadra za trofeje, ali eto bar Evropa djeluje malo realnija u odnosu na prije :oops:
User avatar
Logovan
Posts: 102774
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37071 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Charuga wrote:
1946--1987 wrote:kone mozete li makar bod uzet u mostaru ? :D
x bi bio extra naravno uz nasu pobjedu na piroti :oops:
Lijepo napisah ranije, ubit će nas ko Kuduz Bademu, kakav crni bod ... 8-)
Ili kao plitak potok?
MrkiMedjed87
Posts: 174
Joined: 23/04/2016 17:42

#37072 Re: Premijer liga BiH

Post by MrkiMedjed87 »

north wrote:Taktika Charuge je crnjači ne bi li se okrenulo drugačije pa ti kasnije bude drago što si pogriješio...Mada i sam sam znao biti takav I znalo je upaliti kad kažem da negdje nemamo šanse pa ne bude tako, kao npr. u Širokom i još more tekmi, ali naravno da to nije pravilo...Da skratimo, košpe neće dole izgubiti, da igram kladionicu sa velikim parama smio bih odigrati x2.... da li će dobiti ne znam, ali mislim da su itekako kadri da ostanu neporaženi I skoro sam ubijeđen ako ne budu sami sebi najveći dušmani da se vraćaju neporaženi...A iskreno im želim da uzmu bod, ne baš sva tri, vjerujem da je s komšijske strane pošteno I korektno :oops:

Mi smo uspjeli naparviti neki pomak kako je bilo ranije, ali daleko još od idelanog i ekipe koja je kadra za trofeje, ali eto bar Evropa djeluje malo realnija u odnosu na prije :oops:
Bogu hvala Kosoric ne igra, to nam je dodatni plus
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#37073 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

Vidi ti Lendricu radovanja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#37074 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

leškarenje wrote:Vidi ti Lendricu radovanja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jebo ga CR7 ... :mrgreen:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#37075 Re: Premijer liga BiH

Post by MOSALJOZE »

Idemo Boro :izet:
Locked