Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- leffe
- Posts: 253
- Joined: 10/09/2009 15:44
#37026 Re: Premijer liga BiH
Ovo u Tuzli malo smrdi na kladionicu.
- jeza u ledja
- Posts: 50669
- Joined: 29/12/2005 01:20
#37027 Re: Premijer liga BiH
Post uredno prijavljen.sumirprimus wrote:Ko je papak pakasu jedan mrsavi?leškarenje wrote:Jao Slobode,izasli gologuzi na teren![]()
mogli su bar malo igrati,nabijem ih na kurac.....'naci zapinju papci protiv sarajevskih klubova ko da je u pitanju zivot ili smrt
mrs.
Popices ti sa mnom pivu kad tad.vjerovatno i na radnom mjestu
- plain vanilla
- Posts: 70256
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#37028 Re: Premijer liga BiH
teoretski mozete, u praksi vec malo zapinjeLogovan wrote:Ako mislim da ih možemo stići, što se ne bih radovao? Pa ne bježe 29 bodova.ultima_palabra wrote:Ne kontam sto se komsije ovoliko vesele rezultatu iz Tuzle
- Logovan
- Posts: 102765
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37029 Re: Premijer liga BiH
Zapinje, ali možemo.plain vanilla wrote:teoretski mozete, u praksi vec malo zapinjeLogovan wrote:Ako mislim da ih možemo stići, što se ne bih radovao? Pa ne bježe 29 bodova.ultima_palabra wrote:Ne kontam sto se komsije ovoliko vesele rezultatu iz Tuzle
- BHF_Manijak
- Posts: 28527
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#37030 Re: Premijer liga BiH
Ja dvije godine govorim, necu ulaziti u to je li neko "zakiti" Jakupovica pa sudi tendenciozno, ali i pored svega toga frajer NE ZNA SUDITI!!!
Klasicna jedna neznalica, kojoj je neko sredio da sudi najelitniji rang bh. fudbala!
Frajer danas PET puta prekida prednost i vraca loptu na faul kod KONTRANAPADA! Dakle zaustavlja igraca koji sam ide na protivnicki gol! Neznalica bihacka.
Klasicna jedna neznalica, kojoj je neko sredio da sudi najelitniji rang bh. fudbala!
Frajer danas PET puta prekida prednost i vraca loptu na faul kod KONTRANAPADA! Dakle zaustavlja igraca koji sam ide na protivnicki gol! Neznalica bihacka.
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#37031 Re: Premijer liga BiH
BHF_Manijak wrote:Ja dvije godine govorim, necu ulaziti u to je li neko "zakiti" Jakupovica pa sudi tendenciozno, ali i pored svega toga frajer NE ZNA SUDITI!!!
Klasicna jedna neznalica, kojoj je neko sredio da sudi najelitniji rang bh. fudbala!
Frajer danas PET puta prekida prednost i vraca loptu na faul kod KONTRANAPADA! Dakle zaustavlja igraca koji sam ide na protivnicki gol! Neznalica bihacka.
sjetim mu se najmilijih
- nKrkan
- Posts: 4984
- Joined: 28/06/2013 23:11
- Location: Tuzinje
#37032 Re: Premijer liga BiH
Žali se kad si u lajvu laveBHF_Manijak wrote:Ja dvije godine govorim, necu ulaziti u to je li neko "zakiti" Jakupovica pa sudi tendenciozno, ali i pored svega toga frajer NE ZNA SUDITI!!!
Klasicna jedna neznalica, kojoj je neko sredio da sudi najelitniji rang bh. fudbala!
Frajer danas PET puta prekida prednost i vraca loptu na faul kod KONTRANAPADA! Dakle zaustavlja igraca koji sam ide na protivnicki gol! Neznalica bihacka.

- BHF_Manijak
- Posts: 28527
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#37033 Re: Premijer liga BiH
Zalio sam se, drtino svapska.nKrkan wrote: Žali se kad si u lajvu lave![]()
![]()
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#37034 Re: Premijer liga BiH
Spavas li mirno,istocna tribino


-
MrkiMedjed87
- Posts: 174
- Joined: 23/04/2016 17:42
#37035 Re: Premijer liga BiH
Ima smisla, ovaj debeli u bijeloj kosulji podsjeca na Siljkaleškarenje wrote:Spavas li mirno,istocna tribino![]()
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#37036 Re: Premijer liga BiH
Ovo je vrh
na dvije etaze + pokrivena 
- studeni76
- Posts: 6782
- Joined: 03/06/2009 14:12
#37037 Re: Premijer liga BiH
Haha, Krupa i penali

- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#37038 Re: Premijer liga BiH
Krupa od 23 gola, jedno 15 iz penala

-
Rilkoni
- Posts: 848
- Joined: 07/08/2015 23:01
#37039 Re: Premijer liga BiH
Krupa na Penalu
Koliko se ljudima navlaci, strasno. Ovo je sevap ugasiti..
Koliko se ljudima navlaci, strasno. Ovo je sevap ugasiti..
- cvrčak_na_hedonizmu
- Posts: 7601
- Joined: 12/03/2012 18:04
#37040 Re: Premijer liga BiH
Meni sve ovo polako počinje da gadi. Kaže igra Krupa dobro, naravno da igra kad im je svirano deset penala ( odigrano 16 kola ). Savez korumpiran i vuče nas u doba Ilje, Muniba & kompanije ( ako već nismo tamo ), nema novinara da ovo istraže, klubovi šute ( jer kontaju jebaće nas kad nam bude trebalo ).
Bojim se da sam veoma blizu odluke da batalim naš fudbal, nakon jebenih dvadeset godina praćenja istog. Iskreno ne vidim svrhu, ovakve, neregularne lige.
ps. nije do Želje, gledao sam mnogo gore situacije od ove, kad nismo bili ni blizu Europe.
Bojim se da sam veoma blizu odluke da batalim naš fudbal, nakon jebenih dvadeset godina praćenja istog. Iskreno ne vidim svrhu, ovakve, neregularne lige.
ps. nije do Želje, gledao sam mnogo gore situacije od ove, kad nismo bili ni blizu Europe.
-
kudrilo
- Posts: 1262
- Joined: 17/10/2016 02:48
#37041 Re: Premijer liga BiH
Ja sam za to da nas suspenduju sve dok se u savezu bude odlučivalo po nacionalnom ključu, a ligu ne spominjem, jer mi je muka šta se radi i na koji način.
- Logovan
- Posts: 102765
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#37042 Re: Premijer liga BiH
Luda utakmica između nas i Mladosti.
Prava prvenstvena utakmica, sa puno prilika i golova, navijači obje ekipe mogu biti zadovoljni šta su vidjeli.
Krupa opet zabila iz penala.
Pošto ih nisam sve vidio, baš me interesuje jesu li svi opravdani.
Da hoće Čelik klepit makar bod dole u onom selu.
Krupa opet zabila iz penala.
Da hoće Čelik klepit makar bod dole u onom selu.
- hrasno38
- Posts: 34076
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#37043 Re: Premijer liga BiH
Dva kluba iz RS-a i oba u vrhu 
- Stroj-2
- Posts: 2633
- Joined: 12/04/2015 15:59
#37044 Re: Premijer liga BiH
Krupa bi mogla pasti u naredna dva kola, dolazi im lištica, pa idu Slobodi. Radnik dočekuje Vitez, pa idu nama. Jedino bi Radnik mogo ostati u vrhu gore. Jedan će morati ostati gore do kraja, a prije da će to biti Radnik.
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#37045 Re: Premijer liga BiH
Koncentracija kvalitetahrasno38 wrote:Dva kluba iz RS-a i oba u vrhu
- hrasno38
- Posts: 34076
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#37046 Re: Premijer liga BiH
hahahahah jes jesZonFon wrote:Koncentracija kvalitetahrasno38 wrote:Dva kluba iz RS-a i oba u vrhu
-
mef11
- Posts: 96
- Joined: 11/04/2012 15:10
#37047 Re: Premijer liga BiH
ova liga za prvaka mora biti 2+2+2, izgleda da se na to ide. Budemo vidjeli kako ce zavrsiti 
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#37048 Re: Premijer liga BiH
I ja baš to kontam.svrbi su puno izgubili skraćenjem lige,Borac je prije svega ispao pa onda ostali.mef11 wrote:ova liga za prvaka mora biti 2+2+2, izgleda da se na to ide. Budemo vidjeli kako ce zavrsiti
-
mef11
- Posts: 96
- Joined: 11/04/2012 15:10
#37049 Re: Premijer liga BiH
[/quote]I ja baš to kontam.svrbi su puno izgubili skraćenjem lige,Borac je prije svega ispao pa onda ostali.[/quote]
Krupi se navlaci od pocetka i to je bas ocigledno, kad bi neko ima vremena pa sve te penale sastaviti u jedan klip pa da prokomenarisemo
U prvom kolu su, kod kuce, protiv Mladosti dobili izmisljeni penal ( ovako na prvu), taj mi je bas ostao u sjecanju jer sam gledao utakmicu 
Krupi se navlaci od pocetka i to je bas ocigledno, kad bi neko ima vremena pa sve te penale sastaviti u jedan klip pa da prokomenarisemo
- Grean
- Posts: 9334
- Joined: 30/11/2013 19:47
#37050 Re: Premijer liga BiH
Pa jel' bio penal ili nije, o tome niko ne pise.
Za Radnik niko ne moze reci da su nezasluzeno drugi.
Za Radnik niko ne moze reci da su nezasluzeno drugi.
