Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
leffe
Posts: 253
Joined: 10/09/2009 15:44

#37026 Re: Premijer liga BiH

Post by leffe »

Ovo u Tuzli malo smrdi na kladionicu.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50669
Joined: 29/12/2005 01:20

#37027 Re: Premijer liga BiH

Post by jeza u ledja »

sumirprimus wrote:
leškarenje wrote:Jao Slobode,izasli gologuzi na teren :lol: :lol: mogli su bar malo igrati,nabijem ih na kurac.....'naci zapinju papci protiv sarajevskih klubova ko da je u pitanju zivot ili smrt :D mrs.
Ko je papak pakasu jedan mrsavi?
Popices ti sa mnom pivu kad tad.vjerovatno i na radnom mjestu
Post uredno prijavljen. :oops:
User avatar
plain vanilla
Posts: 70256
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#37028 Re: Premijer liga BiH

Post by plain vanilla »

Logovan wrote:
ultima_palabra wrote:Ne kontam sto se komsije ovoliko vesele rezultatu iz Tuzle :?
Ako mislim da ih možemo stići, što se ne bih radovao? Pa ne bježe 29 bodova.
teoretski mozete, u praksi vec malo zapinje :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102765
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37029 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

plain vanilla wrote:
Logovan wrote:
ultima_palabra wrote:Ne kontam sto se komsije ovoliko vesele rezultatu iz Tuzle :?
Ako mislim da ih možemo stići, što se ne bih radovao? Pa ne bježe 29 bodova.
teoretski mozete, u praksi vec malo zapinje :mrgreen:
Zapinje, ali možemo. :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28527
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#37030 Re: Premijer liga BiH

Post by BHF_Manijak »

Ja dvije godine govorim, necu ulaziti u to je li neko "zakiti" Jakupovica pa sudi tendenciozno, ali i pored svega toga frajer NE ZNA SUDITI!!!
Klasicna jedna neznalica, kojoj je neko sredio da sudi najelitniji rang bh. fudbala!

Frajer danas PET puta prekida prednost i vraca loptu na faul kod KONTRANAPADA! Dakle zaustavlja igraca koji sam ide na protivnicki gol! Neznalica bihacka.
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#37031 Re: Premijer liga BiH

Post by 1946--1987 »

BHF_Manijak wrote:Ja dvije godine govorim, necu ulaziti u to je li neko "zakiti" Jakupovica pa sudi tendenciozno, ali i pored svega toga frajer NE ZNA SUDITI!!!
Klasicna jedna neznalica, kojoj je neko sredio da sudi najelitniji rang bh. fudbala!

Frajer danas PET puta prekida prednost i vraca loptu na faul kod KONTRANAPADA! Dakle zaustavlja igraca koji sam ide na protivnicki gol! Neznalica bihacka.
:thumbup:
sjetim mu se najmilijih
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#37032 Re: Premijer liga BiH

Post by nKrkan »

BHF_Manijak wrote:Ja dvije godine govorim, necu ulaziti u to je li neko "zakiti" Jakupovica pa sudi tendenciozno, ali i pored svega toga frajer NE ZNA SUDITI!!!
Klasicna jedna neznalica, kojoj je neko sredio da sudi najelitniji rang bh. fudbala!

Frajer danas PET puta prekida prednost i vraca loptu na faul kod KONTRANAPADA! Dakle zaustavlja igraca koji sam ide na protivnicki gol! Neznalica bihacka.
Žali se kad si u lajvu lave :D :D

Image
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28527
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#37033 Re: Premijer liga BiH

Post by BHF_Manijak »

nKrkan wrote: Žali se kad si u lajvu lave :D :D
Zalio sam se, drtino svapska. :( :mrgreen:
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#37034 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

Spavas li mirno,istocna tribino :D

Image
MrkiMedjed87
Posts: 174
Joined: 23/04/2016 17:42

#37035 Re: Premijer liga BiH

Post by MrkiMedjed87 »

leškarenje wrote:Spavas li mirno,istocna tribino :D

Image
Ima smisla, ovaj debeli u bijeloj kosulji podsjeca na Siljka :mrgreen:
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#37036 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

Ovo je vrh :izet: na dvije etaze + pokrivena :D
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#37037 Re: Premijer liga BiH

Post by studeni76 »

Haha, Krupa i penali :lol: :run:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#37038 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Krupa od 23 gola, jedno 15 iz penala :lol: :lol:
Rilkoni
Posts: 848
Joined: 07/08/2015 23:01

#37039 Re: Premijer liga BiH

Post by Rilkoni »

Krupa na Penalu :roll:
Koliko se ljudima navlaci, strasno. Ovo je sevap ugasiti..
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#37040 Re: Premijer liga BiH

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Meni sve ovo polako počinje da gadi. Kaže igra Krupa dobro, naravno da igra kad im je svirano deset penala ( odigrano 16 kola ). Savez korumpiran i vuče nas u doba Ilje, Muniba & kompanije ( ako već nismo tamo ), nema novinara da ovo istraže, klubovi šute ( jer kontaju jebaće nas kad nam bude trebalo ).

Bojim se da sam veoma blizu odluke da batalim naš fudbal, nakon jebenih dvadeset godina praćenja istog. Iskreno ne vidim svrhu, ovakve, neregularne lige.

ps. nije do Želje, gledao sam mnogo gore situacije od ove, kad nismo bili ni blizu Europe.
kudrilo
Posts: 1262
Joined: 17/10/2016 02:48

#37041 Re: Premijer liga BiH

Post by kudrilo »

Ja sam za to da nas suspenduju sve dok se u savezu bude odlučivalo po nacionalnom ključu, a ligu ne spominjem, jer mi je muka šta se radi i na koji način.
User avatar
Logovan
Posts: 102765
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37042 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Luda utakmica između nas i Mladosti. :roll: :lol: Prava prvenstvena utakmica, sa puno prilika i golova, navijači obje ekipe mogu biti zadovoljni šta su vidjeli. :D

Krupa opet zabila iz penala. :zekzek: :-) Pošto ih nisam sve vidio, baš me interesuje jesu li svi opravdani.

Da hoće Čelik klepit makar bod dole u onom selu.
User avatar
hrasno38
Posts: 34076
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#37043 Re: Premijer liga BiH

Post by hrasno38 »

Dva kluba iz RS-a i oba u vrhu :?
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#37044 Re: Premijer liga BiH

Post by Stroj-2 »

Krupa bi mogla pasti u naredna dva kola, dolazi im lištica, pa idu Slobodi. Radnik dočekuje Vitez, pa idu nama. Jedino bi Radnik mogo ostati u vrhu gore. Jedan će morati ostati gore do kraja, a prije da će to biti Radnik.
User avatar
ZonFon
Posts: 2276
Joined: 17/11/2013 01:58

#37045 Re: Premijer liga BiH

Post by ZonFon »

hrasno38 wrote:Dva kluba iz RS-a i oba u vrhu :?
Koncentracija kvaliteta :D
User avatar
hrasno38
Posts: 34076
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#37046 Re: Premijer liga BiH

Post by hrasno38 »

ZonFon wrote:
hrasno38 wrote:Dva kluba iz RS-a i oba u vrhu :?
Koncentracija kvaliteta :D
hahahahah jes jes :thumbup: ali i kad ptica leti prenisko njima se svira kao penal pa ti vidi:)
mef11
Posts: 96
Joined: 11/04/2012 15:10

#37047 Re: Premijer liga BiH

Post by mef11 »

ova liga za prvaka mora biti 2+2+2, izgleda da se na to ide. Budemo vidjeli kako ce zavrsiti :-)
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#37048 Re: Premijer liga BiH

Post by MOSALJOZE »

mef11 wrote:ova liga za prvaka mora biti 2+2+2, izgleda da se na to ide. Budemo vidjeli kako ce zavrsiti :-)
I ja baš to kontam.svrbi su puno izgubili skraćenjem lige,Borac je prije svega ispao pa onda ostali.
mef11
Posts: 96
Joined: 11/04/2012 15:10

#37049 Re: Premijer liga BiH

Post by mef11 »

[/quote]I ja baš to kontam.svrbi su puno izgubili skraćenjem lige,Borac je prije svega ispao pa onda ostali.[/quote]

Krupi se navlaci od pocetka i to je bas ocigledno, kad bi neko ima vremena pa sve te penale sastaviti u jedan klip pa da prokomenarisemo :D U prvom kolu su, kod kuce, protiv Mladosti dobili izmisljeni penal ( ovako na prvu), taj mi je bas ostao u sjecanju jer sam gledao utakmicu :)
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#37050 Re: Premijer liga BiH

Post by Grean »

Pa jel' bio penal ili nije, o tome niko ne pise.

Za Radnik niko ne moze reci da su nezasluzeno drugi.
Locked