FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3701 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by It_is_a_Leclerc »

Pandurevićka je državotvorna ! :D
User avatar
DoZeN
Posts: 1189
Joined: 20/03/2013 22:53

#3702 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by DoZeN »

Senad jeste bosnjacki nacionalista,ali opet u svojoj emisijama dovodi Sarovice,Dodike,Pandurevice i to je za pohvaliti :izet:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3703 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

sta znaci biti bosnjacki nacionalista?
cisto da znam, pa da onda kazem da se ne slazem.
User avatar
DoZeN
Posts: 1189
Joined: 20/03/2013 22:53

#3704 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by DoZeN »

karanana wrote:sta znaci biti bosnjacki nacionalista?
cisto da znam, pa da onda kazem da se ne slazem.
zato sto on zna mnogo mnogo vise nego sto govori u svojim emisijama,zato sto ne zeli da se njegova Tv kuca FACE TV bude popularna u RS jer ima stavove koji ne mogu biti prihvaceni u manjem BiH entitetu.
On je pametan I ne vjeruje u ono sto govori
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3705 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

nisam skontao definiciju bosnjackog nacionaliste. sta su odlike takvog nacionaliste?

na cemu je blazo da i ja sebi uzmem?
User avatar
DaysleepeR
Posts: 21068
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#3706 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by DaysleepeR »

karanana wrote:dobra emisija sinoc maximus olimpicus o velezovom igracu radiljevicu iz stare garde fudbalera 50-ih godina proslog vijeka.

hoce li biti nova sezona namigivanja zvijezdama i ima li se gdje pogledati stara sezona? senad je reko da nema repriziranja za sad, ne znam ima li gdje na sajtu ili na jubitubiju?
da malo ucimo i saznamo o velikim, a ne tako poznatim ljudima ove zemlje.
a ne da me filuju informacijama da je vucic iz bosne.
biće nova sezona namigivanja
User avatar
BAN___KAI
Posts: 799
Joined: 27/09/2012 15:36

#3707 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by BAN___KAI »

Lol prebacio na nekoliko sekundi Face Tv vise puta i svaki put Marjan kaze "Jedini Hd kanal u citavoj Bosni".

I stvarno koji su kurac prikazivali ratne snimke ?
Kanotic
Posts: 168
Joined: 31/10/2013 01:19

#3708 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Kanotic »

Joj ove sramote večeras i meča, nije Fejsu trebalo ovo, da prenosi ovu birtijsku tuču. :-)
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#3709 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Iker C »

Kanotic wrote:Joj ove sramote večeras i meča, nije Fejsu trebalo ovo, da prenosi ovu birtijsku tuču. :-)
Denis sudiji :"Prekidaj,prekidaj,prekidaj!"
Kanotic
Posts: 168
Joined: 31/10/2013 01:19

#3710 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Kanotic »

Iker C wrote:
Kanotic wrote:Joj ove sramote večeras i meča, nije Fejsu trebalo ovo, da prenosi ovu birtijsku tuču. :-)
Denis sudiji :"Prekidaj,prekidaj,prekidaj!"
Dovoljno mi je bilo vidjeti samo kako se kreću, a ona naša mrcina od sala ne može nogu da digne, jednom je ustvari uspio i pao ko kruška, katastrofa. :-) Još na kraju sudija skoči na onog da ga guši, lafo da ih razdvoji i svira TKO, haha znači sudija ga ugušio. :lol: :-)
User avatar
simonese
Posts: 7025
Joined: 05/12/2007 08:51
Location: Holy South

#3711 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by simonese »

BAN___KAI wrote:Lol prebacio na nekoliko sekundi Face Tv vise puta i svaki put Marjan kaze "Jedini Hd kanal u citavoj Bosni".

I stvarno koji su kurac prikazivali ratne snimke ?
jos samo fali da Marjan prenosi i Bajramski program
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#3712 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Havatar »

Kanotic wrote:
Iker C wrote:
Kanotic wrote:Joj ove sramote večeras i meča, nije Fejsu trebalo ovo, da prenosi ovu birtijsku tuču. :-)
Denis sudiji :"Prekidaj,prekidaj,prekidaj!"
Dovoljno mi je bilo vidjeti samo kako se kreću, a ona naša mrcina od sala ne može nogu da digne, jednom je ustvari uspio i pao ko kruška, katastrofa. :-) Još na kraju sudija skoči na onog da ga guši, lafo da ih razdvoji i svira TKO, haha znači sudija ga ugušio. :lol: :-)
:lol:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#3713 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by It_is_a_Leclerc »

Kad treba nešto naružiti, tu sam prvi. Ali i kad treba nešto pohvaliti.
Ovo večeras je trebalo prenositi i svi koji su htjeli mogli su pratiti jedan solidan borilački event. Marjan se puno popravio, nema silovanja fraza, gušenja u metaforama i idiotlucima. Plus, sukomentator mu je bio :thumbup: . Možda bi mu trebalo dovesti nekog stručnjaka da mu i u fudbalskim utakmicama pomogne.

Face u zadnjih par dana ! :thumbup:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3714 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by StupskaBitanga »

Jel bio okrsaj Pecanac i Miro L.?
crnoplavo
Posts: 1446
Joined: 28/01/2012 15:03

#3715 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by crnoplavo »

imal de snimak borilackog spektakla od veceras, nazalost nisam bio u mogucnosti pratit...
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#3716 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Chuckie »

Imam ja na dreamboxu snimljeno sve. Ali treba mi 3 dana da uploadujem 3 gige.
Bit ce vjerovatno na jubitou.
User avatar
luckylaka
Posts: 26231
Joined: 15/01/2010 06:28

#3717 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

Kanotic wrote:
Iker C wrote:
Kanotic wrote:Joj ove sramote večeras i meča, nije Fejsu trebalo ovo, da prenosi ovu birtijsku tuču. :-)
Denis sudiji :"Prekidaj,prekidaj,prekidaj!"
Dovoljno mi je bilo vidjeti samo kako se kreću, a ona naša mrcina od sala ne može nogu da digne, jednom je ustvari uspio i pao ko kruška, katastrofa. :-) Još na kraju sudija skoči na onog da ga guši, lafo da ih razdvoji i svira TKO, haha znači sudija ga ugušio. :lol: :-)
I kakve to sve ima veze sa Facetv :-) Sto Denis ima 50 kg.viska,sto onaj drugi ima 10 god.vise,sto je sudija prekinuo borbu.A ja Face je kriv.Joooj logike
crnoplavo
Posts: 1446
Joined: 28/01/2012 15:03

#3718 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by crnoplavo »

Chuckie wrote:Imam ja na dreamboxu snimljeno sve. Ali treba mi 3 dana da uploadujem 3 gige.
Bit ce vjerovatno na jubitou.
:thumbup:

valjda ce neko postavit...
User avatar
luckylaka
Posts: 26231
Joined: 15/01/2010 06:28

#3719 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

crnoplavo wrote:imal de snimak borilackog spektakla od veceras, nazalost nisam bio u mogucnosti pratit...
imas reprizu za jedno sahat-dva
Kanotic
Posts: 168
Joined: 31/10/2013 01:19

#3720 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Kanotic »

luckylaka wrote:
Kanotic wrote:
Iker C wrote: Denis sudiji :"Prekidaj,prekidaj,prekidaj!"
Dovoljno mi je bilo vidjeti samo kako se kreću, a ona naša mrcina od sala ne može nogu da digne, jednom je ustvari uspio i pao ko kruška, katastrofa. :-) Još na kraju sudija skoči na onog da ga guši, lafo da ih razdvoji i svira TKO, haha znači sudija ga ugušio. :lol: :-)
I kakve to sve ima veze sa Facetv :-) Sto Denis ima 50 kg.viska,sto onaj drugi ima 10 god.vise,sto je sudija prekinuo borbu.A ja Face je kriv.Joooj logike
Ti gori od onog sudije, još i sam navodiš razloge. :lol: :lol:
User avatar
luckylaka
Posts: 26231
Joined: 15/01/2010 06:28

#3721 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

Dovoljno mi je bilo vidjeti samo kako se kreću, a ona naša mrcina od sala ne može nogu da digne, jednom je ustvari uspio i pao ko kruška, katastrofa. :-) Još na kraju sudija skoči na onog da ga guši, lafo da ih razdvoji i svira TKO, haha znači sudija ga ugušio. :lol: :-)[/quote]
I kakve to sve ima veze sa Facetv :-) Sto Denis ima 50 kg.viska,sto onaj drugi ima 10 god.vise,sto je sudija prekinuo borbu.A ja Face je kriv.Joooj logike[/quote] :-) Jos jednom mozda se ukapira :-)
crnoplavo
Posts: 1446
Joined: 28/01/2012 15:03

#3722 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by crnoplavo »

luckylaka wrote:
crnoplavo wrote:imal de snimak borilackog spektakla od veceras, nazalost nisam bio u mogucnosti pratit...
imas reprizu za jedno sahat-dva
ko doceka (il se probudi :shock: )-gledace...
valjda ce bit i po danu

hvala na infu sportoljupci :thumbup:
crnoplavo
Posts: 1446
Joined: 28/01/2012 15:03

#3723 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by crnoplavo »

StupskaBitanga wrote:Jel bio okrsaj Pecanac i Miro L.?
nesto sam pratio na kompu kad poce dnevnik, ko da cuh najavu, il nesto, a cini mi se da nije bilo
al cini mi se da se nesto spominjalo, al eto do obracuna-pred kamerama ne dode :shock:
crnoplavo
Posts: 1446
Joined: 28/01/2012 15:03

#3724 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by crnoplavo »

crnoplavo wrote:
StupskaBitanga wrote:Jel bio okrsaj Pecanac i Miro L.?
nesto sam pratio na kompu kad poce dnevnik, ko da cuh najavu, il nesto, a cini mi se da nije bilo
al cini mi se da se nesto spominjalo, al eto do obracuna-pred kamerama ne dode :shock:
ustvari lazem, cuo sam nesto lazovic komsic
Kanotic
Posts: 168
Joined: 31/10/2013 01:19

#3725 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Kanotic »

luckylaka wrote:Dovoljno mi je bilo vidjeti samo kako se kreću, a ona naša mrcina od sala ne može nogu da digne, jednom je ustvari uspio i pao ko kruška, katastrofa. :-) Još na kraju sudija skoči na onog da ga guši, lafo da ih razdvoji i svira TKO, haha znači sudija ga ugušio. :lol: :-)
I kakve to sve ima veze sa Facetv :-) Sto Denis ima 50 kg.viska,sto onaj drugi ima 10 god.vise,sto je sudija prekinuo borbu.A ja Face je kriv.Joooj logike :-) Jos jednom mozda se ukapira :-)
Image

Kapiraš sad? :lol:
Locked