Pa onda je i LP smijurija jer je mahom osvajaju Barca i Real, a i Atletiko usput u finalimacvrčak_na_hedonizmu wrote:Jah
U zadnjih 30 godina špansku ligu su osim Reala i Barselone osvajali čak po dva puta Atletiko i Valensija te jednom Deportivo. Doduše, sa ovakvim suđenjem i to su, blago rečeno, velika dostignuća![]()
Ne znam kako neko može to gledati i pratiti
Atletiko je napravio cudo prije par godina kad je osvojio prvenstvo... Cholo Simeone je rekao da je lakše osvojiti LP, nego Primeru (aludirajuci na Dupol koji vlada na vrhu decenijama) - i jest tako.
