La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#3701 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:Jah

U zadnjih 30 godina špansku ligu su osim Reala i Barselone osvajali čak po dva puta Atletiko i Valensija te jednom Deportivo. Doduše, sa ovakvim suđenjem i to su, blago rečeno, velika dostignuća :oops:

Ne znam kako neko može to gledati i pratiti :skoljka:
Pa onda je i LP smijurija jer je mahom osvajaju Barca i Real, a i Atletiko usput u finalima :mrgreen: ne znam kako to neko može pratiti i gledati :P ...EL smiješna jer je Sevilja tamo uspostavila dominaciju....jbg, kako ne kontaš da su Barca i Real najjaci svjetski klubovi :-) vrlo jednostavno....e sad, ako neko ocekuje da ce se pored takva dva giganta u borbu za titulu Primere ukljuciti Deportivo, Valencija, Sevilja, Bilbao itd - onda neka i ne prati Primeru.
Atletiko je napravio cudo prije par godina kad je osvojio prvenstvo... Cholo Simeone je rekao da je lakše osvojiti LP, nego Primeru (aludirajuci na Dupol koji vlada na vrhu decenijama) - i jest tako.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#3702 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

LSD wrote:
cvrčak_na_hedonizmu wrote:Jah

U zadnjih 30 godina špansku ligu su osim Reala i Barselone osvajali čak po dva puta Atletiko i Valensija te jednom Deportivo. Doduše, sa ovakvim suđenjem i to su, blago rečeno, velika dostignuća :oops:

Ne znam kako neko može to gledati i pratiti :skoljka:
Pa onda je i LP smijurija jer je mahom osvajaju Barca i Real, a i Atletiko usput u finalima :mrgreen: ne znam kako to neko može pratiti i gledati :P ...EL smiješna jer je Sevilja tamo uspostavila dominaciju....jbg, kako ne kontaš da su Barca i Real najjaci svjetski klubovi :-) vrlo jednostavno....e sad, ako neko ocekuje da ce se pored takva dva giganta u borbu za titulu Primere ukljuciti Deportivo, Valencija, Sevilja, Bilbao itd - onda neka i ne prati Primeru.
Atletiko je napravio cudo prije par godina kad je osvojio prvenstvo... Cholo Simeone je rekao da je lakše osvojiti LP, nego Primeru (aludirajuci na Dupol koji vlada na vrhu decenijama) - i jest tako.
Kako ćeš osvojiti Primeru kada na svakoj drugoj utakmici jal Reala, jal Barselone imaš spornu situaciju i to mahom u korist navedenih. Moraš biti baš nindža da uzmeš titulu. Nerealno i vrlo dosadno :oops:

Da ne smetam više, odlazim :run:
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#3703 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:
Kako ćeš osvojiti Primeru kada na svakoj drugoj utakmici jal Reala, jal Barselone imaš spornu situaciju i to mahom u korist navedenih. Moraš biti baš nindža da uzmeš titulu. Nerealno i vrlo dosadno :oops:

Da ne smetam više, odlazim :run:
Ne moraš nindža, vec Atletico Madrid :mrgreen: evo brate kako - fino dođeš na Kamp Novi, odigraš sa cojonesima mušku utakmicu, Godin ga zavuce pred 100 milja napaljenih katalonaca i završe pricu...popišaše ih u njihovoj avliji... ode titula u Madrid :-)



I neka te, gdje ces...ne smetaš, ti si naš covjek ;-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3704 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Grijese sudije i na utakmicama Alaves - Espanyol, Sociedad - Celta, Malaga - Bilbao....nema pravila.
A grijese i u korist protivnika Reala i Barce, itekako.
Hocu reci, sudije ko sudije su odron, a sad da navlace Realu ili Barci je glupava teorija malo je reci.
Jbg, svak vidi kad svira glup penal Realu, niko ne vidi kad svira kontra Reala.
Sto li?
User avatar
one hundred eyes
Posts: 172
Joined: 11/08/2016 21:17

#3705 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by one hundred eyes »

Zato što je omjer 15:1 :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3706 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Las Palmas - Celta, ljepotica :)
Od 0-3 do 3-3 :shock:
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#3707 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kory_galaktikos »

https://youtu.be/JZq664IGc-w
Jest djubre ovaj pokusaj zvijezde
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#3708 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by groove »

u engleskoj bi za ovo dobio najmanje 5 utakmica kazne.
znaci, engleska liga je bolja od primere.
User avatar
one hundred eyes
Posts: 172
Joined: 11/08/2016 21:17

#3709 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by one hundred eyes »

Meni su ovi madridisti najsmjesniji dio forumskog puka (nisu ni barcelonisti daleko ali madridisti prednjace :D). Od ono malo utakmica Primere sto pogledam, vidio sam da Neymar dobije bar 20 ovakvih udaraca po utakmici, ovo kako je on ovog lika udario, i sta je problem ako on vrati istom mjerom. I koliko vidim ovaj neki mrgud je krenuo na njega, ne vidim sta je ovdje Neymar pogresno uradio. Jest simulator al ovaj video nije argument ni za sta, pa tvoj Cero udara ljude namjerno (bilo je klipova i klipova), valjda pokusavas da ga opravdas pljujuci druge a nemas osnova :D

Smijesni frankovski puk :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3710 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Charuga »

Misli vjerovatno na onaj dio klipa (1:12) kad Neymar gura Rubena na stepenicama.
User avatar
one hundred eyes
Posts: 172
Joined: 11/08/2016 21:17

#3711 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by one hundred eyes »

Ja bi isto uradio da mi onako pametuje nakon najobicnijeg faula koji oni naprave nad njih 1000 puta. Lako je na jad i nejac Neymara lajati, nema u liku 50 kila, da mu je Roy Keane-a (birvaktile) ili slicnog mrcinu poslati vidjeli bi kako bi se pas posutio. Trebao je Suareza poslat da ga ujede :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#3712 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by ultima_palabra »

Dugo vala niko nije đenerala Franca spomenuo, flashback u stare dane foruma :D
User avatar
Logovan
Posts: 102752
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3713 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Logovan »

Ono kada si opterećen sa nečim (u ovom slučaju sa Madridistima). :mrgreen:
one hundred eyes wrote:Šta je reč madridisti, ne spominje se sudjenje nego nekakve teorije zavjere :lol:
Ova Primera je odron.
one hundred eyes wrote:Ma simpaticni mi madridisti
one hundred eyes wrote:Meni su ovi madridisti najsmjesniji dio forumskog puka
User avatar
one hundred eyes
Posts: 172
Joined: 11/08/2016 21:17

#3714 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by one hundred eyes »

Nisu samo madridisti, ali nekako mi najvise zapelo za oko. Posto ne gledam skoro nikako Primeru, naletim ovako na temu klubova koji igraju da vidim ima li kakvih zanimljivih stvari i uvijek madridisti u prvom planu s izvalama :) Ne znam pojedinacno ko je madridist a ko ne, ali iz komentara se da zakljuciti :)

Nije ni barcelonistima maslo za ramazana, ali madridisti prednjace debelo.
Englesku ligu pratim i sam pa sam u toku i s komentarima, a za Primeru se uvijek iznenadim kad uletim na temu :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3715 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Hajde ti nama konkretno reci cime se iznenadis?
Sve ti nesto uopsteno, neka prica o ovom, onom, nista konkretno.
User avatar
one hundred eyes
Posts: 172
Joined: 11/08/2016 21:17

#3716 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by one hundred eyes »

Iznenadim se glupostima tipa ovog sto je kory_galacticos postavio gdje pljuje Neymara (ocito zato sto je igrac Barcelone a on simpatizer Reala - da je igrac bilo kojeg drugog tima u pitanju vjerovatno ne bi ni spomenuo), sto je ustvari licemjerno kad pogledas klipove na kojima Ronaldo suta ljude s ledja. Valjda misli da ce ublaziti te gluposti koje Ronaldo radi, sta li, ili mozda nesto tipa vidi kakvi su 'oni' nismo samo 'mi' ovakvi :D
Bilo je jos slicnih ispada od simpatizera Reala, to se da zakljuciti zato sto se uvijek odnose na Barcelonu, a takodjer i s druge strane kad simpatizeri Barcelone pisu o sudijskim kradjama u korist Reala dok je samo 7 dana prije toga Barcelona imala slicnu pomoc. Zapne za oko, nije do mene :D
User avatar
Logovan
Posts: 102752
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3717 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Logovan »

Ovakve je najbolje ignorisati. :mrgreen:
User avatar
one hundred eyes
Posts: 172
Joined: 11/08/2016 21:17

#3718 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by one hundred eyes »

I onakve :D
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#3719 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kory_galaktikos »

Uvrijedjena curica ccc, kako ljudi licno shvate kad se prica o tamo nekima koji na globusu ne znaju nac drzavu porijekla tih sticenika.
I sledeci put pred ćaću pa nek ti on prica gluposti.
User avatar
one hundred eyes
Posts: 172
Joined: 11/08/2016 21:17

#3720 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by one hundred eyes »

To za sebe kazes da si uvrijedjena curica, izvinjavam se, nemoj plakati, evo necu vise :lol:
Ne branim nikog, nego licemjerno mi da ti branis jednog napadanjem drugog. Zapne za oko normalnom covjeku, je*iga ;)
zenit dozic
Posts: 2531
Joined: 07/09/2014 11:48

#3722 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by zenit dozic »

Jebote u ovoj primeri tacno ako barsa i real ne mogu dobiti nekoga igrom to sudija odradi suđenjem :lol:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#3723 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by bordo gandalf »

Izvuce se barca sinoc
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3724 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Posto je Charuga bio zauzet Zeljinom utakmicom i vjerovatno jos slavi :D a nema teme o Clasicu, onda ovdje :)
Ramos se pretplatio na davanje golova u bitnim utakmicama.
Ukratko, Real prvo drzao kontrolu, u drugom dosta slabiji. Barca bolja drugo poluvrijeme, promasili dvije odlicne prilike.
Luka car, Benz klosar, balvan :oops:
Sudija :oops:
-6 :)
User avatar
Point.
Posts: 33475
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#3725 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Point. »

Ima li gore njuske od Ramosa u svijetu fudbala.
Post Reply