Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#3701 Re: Hayat

Post by neo7 »

5 na njemackom :lol: saroooooooo :(
mumy
Posts: 756
Joined: 25/05/2011 21:21

#3702 Re: Hayat

Post by mumy »

Ductus Holedocus wrote:
Sofija89 wrote:Samo da mi je znati ko onog Fikreta stavi za voditelja,ponasanje mu je na nivou katastrofa ,kako prica kao da je dosao sa velebita, pa onda ono seljacko drzanje fuj , nemam rjeci neprofesionalizam bljakk

I sto mi je bilo smjesno gledati sejlu i igora ,ona kad se razmase i razmlatara rukama samo gledam kad ce lupiti jadnog igora :lol:
odavno ne vidjoh fićreta.
a inace sve hajatovke ili masu rukama ili trljaju dlan o dlan :x
fićo vodi zmbt al na americki nacin,nece se vracati par mjeseci kako skontah :-)
nuki_cika
Posts: 1155
Joined: 06/07/2010 16:19

#3703 Re: Hayat

Post by nuki_cika »

Joj njihovih zvijezda i zvijezdica mi je na vrh glaave majkemi.Prebacim na hajat oni pjevaju,a oni iz žirija ih ocjenjuju,nakon par sati prebacim opet na hajat(onako usput)haris dzinović ili koke ili hanka paldum komentarišu a sta drugo nego kako je ko pjevao :-) :-)
Zar ne skontaju da smoriše ljude sa svojim zvijezdama,.Brate,ako nemaju šta drugo emitovati nek je ugase,nego ovako da čovjeka nerviraju sa svojim isfuranim fazonima :D
sgunited
Posts: 307
Joined: 15/05/2011 02:10
Location: Sarajevo

#3704 Re: Hayat

Post by sgunited »

nekada perspektivna televizija danas ruglo vece od OBN-a, po citav dan pjevaljke i turske serije, apsolutno nista korisno ne mozes vidjeti
Bosanac21
Posts: 268
Joined: 18/05/2011 16:07

#3705 Re: Hayat

Post by Bosanac21 »

Cudi me pa niko od njihovih ,,zvijezda" ne vodi i Vijesti.... Kako je krenulo mogu promjeniti ime u rijaliti Hayat TV :)
User avatar
starii
Posts: 3389
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#3706 Re: Hayat

Post by starii »

sgunited wrote:nekada perspektivna televizija danas ruglo vece od OBN-a, po citav dan pjevaljke i turske serije, apsolutno nista korisno ne mozes vidjeti
:thumbup:

odron televizija, na sto su spali da im jedna pevajka iz sandzackih kafana pobjedi na talent show...obn je za hayat cnn :D
User avatar
PasoDzigera007
Posts: 472
Joined: 27/01/2007 21:57

#3707 Re: Hayat

Post by PasoDzigera007 »

starii wrote:
sgunited wrote:nekada perspektivna televizija danas ruglo vece od OBN-a, po citav dan pjevaljke i turske serije, apsolutno nista korisno ne mozes vidjeti
:thumbup:

odron televizija, na sto su spali da im jedna pevajka iz sandzackih kafana pobjedi na talent show...obn je za hayat cnn :D
Kako da ne,sa onim pedercicem u" loncima i poklopcima" :run:


@Donja_crta

Nikoga Hayat ne prisiljava ,nego se sami prijavljuju,sta bubas gluposti.

@Sgunited

Pa zar iko ima vise turskih serija od OBN-a? :-)
User avatar
nOrMaLaC
Posts: 1152
Joined: 27/07/2011 15:17
Location: BelaruS

#3708 Re: Hayat

Post by nOrMaLaC »

Ljudi, umro Džem u lišću :(
Ja prelazim na eurokrem :lol:
donja_crtica
Posts: 668
Joined: 09/06/2008 13:45

#3709 Re: Hayat

Post by donja_crtica »

PasoDzigera007 wrote: @Donja_crta

Nikoga Hayat ne prisiljava ,nego se sami prijavljuju,sta bubas gluposti.

Jel tebi i Ekrem Jevric zanimljiv bio?
mojnick
Posts: 5
Joined: 23/04/2012 18:04

#3710 Re: Hayat

Post by mojnick »

Prije su mi bili ozbiljniji..
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#3711 Re: Hayat

Post by _Reds_ »

Najnovija Hayat zvijezda, i nevjerovatan novinarski prilog "televizije na broju 1"!

User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#3712 Re: Hayat

Post by Ductus Holedocus »

je li ko gledao ispuni mi zelju? zanima me ova porodica iz srebrenice,ima li gdje da pogledam?
User avatar
Loulou
Posts: 3017
Joined: 16/04/2008 15:18

#3713 Re: Hayat

Post by Loulou »

lijan wrote:Zek, Zek ... :D

Jaoooooo, ljudiiiii :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja se ovog lika sjećam od prije rata. Sudjelovao je u "Erotskom kvizu" (kasnonoćni program TVSA) kojeg su vodili Rambo Amadeus i Jasna Ornela Beri.
Ne mogu vjerovat' :lol: Lik je živ i zdrav.
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#3714 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Ko im je ovaj pacijent od voditelja? :lol:
nuki_cika
Posts: 1155
Joined: 06/07/2010 16:19

#3715 Re: Hayat

Post by nuki_cika »

Joj dragane i nogu :D
User avatar
Chisum
Posts: 4694
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#3716 Re: Hayat

Post by Chisum »

:lol: :lol: :lol:

Koje je ovaj Hayat dno... ono seosko :lol:
User avatar
starii
Posts: 3389
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#3717 Re: Hayat

Post by starii »

_Reds_ wrote:Najnovija Hayat zvijezda, i nevjerovatan novinarski prilog "televizije na broju 1"!

sta reci..koju poruku poslati...
User avatar
Sofija89
Posts: 353
Joined: 22/06/2010 14:15

#3718 Re: Hayat

Post by Sofija89 »

ovaj fikret def. nije normalan , koja najava za marinu nejerovatno
covjek je na nivou prokariota :run: :run: :run: mene bi bilo sramota onako se ponasati kako se ona ponasa dok vodi emisiju

bljak
User avatar
suncokret_1984
Posts: 536
Joined: 02/04/2010 09:21

#3719 Re: Hayat

Post by suncokret_1984 »

Sofija89 wrote:ovaj fikret def. nije normalan , koja najava za marinu nejerovatno
covjek je na nivou prokariota :run: :run: :run: mene bi bilo sramota onako se ponasati kako se ona ponasa dok vodi emisiju

bljak
Ja sam pomislila da od sare niko ne moze gore, ali fikret ju je nadmasio :lol: odvratno...
User avatar
dharma
Posts: 3501
Joined: 14/06/2010 09:44
Location: u sobi

#3720 Re: Hayat

Post by dharma »

Sta je uradio :D
User avatar
suncokret_1984
Posts: 536
Joined: 02/04/2010 09:21

#3721 Re: Hayat

Post by suncokret_1984 »

dharma wrote:Sta je uradio :D
Rekao da Marina ima vezu 5 godina, ali da je momak nece da ozeni..i kao mozda je uprvo razlog taj, pa rece naziv pjesme od Marije "Nisam andjeo" koju ce ona otpjevat...ali je to rekao na takao glup i fuj nacin da sam ostala ono :shock:
i cijelu emisiju nesto pokusava da bude duhovit, ali nidje veze..
User avatar
Sofija89
Posts: 353
Joined: 22/06/2010 14:15

#3722 Re: Hayat

Post by Sofija89 »

suncokret_1984 wrote: Ja sam pomislila da od sare niko ne moze gore, ali fikret ju je nadmasio :lol: odvratno...
A vidi nisam ni primjetila da nje nema :-D

A on fakat nije nikako uredu,njegova najava za marinu nije od rijeci do rijeci ali evo..

,,Ona ima momka 5 godina i kaze nece da je zeni, ona veceras pjeva Nisam andjeo( Marija Serifovic) , a mozda ona nije andjeo i zato momak nece da je zeni ,, :( wtf ???

Ovi ostali su pali kad je to rekao..... :run: :run:


:bih:
User avatar
dharma
Posts: 3501
Joined: 14/06/2010 09:44
Location: u sobi

#3723 Re: Hayat

Post by dharma »

suncokret_1984 wrote:
dharma wrote:Sta je uradio :D
Rekao da Marina ima vezu 5 godina, ali da je momak nece da ozeni..i kao mozda je uprvo razlog taj, pa rece naziv pjesme od Marije "Nisam andjeo" koju ce ona otpjevat...ali je to rekao na takao glup i fuj nacin da sam ostala ono :shock:
i cijelu emisiju nesto pokusava da bude duhovit, ali nidje veze..
:lol: :lol: On fakat nista onom glavom ne misli :-) :-)
User avatar
Sofija89
Posts: 353
Joined: 22/06/2010 14:15

#3724 Re: Hayat

Post by Sofija89 »

Ma bezveze lupa , kako ga nije stid , zasto ne smisli govor i najavu prije emisije nego onako lupeta strasno i neprofesionalno :skoljka:

:bih:
User avatar
rinna0304
Posts: 865
Joined: 23/07/2011 13:23
Location: Sarajevo

#3725 Re: Hayat

Post by rinna0304 »

.
Last edited by rinna0304 on 04/05/2012 22:59, edited 1 time in total.
Post Reply