Hayat
Moderator: anex
-
mumy
- Posts: 756
- Joined: 25/05/2011 21:21
#3702 Re: Hayat
fićo vodi zmbt al na americki nacin,nece se vracati par mjeseci kako skontahDuctus Holedocus wrote:odavno ne vidjoh fićreta.Sofija89 wrote:Samo da mi je znati ko onog Fikreta stavi za voditelja,ponasanje mu je na nivou katastrofa ,kako prica kao da je dosao sa velebita, pa onda ono seljacko drzanje fuj , nemam rjeci neprofesionalizam bljakk
I sto mi je bilo smjesno gledati sejlu i igora ,ona kad se razmase i razmlatara rukama samo gledam kad ce lupiti jadnog igora
a inace sve hajatovke ili masu rukama ili trljaju dlan o dlan
-
nuki_cika
- Posts: 1155
- Joined: 06/07/2010 16:19
#3703 Re: Hayat
Joj njihovih zvijezda i zvijezdica mi je na vrh glaave majkemi.Prebacim na hajat oni pjevaju,a oni iz žirija ih ocjenjuju,nakon par sati prebacim opet na hajat(onako usput)haris dzinović ili koke ili hanka paldum komentarišu a sta drugo nego kako je ko pjevao
Zar ne skontaju da smoriše ljude sa svojim zvijezdama,.Brate,ako nemaju šta drugo emitovati nek je ugase,nego ovako da čovjeka nerviraju sa svojim isfuranim fazonima
Zar ne skontaju da smoriše ljude sa svojim zvijezdama,.Brate,ako nemaju šta drugo emitovati nek je ugase,nego ovako da čovjeka nerviraju sa svojim isfuranim fazonima
-
sgunited
- Posts: 307
- Joined: 15/05/2011 02:10
- Location: Sarajevo
#3704 Re: Hayat
nekada perspektivna televizija danas ruglo vece od OBN-a, po citav dan pjevaljke i turske serije, apsolutno nista korisno ne mozes vidjeti
-
Bosanac21
- Posts: 268
- Joined: 18/05/2011 16:07
#3705 Re: Hayat
Cudi me pa niko od njihovih ,,zvijezda" ne vodi i Vijesti.... Kako je krenulo mogu promjeniti ime u rijaliti Hayat TV 
- starii
- Posts: 3389
- Joined: 15/04/2007 13:49
- Location: Tito partija, omladina akcija
#3706 Re: Hayat
sgunited wrote:nekada perspektivna televizija danas ruglo vece od OBN-a, po citav dan pjevaljke i turske serije, apsolutno nista korisno ne mozes vidjeti
odron televizija, na sto su spali da im jedna pevajka iz sandzackih kafana pobjedi na talent show...obn je za hayat cnn
- PasoDzigera007
- Posts: 472
- Joined: 27/01/2007 21:57
#3707 Re: Hayat
Kako da ne,sa onim pedercicem u" loncima i poklopcima"starii wrote:sgunited wrote:nekada perspektivna televizija danas ruglo vece od OBN-a, po citav dan pjevaljke i turske serije, apsolutno nista korisno ne mozes vidjeti![]()
odron televizija, na sto su spali da im jedna pevajka iz sandzackih kafana pobjedi na talent show...obn je za hayat cnn
@Donja_crta
Nikoga Hayat ne prisiljava ,nego se sami prijavljuju,sta bubas gluposti.
@Sgunited
Pa zar iko ima vise turskih serija od OBN-a?
- nOrMaLaC
- Posts: 1152
- Joined: 27/07/2011 15:17
- Location: BelaruS
#3708 Re: Hayat
Ljudi, umro Džem u lišću
Ja prelazim na eurokrem
Ja prelazim na eurokrem
-
donja_crtica
- Posts: 668
- Joined: 09/06/2008 13:45
#3709 Re: Hayat
PasoDzigera007 wrote: @Donja_crta
Nikoga Hayat ne prisiljava ,nego se sami prijavljuju,sta bubas gluposti.
Jel tebi i Ekrem Jevric zanimljiv bio?
- _Reds_
- Posts: 9475
- Joined: 14/01/2012 20:01
- Location: Aqua S....
#3711 Re: Hayat
Najnovija Hayat zvijezda, i nevjerovatan novinarski prilog "televizije na broju 1"!
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#3712 Re: Hayat
je li ko gledao ispuni mi zelju? zanima me ova porodica iz srebrenice,ima li gdje da pogledam?
- Loulou
- Posts: 3017
- Joined: 16/04/2008 15:18
#3713 Re: Hayat
Jaoooooo, ljudiiiiilijan wrote:Zek, Zek ...![]()
Ja se ovog lika sjećam od prije rata. Sudjelovao je u "Erotskom kvizu" (kasnonoćni program TVSA) kojeg su vodili Rambo Amadeus i Jasna Ornela Beri.
Ne mogu vjerovat'
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#3714 Re: Hayat
Ko im je ovaj pacijent od voditelja? 
- Chisum
- Posts: 4694
- Joined: 12/02/2009 13:25
- Location: SARAJEVO
#3716 Re: Hayat
Koje je ovaj Hayat dno... ono seosko
- starii
- Posts: 3389
- Joined: 15/04/2007 13:49
- Location: Tito partija, omladina akcija
#3717 Re: Hayat
sta reci..koju poruku poslati..._Reds_ wrote:Najnovija Hayat zvijezda, i nevjerovatan novinarski prilog "televizije na broju 1"!
- Sofija89
- Posts: 353
- Joined: 22/06/2010 14:15
#3718 Re: Hayat
ovaj fikret def. nije normalan , koja najava za marinu nejerovatno
covjek je na nivou prokariota
mene bi bilo sramota onako se ponasati kako se ona ponasa dok vodi emisiju
bljak
covjek je na nivou prokariota
bljak
- suncokret_1984
- Posts: 536
- Joined: 02/04/2010 09:21
#3719 Re: Hayat
Ja sam pomislila da od sare niko ne moze gore, ali fikret ju je nadmasioSofija89 wrote:ovaj fikret def. nije normalan , koja najava za marinu nejerovatno
covjek je na nivou prokariota![]()
![]()
mene bi bilo sramota onako se ponasati kako se ona ponasa dok vodi emisiju
bljak
- suncokret_1984
- Posts: 536
- Joined: 02/04/2010 09:21
#3721 Re: Hayat
Rekao da Marina ima vezu 5 godina, ali da je momak nece da ozeni..i kao mozda je uprvo razlog taj, pa rece naziv pjesme od Marije "Nisam andjeo" koju ce ona otpjevat...ali je to rekao na takao glup i fuj nacin da sam ostala onodharma wrote:Sta je uradio
i cijelu emisiju nesto pokusava da bude duhovit, ali nidje veze..
- Sofija89
- Posts: 353
- Joined: 22/06/2010 14:15
#3722 Re: Hayat
A vidi nisam ni primjetila da nje nemasuncokret_1984 wrote: Ja sam pomislila da od sare niko ne moze gore, ali fikret ju je nadmasioodvratno...
A on fakat nije nikako uredu,njegova najava za marinu nije od rijeci do rijeci ali evo..
,,Ona ima momka 5 godina i kaze nece da je zeni, ona veceras pjeva Nisam andjeo( Marija Serifovic) , a mozda ona nije andjeo i zato momak nece da je zeni ,,
Ovi ostali su pali kad je to rekao.....
- dharma
- Posts: 3501
- Joined: 14/06/2010 09:44
- Location: u sobi
#3723 Re: Hayat
suncokret_1984 wrote:Rekao da Marina ima vezu 5 godina, ali da je momak nece da ozeni..i kao mozda je uprvo razlog taj, pa rece naziv pjesme od Marije "Nisam andjeo" koju ce ona otpjevat...ali je to rekao na takao glup i fuj nacin da sam ostala onodharma wrote:Sta je uradio![]()
i cijelu emisiju nesto pokusava da bude duhovit, ali nidje veze..
- Sofija89
- Posts: 353
- Joined: 22/06/2010 14:15
#3724 Re: Hayat
Ma bezveze lupa , kako ga nije stid , zasto ne smisli govor i najavu prije emisije nego onako lupeta strasno i neprofesionalno

- rinna0304
- Posts: 865
- Joined: 23/07/2011 13:23
- Location: Sarajevo
