Sarajevo shopping

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
FMDzem
Posts: 651
Joined: 23/07/2011 20:30

#3701 Re: Sarajevo shoping

Post by FMDzem »

FMDzem wrote:Ima li gdje uzeti fine 'tole i dux, kakvo bajramsko snizenje i to?..
Ne treba nista specijalno, do faxa i kuci.. :D
Samo da ' osvjezim' pitanje.. :-?
mahalik
Posts: 2010
Joined: 12/09/2009 16:48

#3702 Re: Sarajevo shoping

Post by mahalik »

tamno sive eto sivkaste pantole za muškarce
SA2
Posts: 19
Joined: 25/10/2012 23:57

#3703 Re: Sarajevo shoping

Post by SA2 »

karanana wrote:zna li neko hoce li hifa davati bajramski popust na gorivo?
reko da iznenadim bibich i napunim ga do vrha.
Hoće, maloprije sam natočio cvaju na hifi u vogošći, pa dok budu bajramluci još ću ga malo dosut. :D Nove cijene (od 00:00 večeras) su ti dizel-5 2,45 KM i benzin 2,40 KM. ;)
User avatar
_EMA_
Posts: 124
Joined: 09/12/2010 10:41

#3704 Re: Sarajevo shoping

Post by _EMA_ »

FMDzem wrote:
FMDzem wrote:Ima li gdje uzeti fine 'tole i dux, kakvo bajramsko snizenje i to?..
Ne treba nista specijalno, do faxa i kuci.. :D
I mene ovo zanima...jeste viddjeli gdje muske dukserice, obicne, jednobojne...da nemaju nikakve natpise i ostale djidje...mi smo obisli cijeli gad, nigdje nismo nasli... :sad: :sad:
selmicaaa_
Posts: 80
Joined: 20/06/2011 18:41

#3705 Re: Sarajevo shoping

Post by selmicaaa_ »

_EMA_ wrote:
FMDzem wrote:
FMDzem wrote:Ima li gdje uzeti fine 'tole i dux, kakvo bajramsko snizenje i to?..
Ne treba nista specijalno, do faxa i kuci.. :D
I mene ovo zanima...jeste viddjeli gdje muske dukserice, obicne, jednobojne...da nemaju nikakve natpise i ostale djidje...mi smo obisli cijeli gad, nigdje nismo nasli... :sad: :sad:
new yorker u alti veliki izbor je na muskom dijelu bile su i plave,bijele,sive negdje oko 39KM ja gledala u utorak.
User avatar
_EMA_
Posts: 124
Joined: 09/12/2010 10:41

#3706 Re: Sarajevo shoping

Post by _EMA_ »

new yorker u alti veliki izbor je na muskom dijelu bile su i plave,bijele,sive negdje oko 39KM ja gledala u utorak.[/quote]
Gledali smo i te...ali im je sada fol sa onim kontrastima...recimo crna sa bijelim rajfeslusom :-) ...ima li igdje jednostavna dukserica... :sad:
User avatar
Seljanka
Posts: 149
Joined: 12/10/2012 17:05

#3707 Re: Sarajevo shoping

Post by Seljanka »

Zna li ko gdje kupiti obicnu usku crnu haljinu, dugih rukava, obidjoh pola grada ali neuspjesno :x , a tako jednostavnu stvarcicu trazim?
E i ako koja dobra dusa zna gdje kupiti kozne tajice, molim vas da napisete. :-D
User avatar
Poison_Ivy
Posts: 206
Joined: 28/05/2010 23:01
Location: Usa
Contact:

#3708 Re: Sarajevo shoping

Post by Poison_Ivy »

@Seljanka
kožne tajice mislim da imaš u New Yorkeru, a tamo vidjeh i simpatičnih haljinica pa provjeri
User avatar
Miss D
Posts: 1598
Joined: 14/12/2009 17:33

#3709 Re: Sarajevo shoping

Post by Miss D »

Poison_Ivy wrote:@Seljanka
kožne tajice mislim da imaš u New Yorkeru, a tamo vidjeh i simpatičnih haljinica pa provjeri
Ja bih dodala jos Terranova i onaj Kikiriki, tamo sigurno mora biti :mrgreen:

Ako imas nekoga ili imas priliku otici do H&M-a,
tamo uvijek ima jednostavnih crnih haljina ravnog kroja, doduse kratkih ili 3/4 rukava, u onoj njihovoj Basic liniji.
User avatar
Seljanka
Posts: 149
Joined: 12/10/2012 17:05

#3710 Re: Sarajevo shoping

Post by Seljanka »

Hvala cure, joj Terranovu sam skroz zaboravila, a Kikiriki-not my style :D
Da, bas takve kao iz H&M-a i trazim, ali najblizi je kilometrima daleko :D hvala vam na info.
User avatar
Miss D
Posts: 1598
Joined: 14/12/2009 17:33

#3711 Re: Sarajevo shoping

Post by Miss D »

Seljanka wrote:Hvala cure, joj Terranovu sam skroz zaboravila, a Kikiriki-not my style :D
Da, bas takve kao iz H&M-a i trazim, ali najblizi je kilometrima daleko :D hvala vam na info.
Kikiriki not my style also :mrgreen:
ali toga sto trazis, tamo ima ;)
User avatar
Seljanka
Posts: 149
Joined: 12/10/2012 17:05

#3712 Re: Sarajevo shoping

Post by Seljanka »

Pa ne znam, na spomen Kikirikija mi padaju na pamet neke satenske haljine sa kojekakvim sljokicama i tome slicno, a saten mi je-ni pod razno :D
User avatar
Miss D
Posts: 1598
Joined: 14/12/2009 17:33

#3713 Re: Sarajevo shoping

Post by Miss D »

Seljanka wrote:Pa ne znam, na spomen Kikirikija mi padaju na pamet neke satenske haljine sa kojekakvim sljokicama i tome slicno, a saten mi je-ni pod razno :D
same here
ali eto, u taj rang mozes svrstati i "kozne" tajice :D
Koje da se razumijemo, znaju biti savrsen komad odjece, ako ga znas iskombinovati :thumbup:
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#3714 Re: Sarajevo shoping

Post by Nisrin »

Seljanka wrote:Zna li ko gdje kupiti obicnu usku crnu haljinu, dugih rukava, obidjoh pola grada ali neuspjesno :x , a tako jednostavnu stvarcicu trazim?
E i ako koja dobra dusa zna gdje kupiti kozne tajice, molim vas da napisete. :-D

Tajice takve imas u kikirikiju ali su oko 20ak KM cini mi se-. too much :D Imas i na pijaci :D:D:D
Obicna crna haljina-. djevojka iz Zenice prodaje H&M stvari, narucuje s vana i ima obicne svih boja---ima grupu na FBu :D Nisu skupe 30-40 KM...
Nego, imas finih tajica koje se onako presijavaju, ali ne ono seljacki na Ilidzi pored Sara centra 5 KM, na Siranu su 10 iste :D
User avatar
miss_heidi
Posts: 98
Joined: 02/06/2011 11:45

#3715 Re: Sarajevo shoping

Post by miss_heidi »

jel neko isao u onu novu radnju u ferhadiji, George Hogg? Kakve su cijene, izbor?
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3716 Re: Sarajevo shoping

Post by Nadinka »

miss_heidi wrote:jel neko isao u onu novu radnju u ferhadiji, George Hogg? Kakve su cijene, izbor?
Bila ja na otvaranju:
http://malezensketeme.net/nova-trgovina ... orge-hogg/
Znači trenutno imate samo pletene stvari - muške i ženske džempere i bluze, u svim mogućim verzijama,s a dugmićima. na V, okrugli vrat i tako dalje. Isto tako raspon boja predivan, kvalitet za 10.

Cijene - iskrneo nisam bas pregeldala -rukavice 29 KM, neki džemper koji sam zrkanula cijenu bio je 89 KM
User avatar
miss_heidi
Posts: 98
Joined: 02/06/2011 11:45

#3717 Re: Sarajevo shoping

Post by miss_heidi »

Nadinka wrote:
miss_heidi wrote:jel neko isao u onu novu radnju u ferhadiji, George Hogg? Kakve su cijene, izbor?
Bila ja na otvaranju:
http://malezensketeme.net/nova-trgovina ... orge-hogg/
Znači trenutno imate samo pletene stvari - muške i ženske džempere i bluze, u svim mogućim verzijama,s a dugmićima. na V, okrugli vrat i tako dalje. Isto tako raspon boja predivan, kvalitet za 10.

Cijene - iskrneo nisam bas pregeldala -rukavice 29 KM, neki džemper koji sam zrkanula cijenu bio je 89 KM
znaci i nije bas jeftinija varijanta benettona... pretpostavljam da su rukavice od 29 KM pletene?
hvala nadi :)
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3718 Re: Sarajevo shoping

Post by Nadinka »

miss_heidi wrote:
Nadinka wrote:
miss_heidi wrote:jel neko isao u onu novu radnju u ferhadiji, George Hogg? Kakve su cijene, izbor?
Bila ja na otvaranju:
http://malezensketeme.net/nova-trgovina ... orge-hogg/
Znači trenutno imate samo pletene stvari - muške i ženske džempere i bluze, u svim mogućim verzijama,s a dugmićima. na V, okrugli vrat i tako dalje. Isto tako raspon boja predivan, kvalitet za 10.

Cijene - iskrneo nisam bas pregeldala -rukavice 29 KM, neki džemper koji sam zrkanula cijenu bio je 89 KM
znaci i nije bas jeftinija varijanta benettona... pretpostavljam da su rukavice od 29 KM pletene?
hvala nadi :)
Jesu jesu, sve je pleteno :)
Pa oni kazu da je jeftinija, ali ja stvarno nisma sve cijene pogledala
User avatar
Miss D
Posts: 1598
Joined: 14/12/2009 17:33

#3719 Re: Sarajevo shoping

Post by Miss D »

Nadi, nesto mi nece da otvori tvoj link :-?

Gdje je ta radnja? :shock:
User avatar
Nadinka
Posts: 2143
Joined: 01/02/2010 13:17

#3720 Re: Sarajevo shoping

Post by Nadinka »

Miss D wrote:Nadi, nesto mi nece da otvori tvoj link :-?

Gdje je ta radnja? :shock:
Miss D, bili u onom momentu neki problemi sa serverom, pa pls probaj ponovo.
Radnja je kod slasticarne Egipat
sativa
Posts: 1
Joined: 30/10/2012 22:59

#3721 Re: Sarajevo shoping

Post by sativa »

negdje u sarajevu jakni na ovaj fazon ?
http://ecx.images-amazon.com/images/I/71GGKeijNzL.jpg
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#3722 Re: Sarajevo shoping

Post by Ambrozija »

miss_heidi wrote:
Nadinka wrote:
miss_heidi wrote:jel neko isao u onu novu radnju u ferhadiji, George Hogg? Kakve su cijene, izbor?
Bila ja na otvaranju:
http://malezensketeme.net/nova-trgovina ... orge-hogg/
Znači trenutno imate samo pletene stvari - muške i ženske džempere i bluze, u svim mogućim verzijama,s a dugmićima. na V, okrugli vrat i tako dalje. Isto tako raspon boja predivan, kvalitet za 10.

Cijene - iskrneo nisam bas pregeldala -rukavice 29 KM, neki džemper koji sam zrkanula cijenu bio je 89 KM
znaci i nije bas jeftinija varijanta benettona... pretpostavljam da su rukavice od 29 KM pletene?
hvala nadi :)
Ako je tako bilo na otvorenju, kakve li su onda inace cijene?
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#3723 Re: Sarajevo shoping

Post by CherryLips »

Ima li igdje kaputica ili jakne da bi odgovaralo trudnicama? Znaci da je neki visoki pojas ispod grudi,da se siri prema dole....juce hodala,gledala,sve usko strukirano,smrznucu se.... :roll:
zamzija
Posts: 1715
Joined: 08/08/2008 15:43

#3724 Re: Sarajevo shoping

Post by zamzija »

CherryLips wrote:Ima li igdje kaputica ili jakne da bi odgovaralo trudnicama? Znaci da je neki visoki pojas ispod grudi,da se siri prema dole....juce hodala,gledala,sve usko strukirano,smrznucu se.... :roll:
Pogledaj to što tražiš možda u onim radnjama Sarajevotekstila - jest da su žara cijene, ali nekad se zna nešto naći

A jesi li razmišljala o nekoj debeloj pelerini ?
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#3725 Re: Sarajevo shoping

Post by CherryLips »

O pelerini jesam razmisljala ali mi bas nikad nisu bile drage,al opet nuzda zakon mijenja...ne daju mi se neke velike pare za nesto sto cu nositi mjesec-dva ali je najgore sto bas nigdje nemas ni da vidis i probas a kamo li da biras.. :roll:
Post Reply