BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#3701 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by juventus »

todd_smith wrote:
juventus wrote:Pa valjda se momak prvo treba nazvati i reći da imamo ozbiljne planove s njim, a ne da se čovjek odriče papira zemlje kojoj je bio kapiten u mlađim kategorijama, bez da ga neko kontaktira?
to opet ide na ono mi se igracima prodajemo, a ne oni drzavi

jeste da je malo glupo, ali ako bi bas "pjeske do Bosne dosao", nije mu neki problem da se odrice papira
...ako bi ga Sušić pozvao. To vjerovatno vrijedi i za papire.
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3702 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by PapeSusic »

hypko_nurko wrote:niko ne spomnje ajducko srce i njegov veliki transfer u g'briligi :dance:
Gaziantepspor, transfer 8 miliona eura, bice jedan od najplaceniji igraca turske lige
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#3703 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by LSD »

PapeSusic wrote:
hypko_nurko wrote:niko ne spomnje ajducko srce i njegov veliki transfer u g'briligi :dance:
Gaziantepspor, transfer 8 miliona eura, bice jedan od najplaceniji igraca turske lige
8 miliona da ne kažem čega....zamalo ne rekoh.
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3704 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by PapeSusic »

LSD wrote:
PapeSusic wrote:
hypko_nurko wrote:niko ne spomnje ajducko srce i njegov veliki transfer u g'briligi :dance:
Gaziantepspor, transfer 8 miliona eura, bice jedan od najplaceniji igraca turske lige
8 miliona da ne kažem čega....zamalo ne rekoh.
ljubomora je cudo
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#3705 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by juventus »

PapeSusic wrote:
hypko_nurko wrote:niko ne spomnje ajducko srce i njegov veliki transfer u g'briligi :dance:
Gaziantepspor, transfer 8 miliona eura, bice jedan od najplaceniji igraca turske lige

:lol: :lol: :lol:
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3706 Re: Safet Susic - Pape, selektor BiH

Post by PapeSusic »

http://sportsport.ba/bh_fudbal/zahirovi ... vels/85261

profesionalnost se nastavlja :-)

Spremnija je ekipa malog nogometa iz velike brijesnice.
User avatar
fortaleza
Posts: 6181
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#3707 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by fortaleza »

PapeSusic wrote:
hypko_nurko wrote:niko ne spomnje ajducko srce i njegov veliki transfer u g'briligi :dance:
Gaziantepspor, transfer 8 miliona eura, bice jedan od najplaceniji igraca turske lige
Zar nije trebalo biti 3.5 milijuna? :shock: Ako je cifra veća od iznosa za koji je Hajduk prodao Ibričića (5.5 milijuna) Hajduk dobiva 20% od budućeg transfera, oko 1.6m, čisto sumnjam da su toliki novci u pitanju, dok se ne potvrdi ne vjerujem. To bi bilo odlično. :thumbup:
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3708 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by PapeSusic »

fortaleza wrote:
PapeSusic wrote:
hypko_nurko wrote:niko ne spomnje ajducko srce i njegov veliki transfer u g'briligi :dance:
Gaziantepspor, transfer 8 miliona eura, bice jedan od najplaceniji igraca turske lige
Zar nije trebalo biti 3.5 milijuna? :shock: Ako je cifra veća od iznosa za koji je Hajduk prodao Ibričića (5.5 milijuna) Hajduk dobiva 20% od budućeg transfera, oko 1.6m, čisto sumnjam da su toliki novci u pitanju, dok se ne potvrdi ne vjerujem. To bi bilo odlično. :thumbup:
3,5 miliona je mu godisnja plata

Hajduk dobija 20% od razlike, znaci 0,2*2,5 znaci 500 hiljada eura
Dead Man Walking
Posts: 7147
Joined: 28/05/2004 21:49

#3709 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Dead Man Walking »

S obzirom da je otiso u Tursku ko zna hocel tu iko i dinara vidjeti. :D
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3710 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by PapeSusic »

Misimovic i Stevanovic po 90 min :!:
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#3711 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ganjeta »

PapeSusic wrote: 3,5 miliona je mu godisnja plata

Hajduk dobija 20% od razlike, znaci 0,2*2,5 znaci 500 hiljada eura
Čega ba? Eritrocita jedino :oops: .

Hajdučka karina nije sastavio dvije tekme i da mu poraste cijena na 8. miliona :lol: :lol: :lol: .

3.5 miliona je prodan i to je fantastična cifra za njega, posao stoljeća.
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3712 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by PapeSusic »

ganjeta wrote:
PapeSusic wrote: 3,5 miliona je mu godisnja plata

Hajduk dobija 20% od razlike, znaci 0,2*2,5 znaci 500 hiljada eura
Čega ba? Eritrocita jedino :oops: .

Hajdučka karina nije sastavio dvije tekme i da mu poraste cijena na 8. miliona :lol: :lol: :lol: .

3.5 miliona je prodan i to je fantastična cifra za njega, posao stoljeća.
za ovo sam te prijavio moderaciji
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79549
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3713 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Velkoski »

Pa nije HAJDUČKA KARINA član foruma.


Hajmo sad svi zajedno : HAJDUČKA KARINAAA, HAJDUČKA KARINAA :D
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#3714 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ganjeta »

:mrgreen:
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3715 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by PapeSusic »

Neznam sta vam je covjek skrivio, htjeli priznati ili ne on je poslije Edina Dzeke najbolji igrac kojeg je bosna proizvela poslijednih 5-6 godina.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79549
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3716 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Velkoski »

:lol:
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3717 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by PapeSusic »

leet wrote::lol:
nabroj 3 i napustam forum
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#3718 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Charuga »

Ako se dokaze da je forumas @PapeSusic = Senijad Ibricic vas dvojica idete istog momenta u Banovice na mjesec dana. Do tada ste ostajete tu gdje jeste ... :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79549
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3719 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Velkoski »

PapeSusic wrote: nabroj 3 i napustam forum
Jogunčić, Varupa i Trebinjac.



@Plavih_11


Može :lol: :mrgreen:
Mobile_Disco
Posts: 1454
Joined: 03/02/2008 15:41
Location: Auckland

#3720 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Mobile_Disco »

PapeSusic wrote:Neznam sta vam je covjek skrivio, htjeli priznati ili ne on je poslije Edina Dzeke najbolji igrac kojeg je bosna proizvela poslijednih 5-6 godina.

Besime jes' to ti? :)
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#3721 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ganjeta »

PapeSusic wrote:Neznam sta vam je covjek skrivio, htjeli priznati ili ne on je poslije Edina Dzeke najbolji igrac kojeg je bosna proizvela poslijednih 5-6 godina.
http://www.youtube.com/watch?v=TsDB1Y5Hr78

Pogledaj ovaj klip i shvatićeš da je to jedna obična karina od čovjeka.

Mada je najbolji BH proizvod od kraja rata :lol: :oops: .
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#3722 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by LSD »

@PapeSusicu, ne turiraj raju ovdje sa tim Ibričićem ;-) ...namjerno to radiš, vidim :roll:
User avatar
PapeSusic
Posts: 611
Joined: 01/08/2012 14:10

#3723 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by PapeSusic »

ganjeta wrote:
PapeSusic wrote:Neznam sta vam je covjek skrivio, htjeli priznati ili ne on je poslije Edina Dzeke najbolji igrac kojeg je bosna proizvela poslijednih 5-6 godina.
http://www.youtube.com/watch?v=TsDB1Y5Hr78

Pogledaj ovaj klip i shvatićeš da je to jedna obična karina od čovjeka.

Mada je najbolji BH proizvod od kraja rata :lol: :oops: .
nije mislio na navijace nego na bhf.

najbolji nije, ali jest poslije dzeke najbolji bh proizvod zadnji 5-6 godina to stoji


vama smeta sto nije sarajlija to je to
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79549
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3724 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Velkoski »

PapeSusic wrote:vama smeta sto nije sarajlija to je to
:lol: :mrgreen:
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#3725 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by ganjeta »

:lol: :oops:

LSD on je ba ozbiljan, zar ne vidiš :lol: .
Post Reply