Kakve tenisice nose forumasi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
konektovan
Posts: 51453
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3701 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

Zoya wrote:Otišla sam sa namjerom da kupim Reebok a uzeh Fila.
Image
Slicne su, za nijansu "mednatiji" djon. :mrgreen: :thumbup:
Pretpostavka, kuoila si negdje vani? kod nas fila patike, ne mozes ni detektorom naci. :mrgreen:
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#3702 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Zoya »

Slične su, da :) vani kupljene.
Što ih dolje nema?
User avatar
konektovan
Posts: 51453
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3703 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

Zoya wrote:Slične su, da :) vani kupljene.
Što ih dolje nema?
Pa mi smo generalno ponudom siromašni, a narod je navikao na ove "izvikane" brandove tipa adidas, nike, :mrgreen: puma, nešto new balance, poceli su sa under armour ponudama u zadnje vrijeme, ali generalno sve je to tanko. Ja sam nekad poslije rata kupio patike fila, i otad, nisam nailazio na njihovu ponudu. Jednostavno kao i još neki brendovi nisu zastupljeni. Recimo champion se tskodjer vratio u ponudu, volio bih vidjeti opet fila, diadora, le coq sportif, mislim da imaju šta ponuditi.
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#3704 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Zoya »

Nisam prije viđala nešto previše Fila ni ovde, sad je nešto ponovo popularno.
User avatar
TAFKAP
Posts: 11980
Joined: 30/09/2011 07:49

#3705 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by TAFKAP »

@Zoyo, koliko si visoka, ako nije tajna? :mrgreen:
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#3706 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Zoya »

Ispod 170cm :skoljka:
User avatar
TAFKAP
Posts: 11980
Joined: 30/09/2011 07:49

#3707 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by TAFKAP »

:thumbup: :mrgreen:
User avatar
konektovan
Posts: 51453
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3708 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

Zoya wrote:Nisam prije viđala nešto previše Fila ni ovde, sad je nešto ponovo popularno.
Fila je bila dugo u krizi, a novi vlasnici nisu iz Evrope, pa dok se cijeli menadzment promijenio, izradila nova strategija o nastupu na svjetskom trzustu, skoro se zaboravilo na njih, a nekad su bili veliko i poznato ime. I sad su na tragu tome, nove gazde idu lagano u oporavak brenda, i ne sumnjsm da ce uspjeti u tome. Inace, fila je sad juzno korejski brand. :mrgreen: :thumbup:
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#3709 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Zoya »

Nisam za taj detalj znala :thumbup:
TAFKAP wrote::thumbup: :mrgreen:
Ja ba, ja i još par iz Indonezije nosimo iste :P
User avatar
N.N.
Posts: 3553
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#3710 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by N.N. »

Ima nesto Fila obuce u Deichmanu.

Mada, poslije rata smo bili zatrpani njima...bar sam ja tih godina gazio samo Filu :D

Moj sljedeci pik je Asics :izet:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83502
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3711 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by _BataZiv_0809 »

pizarro wrote:
de bato brate nabaci kakvu sportsku eleganciju 8-)
ovo su ti patike za kad pada snijeg :D
Imam i ove pajdas brudisa

Image
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#3712 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by moonca »

ImageTeniske samo setam, mekse nego sam ocekivala,ali dobro drze stopalo.

Image
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#3713 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by cendlerbing »

Ovaj se uvrijedio što smo mu rekli da su mu ružne patike. :facepalm:
Inače, imala sam prije više godina jedne patike običnog izgleda a svi su ih smatrali ružnima...trajale su mi dok mi nisu dosadile a razvalile se nikad nisu. Ja obujem patike, drugarica zamjauče, oooj opet te rugobe nosaš :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 51453
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3714 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

moonca wrote:ImageTeniske samo setam, mekse nego sam ocekivala,ali dobro drze stopalo.

Image
Evo, klasican primjer vrhunskih patika koje se ne mogu naci kod nas. Brooks i sauconi, mozda nezvanicno, najbolje patike za trcanje i rekreaciju. :thumbup:
Najblize sto sam vidio njihove ponude je Zagreb, ali i to je siromasno nasoram nekih drugih gradova dalje prema zapadu.
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#3715 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pizarro »

_BataZiv_0809 wrote:
pizarro wrote:
de bato brate nabaci kakvu sportsku eleganciju 8-)
ovo su ti patike za kad pada snijeg :D
Imam i ove pajdas brudisa

Image
dobre :thumbup:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83502
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3716 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by _BataZiv_0809 »

Zoya wrote:Ispod 170cm :skoljka:
Uh taman :evil:
User avatar
Rugafet
Posts: 5472
Joined: 14/12/2015 17:52

#3717 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Rugafet »

mozda je i 149cm
User avatar
Steph
Posts: 3205
Joined: 02/05/2013 19:37
Location: A cornered fox is more dangerous than a jackal!

#3718 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Steph »

169
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#3719 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by beni-bu-man »

konektovan wrote:
Zoya wrote:Otišla sam sa namjerom da kupim Reebok a uzeh Fila.
Image
Slicne su, za nijansu "mednatiji" djon. :mrgreen: :thumbup:
Pretpostavka, kuoila si negdje vani? kod nas fila patike, ne mozes ni detektorom naci. :mrgreen:
Deichman

https://www.deichmann.com/BA/hr/shop/ma ... roup_gents
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#3720 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by AmiĐa_Idriz »

cendlerbing wrote:Ovaj se uvrijedio što smo mu rekli da su mu ružne patike. :facepalm:
Inače, imala sam prije više godina jedne patike običnog izgleda a svi su ih smatrali ružnima...trajale su mi dok mi nisu dosadile a razvalile se nikad nisu. Ja obujem patike, drugarica zamjauče, oooj opet te rugobe nosaš :lol:
Bio je jos jedan onaj brat sto se uvrijedio jednom :mrgreen: napadao ljude ovdje :mrgreen:
User avatar
konektovan
Posts: 51453
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3721 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

beni-bu-man wrote:
konektovan wrote:
Zoya wrote:Otišla sam sa namjerom da kupim Reebok a uzeh Fila.
Image
Slicne su, za nijansu "mednatiji" djon. :mrgreen: :thumbup:
Pretpostavka, kuoila si negdje vani? kod nas fila patike, ne mozes ni detektorom naci. :mrgreen:
Deichman

https://www.deichmann.com/BA/hr/shop/ma ... roup_gents
Ova ponuda u deichmanu je smiješna, zaista, par nekih zepica i ništa više.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83502
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3722 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by _BataZiv_0809 »

Rugafet wrote:mozda je i 149cm
Ali je lepa do bola...
User avatar
eltroxin
Posts: 2416
Joined: 30/08/2009 23:35

#3723 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by eltroxin »

KB9 wrote:subjektivno misljenje za izgled zadrzis za sebe vecinom, pogotovo kad fakticki seze u sferu uvreda neke druge osobe, to je osnovno i stvar odgoja :)
"ostavi se toga, sacuvaj muskost"
"kakvo dosadno smece"
"hajde sad tutanj i ne budi dosadan"
"previse pametujes
ekvivalentno osobi koja kenja o dunjaluku a nije napustila svoju kasabu za zivota"
"jeste ispucali svoje doze pokusaja humora?"
"koliko samo pojedine neznalice unistavaju temu, uzas"
"pa adidas neo je smece epskih proporcija"
"budimo realni, pooojma vi nemate"
"stvarno jadno"
"smece"
"odvratno"
:lol: kakav lik, ovo je nekoliko njegovih odgovora sa teme o jebenim patikama i mirisima
User avatar
konektovan
Posts: 51453
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3724 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

eltroxin wrote:
KB9 wrote:subjektivno misljenje za izgled zadrzis za sebe vecinom, pogotovo kad fakticki seze u sferu uvreda neke druge osobe, to je osnovno i stvar odgoja :)
"ostavi se toga, sacuvaj muskost"
"kakvo dosadno smece"
"hajde sad tutanj i ne budi dosadan"
"previse pametujes
ekvivalentno osobi koja kenja o dunjaluku a nije napustila svoju kasabu za zivota"
"jeste ispucali svoje doze pokusaja humora?"
"koliko samo pojedine neznalice unistavaju temu, uzas"
"pa adidas neo je smece epskih proporcija"
"budimo realni, pooojma vi nemate"
"stvarno jadno"
"smece"
"odvratno"
:lol: kakav lik, ovo je nekoliko njegovih odgovora sa teme o jebenim patikama i mirisima
Nisi morao toliko stvari povaditi, đe ce ti duša???!!! :mrgreen: :thumbup:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#3725 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by cendlerbing »

Pratim :D
Post Reply