BiH proizvodi (domaće je najbolje)

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3701 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by StupskaBitanga »

kox wrote:Ovaj Lilla gel deterdžent color action (štiti boje) je odličan :
http://www.tisal.ba/index.php?id=lila-g ... rdent-15-l
uz njega se dobije i omeškivač Lila
kox
Posts: 3244
Joined: 12/09/2008 12:48

#3702 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by kox »

StupskaBitanga wrote:
kox wrote:Ovaj Lilla gel deterdžent color action (štiti boje) je odličan :
http://www.tisal.ba/index.php?id=lila-g ... rdent-15-l
uz njega se dobije i omeškivač Lila
Da, došao je i omekšivač gratis, zajedno su bili upakovani.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3703 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by StupskaBitanga »

Fina promocija :thumbup:
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#3704 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Naslovnica »

I mene interesuje ima li kakve promjene (osim ambalaže) u sarajevskom pivu?
klixo
Posts: 2020
Joined: 09/07/2012 03:28

#3705 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by klixo »

Madi rostiljske :thumbup:
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#3706 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by quarterback »

Naslovnica wrote:I mene interesuje ima li kakve promjene (osim ambalaže) u sarajevskom pivu?
cini mi se da je manje gorko, nekako je vise na karlovacko sada
walk_M-A-N
Posts: 2003
Joined: 09/05/2007 16:35

#3707 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by walk_M-A-N »

Entropio wrote:Mene nervira AS grupacija... Nonstop se promoviraju -- domaći proizvodi, najbolji, izvoze, a realno, nijedan proizvod im ne valja. Mozda samo Zlatna dzezva. Kad pogledam samo dizajnerska rjesenja njihovih proizvoda... Pa to je katastrofa. Tipicni bosnjacki biznismeni koji misle da platiti dizajnera je bacanje para jer komsijin mali ce to uraditi.

Isto tako Smajić Milch Produkt iz Ćelića... Ima odlicne proizvode (namazi od paprike, pavlaka), ali im je dizajn ambalaze ocajan. Pa onakav proizvod bi mogao komotno na trziste EU, ali ambalaza ga ubija.
Različiti smo.. Meni je dizajn nebitan. Kupim domaće, ali ako ne valja, ne više.
.. A i slični u nerviranju radi reklama AS grupe. Mene to baš odbija od kupovine, a posebno fb reklame. Ne pijem kafu, ali eto, kako neko reče, Klasov lokum im je dobar. Brašno kupujem bez reklame, ambalaža nebitna. Vispakovi praline i čokolade meni nisu, jednom probao i gotovo. Supe OK, jedina reklama koja valja.
kox
Posts: 3244
Joined: 12/09/2008 12:48

#3708 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by kox »

Palitos Pipas (štapići sa maslinovim uljem i susamom) - odlična grickalica. Pravi ih Spanish Market iz Sarajeva.
http://www.klix.ba/biznis/moguce-i-u-bi ... /150415053
User avatar
Ciprol
Posts: 981
Joined: 18/04/2009 01:43

#3709 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Ciprol »

Image

Ne znam jel' bilo prije ovdje, al' odlično je.
User avatar
Warashii
Posts: 4282
Joined: 13/09/2011 12:55

#3710 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Warashii »

Koliko ja vidim Sanski Most.
User avatar
Ciprol
Posts: 981
Joined: 18/04/2009 01:43

#3711 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Ciprol »

kiki-miki wrote:

Čiji je ovo proizvod?
Apimed, Sanski Most.
nellismo
Posts: 214
Joined: 08/10/2014 18:17

#3712 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by nellismo »

Klasove krafne sa punjenjem od maline
Prva liga, uvijek svježe, mekane. 2KM 4 komada
kox
Posts: 3244
Joined: 12/09/2008 12:48

#3713 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by kox »

Kompot od jagoda firme BF iz Velike Kladuše. Na prvi pogled ne ostavlja neki dojam, prilično je bljedunjav, ali okus mu je odličan.
User avatar
Thorgerson
Posts: 9900
Joined: 15/04/2015 11:26

#3714 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Thorgerson »

Extra ovo. Odlican okus, ambalaza, pakovanje, pa i cijena. 1 KM je kesica, ali dodje dosta.
Valjda bude jos okusa.

Jos domace! :thumbup:

Image
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3715 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by StupskaBitanga »

kox wrote:Kompot od jagoda firme BF iz Velike Kladuše. Na prvi pogled ne ostavlja neki dojam, prilično je bljedunjav, ali okus mu je odličan.
Gdje to ima?
User avatar
Ciprol
Posts: 981
Joined: 18/04/2009 01:43

#3716 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Ciprol »

nellismo wrote:Klasove krafne sa punjenjem od maline
Prva liga, uvijek svježe, mekane. 2KM 4 komada
da potvrdim ovo, ubio sam se danas :mrgreen:
kox
Posts: 3244
Joined: 12/09/2008 12:48

#3718 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by kox »

StupskaBitanga wrote:
kox wrote:Kompot od jagoda firme BF iz Velike Kladuše. Na prvi pogled ne ostavlja neki dojam, prilično je bljedunjav, ali okus mu je odličan.
Gdje to ima?
U Hošeu, ona standardna tegla od 770 ml je 3,1km
emirolini
Posts: 3831
Joined: 26/11/2007 15:35
Location: TUZLA

#3719 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by emirolini »

Image

:bih: :bih: :bih:
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#3720 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Niemand »

Thorgerson wrote:Extra ovo. Odlican okus, ambalaza, pakovanje, pa i cijena. 1 KM je kesica, ali dodje dosta.
Valjda bude jos okusa.

Jos domace! :thumbup:

Image
Gdje kupiti?
nellismo
Posts: 214
Joined: 08/10/2014 18:17

#3721 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by nellismo »

Ima u bingu
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#3722 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Niemand »

Hvala :)
kox
Posts: 3244
Joined: 12/09/2008 12:48

#3723 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by kox »

I u Hošeu se mogu kupiti.
User avatar
VenomousV
Posts: 13244
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#3724 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by VenomousV »

cak (!) i u konzumu :D
User avatar
Bambi_na_kofeinu
Posts: 1187
Joined: 04/11/2005 00:21

#3725 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Bambi_na_kofeinu »

Teta Violeta detrdžent mi je odličan, baš prijatno iznenađenje.
Post Reply