FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Petit_Beurre
Posts: 916
Joined: 12/08/2009 18:55
Location: Fioka

#3701 Re: FK Zeljeznicar

Post by Petit_Beurre »

herbion wrote:Visca ce se danas odlucivati za Zelju ili Olimpik.
Mislim da se tu stvarno nema šta odlučivati :-)
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#3702 Re: FK Zeljeznicar

Post by nikad_izvini »

herbion wrote:Visca ce se danas odlucivati za Zelju ili Olimpik.
A jebiga onda. Ako ode u Olimpik :-) :shock: :skoljka:
User avatar
perke
Posts: 2316
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: Rade Paprica - pitarima cuclica

#3703 Re: FK Zeljeznicar

Post by perke »

nikad_izvini wrote:
herbion wrote:Visca ce se danas odlucivati za Zelju ili Olimpik.
A jebiga onda. Ako ode u Olimpik :-) :shock: :skoljka:
Moguce je da Olimpik ponudi vise nego mi, ali se nadam da je momak dovoljno bistar.
maximus_genius
Posts: 11
Joined: 09/09/2009 16:54

#3704 Re: FK Zeljeznicar

Post by maximus_genius »

E a Sta je sa Rovcaninom???
maxim2000
Posts: 193
Joined: 05/01/2008 18:30
Location: sARAJEVO

#3705 Re: FK Zeljeznicar

Post by maxim2000 »

Rovcanin je poceo lagano da trenira i jos seoporavlja od povrede koju je imao.
maximus_genius
Posts: 11
Joined: 09/09/2009 16:54

#3706 Re: FK Zeljeznicar

Post by maximus_genius »

Sarajčić: Završio u rukama hirurga
Foto: Arhiv
Sarajčiću četiri kopče na arkadi
Sarajčić je u jednom duelu sa Milanom Ćulumom, koji ga je udario laktom, zaradio posjekotinu arkade...
15.09.2009. 10:00

U susretu Travnika i Željezničara (0:0) na Piroti vezni igrač "Vezira" Midhet Sarajčić morao je u 65. minuti zbog povrede napustiti igru, što je itekako oslabilo domaćina.

Sarajčić je u jednom duelu sa Milanom Ćulumom, koji ga je udario laktom, zaradio posjekotinu arkade i hitno je prevezen u Kantonalnu bolnicu Travnik. Inače, ni nervozni Ćulum nije dočekao kraj susreta na terenu nego je zbog dva žuta kartona isključen.

U bolnici je Sarajčiću sa četiri kopče ušivena arkada, a podliv mu je zatvorio oko pa će, vjerovatno, propustiti mečeve Travnika u Kupu sa Jedinstvom te gostovanje u Laktašima.

- Ne sjećam se šta se tačno desilo. Skočili smo za jednu loptu i dobio sam udarac u glavu nakon čega sam prevezen u bolnicu. Mada mi ljekari preporučuju mirovanje, želim igrati u Laktašima. Imao sam ja i težih ozljeda - kaže Sarajčić.

fino gaje milan lupio svaka cast :thumbup:
User avatar
metar_drva
Posts: 1202
Joined: 26/08/2009 18:51

#3707 Re: FK Zeljeznicar

Post by metar_drva »

herbion wrote:Visca ce se danas odlucivati za Zelju ili Olimpik.
ovo je isto ko da se odlucuje hoce li vozit mercedesa s-klase il peglicu...
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#3708 Re: FK Zeljeznicar

Post by veljaca »

Ne znam sta se tu ima odlucivati ?????

Ako su u pitanju sportski motivi - onda je jasno, a ako je u pitanju samo novac - tu se onda moze dvoumiti .....

Ako izabere Olimpik - onda je zavrsio sa svojim sportskim razvojem i pokazao se da nije bas previse pametan .....

Sve u svemu - vidjecemo ......

Btw - a ko kaze da mu je Amar dao zeleno svjetlo da moze igrati u Zelji ????? Mozda on trazi sada izlaznu strategiju . Mozda ......
User avatar
slucajan
Posts: 603
Joined: 10/04/2008 10:08
Location: u najgorem slucaju, jedan korak ispred...

#3709 Re: FK Zeljeznicar

Post by slucajan »

metar_drva wrote:
herbion wrote:Visca ce se danas odlucivati za Zelju ili Olimpik.
ovo je isto ko da se odlucuje hoce li vozit mercedesa s-klase il peglicu...
Stavljati Olimpik sa Mercedesom s-klase u isti koš je, blago rečeno, krajnje neozbiljno :run:
User avatar
CR9
Posts: 28
Joined: 17/08/2009 01:44
Location: Grbavica-Na Jugu

#3710 Re: FK Zeljeznicar

Post by CR9 »

maximus_genius wrote:E a Sta je sa Rovcaninom???
Rovcanin trenira laganim intenzitetom i oporavlja se od povrede a u kombinaciji za utakmice ce biti tek poslije reprezentativne pauze u oktobru :( :(
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#3711 Re: FK Zeljeznicar

Post by ultima_palabra »

slucajan wrote:
metar_drva wrote:
herbion wrote:Visca ce se danas odlucivati za Zelju ili Olimpik.
ovo je isto ko da se odlucuje hoce li vozit mercedesa s-klase il peglicu...
Stavljati Olimpik sa Mercedesom s-klase u isti koš je, blago rečeno, krajnje neozbiljno :run:
Umjesto da trolaš, bolje bi ti bilo da sakupljaš raju po Lješevu, inače vas sutra neće biti ni 200 :lol:
Zajebant
Posts: 1
Joined: 15/09/2009 12:06

#3712 Re: FK Zeljeznicar

Post by Zajebant »

šta ima štrumfovi i štrumfete :-D kada će vam mali željo u europu
tazmaniaBAN
Posts: 142
Joined: 25/07/2008 08:21

#3713 Re: FK Zeljeznicar

Post by tazmaniaBAN »

hocul dobiti ban ako samo citiram @maximus_genius-a ??? :?


:mrgreen:
maximus_genius
Posts: 11
Joined: 09/09/2009 16:54

#3714 Re: FK Zeljeznicar

Post by maximus_genius »

tazmaniaBAN wrote:hocul dobiti ban ako samo citiram @maximus_genius-a ??? :?


:mrgreen:
neash ;-)

valjda :?
salle_eh1986
Posts: 4212
Joined: 20/08/2009 23:08

#3715 Re: FK Zeljeznicar

Post by salle_eh1986 »

Ljudi, zna li neko koliko je na Grbavici. evo dade Grafite gol pa mi naompade naša plava mašina, koliko oni igraju? :?:
User avatar
Ce-de-vi-ta
Posts: 133
Joined: 23/07/2008 02:27

#3716 Re: FK Zeljeznicar

Post by Ce-de-vi-ta »

1-0 vodi Zeljo evo sad go' pao, jos 10 minuta do kraja
User avatar
Ce-de-vi-ta
Posts: 133
Joined: 23/07/2008 02:27

#3717 Re: FK Zeljeznicar

Post by Ce-de-vi-ta »

Kraj... Pobijedio Zeljo 1-0
maximus_genius
Posts: 11
Joined: 09/09/2009 16:54

#3718 Re: FK Zeljeznicar

Post by maximus_genius »

oj boze jesmo jadni samo 1:0 protiv drugoligasa FBiH daj mi nismo ni na jednoj utakmici dosada dali vise od jednog gola
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#3719 Re: FK Zeljeznicar

Post by Fordas »

maximus_genius wrote:oj boze jesmo jadni samo 1:0 protiv drugoligasa FBiH daj mi nismo ni na jednoj utakmici dosada dali vise od jednog gola
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ma jook, odakle vam to
Vi se samo tako cesljate :D Sala mala, cestitam na prolazu dalje, valja pobjediti jednu Bosnu sarajevsku, pa nije to lako, danas svi igraju fudbal :D :lol: :D :lol: :D :lol:
:razz: :razz: :razz:
maximus_genius
Posts: 11
Joined: 09/09/2009 16:54

#3720 Re: FK Zeljeznicar

Post by maximus_genius »

Fordas wrote:
maximus_genius wrote:oj boze jesmo jadni samo 1:0 protiv drugoligasa FBiH daj mi nismo ni na jednoj utakmici dosada dali vise od jednog gola
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ma jook, odakle vam to
Vi se samo tako cesljate :D Sala mala, cestitam na prolazu dalje, valja pobjediti jednu Bosnu sarajevsku, pa nije to lako, danas svi igraju fudbal :D :lol: :D :lol: :D :lol:
:razz: :razz: :razz:
hvala na cestitkama a ova utakmica je bila zajebancija dao go za zelju igrac za koje nisam cuo sve igraci sa klupe branio je gusho :-D
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#3721 Re: FK Zeljeznicar

Post by al_akhisari »

maximus_genius wrote:oj boze jesmo jadni samo 1:0 protiv drugoligasa FBiH daj mi nismo ni na jednoj utakmici dosada dali vise od jednog gola
Ma da, treba sve ono potjerat, je l da???!!! Uprava napolje, treneru otkaz odmah uruciti.... :D :lol:

Dajte, djeco, smanjite dozivljaj...Igro kombinovani tim, pobijedili smo, prosli dalje.... :thumbup:
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3722 Re: FK Zeljeznicar

Post by JThomas »

ma da svaka završi ovako... :D

murinjov čelzi :D :D
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#3723 Re: FK Zeljeznicar

Post by elSaik »

Loše skroz. Ne vidjeh nijednog od ovih rezervista koji bi mogao preći u prvu postavu. :(
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#3724 Re: FK Zeljeznicar

Post by Šibicar »

Evo maloprije sa tekme,moram reći da je Bosna igrala bunker i čvrsto,a mi smo imali posjed lopte oko 80%,uprkos tome pogodili su nam prečku iz slobodnjaka i jednom nas je Gušo :mrgreen: spasio,ni sam ne znam kako je odbranio šut liku sa pola metra,a mi slabi u završnici totalno,do šesnesterca inekako,ali do gola nikako,a gol je čini mi se postigao Lazar i to petom :mrgreen: ,možda je i neatraktivnost i podcjenjivanje protivnika(koji ima gotovo identičnu opremu kao omaleni sarajevski premijerligaš :mrgreen: )uticala na to da smo teško dolazili do prilika,iako moram istaći da borbenost i požrtvovanje nisu izostali ni ovoga puta...

Volim Te Željo
User avatar
Petit_Beurre
Posts: 916
Joined: 12/08/2009 18:55
Location: Fioka

#3725 Re: FK Zeljeznicar

Post by Petit_Beurre »

O maloprije dođoh sa tekme.
Kao prvo neću kriviti momke, vidi se da uopšte nisu ušli motivirano na utakmicu, igrali su koliko je bilo potrebno, pogotovo jer je kombinovani tim igrao.

Pohvalio bih Selimoviča koji je stvarno dobar igrač i Stanića koji je odigrao kao lav, trčao borio se i imao nekoliko prelijepih driblinga.
Kad sam Gušu vidio na golu, umalo me herc nije puko :lol:
Post Reply