Mislim da se tu stvarno nema šta odlučivatiherbion wrote:Visca ce se danas odlucivati za Zelju ili Olimpik.
FK Željezničar
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Petit_Beurre
- Posts: 916
- Joined: 12/08/2009 18:55
- Location: Fioka
#3701 Re: FK Zeljeznicar
-
nikad_izvini
- Posts: 1828
- Joined: 16/01/2008 02:44
- Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to
#3702 Re: FK Zeljeznicar
A jebiga onda. Ako ode u Olimpikherbion wrote:Visca ce se danas odlucivati za Zelju ili Olimpik.
- perke
- Posts: 2316
- Joined: 31/12/2003 00:00
- Location: Rade Paprica - pitarima cuclica
#3703 Re: FK Zeljeznicar
Moguce je da Olimpik ponudi vise nego mi, ali se nadam da je momak dovoljno bistar.nikad_izvini wrote:A jebiga onda. Ako ode u Olimpikherbion wrote:Visca ce se danas odlucivati za Zelju ili Olimpik.![]()
![]()
-
maximus_genius
- Posts: 11
- Joined: 09/09/2009 16:54
#3704 Re: FK Zeljeznicar
E a Sta je sa Rovcaninom???
-
maxim2000
- Posts: 193
- Joined: 05/01/2008 18:30
- Location: sARAJEVO
#3705 Re: FK Zeljeznicar
Rovcanin je poceo lagano da trenira i jos seoporavlja od povrede koju je imao.
-
maximus_genius
- Posts: 11
- Joined: 09/09/2009 16:54
#3706 Re: FK Zeljeznicar
Sarajčić: Završio u rukama hirurga
Foto: Arhiv
Sarajčiću četiri kopče na arkadi
Sarajčić je u jednom duelu sa Milanom Ćulumom, koji ga je udario laktom, zaradio posjekotinu arkade...
15.09.2009. 10:00
U susretu Travnika i Željezničara (0:0) na Piroti vezni igrač "Vezira" Midhet Sarajčić morao je u 65. minuti zbog povrede napustiti igru, što je itekako oslabilo domaćina.
Sarajčić je u jednom duelu sa Milanom Ćulumom, koji ga je udario laktom, zaradio posjekotinu arkade i hitno je prevezen u Kantonalnu bolnicu Travnik. Inače, ni nervozni Ćulum nije dočekao kraj susreta na terenu nego je zbog dva žuta kartona isključen.
U bolnici je Sarajčiću sa četiri kopče ušivena arkada, a podliv mu je zatvorio oko pa će, vjerovatno, propustiti mečeve Travnika u Kupu sa Jedinstvom te gostovanje u Laktašima.
- Ne sjećam se šta se tačno desilo. Skočili smo za jednu loptu i dobio sam udarac u glavu nakon čega sam prevezen u bolnicu. Mada mi ljekari preporučuju mirovanje, želim igrati u Laktašima. Imao sam ja i težih ozljeda - kaže Sarajčić.
fino gaje milan lupio svaka cast
Foto: Arhiv
Sarajčiću četiri kopče na arkadi
Sarajčić je u jednom duelu sa Milanom Ćulumom, koji ga je udario laktom, zaradio posjekotinu arkade...
15.09.2009. 10:00
U susretu Travnika i Željezničara (0:0) na Piroti vezni igrač "Vezira" Midhet Sarajčić morao je u 65. minuti zbog povrede napustiti igru, što je itekako oslabilo domaćina.
Sarajčić je u jednom duelu sa Milanom Ćulumom, koji ga je udario laktom, zaradio posjekotinu arkade i hitno je prevezen u Kantonalnu bolnicu Travnik. Inače, ni nervozni Ćulum nije dočekao kraj susreta na terenu nego je zbog dva žuta kartona isključen.
U bolnici je Sarajčiću sa četiri kopče ušivena arkada, a podliv mu je zatvorio oko pa će, vjerovatno, propustiti mečeve Travnika u Kupu sa Jedinstvom te gostovanje u Laktašima.
- Ne sjećam se šta se tačno desilo. Skočili smo za jednu loptu i dobio sam udarac u glavu nakon čega sam prevezen u bolnicu. Mada mi ljekari preporučuju mirovanje, želim igrati u Laktašima. Imao sam ja i težih ozljeda - kaže Sarajčić.
fino gaje milan lupio svaka cast
- metar_drva
- Posts: 1202
- Joined: 26/08/2009 18:51
#3707 Re: FK Zeljeznicar
ovo je isto ko da se odlucuje hoce li vozit mercedesa s-klase il peglicu...herbion wrote:Visca ce se danas odlucivati za Zelju ili Olimpik.
- veljaca
- Posts: 7753
- Joined: 11/03/2008 14:25
- Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....
#3708 Re: FK Zeljeznicar
Ne znam sta se tu ima odlucivati ?????
Ako su u pitanju sportski motivi - onda je jasno, a ako je u pitanju samo novac - tu se onda moze dvoumiti .....
Ako izabere Olimpik - onda je zavrsio sa svojim sportskim razvojem i pokazao se da nije bas previse pametan .....
Sve u svemu - vidjecemo ......
Btw - a ko kaze da mu je Amar dao zeleno svjetlo da moze igrati u Zelji ????? Mozda on trazi sada izlaznu strategiju . Mozda ......
Ako su u pitanju sportski motivi - onda je jasno, a ako je u pitanju samo novac - tu se onda moze dvoumiti .....
Ako izabere Olimpik - onda je zavrsio sa svojim sportskim razvojem i pokazao se da nije bas previse pametan .....
Sve u svemu - vidjecemo ......
Btw - a ko kaze da mu je Amar dao zeleno svjetlo da moze igrati u Zelji ????? Mozda on trazi sada izlaznu strategiju . Mozda ......
- slucajan
- Posts: 603
- Joined: 10/04/2008 10:08
- Location: u najgorem slucaju, jedan korak ispred...
#3709 Re: FK Zeljeznicar
Stavljati Olimpik sa Mercedesom s-klase u isti koš je, blago rečeno, krajnje neozbiljnometar_drva wrote:ovo je isto ko da se odlucuje hoce li vozit mercedesa s-klase il peglicu...herbion wrote:Visca ce se danas odlucivati za Zelju ili Olimpik.
- CR9
- Posts: 28
- Joined: 17/08/2009 01:44
- Location: Grbavica-Na Jugu
#3710 Re: FK Zeljeznicar
Rovcanin trenira laganim intenzitetom i oporavlja se od povrede a u kombinaciji za utakmice ce biti tek poslije reprezentativne pauze u oktobrumaximus_genius wrote:E a Sta je sa Rovcaninom???
- ultima_palabra
- Posts: 59303
- Joined: 15/12/2008 16:53
#3711 Re: FK Zeljeznicar
Umjesto da trolaš, bolje bi ti bilo da sakupljaš raju po Lješevu, inače vas sutra neće biti ni 200slucajan wrote:Stavljati Olimpik sa Mercedesom s-klase u isti koš je, blago rečeno, krajnje neozbiljnometar_drva wrote:ovo je isto ko da se odlucuje hoce li vozit mercedesa s-klase il peglicu...herbion wrote:Visca ce se danas odlucivati za Zelju ili Olimpik.
-
Zajebant
- Posts: 1
- Joined: 15/09/2009 12:06
#3712 Re: FK Zeljeznicar
šta ima štrumfovi i štrumfete
kada će vam mali željo u europu
-
tazmaniaBAN
- Posts: 142
- Joined: 25/07/2008 08:21
#3713 Re: FK Zeljeznicar
hocul dobiti ban ako samo citiram @maximus_genius-a ???

-
maximus_genius
- Posts: 11
- Joined: 09/09/2009 16:54
#3714 Re: FK Zeljeznicar
neashtazmaniaBAN wrote:hocul dobiti ban ako samo citiram @maximus_genius-a ???![]()
valjda
-
salle_eh1986
- Posts: 4212
- Joined: 20/08/2009 23:08
#3715 Re: FK Zeljeznicar
Ljudi, zna li neko koliko je na Grbavici. evo dade Grafite gol pa mi naompade naša plava mašina, koliko oni igraju? 
- Ce-de-vi-ta
- Posts: 133
- Joined: 23/07/2008 02:27
#3716 Re: FK Zeljeznicar
1-0 vodi Zeljo evo sad go' pao, jos 10 minuta do kraja
- Ce-de-vi-ta
- Posts: 133
- Joined: 23/07/2008 02:27
#3717 Re: FK Zeljeznicar
Kraj... Pobijedio Zeljo 1-0
-
maximus_genius
- Posts: 11
- Joined: 09/09/2009 16:54
#3718 Re: FK Zeljeznicar
oj boze jesmo jadni samo 1:0 protiv drugoligasa FBiH daj mi nismo ni na jednoj utakmici dosada dali vise od jednog gola
-
Fordas
- Posts: 1430
- Joined: 30/01/2008 13:17
- Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?
#3719 Re: FK Zeljeznicar
maximus_genius wrote:oj boze jesmo jadni samo 1:0 protiv drugoligasa FBiH daj mi nismo ni na jednoj utakmici dosada dali vise od jednog gola
Vi se samo tako cesljate
-
maximus_genius
- Posts: 11
- Joined: 09/09/2009 16:54
#3720 Re: FK Zeljeznicar
hvala na cestitkama a ova utakmica je bila zajebancija dao go za zelju igrac za koje nisam cuo sve igraci sa klupe branio je gushoFordas wrote:maximus_genius wrote:oj boze jesmo jadni samo 1:0 protiv drugoligasa FBiH daj mi nismo ni na jednoj utakmici dosada dali vise od jednog gola![]()
![]()
![]()
![]()
Ma jook, odakle vam to
Vi se samo tako cesljateSala mala, cestitam na prolazu dalje, valja pobjediti jednu Bosnu sarajevsku, pa nije to lako, danas svi igraju fudbal
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
- al_akhisari
- Posts: 1887
- Joined: 25/07/2008 10:28
#3721 Re: FK Zeljeznicar
Ma da, treba sve ono potjerat, je l da???!!! Uprava napolje, treneru otkaz odmah uruciti....maximus_genius wrote:oj boze jesmo jadni samo 1:0 protiv drugoligasa FBiH daj mi nismo ni na jednoj utakmici dosada dali vise od jednog gola
Dajte, djeco, smanjite dozivljaj...Igro kombinovani tim, pobijedili smo, prosli dalje....
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#3722 Re: FK Zeljeznicar
ma da svaka završi ovako...
murinjov čelzi

murinjov čelzi
-
elSaik
- Posts: 11916
- Joined: 27/03/2007 16:49
- Location: 8. krug pakla
#3723 Re: FK Zeljeznicar
Loše skroz. Ne vidjeh nijednog od ovih rezervista koji bi mogao preći u prvu postavu. 
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#3724 Re: FK Zeljeznicar
Evo maloprije sa tekme,moram reći da je Bosna igrala bunker i čvrsto,a mi smo imali posjed lopte oko 80%,uprkos tome pogodili su nam prečku iz slobodnjaka i jednom nas je Gušo
spasio,ni sam ne znam kako je odbranio šut liku sa pola metra,a mi slabi u završnici totalno,do šesnesterca inekako,ali do gola nikako,a gol je čini mi se postigao Lazar i to petom
,možda je i neatraktivnost i podcjenjivanje protivnika(koji ima gotovo identičnu opremu kao omaleni sarajevski premijerligaš
)uticala na to da smo teško dolazili do prilika,iako moram istaći da borbenost i požrtvovanje nisu izostali ni ovoga puta...
Volim Te Željo
Volim Te Željo
- Petit_Beurre
- Posts: 916
- Joined: 12/08/2009 18:55
- Location: Fioka
#3725 Re: FK Zeljeznicar
O maloprije dođoh sa tekme.
Kao prvo neću kriviti momke, vidi se da uopšte nisu ušli motivirano na utakmicu, igrali su koliko je bilo potrebno, pogotovo jer je kombinovani tim igrao.
Pohvalio bih Selimoviča koji je stvarno dobar igrač i Stanića koji je odigrao kao lav, trčao borio se i imao nekoliko prelijepih driblinga.
Kad sam Gušu vidio na golu, umalo me herc nije puko
Kao prvo neću kriviti momke, vidi se da uopšte nisu ušli motivirano na utakmicu, igrali su koliko je bilo potrebno, pogotovo jer je kombinovani tim igrao.
Pohvalio bih Selimoviča koji je stvarno dobar igrač i Stanića koji je odigrao kao lav, trčao borio se i imao nekoliko prelijepih driblinga.
Kad sam Gušu vidio na golu, umalo me herc nije puko
