Kakve to ima veze??? 0:4!Topla voda wrote:ko je sudio u lukavici,jel golac???![]()
nigdje ne pise,ako je neko bio nek kaze,meni je receno da ce on suditi
Aktuelnosti: FK Sarajevo
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
F.G.R.
- Posts: 422
- Joined: 23/02/2009 15:54
#3701 Re: FK Sarajevo
-
Dialer
- Posts: 928
- Joined: 06/05/2010 09:42
#3702 Re: FK Sarajevo
Kako pogibeljan start na pocetku utakmice onog iz slavije,drama. Ni faula ni kartona,PL BiH.

-
mahalas505
- Posts: 2783
- Joined: 08/10/2005 09:13
#3703 Re: FK Sarajevo
Fakat i meni sto je prvo zapalo na predhodnom snimku, isto grcko-rimski stil sa dodatnim uklizvajem. Haj sto nema kartona, ali ni faulaDialer wrote:Kako pogibeljan start na pocetku utakmice onog iz slavije,drama. Ni faula ni kartona,PL BiH.![]()
-
El_comadante
- Posts: 9045
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#3704 Re: FK Sarajevo
još se nije ništa riješilo što se tiče Europe jer je Željo opasan, a to je izleda odlučujajuča utakmica što se tiče Europe. a željo je opasan u gostima.
- van Basten
- Posts: 7965
- Joined: 21/09/2006 02:59
#3705 Re: FK Sarajevo
3 Zrinjskom, 4 Slaviji... znači 5 želji
Kažu, komšije se prepale kako igramo bez navijača, pa su već počele lobirati u savezu da nam ukinu suspenziju
Kažu, komšije se prepale kako igramo bez navijača, pa su već počele lobirati u savezu da nam ukinu suspenziju
-
meme pitar
- Posts: 40
- Joined: 08/05/2009 16:28
#3706 Re: FK Sarajevo
ako nam ovi uhljupi ukinu sankcije hoćemo li bojkotovati i derby?
Ja ljudi nemogu zamisliti da sjedim kući a Sarajevo da igra. NPR juče sam morao otići do Lukavice i sjesti na tribinu i kad ga Škoro zabi ispadoše mi košpe, ali nesmijem da skočim... joj patnje, a zamisli derbi a ja kod kuće uz TV Hayat i Sarajevo vodi 2:0, ja bih se ranio. Odoh na Avazov toranj...
Ja ljudi nemogu zamisliti da sjedim kući a Sarajevo da igra. NPR juče sam morao otići do Lukavice i sjesti na tribinu i kad ga Škoro zabi ispadoše mi košpe, ali nesmijem da skočim... joj patnje, a zamisli derbi a ja kod kuće uz TV Hayat i Sarajevo vodi 2:0, ja bih se ranio. Odoh na Avazov toranj...
- van Basten
- Posts: 7965
- Joined: 21/09/2006 02:59
#3707 Re: FK Sarajevo
ja neću ići na derbi i ako ukinu suspeziju. Nisam član UNFKS, ali podržavam njihov bojkot jer smatram da ima isti cilj koji i ja želim za boljitak kluba - smjenu uprave. Dok oni ne ostvare svoj cilj ja ih podržavam u bojkotu i tu nikakvo muljanje naše uprave, saveza... bilo koga ne može promijeniti odluku.
-
TOM SCHOLZ
- Posts: 355
- Joined: 19/01/2010 04:30
#3708 Re: FK Sarajevo
Niko pametan neće otići na tu utakmicu.
-
Jurisnik
- Posts: 39
- Joined: 09/05/2010 05:19
#3709 Re: FK Sarajevo
Ja sam cuo nezvanicno da je uprava FKS cak nudila Zeljeznicaru bodove sano da iskoristi svoj uticaj u NFS da se dozvoli da publika prisustvuje... Logika 200 000 maraka od ulaznica = 100 000 maraka da se uprava rastali medjusobno.... Godinama se pare od ulaznica kradu jer nije lako ukrast sa racuna fks zbog tehnickih razloga (mada i tu im je ruka zavucena pofino) ... Prije svega treba razmisljati unaprijed.... svako pametan ko navija za Sarajevo nece otici na tu utakmicu jer na taj nacin pomaze da se klub otarasi pijavica koje sisu krv (pare) iz kluba i to rade godinama.Na taj nacin ce ih direktno ostetiti i pomoci da se stvori pritisak da se otjeraju hinjavci.
-
upaljac83
- Posts: 170
- Joined: 23/04/2010 18:08
#3710 Re: FK Sarajevo
van Basten wrote:ja neću ići na derbi i ako ukinu suspeziju. Nisam član UNFKS, ali podržavam njihov bojkot jer smatram da ima isti cilj koji i ja želim za boljitak kluba - smjenu uprave. Dok oni ne ostvare svoj cilj ja ih podržavam u bojkotu i tu nikakvo muljanje naše uprave, saveza... bilo koga ne može promijeniti odluku.
-
Fabolous
- Posts: 35
- Joined: 22/02/2008 18:33
- Location: Sarajevo
#3711 Re: FK Sarajevo
Jedino ispravno rješenje u ovom trenutku je BOJKOT! BOJKOT svih utakmica FK Sarajevo, i domaćih i gostujućih, bez obzira na rezultate i stanje na tabeli. Do nekih boljih vremena i druge uprave...
U ovakvim situacijama moramo pokazati jedinstvo i organizaciju iz koje proizilazi naša snaga. Ova generacija Hordi Zla je jednostavno osuđena na neki vid borbe. Prije svega smo se borili za našu matičnu tribinu, pa smo je na kraju vratili pod palicu pravih, iskrenih i odgovornih ljudi i zbog toga naš sjever danas predstavlja nedostižnu i za mnoge naučno fantastičnu navijačku tribinu. Naša sljedeća barijera je uprava kluba. Pokazali smo dosta puta da smo neslomljivi i da nas lezihljebovići i foteljaši iz uprave ne mogu pokolebati. Pametni smo i organizovani. Brojni smo i imamo muda. Naša parola i vodilja je: MI NIKAD ODUSTATI NEĆEMO! I neka to dobro zapamte paraziti iz uprave. Svi navijači Sarajeva su kao braća, jedan za drugog ćemo život dati. Ujedinjeni kao nikada prije (sjever, istok, zapad), svi na istoj strani, na strani FK Sarajevo, onakvog kakvog ga volimo i kakvog ga želimo.
SVI KO JEDAN - BOJKOT!!!
U ovakvim situacijama moramo pokazati jedinstvo i organizaciju iz koje proizilazi naša snaga. Ova generacija Hordi Zla je jednostavno osuđena na neki vid borbe. Prije svega smo se borili za našu matičnu tribinu, pa smo je na kraju vratili pod palicu pravih, iskrenih i odgovornih ljudi i zbog toga naš sjever danas predstavlja nedostižnu i za mnoge naučno fantastičnu navijačku tribinu. Naša sljedeća barijera je uprava kluba. Pokazali smo dosta puta da smo neslomljivi i da nas lezihljebovići i foteljaši iz uprave ne mogu pokolebati. Pametni smo i organizovani. Brojni smo i imamo muda. Naša parola i vodilja je: MI NIKAD ODUSTATI NEĆEMO! I neka to dobro zapamte paraziti iz uprave. Svi navijači Sarajeva su kao braća, jedan za drugog ćemo život dati. Ujedinjeni kao nikada prije (sjever, istok, zapad), svi na istoj strani, na strani FK Sarajevo, onakvog kakvog ga volimo i kakvog ga želimo.
SVI KO JEDAN - BOJKOT!!!
- Halleluhwah
- Posts: 973
- Joined: 28/08/2009 17:01
- Location: Among and above strange people, mit dir Lili Marleen
#3712 Re: FK Sarajevo
Bojkot, naravno.
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#3713 Re: FK Sarajevo
Nikad na utakmicu necu otici dok su Baljak, Merdanovic, Alihodzic i ostali kriminalci u klubu. Priznajem im, pobijedili su me, pobijedili su 25 godina mog upornog pracenja Sarajeva po snijegu, kisi i suncu. Od Beograda, N.Sada do Zagreba preko nasih vukojebina.
Podrzavam bojkot apsolutno i nadam se da ce ga i drugi podrzati.
Podrzavam bojkot apsolutno i nadam se da ce ga i drugi podrzati.
-
El_comadante
- Posts: 9045
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#3714 Re: FK Sarajevo
sad da nebude od uprave kao eto ostvaren je usojeh igramo u Europi. a ako se plasiraju u Europa ligu teško če ih biti istjerati jer eto para i bori če se da tu i ostanu.
-
meme pitar
- Posts: 40
- Joined: 08/05/2009 16:28
#3715 Re: FK Sarajevo
Ako nema para neće niko doći a ako kradu pare treba im svezati inspekciju i nek objasne gdje su pare.
U svakom slučaju nisam za opciju da nas pobjede Borac i Seljo i da neidemo u Evropu. Ja nisam za opciju nek Sarajevo gubi lčakše ćemo ih otjerati, već za opciju postavljanja novog direktora koji će sam birati garnituru ljudi koji će voditi Sarajevo i pred kojeg će se postaviti jasan cilj (finansijska konsolidacija i Titula) i ukoliko ne postigne ciljeve, smjena je automatska. Ja ne mogu zbog Baljka i Merdanovića navijati da Sarajevo ne ide u Evropu, ali mora postojati način da se promjeni uprava nekim normalnim putem bez sile i bojkota.
Svakako bih volio da vidim ko su kandidati za svako mjesto u klubu( bez Muće, Gracića, Granova i inih koji su davno otjerani iz kluba i koji nam nisu valjali)
Znam da Imamović neće u klub , Znam da Radončić neće u klub a isto tako glupo je pričati o Hadžibegiću,Sušiću jer oni mogu biti treneri ili sportski direktori ali nikako direktori kolektiva Sarajevo.
KO JE SPREMAN I PAMETAN DA UPRAVLJA KLUBOM :
U svakom slučaju nisam za opciju da nas pobjede Borac i Seljo i da neidemo u Evropu. Ja nisam za opciju nek Sarajevo gubi lčakše ćemo ih otjerati, već za opciju postavljanja novog direktora koji će sam birati garnituru ljudi koji će voditi Sarajevo i pred kojeg će se postaviti jasan cilj (finansijska konsolidacija i Titula) i ukoliko ne postigne ciljeve, smjena je automatska. Ja ne mogu zbog Baljka i Merdanovića navijati da Sarajevo ne ide u Evropu, ali mora postojati način da se promjeni uprava nekim normalnim putem bez sile i bojkota.
Svakako bih volio da vidim ko su kandidati za svako mjesto u klubu( bez Muće, Gracića, Granova i inih koji su davno otjerani iz kluba i koji nam nisu valjali)
Znam da Imamović neće u klub , Znam da Radončić neće u klub a isto tako glupo je pričati o Hadžibegiću,Sušiću jer oni mogu biti treneri ili sportski direktori ali nikako direktori kolektiva Sarajevo.
KO JE SPREMAN I PAMETAN DA UPRAVLJA KLUBOM :
- 1946
- Posts: 2284
- Joined: 19/01/2010 15:39
- Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada
#3716 Re: FK Sarajevo
Slabo si ti onda upratio ova dešavanja oko skupštine i članova iste.meme pitar wrote:Ja ne mogu zbog Baljka i Merdanovića navijati da Sarajevo ne ide u Evropu, ali mora postojati način da se promjeni uprava nekim normalnim putem bez sile i bojkota.
-
leo karan
- Posts: 3050
- Joined: 05/10/2008 13:53
- Location: :8
#3717 Re: FK Sarajevo
Ko je taj baljak, jebem mu se s materom, da on jebe citav grad
ima 100 000 ljudi koji bi gledali tu utakmicu u Sarajevu samo
pa nije klub njihova prcija pa da rade sta hoce.
Nece ni milom ni silom da odu...
kakav je to profil ljudi?
gdje je to raslo, s kim se druzilo, ko je to odgajao?
ima 100 000 ljudi koji bi gledali tu utakmicu u Sarajevu samo
pa nije klub njihova prcija pa da rade sta hoce.
Nece ni milom ni silom da odu...
kakav je to profil ljudi?
gdje je to raslo, s kim se druzilo, ko je to odgajao?
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3718 Re: FK Sarajevo
Baljak,Merdanovicu,Basicu ODUMRITE.
Al' jok,je*bena je to sorta,oni bi i atomski rat prezivjeli,zajedno sa zoharima i zutim mravima
Al' jok,je*bena je to sorta,oni bi i atomski rat prezivjeli,zajedno sa zoharima i zutim mravima
- pape
- Posts: 6832
- Joined: 21/08/2003 00:00
- Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.
#3719 Re: FK Sarajevo
leo karan wrote:Ko je taj baljak, jebem mu se s materom, da on jebe citav grad
ima 100 000 ljudi koji bi gledali tu utakmicu u Sarajevu samo
pa nije klub njihova prcija pa da rade sta hoce.
Nece ni milom ni silom da odu...
kakav je to profil ljudi?
gdje je to raslo, s kim se druzilo, ko je to odgajao?
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#3720 Re: FK Sarajevo
Eto sad znamo da ce Sarajevo imati mnogo vece sanse da dobije Zelju jer ce igrati bez navijaca koji su ih pratili po cijeloj BiH, placali od 10 do 30 KM put a ovi su im vratili manekenisanjem i fejsbucenjem.
Nadam se da je i prijenos utakmice propala stvar i da Baljak i kompanija nece zaraditi ni marku.
Sta rade ti ljudi, ta uprava... Kakva je to sorta ljudi? BALJAK ne da ovo, ne da ono.
Do kraja prvenstva ocekujem sve pobjede kuci i to zbog toga sto ce igrati pred praznim tribinama. Izboricemo i tu Ligu pa ce Varesanovic da obara rekorde u sramocenju od tamo nekih ekipa iz Kazahstana i Gruzije.
Nadam se da je i prijenos utakmice propala stvar i da Baljak i kompanija nece zaraditi ni marku.
Sta rade ti ljudi, ta uprava... Kakva je to sorta ljudi? BALJAK ne da ovo, ne da ono.
Do kraja prvenstva ocekujem sve pobjede kuci i to zbog toga sto ce igrati pred praznim tribinama. Izboricemo i tu Ligu pa ce Varesanovic da obara rekorde u sramocenju od tamo nekih ekipa iz Kazahstana i Gruzije.
- aerosa
- Posts: 3146
- Joined: 08/10/2009 08:36
- Location: Tu negdje na sjeveru...
#3721 Re: FK Sarajevo
Majku im bezobraznu pa fakat nisu normalni.....Pljačku Slobode neće podržati Hrvati i Salihbašić
Pravi krivac koji je sve ovo izazvao, nigdje se ne spominje, niti se procesuira - To je Nijaz Gracić predsjednik FK Olimpik i njegov klub FK Olimpik
- Mislite na ovu pljačku – odgovorio je kao iz topa predsjednik Slobode Salih Šabović kada smo ga jutros nazvali da čujemo kakva su njegova očekivanja od sutrašnje sjednice Izvršnog odbora NS BiH na kojoj bi trebala biti donesena konačna odluka o «Slučaju Gavarić».
Predsjednik Tuzlaka u razgovoru za «SCsport.ba» poručuje da u Savezu i dalje odlučuju o pogrešnim stavrima...
- Ne znam zašto idu toliko bezobrazno i kakvi su talovi u pitanju? Za to vrijeme, pravi krivac koji je sve ovo izazvao, nigdje se ne spominje, niti se procesuira. To je Nijaz Gracić predsjednik FK Olimpik i njegov klub FK Olimpik. Oni su sve zakuhali, oni su izdali lažne papire kada su Gavarićevi kartoni u pitanju, na osnovu kojih je Savez organizovao utakmicu. I to svi znaju, a znaju i iz koji pobuda. Umjesto da se sankcionira i kazni Gracić i Olimpik, i jednostavno riješi sve za pet minuta, u Savezu su odlučili napraviti neviđeni cirkus – kaže Šabović i dodaje:
- Ono što je nažalosnije, prvo su pokušali organizovati prekid utakmice 16. kola između nas i Sarajeva, došli su «spremni» na stadion sa kamenicama u džepovima. Kada im je to propalo, onda su se okrenuli klasičnom kriminalu i pljački. I, što je nagore svi znaju za to, ali svi šute i pokušavaju opljačkati Slobodu. Neće to ići tako lako.
O konstalaciji snaga u Izvršnom odboru NS BiH i mogućem ishodu sutrašnjeg glasanja o «Slučaju Gavarić» Šabović je za «SCsport.ba» poručio:
- Ma neće im to proći sigurno. Hrvati, zajedno sa Suadom Salihbašićem članom Izvršnog odbora NS BiH iz TK, neće dići ruku za to. To je šest glasova protiv pljačke. Za pljačku bi mogli glasati ostali članovi Izvršnog odbora iz reda Bošnjaka, i Srbi. Ali, isto tako, nisma siguran hoće li i svi Srbi podržati pljačku i napraviti još veći cirkus – kazao je Šabović.
Trebali su nas kazniti
- Zamislite kakav bi to tek sada cirkus bio kada bi Slobodi uzeli bodove! Ako je Sloboda kriva, zašto nam odmah nisu uzeli tri boda nakon prve utakmice? Mi bi se naravno žalili, ne znam kako bi prošli s tom žalbom, ali bi poštovali odluku i sve bi davno bilo riješeno, i sve u skladu sa procedurom i kako pravila nalažu. Baš kao i što smo poštovali poštovali odluku kada su nas natjerali da igramo novu utakmicu. Ali, nisu očekivali da ćemo ih pobjediti i u drugom meču, zato je došlo do ovog cirkusa – poručio je prve čovjek tuzlanske Slobode Salih Šabović.
- jeza u ledja
- Posts: 50717
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3722 Re: FK Sarajevo
Kakav bezobrazluk, ne mogu da vjerujem jebote.
Cuj eto on SAD kaze da su im uzeli 3 boda oni bi kao to postovali, a onda spominje iste ljude koji su ONDA glasali i lobirali u njihovu korist koji ce im kao sad pomoci.
A tek ovo o kamenicama, nemam rijeci. FK Sloboda je nesto najgore sto postoji u nasem fudbalu.Za apsolutno sve im je neko drugi kriv, svi su protiv njih, a oni su olicenje postenja i dobrote. FUj!!!!
Cuj eto on SAD kaze da su im uzeli 3 boda oni bi kao to postovali, a onda spominje iste ljude koji su ONDA glasali i lobirali u njihovu korist koji ce im kao sad pomoci.
A tek ovo o kamenicama, nemam rijeci. FK Sloboda je nesto najgore sto postoji u nasem fudbalu.Za apsolutno sve im je neko drugi kriv, svi su protiv njih, a oni su olicenje postenja i dobrote. FUj!!!!
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#3723 Re: FK Sarajevo
FK Saopstenje Tuzla... Licemjerno...
-
EUROBIH
- Posts: 1031
- Joined: 03/09/2009 18:57
#3724 Re: FK Sarajevo
tom žaboviću
bolje bi bilo da isplati one plate što je dužan svojim radnicima i da zavši zgrade za koje je uzeo pare a kasne nekoliko godina!!!
nijaz je za njega stvorio svijet,jer znam da je čovjek čija firma-europlakat- jedina plaća sve obaveze prema gradu i državi,a tebe žaboviću tvoji radnici pljuju kad priđeš gradilištu.....tebi više ni vreće cementa neće da daju,jer znaju da je nećeš platiti!!!
promijenio je stranku i iz sda pobjegao kod utemeljitelja za komad placa kod merkatora u tuzli da samo gradi,jer je svugdje popušio
krivo mu je što mu nijaz ispred nosa u polusezoni uze mujića iz kluba.........
a kakav ti je žaboviću taj tvoj klub koji igraju blizu 100-godina i nikad nisu NIŠTA OSVOJILI!!!!-e to je za ginisa
hercegovci sklepaju svoj instant klub i osvoje prvenstvo i ugase klub,a ti čekaš 100 godina da osvojiš...fuj
nijaz je za njega stvorio svijet,jer znam da je čovjek čija firma-europlakat- jedina plaća sve obaveze prema gradu i državi,a tebe žaboviću tvoji radnici pljuju kad priđeš gradilištu.....tebi više ni vreće cementa neće da daju,jer znaju da je nećeš platiti!!!
promijenio je stranku i iz sda pobjegao kod utemeljitelja za komad placa kod merkatora u tuzli da samo gradi,jer je svugdje popušio
krivo mu je što mu nijaz ispred nosa u polusezoni uze mujića iz kluba.........
a kakav ti je žaboviću taj tvoj klub koji igraju blizu 100-godina i nikad nisu NIŠTA OSVOJILI!!!!-e to je za ginisa
hercegovci sklepaju svoj instant klub i osvoje prvenstvo i ugase klub,a ti čekaš 100 godina da osvojiš...fuj
- van Basten
- Posts: 7965
- Joined: 21/09/2006 02:59
#3725 Re: FK Sarajevo
eto, Io odlučio da ostane 1:0 za Slobodu. Svakome ko iole poznaje odnose i stanje u našem fudbalu, odluka je očekivana. Da sada imamo upravu kao što nemamo, pa da zaganja kod UEFA da nam ovo prvenstvo proglase neregularnim i zabrane nam klubovima učešće u Evropi iduće sezone, možda bi onda klupske lole shvatile da se prvo moraju poštovati propisi a onda ganjati lično klupski interesi.
Naravno, obzirom ko bi to trebao ganjati, ne vjerujem nešto u taj scenario. baljku je bitnije da zaradi koju hiljadu od karata i sl.
Naravno, obzirom ko bi to trebao ganjati, ne vjerujem nešto u taj scenario. baljku je bitnije da zaradi koju hiljadu od karata i sl.
