English Premier League

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
Bordolini
Posts: 1164
Joined: 04/10/2009 23:42
Location: tribina sjever

#3701 Re: English Premier League

Post by Bordolini »

Odlicna tekma! :thumbup:
Tottenham bio bolji, trebali su uzeti ali nije ni X bas velika nepravda jer imao je i Chelsea par dobrih pritisaka. Penal cist ko suza, sreca pa je Drogba mlitavo opuco.
Sutra Arsenal uzima na OT. Mjenjam onih X2 od jutros u cistu 2, imam neku shuhu da sve 3 bobe idu nazad u London. :wink:
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#3702 Re: English Premier League

Post by cyprus »

Better Man wrote:
jutarnji wrote:
Better Man wrote:totalno mi nelogicno svirati penal kad nema nikakve sanse za gol.
Pa recimo ovako, golman i Drogba sami u kaznenom, lopta na sredini terena, nista se ne desava. Golman iz cista
mira napuca Drogbu nogom u prsa, nema sanse za gol...je l` penal?
A jeli u toj situaciji Drogba u nedozvoljenoj poziciji, tj. ofsajdu? Vjerovatno bi golman dobio crveni, ali penal ne bi mogao biti nikako, jer bi bilo smijesno.
Jesi li ti svjestan izvaljene gluposti i onoga što ovdje tvrdiš? :-)
User avatar
Edin H.
Posts: 53572
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3703 Re: English Premier League

Post by Edin H. »

Chelsea je sam kriv za ovo veceras, umjesto da su kupili Dzeku da im puca penale u kriticnim situacijama :oops: :D
User avatar
Better Man
Posts: 18730
Joined: 01/10/2006 20:10

#3704 Re: English Premier League

Post by Better Man »

cyprus wrote: Jesi li ti svjestan izvaljene gluposti i onoga što ovdje tvrdiš? :-)

Ma kakav penal ako lopte nema ni na vidiku i kad igrač nema ni pomoću filmski triokva šansu da dođe do lopte i postigne gol. Meni je to nelogično.
User avatar
studeni76
Posts: 6781
Joined: 03/06/2009 14:12

#3705 Re: English Premier League

Post by studeni76 »

Better Man wrote:
cyprus wrote: Jesi li ti svjestan izvaljene gluposti i onoga što ovdje tvrdiš? :-)

Ma kakav penal ako lopte nema ni na vidiku i kad igrač nema ni pomoću filmski triokva šansu da dođe do lopte i postigne gol. Meni je to nelogično.
Pa po toj logici onda odbrambeni igracu trebaju preventivno da polome protivnicke igrace u 16m,dok nemaju loptu.svakako nisu u gol sansi,nema penala :-)
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#3706 Re: English Premier League

Post by LSD »

Bordolini wrote:Odlicna tekma! :thumbup:
Tottenham bio bolji, trebali su uzeti ali nije ni X bas velika nepravda jer imao je i Chelsea par dobrih pritisaka. Penal cist ko suza, sreca pa je Drogba mlitavo opuco.
Sutra Arsenal uzima na OT. Mjenjam onih X2 od jutros u cistu 2, imam neku shuhu da sve 3 bobe idu nazad u London. :wink:
Volio bih i ja da se to desi, zapravo volio bih da Arsenal uzme titulu konacno ove godine.... ali teško ce to ici na OT- vrlo teško...kad god su se napalili na Man.Utd dobili su po ušima, jbg redovno im uzimaju mjeru u zadnje vrijeme.... X nije loša opcija nimalo, samo da ne bude nekih glupih autogolova.
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#3707 Re: English Premier League

Post by vicious »

Sjajna tekma, Drogba i pored zapucanog penala pokazao da je igračina :thumbup:
Gomes da ga nije odbranio bio bi vjerovatno linčovan :D prvo onako primi gol, pa napravi penal u 91. minuti...

A kolega Better Man je uvijek tu da nas razveseli svojim komentarima :lol:
Last edited by vicious on 13/12/2010 13:01, edited 1 time in total.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#3708 Re: English Premier League

Post by ultima_palabra »

vicious wrote:A kolega Better Man je uvijek tu nas razveseli svojim komentarima
Ma on uvijek objektivno, pa kud puko da puklo :D
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#3709 Re: English Premier League

Post by vicious »

ultima_palabra wrote:
vicious wrote:A kolega Better Man je uvijek tu nas razveseli svojim komentarima
Ma on uvijek objektivno, pa kud puko da puklo :D
Ma ja... a kako bi tek gran'o da je Drogba zabio i penal... :mrgreen:
Bordolini
Posts: 1164
Joined: 04/10/2009 23:42
Location: tribina sjever

#3710 Re: English Premier League

Post by Bordolini »

LSD wrote:
Bordolini wrote:Odlicna tekma! :thumbup:
Tottenham bio bolji, trebali su uzeti ali nije ni X bas velika nepravda jer imao je i Chelsea par dobrih pritisaka. Penal cist ko suza, sreca pa je Drogba mlitavo opuco.
Sutra Arsenal uzima na OT. Mjenjam onih X2 od jutros u cistu 2, imam neku shuhu da sve 3 bobe idu nazad u London. :wink:
Volio bih i ja da se to desi, zapravo volio bih da Arsenal uzme titulu konacno ove godine.... ali teško ce to ici na OT- vrlo teško...kad god su se napalili na Man.Utd dobili su po ušima, jbg redovno im uzimaju mjeru u zadnje vrijeme.... X nije loša opcija nimalo, samo da ne bude nekih glupih autogolova.

eh titula...dug je to put. Ali veceras mogu uzeti. Bez puno srljanja kao sto je to inace slucaj u tekmama protiv Che i ManU, pogotovo ovih prvih. Za promjenu, prepustiti njima posjed lopte, obratiti paznju na Nanija i laganini.
Ne zna se ni ko ce uopste poceti, i Cesc i Diaby su krenuli na old toilet. Fabiansky je navodno povrijedjen(?) pa postoji mogucnost da na gol crtu stane Sczesny mada su ovo vise spekulacije nego sta drugo.
A sto se tice autogolova, pa imaju oni Browna za te stvari, nije odavno nista zakuc'o u svoju mrezu, bilo bi lijepo da se veceras vrati staroj slavi. :-D
Sudija moze zasrati tekmu, znamo sta se sve svira na OT kad zagusti.
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#3711 Re: English Premier League

Post by smoki_choko »

večeras makljaža na old trafordu :run:
hau jes no
Posts: 1365
Joined: 28/09/2009 14:22

#3712 Re: English Premier League

Post by hau jes no »

smoki_choko wrote:večeras makljaža na old trafordu :run:
Makljaža je kad igralu Liverpool - Chelsea - MUtd :D večeras gosti grade akcije, domaćin daje golove :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#3713 Re: English Premier League

Post by ultima_palabra »

hau jes no wrote:
smoki_choko wrote:večeras makljaža na old trafordu :run:
Makljaža je kad igralu Liverpool - Chelsea - MUtd :D večeras gosti grade akcije, domaćin daje golove :D
Nažalost :roll: Vidjećemo je li Wenger nešto naučio...
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#3714 Re: English Premier League

Post by bingov buraz »

Odigrao navijacki 2/2 kv.6.80 :)
User avatar
smoki_choko
Posts: 4962
Joined: 13/07/2010 22:43
Location: 1,618

#3715 Re: English Premier League

Post by smoki_choko »

hau jes no wrote:
smoki_choko wrote:večeras makljaža na old trafordu :run:
Makljaža je kad igralu Liverpool - Chelsea - MUtd :D večeras gosti grade akcije, domaćin daje golove :D
makljaza ovako ili onako. samo nek bude golova
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11654
Joined: 15/01/2010 18:31

#3716 Re: English Premier League

Post by Jack Be Nimble »

dva za drakulu, dva za shreka i jedan za onog pedera nanija

neko ce za arsenal dati iz penala

5:1
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#3717 Re: English Premier League

Post by burek_in_space »

Ja cu optimistichno predvidjeti samo 2:1 za Man UTD.
Nadam se da grijeshim, ali ...
User avatar
Trasimaco
Posts: 4714
Joined: 09/10/2009 01:56

#3718 Re: English Premier League

Post by Trasimaco »

Ja necu nista prognozirati, ali bio bih zadovoljan minimalnom pobjedom.

Ako United bude na svom nivou, ne moze im Arsenal nista. Samo je problem to sto United ove sezone cesto nije na svom niovu. :-) Previse oscilira.
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#3719 Re: English Premier League

Post by Šibicar »

Volio bih da Arsenal dobije onaj odvratni Man Utd.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#3720 Re: English Premier League

Post by ultima_palabra »

Pa Shrek nije zabio sve skupa 2 gola u zadnjih pola godine :D
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11654
Joined: 15/01/2010 18:31

#3721 Re: English Premier League

Post by Jack Be Nimble »

ultima_palabra wrote:Pa Shrek nije zabio sve skupa 2 gola u zadnjih pola godine :D
znam in nadam se da ce i tako ostati do kraja sezone :D , ali ipak velika tekma, sigurno ce se ovdje probuditi i biti ono kao comeback of the king
User avatar
vaučer
Posts: 11537
Joined: 04/08/2009 15:22

#3722 Re: English Premier League

Post by vaučer »

Prošle godine se United nezasluženo izvukao protiv Arsenala na Old Traffordu, večeras popravni.
User avatar
belafonte
Posts: 1305
Joined: 29/05/2006 17:54

#3723 Re: English Premier League

Post by belafonte »

vaučer wrote:Prošle godine se United nezasluženo izvukao protiv Arsenala na Old Traffordu, večeras popravni.
Rijetki su ovi trenuci gdje se mi slažemo, treba uživati u njima :mrgreen:

Večeras očekujem molbu za milost od strane ManU-a, da ih komšije nabace na voley Drogbi i družini za meč u nedjelju :skoljka:

Jedino što mi ne ulijeva povjerenje je odbrana Arsenala, ali kao što kažu - Napad je najbolja odbrana zato JURIIIIIIIŠ
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#3724 Re: English Premier League

Post by Šibicar »

Jel' ova tekma u 8 ili u 9?
User avatar
belafonte
Posts: 1305
Joined: 29/05/2006 17:54

#3725 Re: English Premier League

Post by belafonte »

E jbg, omladinac na golu Arsenala, nista onda 4-3 za Arsenal :lol:
Post Reply