LSD wrote:Bordolini wrote:Odlicna tekma!
Tottenham bio bolji, trebali su uzeti ali nije ni X bas velika nepravda jer imao je i Chelsea par dobrih pritisaka. Penal cist ko suza, sreca pa je Drogba mlitavo opuco.
Sutra Arsenal uzima na OT. Mjenjam onih X2 od jutros u cistu 2, imam neku shuhu da sve 3 bobe idu nazad u London.

Volio bih i ja da se to desi, zapravo volio bih da Arsenal uzme titulu konacno ove godine.... ali teško ce to ici na OT- vrlo teško...kad god su se napalili na Man.Utd dobili su po ušima, jbg redovno im uzimaju mjeru u zadnje vrijeme.... X nije loša opcija nimalo, samo da ne bude nekih glupih autogolova.
eh titula...dug je to put. Ali veceras mogu uzeti. Bez puno srljanja kao sto je to inace slucaj u tekmama protiv Che i ManU, pogotovo ovih prvih. Za promjenu, prepustiti njima posjed lopte, obratiti paznju na Nanija i laganini.
Ne zna se ni ko ce uopste poceti, i Cesc i Diaby su krenuli na old toilet. Fabiansky je navodno povrijedjen(?) pa postoji mogucnost da na gol crtu stane Sczesny mada su ovo vise spekulacije nego sta drugo.
A sto se tice autogolova, pa imaju oni Browna za te stvari, nije odavno nista zakuc'o u svoju mrezu, bilo bi lijepo da se veceras vrati staroj slavi.
Sudija moze zasrati tekmu, znamo sta se sve svira na OT kad zagusti.