valja ulicu dodijelitileškarenje wrote:Ma sto rece @vryzas moraju se "podati" ,nema im druge
ulica izeta rastodera bb
Moderators: Charuga, Tomahawk11
valja ulicu dodijelitileškarenje wrote:Ma sto rece @vryzas moraju se "podati" ,nema im druge
Ne znam više šta bih napisao pa sam oba izbrisao ...lijek-za-sve wrote:pizdo sto izbrisa post prije mog
ok posteno,od mene imas izvinjenje ne sto si moderator vec za iskrenostCharuga wrote:Ne znam više šta bih napisao pa sam oba izbrisao ...lijek-za-sve wrote:pizdo sto izbrisa post prije mog
I za ono pizdo ...lijek-za-sve wrote:ok posteno,od mene imas izvinjenje ne sto si moderator vec za iskrenostCharuga wrote:Ne znam više šta bih napisao pa sam oba izbrisao ...lijek-za-sve wrote:pizdo sto izbrisa post prije mog
Lozionicar klasicni, sigurno ce igrati na kartu agresivnosti, skoro na granici ferpleja...gledao sam prije cesto onu omladinsku ligu i dobro se sjecam kada je jednom nagovarao Beganovica da sjebe nekog klinca, valjda mu ovaj vadio zivce-LIBERO- wrote:Ne znam puno o Mulalicu i trenerskim sposobnostima, ali ovo bi vam mogao biti pozitivan sok za ekipu.
1946--1987 wrote:https://www.youtube.com/watch?v=6R-UFiJ-Ytw
Dobili Slaviju i Radnika u gostima, s Borcem na domacem terenu nerijesenotodd_smith wrote:Ne znam...ne kazem da ste losi, niste. Ali niste mi ozbiljna ekipa za Evropu ili titulu. I nije to "ta ce sloboda" ili slican mentalitet, jednostavno ne vidim neku zrelost u pristupu igre na duze staze.Tyke wrote:A ko ima?todd_smith wrote:volio bih da ih sloboda uzme, neka idu na 2. mjesto ioanko nemaju ekipu koja moze dugo da izdrzi u samom vrhu do kraja prvenstva...
Slobodina klupa je relativno jaka, a sinoc nam nije bilo Ahmetovica, Govedarice i Mujica, a Skahicu je ovo veceras prva utakmica ove sezone, tj. tih malo minuta sto je dobio. A ako ovako ostane do zimske pauze (da budemo u vrhu), Azmir je najavio mogucnost drasticnog pojacanja Slobode za preostalih 12 utakmica i borbu za izlazak u Evropu. A po igrackom kadru vec sad Sloboda ima tim za borbu za sami vrh, prije npr. Radnika ili Celika koji su takodjer u samom vrhu tabele.
Liga nikad zanimljivija, barem meni.
Imali ste evo dva kola priliku da preuzmete kormilo tabele, obje ekipe protiv ekipa koje morate dobiti da bi bili ozbiljan kandidat, i niste uspjeli.
Drugo je sad sta je bilo zacrtano na pocetku sezone, ali ne znam...zato rekoh danas radije bih da ste danas uzeli jer ne vidim kako mozete citavu sezonu ovaj tempo izdeverati, tako da skidanje bodova sirokom/zrinjskom/zelji je dobrodoslo sad u naletu dok ste. Ipak je evo Siroki prva ozbiljnija ekipa na koju ste naletili. Ne sjecam se fkt protiv koga ste jos igrali? Radnik? Borac? Mrsko mi traziti sad
Kaki sok, nek se ubiju od trcanja i dosta.-LIBERO- wrote:Ne znam puno o Mulalicu i trenerskim sposobnostima, ali ovo bi vam mogao biti pozitivan sok za ekipu.
Ako cemo posteno ekipi Sarajeva ne treba nikakav trener da omlati ovu skupinu paraplegicara, razlika u kvaliteti je ogromna najblaze receno...medjutim mentalitet nam je isti, tako da je vrlo moguce da sami sebe dobijemo...LSD wrote:Sablja islama ce popišati Tri Ješina junacka danagdje nafataste ovog Ješu
negdje na Tajlandu
Imenovanje Sablje za ŠSŠ je odlican potez nepostojece upravesamo da izdrži prvi mjesec dana, koji su izgleda kriticni za svakog trenera Želje
Pa slicni ste nama, u tome da ste igrali protiv jedne samo ozbiljne ekipe, doduse mi smo protiv Sirokog i Zrinjskog i Borca, ali u trenutku kad smo mi igrali protiv njih Siroki i Borac su bili smijesne ekipe.Tyke wrote: Dobili Slaviju i Radnika u gostima, s Borcem na domacem terenu nerijesenoUzeli u gostima bod Zelji i Sirokom, ja sam prezadovoljan. Pogotovo sto nam realizacija stopa totalno, to me najvise i zabrinjava jer igramo lijep, tehnicki fudbal. Protiv Veleza, a onda i protiv MDK smo imali mnostvo prilika, ali nikako da prokinemo i da iz manje sansi postizemo pogotke.
Fazon je da je ove sezone liga dosta ujednacena i da, prakticno, svako svakoga dobija. Vise je tesko i reci ca je neko favorit. Tu priliku za vhr tabele smo prokockali i mi i vi, radi par bespotrebnih kakseva.
Vjeruj, svjestan sam i ja da s ovom ekipom kad bi Sloboda i izasla u Evropu (jer mi uopste ne pucamo na titulu ove sezone, ali normalno svako bi pokusao iskoristiti priliku ako mu se ukaze) ne bismo nista napravili, ako bi se proslo 1. pretkolo ja bih bio presretan, najvise zbog para od Evro utakmica, ali se nadam da bismo mogli pojacati ekipu do kraja sezone, ako ostanemo u vrhu nakov ovih 18 kola... barem nam je tako obecano, a na osnovu dosadasnjeg rada Uprave imamo se pravo nadati.