Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3701 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

leškarenje wrote:Ma sto rece @vryzas moraju se "podati" ,nema im druge :P
valja ulicu dodijeliti
ulica izeta rastodera bb :D
User avatar
lijek-za-sve
Posts: 1381
Joined: 27/05/2011 21:56

#3702 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by lijek-za-sve »

:lol: mulalic :lol: :lol: bez 2-3 gola u prvih 45´ u njihovoj mrezi za mene je katastrofa ----
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24702
Joined: 26/08/2007 17:10

#3703 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

lijek-za-sve wrote:pizdo sto izbrisa post prije mog :wink:
Ne znam više šta bih napisao pa sam oba izbrisao ...
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3705 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by -LIBERO- »

Ne znam puno o Mulalicu i trenerskim sposobnostima, ali ovo bi vam mogao biti pozitivan sok za ekipu.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3706 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by omega369 »

Po meni logican potez. Kad te travnik kanta a sudije pomazu da pobjedis fenjerasa ili izbacis drugoligasa sta drugo ostaje nego smjena :wink: Strah me derbija pravo ponajvise zbog sudija. ova karikatura sto ga neko u stanju bunila nazva sabljom i jos poveza sa islamom mozda i moze donijeti neki sok zbog kojeg bi derbi mogao biti zanimljiviji. ali definitivno bi sudije ovo mogle obiljeziti.

bod za mirniju zavrsnicu polusezone, dosta 8)
User avatar
lijek-za-sve
Posts: 1381
Joined: 27/05/2011 21:56

#3707 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by lijek-za-sve »

Charuga wrote:
lijek-za-sve wrote:pizdo sto izbrisa post prije mog :wink:
Ne znam više šta bih napisao pa sam oba izbrisao ...
ok posteno,od mene imas izvinjenje ne sto si moderator vec za iskrenost ;-)
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3708 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Baltazar_khan »

postoji li u evropi fudbarski trener da ima više tetovaža od sablje?
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#3709 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by nKrkan »

KOne htjele naš rekord sjebat :izet: :izet:
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3710 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Baltazar_khan »

a zašto sablja islama? nisu li tetovaže haram?
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3711 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

hadzija ba :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24702
Joined: 26/08/2007 17:10

#3712 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Charuga »

lijek-za-sve wrote:
Charuga wrote:
lijek-za-sve wrote:pizdo sto izbrisa post prije mog :wink:
Ne znam više šta bih napisao pa sam oba izbrisao ...
ok posteno,od mene imas izvinjenje ne sto si moderator vec za iskrenost ;-)
I za ono pizdo ... :mrgreen:
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#3713 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by emigrazione »

-LIBERO- wrote:Ne znam puno o Mulalicu i trenerskim sposobnostima, ali ovo bi vam mogao biti pozitivan sok za ekipu.
Lozionicar klasicni, sigurno ce igrati na kartu agresivnosti, skoro na granici ferpleja...gledao sam prije cesto onu omladinsku ligu i dobro se sjecam kada je jednom nagovarao Beganovica da sjebe nekog klinca, valjda mu ovaj vadio zivce :lol: lud ko struja, doduse ona generacija koju je vodio je fakat fino igrala i bas su bili dominantni, susta suprotnost od ovoga sto je dobio veceras u ruke...
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#3714 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by avetinja »

:lol: :lol: :lol:

Tačno se vidi koliko ih boli ispadanje u niži rang. Samo trube o Leotaru i Trebinju. Treba ih podjebavati za to svaku tekmu. Naravno, kada igraju protiv nas. Umjesto da krive svoje igrače, njima je Željo kriv.
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#3715 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by nKrkan »

Aha Željo nedostižni.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50735
Joined: 29/12/2005 01:20

#3716 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by jeza u ledja »

AHAHAHAHA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
Tyke
Posts: 3175
Joined: 23/02/2012 05:44

#3717 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Tyke »

todd_smith wrote:
Tyke wrote:
todd_smith wrote:volio bih da ih sloboda uzme, neka idu na 2. mjesto ioanko nemaju ekipu koja moze dugo da izdrzi u samom vrhu do kraja prvenstva...
A ko ima? ;)

Slobodina klupa je relativno jaka, a sinoc nam nije bilo Ahmetovica, Govedarice i Mujica, a Skahicu je ovo veceras prva utakmica ove sezone, tj. tih malo minuta sto je dobio. A ako ovako ostane do zimske pauze (da budemo u vrhu), Azmir je najavio mogucnost drasticnog pojacanja Slobode za preostalih 12 utakmica i borbu za izlazak u Evropu. A po igrackom kadru vec sad Sloboda ima tim za borbu za sami vrh, prije npr. Radnika ili Celika koji su takodjer u samom vrhu tabele.

Liga nikad zanimljivija, barem meni.
Ne znam...ne kazem da ste losi, niste. Ali niste mi ozbiljna ekipa za Evropu ili titulu. I nije to "ta ce sloboda" ili slican mentalitet, jednostavno ne vidim neku zrelost u pristupu igre na duze staze.

Imali ste evo dva kola priliku da preuzmete kormilo tabele, obje ekipe protiv ekipa koje morate dobiti da bi bili ozbiljan kandidat, i niste uspjeli.

Drugo je sad sta je bilo zacrtano na pocetku sezone, ali ne znam...zato rekoh danas radije bih da ste danas uzeli jer ne vidim kako mozete citavu sezonu ovaj tempo izdeverati, tako da skidanje bodova sirokom/zrinjskom/zelji je dobrodoslo sad u naletu dok ste. Ipak je evo Siroki prva ozbiljnija ekipa na koju ste naletili. Ne sjecam se fkt protiv koga ste jos igrali? Radnik? Borac? Mrsko mi traziti sad :mrgreen:
Dobili Slaviju i Radnika u gostima, s Borcem na domacem terenu nerijeseno :D Uzeli u gostima bod Zelji i Sirokom, ja sam prezadovoljan. Pogotovo sto nam realizacija stopa totalno, to me najvise i zabrinjava jer igramo lijep, tehnicki fudbal. Protiv Veleza, a onda i protiv MDK smo imali mnostvo prilika, ali nikako da prokinemo i da iz manje sansi postizemo pogotke.

Fazon je da je ove sezone liga dosta ujednacena i da, prakticno, svako svakoga dobija. Vise je tesko i reci ca je neko favorit. Tu priliku za vhr tabele smo prokockali i mi i vi, radi par bespotrebnih kakseva.

Vjeruj, svjestan sam i ja da s ovom ekipom kad bi Sloboda i izasla u Evropu (jer mi uopste ne pucamo na titulu ove sezone, ali normalno svako bi pokusao iskoristiti priliku ako mu se ukaze) ne bismo nista napravili, ako bi se proslo 1. pretkolo ja bih bio presretan, najvise zbog para od Evro utakmica, ali se nadam da bismo mogli pojacati ekipu do kraja sezone, ako ostanemo u vrhu nakov ovih 18 kola... barem nam je tako obecano, a na osnovu dosadasnjeg rada Uprave imamo se pravo nadati. :D
5korpus
Posts: 1186
Joined: 24/07/2015 14:45

#3718 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 5korpus »

-LIBERO- wrote:Ne znam puno o Mulalicu i trenerskim sposobnostima, ali ovo bi vam mogao biti pozitivan sok za ekipu.
Kaki sok, nek se ubiju od trcanja i dosta.
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3719 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

mogu se ubiti 15 minuta, kokot 10 :D
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#3720 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by LSD »

Sablja islama ce popišati Tri Ješina junacka dana :izet: gdje nafataste ovog Ješu :roll: negdje na Tajlandu

Imenovanje Sablje za ŠSŠ je odlican potez nepostojece uprave :thumbup: samo da izdrži prvi mjesec dana, koji su izgleda kriticni za svakog trenera Želje :lol:
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#3721 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by nKrkan »

Joco 5 :D
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3722 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

ko ce gledati onog kokota kako se valja od trece minute pocne zadrzavati vrijeme, a od desete simulirati sve moguce i nemoguce.Skolski primjer papka, zajebao je i bucana ! :D
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#3723 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by nKrkan »

Al kako ovi rade namazano , prvo izgube namjerno utakmicu da se mi opustimo , potom otpuste trenera da se mi još više opustimo i onda urade ovo , zakovani smo .
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#3724 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by emigrazione »

LSD wrote:Sablja islama ce popišati Tri Ješina junacka dana :izet: gdje nafataste ovog Ješu :roll: negdje na Tajlandu

Imenovanje Sablje za ŠSŠ je odlican potez nepostojece uprave :thumbup: samo da izdrži prvi mjesec dana, koji su izgleda kriticni za svakog trenera Želje :lol:
Ako cemo posteno ekipi Sarajeva ne treba nikakav trener da omlati ovu skupinu paraplegicara, razlika u kvaliteti je ogromna najblaze receno...medjutim mentalitet nam je isti, tako da je vrlo moguce da sami sebe dobijemo...
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3725 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Tyke wrote: Dobili Slaviju i Radnika u gostima, s Borcem na domacem terenu nerijeseno :D Uzeli u gostima bod Zelji i Sirokom, ja sam prezadovoljan. Pogotovo sto nam realizacija stopa totalno, to me najvise i zabrinjava jer igramo lijep, tehnicki fudbal. Protiv Veleza, a onda i protiv MDK smo imali mnostvo prilika, ali nikako da prokinemo i da iz manje sansi postizemo pogotke.

Fazon je da je ove sezone liga dosta ujednacena i da, prakticno, svako svakoga dobija. Vise je tesko i reci ca je neko favorit. Tu priliku za vhr tabele smo prokockali i mi i vi, radi par bespotrebnih kakseva.

Vjeruj, svjestan sam i ja da s ovom ekipom kad bi Sloboda i izasla u Evropu (jer mi uopste ne pucamo na titulu ove sezone, ali normalno svako bi pokusao iskoristiti priliku ako mu se ukaze) ne bismo nista napravili, ako bi se proslo 1. pretkolo ja bih bio presretan, najvise zbog para od Evro utakmica, ali se nadam da bismo mogli pojacati ekipu do kraja sezone, ako ostanemo u vrhu nakov ovih 18 kola... barem nam je tako obecano, a na osnovu dosadasnjeg rada Uprave imamo se pravo nadati. :D
Pa slicni ste nama, u tome da ste igrali protiv jedne samo ozbiljne ekipe, doduse mi smo protiv Sirokog i Zrinjskog i Borca, ali u trenutku kad smo mi igrali protiv njih Siroki i Borac su bili smijesne ekipe.

Tako da je to ono sto pricam, samo ste 1 jaku ekipu imali do sada, mislim imena su jedno, ali stanje ekipe u tom trenu tipa Velez, Zeljo, Borac...nisu to jake ekipe realno. Gledao sam onu protiv Veleza, ono bi svaka ekipa od 1. do 8-9. mjesta na tabeli uzela sa 2-3 razlike. Ali nejse.

Mislim radije bih da Sloboda koliko god mi mrska bila :mrgreen: zavrsi u top 3-4 ekipe nego Siroki i Zrinjski, ali ne znam da li ima tu jaka klupa i zrelost da se ozbiljno sta uradi, em je prva ozbiljna sezona u Bog zna koliko godina da je Sloboda u ovoj poziciji gdje se dosta stvari poklopilo...i ne samo da je pitanje Slobode nego evo imas Siroki koji prosle sezone nije izborio Evropu i zeli da napravi nesto sad, onda Zrinjski koji ide cvrsto, Sarajevo koje ima taj pritisak samo od sebe, Zeljo koji je poceo lose i mora da se aktivira kad tad...i onda kada krene kraj sezone ove nize ekipe ce da bas zapnu, i ne znam da li Sloboda ima kapacitet da ide punom parom iz sedmice u sedmicu...

ali slazem se dosta ujednacena liga ove sezone i najzanimljivija u zadnjih par godina, vec favoriti kiksaju skoro svako kolo
Locked