Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#3701 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by and »

arshavin wrote:Kucni mi je homline firme m-tel i jednsotavno ne mogu da dobijem u zadnje vrijeme.Znaci nikako njihov kontakt centar,pa jbt nisam glup...

EDIT:Evo zovnem ih s mobitela sad,kazu nije se jos usluga aktivirala.Jbt 3 dana prosla a njima radnik nije donio papir sa mojim potpisom. :lol:

Kaze treba 5-7 dana,a onaj nick Telemach mi rekao treba 24/48 sati. :lol: :lol:

:run:
hajde dobro si prošao,ja kod njih potpisao ugovor i umjesto +4 odoh na -4 :mrgreen:
Image
User avatar
zenny
Posts: 916
Joined: 11/03/2005 05:03
Location: Sarajevo

#3702 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by zenny »

AAAAAAA :skoljka: ona djevojka jadna se ubi da pomogne al' pojma nema o cemu mi prica... zovem vec cetvrti put u vezi one gluposti D3 GO za mobitel sto sam aktivirao. prije bila besplatna i ja je ovaj put aktiviram, na kraj pameti mi da cu dat 4KM za nesto sto uopste mozda necu ni koristiti, kontam nek se nadje na mobitelu.
aktivirao je 8. januara, tek poslije skontam da se placa i pise da je moram deaktivirat dan nakon sto sam aktivirao ako hocu da se ne obracuna sljedeci mjesec.. nazovem sad al djevojka kao da ne registruje moja pitanja i samo ponavlja da ja moram deaktivirat i da ce se obracunat koliko sam koristio, a na pitanje jel mi garantuje da ne ulazi u februar ona mi kaze da ce se naplatit koliko sam i koristio :-)
zna li neko, ako sam 8. januara aktivirao, da li deaktivacijom danas ulazim u februar (ako ulazi da ostavim, nek se nadje jos koji dan) ili je ovo taj dan kad se deaktivira :run:
User avatar
Haris033
Posts: 5102
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#3703 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Haris033 »

Radi li Vama D3 Go?! Meni od danas ne prihvaca user i password, a pretplacen sam na super mix paket (50KM)!!! :x Ne fercera ni na jednom od 3 uredja na kojima je u prethodnom periodu radio! I baš su danas iskljucili kada gledam englesku ligu na Sport Klubu! :x :x :x
Last edited by Haris033 on 09/02/2013 14:25, edited 2 times in total.
Almich
Posts: 167
Joined: 17/08/2012 00:35

#3704 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Almich »

zelim telemachu sve najgore evo vec 9 dan mi ne radi internet oni sto se jave kazu resetuj modem hahaha to mi je 20 put govore,znaci trebali doci jucer kaze onaj smotljo sto se javi treba 48 sati da dodju a ja mu govorim da sam u srijedu zvao on suti , da bog da ne prikljucili nikome internet
User avatar
zenny
Posts: 916
Joined: 11/03/2005 05:03
Location: Sarajevo

#3705 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by zenny »

Haris033 wrote:Radi li Vama D3 Go?! Meni od danas ne prihvaca user i password, a pretplacen sam na super mix paket (50KM)!!! :x Ne fercera ni na jednom od 3 uredja na kojima je u prethodnom periodu radio! I baš su danas iskljucili kada gledam englesku ligu na Sport Klubu! :x :x :x
dok sam pricao s ovom profesionalkom svog posla rekla mi je da danas imaju nekih problema... tako da nije do tebe
esadklacar
Posts: 114
Joined: 23/06/2012 00:27

#3706 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by esadklacar »

Haris033 wrote:Radi li Vama D3 Go?! Meni od danas ne prihvaca user i password, a pretplacen sam na super mix paket (50KM)!!! :x Ne fercera ni na jednom od 3 uredja na kojima je u prethodnom periodu radio! I baš su danas iskljucili kada gledam englesku ligu na Sport Klubu! :x :x :x
Do njih je , neki problem se desio na D3go rjesavaju ga zvao ja maloprije...Meni kaze da je broj ugovora i pin pogresni...
Jedna loša strana D3go usluge je ta što je administrator u Beogradu tako da ovi naši ovdje mogu mahat ušima dok oni to tamo ne srede
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51282
Joined: 29/06/2011 23:39

#3707 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by dječak sa šibicama »

Haris033 wrote:Radi li Vama D3 Go?! Meni od danas ne prihvaca user i password, a pretplacen sam na super mix paket (50KM)!!! :x Ne fercera ni na jednom od 3 uredja na kojima je u prethodnom periodu radio! I baš su danas iskljucili kada gledam englesku ligu na Sport Klubu! :x :x :x
Ne radi ni meni, sinoc radilo, sad ponukan tvojim postom pokusam opet, ne prihvata mi pass i username, kaze "pogresni" :-)
User avatar
Haris033
Posts: 5102
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#3708 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Haris033 »

Nadam se da ce otkloniti kvar do 18.30.... Hvala svima na odgovoru! :thumbup:
User avatar
Reglan
Posts: 5012
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3709 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Reglan »

Jel' D3GO besplatan u DUO paketu?
esadklacar
Posts: 114
Joined: 23/06/2012 00:27

#3710 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by esadklacar »

arshavin wrote:Jel' D3GO besplatan u DUO paketu?
Svi korisnici DUO TV+NET i TRIO mix paketa, te korisnici Super mix paketa će dobiti besplatno na korištenja D3 GO usluge.
Domy31
Posts: 822
Joined: 08/06/2011 18:37

#3711 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Domy31 »

zasto nema Telemach operatera da promijenim uredjaje na hbogo

Image
esadklacar
Posts: 114
Joined: 23/06/2012 00:27

#3712 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by esadklacar »

Domy31 wrote:zasto nema Telemach operatera da promijenim uredjaje na hbogo

Image

http://www.hbogo.ba/
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#3713 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by zlo zlo »

oce ko gledat Juventus danas u 18? :lol: :lol:
User avatar
Maharadza
Posts: 17071
Joined: 30/01/2013 15:13

#3714 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

fireman2013 wrote:
Maharadza wrote:
covjekizsjene wrote:Mozel mi tko dati odgovori koja firma drzi Telemach ? Kome idu pare od nase pretplate ? Pozdrav.
http://telemach.ba/Telemach/300/O+Telemachu.shtml
To je njihov trik. Vlasnik je iz SRBIJE tacnije vlasnik telemacha, sportklubova, total tv-a je SBB SRBIJA
Oduzmi malo sa tom nacionalističkom i patriotskom pričom (čitaj; šupljom) buraz, jer ona odavno više NE PALI. ;)

Tapatalked
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#3715 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by motorola01 »

zlo zlo wrote:oce ko gledat Juventus danas u 18? :lol: :lol:
Koliko znam, talijansku ligu prenose samo Arene.

Moze li se D3GO pratiti recimo negdje gdje nema telemach signala? Primjer, zakaciti se na bilo koji wi-fi signal(bilo kojeg operatora) preko recimo tableta i povezati HDMI kablom sa TV-om i gledati sve te kanale i tamo gdje maltene nema ni zemaljskog, ali eto ima free wi-fi? Da li je to moguce?
Domy31
Posts: 822
Joined: 08/06/2011 18:37

#3716 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Domy31 »

motorola01 wrote:
zlo zlo wrote:oce ko gledat Juventus danas u 18? :lol: :lol:
Koliko znam, talijansku ligu prenose samo Arene.

Moze li se D3GO pratiti recimo negdje gdje nema telemach signala? Primjer, zakaciti se na bilo koji wi-fi signal(bilo kojeg operatora) preko recimo tableta i povezati HDMI kablom sa TV-om i gledati sve te kanale i tamo gdje maltene nema ni zemaljskog, ali eto ima free wi-fi? Da li je to moguce?
da
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#3717 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by motorola01 »

Domy31 wrote:
motorola01 wrote:
zlo zlo wrote:oce ko gledat Juventus danas u 18? :lol: :lol:
Koliko znam, talijansku ligu prenose samo Arene.

Moze li se D3GO pratiti recimo negdje gdje nema telemach signala? Primjer, zakaciti se na bilo koji wi-fi signal(bilo kojeg operatora) preko recimo tableta i povezati HDMI kablom sa TV-om i gledati sve te kanale i tamo gdje maltene nema ni zemaljskog, ali eto ima free wi-fi? Da li je to moguce?
da
ooookeeee, Fala :)
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#3718 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by zlo zlo »

motorola01 wrote:
zlo zlo wrote:oce ko gledat Juventus danas u 18? :lol: :lol:
Koliko znam, talijansku ligu prenose samo Arene.

Moze li se D3GO pratiti recimo negdje gdje nema telemach signala? Primjer, zakaciti se na bilo koji wi-fi signal(bilo kojeg operatora) preko recimo tableta i povezati HDMI kablom sa TV-om i gledati sve te kanale i tamo gdje maltene nema ni zemaljskog, ali eto ima free wi-fi? Da li je to moguce?
znam..sjedam vam na muku s telemachom :lol: :lol:
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#3719 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by motorola01 »

Nemas pojma kako je narodu muka zbog toga. Ko jos gleda propalu talijansku ligu :D
User avatar
Maharadza
Posts: 17071
Joined: 30/01/2013 15:13

#3720 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

motorola01 wrote:Nemas pojma kako je narodu muka zbog toga. Ko jos gleda propalu talijansku ligu :D
Dodaj uz to i prefiks MAFIJAŠKU! Najbolji primjer juve, lafo šampioni a u upravi im nema čovjeka bez polocijskog dosjea debljine prosječnog tel. imenika. :lol:

Btw. I kome se prati ta ista mafija, pa imaju stream-ovi, brzine hvala Bogu i jesu sada najbrže u državi tako da se i oni mogu čak u hd-u gledati. Sopcast zakon. 8-)

zlo zlo wrote:oce ko gledat Juventus danas u 18? :lol: :lol:
Hoćeš ti gledati city danas? A gledaš li ove trenutno sto igraju, chelsea : wigan, south. : arsenal, hoćeš poslije gledati špansku ligu, a šta je sa NBA, jesi neki dan gledao oklahoma : dallas!? 8-)

Tapatalked
User avatar
Haris033
Posts: 5102
Joined: 02/02/2005 07:07
Location: Sarajevo
Contact:

#3721 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Haris033 »

Domy31 wrote:
motorola01 wrote:
zlo zlo wrote:oce ko gledat Juventus danas u 18? :lol: :lol:
Koliko znam, talijansku ligu prenose samo Arene.

Moze li se D3GO pratiti recimo negdje gdje nema telemach signala? Primjer, zakaciti se na bilo koji wi-fi signal(bilo kojeg operatora) preko recimo tableta i povezati HDMI kablom sa TV-om i gledati sve te kanale i tamo gdje maltene nema ni zemaljskog, ali eto ima free wi-fi? Da li je to moguce?
da
U mreži HS operatora, na mom iPad-u (aplikacija D3 GO), je dostupno samo 10-tak kanala iz ponude, i to uglavnom domaćih... :(
semir1988
Posts: 230
Joined: 30/12/2012 16:32

#3722 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by semir1988 »

U mreži HS operatora, na mom iPad-u (aplikacija D3 GO), je dostupno samo 10 kanala iz ponude, i to uglavnom domaćih...
ne mogu svi programi....iskreno..ja sma discovery gledao na mrezi bh telekoma.. :D
nisma druge pokusavao..to je bilo onako..da vidim dal radi...
Last edited by semir1988 on 09/02/2013 16:59, edited 1 time in total.
Domy31
Posts: 822
Joined: 08/06/2011 18:37

#3723 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Domy31 »

:D
Last edited by Domy31 on 09/02/2013 17:26, edited 1 time in total.
esadklacar
Posts: 114
Joined: 23/06/2012 00:27

#3724 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by esadklacar »

semir1988 wrote:
U mreži HS operatora, na mom iPad-u (aplikacija D3 GO), je dostupno samo 10 kanala iz ponude, i to uglavnom domaćih...
ne mogu svi programi....iskreno..ja sma discovery gledao na mrezi bh telekoma.. :D
nisma druge pokusavao..to je bilo onako..da vidim dal radi...
Samo sport klubovi ne rade na drugim operaterima ja mislim
User avatar
zlo zlo
Posts: 4485
Joined: 28/10/2012 16:01

#3725 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by zlo zlo »

Maharadza wrote:
motorola01 wrote:Nemas pojma kako je narodu muka zbog toga. Ko jos gleda propalu talijansku ligu :D
Dodaj uz to i prefiks MAFIJAŠKU! Najbolji primjer juve, lafo šampioni a u upravi im nema čovjeka bez polocijskog dosjea debljine prosječnog tel. imenika. :lol:

Btw. I kome se prati ta ista mafija, pa imaju stream-ovi, brzine hvala Bogu i jesu sada najbrže u državi tako da se i oni mogu čak u hd-u gledati. Sopcast zakon. 8-)

zlo zlo wrote:oce ko gledat Juventus danas u 18? :lol: :lol:
Hoćeš ti gledati city danas? A gledaš li ove trenutno sto igraju, chelsea : wigan, south. : arsenal, hoćeš poslije gledati špansku ligu, a šta je sa NBA, jesi neki dan gledao oklahoma : dallas!? 8-)

Tapatalked
mogu sve gledat :mrgreen:
Locked