Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#3701 Re: Utakmice.

Post by Butmiran »

Ja ovo ne mogu ponovo gledati nema šanse...
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#3702 Re: Utakmice.

Post by biske »

nikad bolje igrače nismo imali...

























u davanju izjava. :roll:
Cienfuegos
Posts: 593
Joined: 04/05/2011 19:48
Location: Boston

#3703 Re: Utakmice.

Post by Cienfuegos »

leškarenje wrote:Jeste ga zacrnjacili,boze sacuvaj.Ovi su nas pobijedili zbog Dupovca - glupovca i dvije njegove greske,mi tanki standardno ali jos ovo nije ni blizu da bude gotovo.
Gdje neces zacrnjaciti, ovakav kontinuitet losih partija se ne pamti. :sad:
Nije gotovo, slazem se. Sve zavisi od toga ko ce nas voditi na proljece I ko ce nam se prikljuciti. Zaostatak od 2 bobe nije nenadoknadiv ali sa ovim igracima, trenerom I taktikom druga polovina tabele je realnost.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3704 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

Sta se desava sa Dupovcem, ovo nije ni blijeda kopija onog igraca prosle sezone :-)

Kao da je ograjs`o lik majke mi :-?
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#3705 Re: Utakmice.

Post by Butmiran »

todd_smith wrote:Sta se desava sa Dupovcem, ovo nije ni blijeda kopija onog igraca prosle sezone :-)

Kao da je ograjs`o lik majke mi :-?
Da ga je prodati na zimu mjera bi bilo.
MHAB
Posts: 449
Joined: 14/11/2010 11:05

#3706 Re: Utakmice.

Post by MHAB »

Butmiran wrote:
todd_smith wrote:Sta se desava sa Dupovcem, ovo nije ni blijeda kopija onog igraca prosle sezone :-)

Kao da je ograjs`o lik majke mi :-?
Da ga je prodati na zimu mjera bi bilo.
Kad nam je španski Elche (ili kako se već piše) nudio prošle godine 50 k Eur i procenat od slijedećeg ugovora za Dupovca digla se " kuka i motika" na FKS Info forumu i drugim forumima da se uprava ne igra sa životom i takvog dragulja prodaje ispod 500 k Eur (slovima pet stotina hiljada Eura) minimalno. Kao Dupe, Faris i Radovac bi trebali donijeti minimalno 1,5 miliona Eura obeštećenja pa nam ne treba ni Tan ni niko drugi da se riješimo dugova. Samo je potrebno da imamo sposobnu upravu koja treba unovčiti dragulje koje imamo u klubu. Spominjao se i Mamić i kako on "valja" balvane poput Lovrena, Čorluke i sličnih za ogromne pare, a mi to ne znamo. Bilo je još raznih drugih gluposti. Siguran sam da bi danas velika većina pristala na uslove Elche-a i objeručke prodala Dupeta za 50 k Eur obeštećenja i procent od idućeg ugovora. Jednostavno nije zlato sve što sja, a nekada malo više realnosti nije na odmet. Dupovcu treba pomoći da izađe iz trenutne krize i počne pružati dobre partije. Tu mislim da je prije svega glava u pitanju i da igra sa ogromnim strahom koji ga parališe. Ovako niti ga kome možemo prodati niti imamo kakve koristi od njega. Čak se može reći i suprotno da imamo puno štete, jer nas svojim greškama zavaljuje iz kola u kolo...
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#3707 Re: Utakmice.

Post by Cossack »

Butmiran wrote:
todd_smith wrote:Sta se desava sa Dupovcem, ovo nije ni blijeda kopija onog igraca prosle sezone :-)

Kao da je ograjs`o lik majke mi :-?
Da ga je prodati na zimu mjera bi bilo.
Teško, dvije tekme koje su bile pod lupom skauta (Željo i Široki) odigrao je jako loše... :( Nadam se da će brzo izaći iz krize. Za njega i Sarajevo bi bilo dobro da se proda ubrzo.
User avatar
Reglan
Posts: 5011
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3708 Re: Utakmice.

Post by Reglan »

Slavice se titula. 8-)

Citirajte u maju arshavina i iskopajte njegov post od 25 novembra.
Dovidjenja i prijatno.
Cienfuegos
Posts: 593
Joined: 04/05/2011 19:48
Location: Boston

#3709 Re: Utakmice.

Post by Cienfuegos »

na cemu arshavin temelji svoj optimizam, sta to on zna a mi ne znamo :-D
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#3710 Utakmice.

Post by van helsing »

Nije napisao tko ce je slavit...
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3711 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

MHAB wrote:
Butmiran wrote:
todd_smith wrote:Sta se desava sa Dupovcem, ovo nije ni blijeda kopija onog igraca prosle sezone :-)

Kao da je ograjs`o lik majke mi :-?
Da ga je prodati na zimu mjera bi bilo.
Kad nam je španski Elche (ili kako se već piše) nudio prošle godine 50 k Eur i procenat od slijedećeg ugovora za Dupovca digla se " kuka i motika" na FKS Info forumu i drugim forumima da se uprava ne igra sa životom i takvog dragulja prodaje ispod 500 k Eur (slovima pet stotina hiljada Eura) minimalno. Kao Dupe, Faris i Radovac bi trebali donijeti minimalno 1,5 miliona Eura obeštećenja pa nam ne treba ni Tan ni niko drugi da se riješimo dugova. Samo je potrebno da imamo sposobnu upravu koja treba unovčiti dragulje koje imamo u klubu. Spominjao se i Mamić i kako on "valja" balvane poput Lovrena, Čorluke i sličnih za ogromne pare, a mi to ne znamo. Bilo je još raznih drugih gluposti. Siguran sam da bi danas velika većina pristala na uslove Elche-a i objeručke prodala Dupeta za 50 k Eur obeštećenja i procent od idućeg ugovora. Jednostavno nije zlato sve što sja, a nekada malo više realnosti nije na odmet. Dupovcu treba pomoći da izađe iz trenutne krize i počne pružati dobre partije. Tu mislim da je prije svega glava u pitanju i da igra sa ogromnim strahom koji ga parališe. Ovako niti ga kome možemo prodati niti imamo kakve koristi od njega. Čak se može reći i suprotno da imamo puno štete, jer nas svojim greškama zavaljuje iz kola u kolo...
Pa normalno, kada je tad bio u formi zivota i pored Sedina i onog iz Zelje bio najbolji igrac lige sto se odbrane tice. Gdje ces Dupovca iz prosle sezone za 50k prodavati :-)
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3712 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

dupovac je klasicni primjer loseg trenerskog rada. ocito je u krizi i ocajno treba dobar savjet i pomoc, pa i klupu, sto da ne. znate sta od svega toga moze dobiti kod nas - NISTA, i to je problem. a nije jedini igrac koji ima slican problem
MHAB
Posts: 449
Joined: 14/11/2010 11:05

#3713 Re: Utakmice.

Post by MHAB »

Kad nam je španski Elche (ili kako se već piše) nudio prošle godine 50 k Eur i procenat od slijedećeg ugovora za Dupovca digla se " kuka i motika" na FKS Info forumu i drugim forumima da se uprava ne igra sa životom i takvog dragulja prodaje ispod 500 k Eur (slovima pet stotina hiljada Eura) minimalno. Kao Dupe, Faris i Radovac bi trebali donijeti minimalno 1,5 miliona Eura obeštećenja pa nam ne treba ni Tan ni niko drugi da se riješimo dugova. Samo je potrebno da imamo sposobnu upravu koja treba unovčiti dragulje koje imamo u klubu. Spominjao se i Mamić i kako on "valja" balvane poput Lovrena, Čorluke i sličnih za ogromne pare, a mi to ne znamo. Bilo je još raznih drugih gluposti. Siguran sam da bi danas velika većina pristala na uslove Elche-a i objeručke prodala Dupeta za 50 k Eur obeštećenja i procent od idućeg ugovora. Jednostavno nije zlato sve što sja, a nekada malo više realnosti nije na odmet. Dupovcu treba pomoći da izađe iz trenutne krize i počne pružati dobre partije. Tu mislim da je prije svega glava u pitanju i da igra sa ogromnim strahom koji ga parališe. Ovako niti ga kome možemo prodati niti imamo kakve koristi od njega. Čak se može reći i suprotno da imamo puno štete, jer nas svojim greškama zavaljuje iz kola u kolo...[/quote]

Pa normalno, kada je tad bio u formi zivota i pored Sedina i onog iz Zelje bio najbolji igrac lige sto se odbrane tice. Gdje ces Dupovca iz prosle sezone za 50k prodavati :-)[/quote]

Da ne pretvaramo temu u ličnu prepisku samo bih te pitao zbog čega ga nismo prodali prošle godine za veće pare od ovih što su nudili ovi iz Španije kad je bio tako dobar prošle godine? Poštujem tvoje mišljenje kao i drugih koji pišu na ovom forumu, ali Dupe po meni nije prošle godine bio ni među pet najboljih odbrambenih igrača u ovoj našoj jadnoj ligi a kamo li šta više. On je još uvijek mlad igrač i to ga može prodati. Međutim nastavi li igrati kao ove sezone on neće imati mjesta ni kod nas u prvoj postavi. O prodaji i nekim parama za njega možemo samo sanjati....
User avatar
Cossack
Posts: 7315
Joined: 22/12/2002 00:00

#3714 Re: Utakmice.

Post by Cossack »

omega369 wrote:dupovac je klasicni primjer loseg trenerskog rada. ocito je u krizi i ocajno treba dobar savjet i pomoc, pa i klupu, sto da ne. znate sta od svega toga moze dobiti kod nas - NISTA, i to je problem. a nije jedini igrac koji ima slican problem
Bio je on i na klupi nedavno... ;-)
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#3715 Re: Utakmice.

Post by Mračajski proto »

Padosmo kurcu za uši.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3716 Re: Utakmice.

Post by todd_smith »

MHAB wrote:
Da ne pretvaramo temu u ličnu prepisku samo bih te pitao zbog čega ga nismo prodali prošle godine za veće pare od ovih što su nudili ovi iz Španije kad je bio tako dobar prošle godine? Poštujem tvoje mišljenje kao i drugih koji pišu na ovom forumu, ali Dupe po meni nije prošle godine bio ni među pet najboljih odbrambenih igrača u ovoj našoj jadnoj ligi a kamo li šta više. On je još uvijek mlad igrač i to ga može prodati. Međutim nastavi li igrati kao ove sezone on neće imati mjesta ni kod nas u prvoj postavi. O prodaji i nekim parama za njega možemo samo sanjati....
Nismo ga prodali jer je losa ponuda bila. Jednostavno.

Kada je ponuda dosla on je bio mladi reprezentativac, ogroman potencijal je pokazao, uz Sedina bio stub odbrane, mlad i najvaznije ugovor mu nije bio na isteku te polusezone/sezone, kao sto je slucaj bio sa Sesarom/Saidom.

Ni ja ga ne bih dao ispod 200-300k prosle sezone.
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#3717 Re: Utakmice.

Post by Arteta »

Dupovac je dobar i jedan od skolovanijih stopera u nasoj Ligi samo nije skoncentrisan u nekim situacijama.
Cienfuegos
Posts: 593
Joined: 04/05/2011 19:48
Location: Boston

#3718 Re: Utakmice.

Post by Cienfuegos »

Kakvi su onda ovi neskolovani? :-) Ubise nas svi po njegovoj strani jer znaju da nam je najslabija karika u ekipi.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#3719 Re: Utakmice.

Post by Kemal Malovčić »

Image

kad budemo slavili titulu biće nas 800 hiljada
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#3720 Re: Utakmice.

Post by Zatamnjena stakla »

Jebo kup, daj mi titulu kako treba i zdra'o!
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#3721 Re: Utakmice.

Post by Butmiran »

arshavin wrote:Slavice se titula. 8-)

Citirajte u maju arshavina i iskopajte njegov post od 25 novembra.
Dovidjenja i prijatno.
Ja se slažem s tobom, da te odmah citiram. :)
MHAB
Posts: 449
Joined: 14/11/2010 11:05

#3722 Re: Utakmice.

Post by MHAB »

Nismo ga prodali jer je losa ponuda bila. Jednostavno.

Kada je ponuda dosla on je bio mladi reprezentativac, ogroman potencijal je pokazao, uz Sedina bio stub odbrane, mlad i najvaznije ugovor mu nije bio na isteku te polusezone/sezone, kao sto je slucaj bio sa Sesarom/Saidom.

Ni ja ga ne bih dao ispod 200-300k prosle sezone.[/quote]

Pa da li je bilo ikakve druge ponude za njega osim ove? Koliko znam nije. Takođe znam i da bilo koji igrač vrijedi onoliko koliko je neko spreman da plati za njega, a ne koliko prodavac misli da mu trebaju platiti. Na našu žalost to važi i za naše igrače koje želimo prodati uključujući i Dupovca....
User avatar
Logovan
Posts: 102750
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3723 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Butmiran wrote:
arshavin wrote:Slavice se titula. 8-)

Citirajte u maju arshavina i iskopajte njegov post od 25 novembra.
Dovidjenja i prijatno.
Ja se slažem s tobom, da te odmah citiram. :)
I ja se slažem.
Citirajte u maju nas trojicu i iskopajte naše postove od 25. novembra. :izet:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3724 Re: Utakmice.

Post by -LIBERO- »

Vidi ove trojice optimisticnih. Da mi je znati gdje se vi tim optimizmom punite, da se i ja malo prikopcam. :D :D :D
User avatar
Butmiran
Posts: 9171
Joined: 28/01/2013 22:06

#3725 Re: Utakmice.

Post by Butmiran »

-LIBERO- wrote:Vidi ove trojice optimisticnih. Da mi je znati gdje se vi tim optimizmom punite, da se i ja malo prikopcam. :D :D :D
Znaš, znaš. :D
Post Reply