Nisam jer nemam potrebe jer gledam situacije i pratim semafore i ako treba prodjem semafor i na slijedecem se okrenem ili skrenem na raskrsnici desno pa se okrenem i onda presjecem raskrsnicu fino i prodjem bez problema.
JA nemam problem sa vozacima koji su brzi od mene u saobracaju i kad ode od mene, vec sa onima koji kad vide zmigavac i da se prestrojavas ubrzaju da ti ne daju ili kad je guzva nece da te pusti da se ukljucis jer ce on svakako stati ispred tebe ili ti blokirati raskrsnicu a ti mozes proci bez problema da je on ostavio prostor jer ne moze dalje.

