Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#36951 Re: Premijer liga BiH

Post by Samprotivsviju »

http://www.klix.ba/sport/nogomet/ismail ... /161118132

Sutra na klixu: Isticna tribina ce biti klimatizivana :lol:
User avatar
lijek-za-sve
Posts: 1381
Joined: 27/05/2011 21:56

#36952 Re: Premijer liga BiH

Post by lijek-za-sve »

koji ce nama k...c ,ako ste vi KJKP nismo mi :wink:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#36953 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

lendric wrote:Veliki udarac, veoma talentovan, borben, nadam se da će bar kod vas otići, da ima još bolje uslove da se razvije
Hoće babo da dijete igra, što bi značilo da će otići samo u klub koji mu garantuje prvih 11. Sumnjam da će mu komšije to garantovati. Neki "manji" sigurno, da stekne iskustva.
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#36954 Re: Premijer liga BiH

Post by Stroj-2 »

Olimpic ili Sema
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#36955 Re: Premijer liga BiH

Post by LSD »

Petrović: Bod u Vitezu je pozitivan ako dobijemo Zrinjski
:? šta ovo znaci? kakva je ovo izjava?

Ma pobjedite vi prvo Vitez ako možete, nemoj mi neke šuplje jbmt :oops:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79545
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#36956 Re: Premijer liga BiH

Post by Velkoski »

Nije fudbaler iz Mladosti uhapšen, nego buraz mu, koji je vozio njegovo auto prilikom 'akcija'. Čovjek regularno trenira :mrgreen:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50664
Joined: 29/12/2005 01:20

#36957 Re: Premijer liga BiH

Post by jeza u ledja »

Kako god, mislim da bi bilo posteno da mi utakmicu sa njima dobijemo za zelenim stolom. :oops:
U suprotnom, kakvu poruku saljemo djeci? Navijacima? Zamislite da navijaci tako pocnu pljackati radnje i benzinske?
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#36958 Re: Premijer liga BiH

Post by 1946--1987 »

Nego, sad procita da je Esad Radeljas navijac FK Zeljeznicar :mrgreen: :mrgreen: :lol:


Definitivno se uklapa :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50664
Joined: 29/12/2005 01:20

#36959 Re: Premijer liga BiH

Post by jeza u ledja »

1946--1987 wrote:Nego, sad procita da je Esad Radeljas navijac FK Zeljeznicar :mrgreen: :mrgreen: :lol:


Definitivno se uklapa :mrgreen: :mrgreen:
Esed. :oops:
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#36960 Re: Premijer liga BiH

Post by 1946--1987 »

E jebo majku citav zivot zivim u neznanju misleci da je Esad :lol: :lol:

Kako god, vrlo interesantan tekst o tome za koga nasi politicari navijaju.Sve sama krema :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102748
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#36961 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

nema me tamo wrote: I 3 je malo kad imaš neke opasne hobije.
Ostaviš opasne hobije i uživaš. :nargila:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#36962 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

NK Vitez-FK Željezničar X
FK Sloboda-HŠK Zrinjski 2
FK Radnik Bijeljina-NK Metalleghe B.S.I. 1
FK Olimpic-FK Krupa 2
FK Sarajevo-FK Mladost Doboj Kakanj 1
NK Široki Brijeg-NK Čelik 1
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#36963 Re: Premijer liga BiH

Post by omega369 »

X u tuzli bi bas bio...da malo unese zara u ovo prvenstvo :mrgreen:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#36964 Re: Premijer liga BiH

Post by Jimmy McNulty »

Velkoski wrote:Nije fudbaler iz Mladosti uhapšen, nego buraz mu, koji je vozio njegovo auto prilikom 'akcija'. Čovjek regularno trenira :mrgreen:
Od ovih 5, trojica su pušteni da se brane sa slobode, među njima i on. Njegovom bratu i još jednom je određen pritvor mjesec dana zbog 3 ranija razbojništva koja su počinili u ZDK.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#36965 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

lijek-za-sve wrote:koji ce nama k...c ,ako ste vi KJKP nismo mi :wink:
Sta ti KJKP :twisted: vi'ćes ti 8)
User avatar
lijek-za-sve
Posts: 1381
Joined: 27/05/2011 21:56

#36966 Re: Premijer liga BiH

Post by lijek-za-sve »

leškarenje wrote: Sta ti KJKP :twisted: vi'ćes ti 8)
:D ma oni smecari iz NS ...jel tih to zao..... :D
User avatar
hrasno38
Posts: 34074
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#36967 Re: Premijer liga BiH

Post by hrasno38 »

Ma ko god kaze da Zrinjski nije najbolji i nezasluzuje titulu nije u pravu. Ljudi su jednostavno beton.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#36968 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

Jao Slobode,izasli gologuzi na teren :lol: :lol: mogli su bar malo igrati,nabijem ih na kurac.....'naci zapinju papci protiv sarajevskih klubova ko da je u pitanju zivot ili smrt :D mrs.
User avatar
Logovan
Posts: 102748
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#36969 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Igrajte Tuzlaci zivi bili, koji vam je hahaha
User avatar
hrasno38
Posts: 34074
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#36970 Re: Premijer liga BiH

Post by hrasno38 »

leškarenje wrote:Jao Slobode,izasli gologuzi na teren :lol: :lol: mogli su bar malo igrati,nabijem ih na kurac.....'naci zapinju papci protiv sarajevskih klubova ko da je u pitanju zivot ili smrt :D mrs.
e ovdje ti je jedno veliko :thumbup:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#36971 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

Logovan wrote:Igrajte Tuzlaci zivi bili, koji vam je hahaha
Umorili se prošlo kolo, još sebi nisu došli ... 8-)
User avatar
Logovan
Posts: 102748
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#36972 Re: RE: Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Charuga wrote:
Logovan wrote:Igrajte Tuzlaci zivi bili, koji vam je hahaha
Umorili se prošlo kolo, još sebi nisu došli ... 8-)
A i teske noge od mini priprema.

Valja sutra pobijediti neugodnu Mladost.
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#36973 Re: Premijer liga BiH

Post by 1946--1987 »

dati zrinjskom titulu odma I gotovo, nemaju oni vise gdje kiksat jednom, kamoli vise utakmica
mozda kone jos sljedece kolo

Tuzla skinula gace :oops:
User avatar
Sarajevski-Seljak
Posts: 2117
Joined: 14/02/2011 20:27
Location: Accra, Ghana

#36974 Re: Premijer liga BiH

Post by Sarajevski-Seljak »

Sloboda :roll:

0:3
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#36975 Re: Premijer liga BiH

Post by Stroj-2 »

:lol:
Locked