Sutra na klixu: Isticna tribina ce biti klimatizivana
Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
Samprotivsviju
- Posts: 7046
- Joined: 03/12/2011 13:10
#36951 Re: Premijer liga BiH
http://www.klix.ba/sport/nogomet/ismail ... /161118132
Sutra na klixu: Isticna tribina ce biti klimatizivana
Sutra na klixu: Isticna tribina ce biti klimatizivana
- lijek-za-sve
- Posts: 1381
- Joined: 27/05/2011 21:56
#36952 Re: Premijer liga BiH
koji ce nama k...c ,ako ste vi KJKP nismo mi 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#36953 Re: Premijer liga BiH
Hoće babo da dijete igra, što bi značilo da će otići samo u klub koji mu garantuje prvih 11. Sumnjam da će mu komšije to garantovati. Neki "manji" sigurno, da stekne iskustva.lendric wrote:Veliki udarac, veoma talentovan, borben, nadam se da će bar kod vas otići, da ima još bolje uslove da se razvije
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#36955 Re: Premijer liga BiH
Petrović: Bod u Vitezu je pozitivan ako dobijemo Zrinjski
Ma pobjedite vi prvo Vitez ako možete, nemoj mi neke šuplje jbmt
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79545
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#36956 Re: Premijer liga BiH
Nije fudbaler iz Mladosti uhapšen, nego buraz mu, koji je vozio njegovo auto prilikom 'akcija'. Čovjek regularno trenira 
- jeza u ledja
- Posts: 50664
- Joined: 29/12/2005 01:20
#36957 Re: Premijer liga BiH
Kako god, mislim da bi bilo posteno da mi utakmicu sa njima dobijemo za zelenim stolom.
U suprotnom, kakvu poruku saljemo djeci? Navijacima? Zamislite da navijaci tako pocnu pljackati radnje i benzinske?
U suprotnom, kakvu poruku saljemo djeci? Navijacima? Zamislite da navijaci tako pocnu pljackati radnje i benzinske?
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#36958 Re: Premijer liga BiH
Nego, sad procita da je Esad Radeljas navijac FK Zeljeznicar
Definitivno se uklapa

Definitivno se uklapa
- jeza u ledja
- Posts: 50664
- Joined: 29/12/2005 01:20
#36959 Re: Premijer liga BiH
Esed.1946--1987 wrote:Nego, sad procita da je Esad Radeljas navijac FK Zeljeznicar![]()
![]()
![]()
Definitivno se uklapa![]()
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#36960 Re: Premijer liga BiH
E jebo majku citav zivot zivim u neznanju misleci da je Esad

Kako god, vrlo interesantan tekst o tome za koga nasi politicari navijaju.Sve sama krema
Kako god, vrlo interesantan tekst o tome za koga nasi politicari navijaju.Sve sama krema
- Logovan
- Posts: 102748
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#36961 Re: Premijer liga BiH
Ostaviš opasne hobije i uživaš.nema me tamo wrote: I 3 je malo kad imaš neke opasne hobije.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#36962 Re: Premijer liga BiH
NK Vitez-FK Željezničar X
FK Sloboda-HŠK Zrinjski 2
FK Radnik Bijeljina-NK Metalleghe B.S.I. 1
FK Olimpic-FK Krupa 2
FK Sarajevo-FK Mladost Doboj Kakanj 1
NK Široki Brijeg-NK Čelik 1
FK Sloboda-HŠK Zrinjski 2
FK Radnik Bijeljina-NK Metalleghe B.S.I. 1
FK Olimpic-FK Krupa 2
FK Sarajevo-FK Mladost Doboj Kakanj 1
NK Široki Brijeg-NK Čelik 1
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#36963 Re: Premijer liga BiH
X u tuzli bi bas bio...da malo unese zara u ovo prvenstvo 
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#36964 Re: Premijer liga BiH
Od ovih 5, trojica su pušteni da se brane sa slobode, među njima i on. Njegovom bratu i još jednom je određen pritvor mjesec dana zbog 3 ranija razbojništva koja su počinili u ZDK.Velkoski wrote:Nije fudbaler iz Mladosti uhapšen, nego buraz mu, koji je vozio njegovo auto prilikom 'akcija'. Čovjek regularno trenira
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#36965 Re: Premijer liga BiH
Sta ti KJKPlijek-za-sve wrote:koji ce nama k...c ,ako ste vi KJKP nismo mi
- lijek-za-sve
- Posts: 1381
- Joined: 27/05/2011 21:56
#36966 Re: Premijer liga BiH
leškarenje wrote: Sta ti KJKPvi'ćes ti
- hrasno38
- Posts: 34074
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#36967 Re: Premijer liga BiH
Ma ko god kaze da Zrinjski nije najbolji i nezasluzuje titulu nije u pravu. Ljudi su jednostavno beton.
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#36968 Re: Premijer liga BiH
Jao Slobode,izasli gologuzi na teren
mogli su bar malo igrati,nabijem ih na kurac.....'naci zapinju papci protiv sarajevskih klubova ko da je u pitanju zivot ili smrt
mrs.
- Logovan
- Posts: 102748
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#36969 Re: Premijer liga BiH
Igrajte Tuzlaci zivi bili, koji vam je hahaha
- hrasno38
- Posts: 34074
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#36970 Re: Premijer liga BiH
e ovdje ti je jedno velikoleškarenje wrote:Jao Slobode,izasli gologuzi na teren![]()
mogli su bar malo igrati,nabijem ih na kurac.....'naci zapinju papci protiv sarajevskih klubova ko da je u pitanju zivot ili smrt
mrs.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#36971 Re: Premijer liga BiH
Umorili se prošlo kolo, još sebi nisu došli ...Logovan wrote:Igrajte Tuzlaci zivi bili, koji vam je hahaha
- Logovan
- Posts: 102748
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#36972 Re: RE: Re: Premijer liga BiH
A i teske noge od mini priprema.Charuga wrote:Umorili se prošlo kolo, još sebi nisu došli ...Logovan wrote:Igrajte Tuzlaci zivi bili, koji vam je hahaha
Valja sutra pobijediti neugodnu Mladost.
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#36973 Re: Premijer liga BiH
dati zrinjskom titulu odma I gotovo, nemaju oni vise gdje kiksat jednom, kamoli vise utakmica
mozda kone jos sljedece kolo
Tuzla skinula gace
mozda kone jos sljedece kolo
Tuzla skinula gace
- Sarajevski-Seljak
- Posts: 2117
- Joined: 14/02/2011 20:27
- Location: Accra, Ghana
#36974 Re: Premijer liga BiH
Sloboda
0:3
0:3
