Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36926 Re: Zeničani

Post by Throttle »

P.S. Deformisala se s ovim žvaljama, prije je bila ljepša
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#36927 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

kakavdanakneiskustvu wrote:čekamo @batu
I @clia

ovo je njegova neostvarena ljubav :mrgreen:
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4111
Joined: 28/01/2012 11:38

#36928 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

Ako nešto ne kontam onda je to pumpanje usana. I
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36929 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Ma pumpanje bilo čega je fuj
Dobijem osip kad vidim kod onih matorki lice ušpanovano a vrat isto pileći pogužvan :-)
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#36930 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Da je ne ganja gazda Hayata :oops:
Cudno sto nema tekst na klixu, mogao bi mali Elmedin omastit brke :D
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36931 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Kazu da je ona velika zelja pojedinih clanova zelenih...Znam i imena :D

Ali eto, dok nismo popricali nisam znao da je zavrsila metalurski faks, tako da se ipak razlikuje od klasicnih kurava i sponzorusa.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36932 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Red bi bio da se Bobi kao ovlastena osoba za zastupanje foruma malo aktivira, pa je privede na forum. Tada bi forum imao smisla.
User avatar
N.N.
Posts: 3554
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#36933 Re: Zeničani

Post by N.N. »

Ispikala pola ruke, na ramenu... Bezze, izgubila vala onu zenstvenost i jebozobnost, al' eto :mrgreen:
Bobi
Forum administrator
Posts: 38028
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#36934 Re: Zeničani

Post by Bobi »

clio_dci120 wrote:Red bi bio da se Bobi kao ovlastena osoba za zastupanje foruma malo aktivira, pa je privede na forum. Tada bi forum imao smisla.
Ljepših žena i djevojaka na hiljadu u Zenici...na svakakvim mjestima ih mozes sresti pa cak zaboravit i kusur uzeti :lol:
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4111
Joined: 28/01/2012 11:38

#36935 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

Bobi wrote:
clio_dci120 wrote:Red bi bio da se Bobi kao ovlastena osoba za zastupanje foruma malo aktivira, pa je privede na forum. Tada bi forum imao smisla.
Ljepših žena i djevojaka na hiljadu u Zenici...na svakakvim mjestima ih mozes sresti pa cak zaboravit i kusur uzeti :lol:
Lokacije kolega, lokacije.
Image
Mustang1
Posts: 29965
Joined: 29/12/2010 17:31

#36936 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Hodam po granapima zavodim prodavacice mandarina :D
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36937 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ma to je garant isao bariti sa Renolom, pa ga odbila, pa sad prica `vaka, `naka... :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83520
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#36938 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

kakavdanakneiskustvu wrote:čekamo @batu
Ma sta da ti kazem, klasicna ubleha i placena promocija :-) Od desetina hiljada slicnih djevojaka na instagramu bas se ovaj pseudonovinarcic slucajno nje sjetio. Al u kurcu.

Nego godine lagano stizu, fasada vise nije kao nekad, nadiru nove generacije i otimaju trzisni udio :P

Ovo ti je materijal za klija dizelasa, on se pali na ublehe :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66029
Joined: 03/08/2010 19:04

#36939 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

_BataZiv_0809 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:čekamo @batu
Ma sta da ti kazem, klasicna ubleha i placena promocija :-) Od desetina hiljada slicnih djevojaka na instagramu bas se ovaj pseudonovinarcic slucajno nje sjetio. Al u kurcu.

Nego godine lagano stizu, fasada vise nije kao nekad, nadiru nove generacije i otimaju trzisni udio :P

Ovo ti je materijal za klija dizelasa, on se pali na ublehe :D
:thumbup:
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36940 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

A na koje to ublehe se ja palim?
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36941 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Oj kad je ni Bata ne simpatise onda je bas grohnula :lol:
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36942 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ma joj nisam neka picajzla, ali meni se ogadila, hem puno pusi, hem onu kaficu kad pije sve joj se slijeva niz solju. Ako cita forum nasa Flasa Rakije, ubudce vala pripazi kada pijes kafu, da ti ne ostaju curci po solji...
Jednom sam je imao priliku upoznati, ali jos davno kad je faks zavrsila, tek je kasnije imala te operacije.

Ja mislim da bi nju nas Moet otresao ko Fudo onu Casualsovu stranku 2016. :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83520
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#36943 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Kad si ti to sve snimio :shock: Mora da je posmatras satima i slajfaš ga u autu :lol:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#36944 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Što je lik skenira :D
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36945 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Pa u CD se i ne izlazi zbog kafe. A nema ga vala niko potrebe slajfati, samo se ode do recepcije i odradi ona kako se zove, Rialda ili Riana.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36946 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Casual's wrote:Što je lik skenira :D
Pa nam sto nismo SDA dozvoljeno je gledati, a i dirati. :D
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36947 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Je li itko radio servis plina u onom servisu Energia Aliance? Valjaju li cemu? Najlaske mi je to vikendom kuci odraditi, pa me zanimaju iskustva. Ja bi samo filter mjenjao, da bez veze ne idem do Tesnja ako su ok?
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#36948 Re: Zeničani

Post by Casual's »

clio_dci120 wrote:
Casual's wrote:Što je lik skenira :D
Pa nam sto nismo SDA dozvoljeno je gledati, a i dirati. :D
Mi iz SDA gledamo guzove i sise, eventualno neki znak. Ne gledamo šta joj se slijeva. :mrgreen:
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36949 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ma ja, navikli ste na nered. Kako u stranci i drzavi, tako i kod zena haman. :D
Doduse, pardon, u stranci vam je sada red, one man rule kingdom. :D
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#36950 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Zanimljivo mi je kako si uspio ubaciti politiku u pricu oko sponza, guzova i sisa. :mrgreen:
Post Reply