Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36926 Re: Zeničani
P.S. Deformisala se s ovim žvaljama, prije je bila ljepša
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#36927 Re: Zeničani
I @cliakakavdanakneiskustvu wrote:čekamo @batu
ovo je njegova neostvarena ljubav
- kamberovica polje
- Posts: 4111
- Joined: 28/01/2012 11:38
#36928 Re: Zeničani
Ako nešto ne kontam onda je to pumpanje usana. I
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36929 Re: Zeničani
Ma pumpanje bilo čega je fuj
Dobijem osip kad vidim kod onih matorki lice ušpanovano a vrat isto pileći pogužvan
Dobijem osip kad vidim kod onih matorki lice ušpanovano a vrat isto pileći pogužvan
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#36930 Re: Zeničani
Da je ne ganja gazda Hayata
Cudno sto nema tekst na klixu, mogao bi mali Elmedin omastit brke
Cudno sto nema tekst na klixu, mogao bi mali Elmedin omastit brke
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36931 Re: Zeničani
Kazu da je ona velika zelja pojedinih clanova zelenih...Znam i imenaCasual's wrote:https://hayat.ba/tvrde-da-je-najzgodnij ... -pod-noge/
Ali eto, dok nismo popricali nisam znao da je zavrsila metalurski faks, tako da se ipak razlikuje od klasicnih kurava i sponzorusa.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36932 Re: Zeničani
Red bi bio da se Bobi kao ovlastena osoba za zastupanje foruma malo aktivira, pa je privede na forum. Tada bi forum imao smisla.
- N.N.
- Posts: 3554
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#36933 Re: Zeničani
Ispikala pola ruke, na ramenu... Bezze, izgubila vala onu zenstvenost i jebozobnost, al' eto 
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38028
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#36934 Re: Zeničani
Ljepših žena i djevojaka na hiljadu u Zenici...na svakakvim mjestima ih mozes sresti pa cak zaboravit i kusur uzeticlio_dci120 wrote:Red bi bio da se Bobi kao ovlastena osoba za zastupanje foruma malo aktivira, pa je privede na forum. Tada bi forum imao smisla.
- kamberovica polje
- Posts: 4111
- Joined: 28/01/2012 11:38
#36935 Re: Zeničani
Lokacije kolega, lokacije.Bobi wrote:Ljepših žena i djevojaka na hiljadu u Zenici...na svakakvim mjestima ih mozes sresti pa cak zaboravit i kusur uzeticlio_dci120 wrote:Red bi bio da se Bobi kao ovlastena osoba za zastupanje foruma malo aktivira, pa je privede na forum. Tada bi forum imao smisla.

-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#36936 Re: Zeničani
Hodam po granapima zavodim prodavacice mandarina 
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36937 Re: Zeničani
Ma to je garant isao bariti sa Renolom, pa ga odbila, pa sad prica `vaka, `naka... 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83520
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#36938 Re: Zeničani
Ma sta da ti kazem, klasicna ubleha i placena promocijakakavdanakneiskustvu wrote:čekamo @batu
Nego godine lagano stizu, fasada vise nije kao nekad, nadiru nove generacije i otimaju trzisni udio
Ovo ti je materijal za klija dizelasa, on se pali na ublehe
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66029
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36939 Re: Zeničani
_BataZiv_0809 wrote:Ma sta da ti kazem, klasicna ubleha i placena promocijakakavdanakneiskustvu wrote:čekamo @batuOd desetina hiljada slicnih djevojaka na instagramu bas se ovaj pseudonovinarcic slucajno nje sjetio. Al u kurcu.
Nego godine lagano stizu, fasada vise nije kao nekad, nadiru nove generacije i otimaju trzisni udio![]()
Ovo ti je materijal za klija dizelasa, on se pali na ublehe
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36940 Re: Zeničani
A na koje to ublehe se ja palim?
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36941 Re: Zeničani
Oj kad je ni Bata ne simpatise onda je bas grohnula 
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36942 Re: Zeničani
Ma joj nisam neka picajzla, ali meni se ogadila, hem puno pusi, hem onu kaficu kad pije sve joj se slijeva niz solju. Ako cita forum nasa Flasa Rakije, ubudce vala pripazi kada pijes kafu, da ti ne ostaju curci po solji...
Jednom sam je imao priliku upoznati, ali jos davno kad je faks zavrsila, tek je kasnije imala te operacije.
Ja mislim da bi nju nas Moet otresao ko Fudo onu Casualsovu stranku 2016.
Jednom sam je imao priliku upoznati, ali jos davno kad je faks zavrsila, tek je kasnije imala te operacije.
Ja mislim da bi nju nas Moet otresao ko Fudo onu Casualsovu stranku 2016.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83520
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#36943 Re: Zeničani
Kad si ti to sve snimio
Mora da je posmatras satima i slajfaš ga u autu 
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#36944 Re: Zeničani
Što je lik skenira 
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36945 Re: Zeničani
Pa u CD se i ne izlazi zbog kafe. A nema ga vala niko potrebe slajfati, samo se ode do recepcije i odradi ona kako se zove, Rialda ili Riana.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36946 Re: Zeničani
Pa nam sto nismo SDA dozvoljeno je gledati, a i dirati.Casual's wrote:Što je lik skenira
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36947 Re: Zeničani
Je li itko radio servis plina u onom servisu Energia Aliance? Valjaju li cemu? Najlaske mi je to vikendom kuci odraditi, pa me zanimaju iskustva. Ja bi samo filter mjenjao, da bez veze ne idem do Tesnja ako su ok?
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#36948 Re: Zeničani
Mi iz SDA gledamo guzove i sise, eventualno neki znak. Ne gledamo šta joj se slijeva.clio_dci120 wrote:Pa nam sto nismo SDA dozvoljeno je gledati, a i dirati.Casual's wrote:Što je lik skenira
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36949 Re: Zeničani
Ma ja, navikli ste na nered. Kako u stranci i drzavi, tako i kod zena haman.
Doduse, pardon, u stranci vam je sada red, one man rule kingdom.
Doduse, pardon, u stranci vam je sada red, one man rule kingdom.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#36950 Re: Zeničani
Zanimljivo mi je kako si uspio ubaciti politiku u pricu oko sponza, guzova i sisa. 
