Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#36926 Re: Premijer liga BiH

Post by Stroj-2 »

Logovan wrote:
Stroj-2 wrote:Za ovakve stvari da su klubovi pametni, preskočiti savez, jer od njih nema ništa i direktno se žaliti UEFA-i. Savez je sam po sebi kriminalan dovoljno, još da se zanimaju za ovakve stvari. :run:
Meni nije jasno kako niko još nije pokrenuo žalbe preko njih. :-) Mislim neko te godinama i godinama jebe u zdrav mozak, ti se ponekad požališ preko medija, digneš ko fol neku frku, ovo, ono i na kraju ništa ne bude. :? Kako, gdje zapelo? Šta je sa svim tim ljudima koji se trude da ostvare neki pomak u svome klubu?

Vjerovatno su u neku ruku ljudi iz klubova u strahu da krenu u ozbiljniju priču za razna nekažnjavanja, izjednačavanja npr. baklji sa skandiranjem ratnim zločincima, jer bi onda savez mogao da ih oštećuje na skoro svakoj utakmici i da im lupa još veće kazne, ali opet kontam, kako se niko nije našao za sve ove godine da skupi muda i da se konstatno žali UEFA-i, pa gdje puklo da puklo. :?
Ja mislim da je ipak savez taj koji "brani" takve stvari, žalbu direktno UEFA-i, jer su oni nadležni za takve stvari. Evo recimo da se mi direktno počnemo žaliti krovnoj organizaciji, mogli bi nas ovi naši odavde uzet na zub, i eto belaja. Jedna riječ "Politika". Ali da se što Maharadža reče, udruži 5,6,7 naših klubova i direktno žali, e onda je to druga priča već i dobiva se nova dimnezija skroz. Ali naši se ne mogu složiti oko sitnih stvari a kamoli ove. Ovo je krupnija stvar malo. Ipak kad vidimo kakav nam je savez, bolje ne čačkaj mečku drugim riječima. Fali moralne odgovornosti, koje nemaju al nikako. Nisu ovi naši osviješteni nimalo za takve stvari. Treba stisnut muda, a ni to nemaju.
User avatar
Logovan
Posts: 102741
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#36927 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Stroj-2 wrote: Ja mislim da je ipak savez taj koji "brani" takve stvari, žalbu direktno UEFA-i, jer su oni nadležni za takve stvari. Evo recimo da se mi direktno počnemo žaliti krovnoj organizaciji, mogli bi nas ovi naši odavde uzet na zub, i eto belaja. Jedna riječ "Politika". Ali da se što Maharadža reče, udruži 5,6,7 naših klubova i direktno žali, e onda je to druga priča već i dobiva se nova dimnezija skroz. Ali naši se ne mogu složiti oko sitnih stvari a kamoli ove. Ovo je krupnija stvar malo. Ipak kad vidimo kakav nam je savez, bolje ne čačkaj mečku drugim riječima. Fali moralne odgovornosti, koje nemaju al nikako. Nisu ovi naši osviješteni nimalo za takve stvari. Treba stisnut muda, a ni to nemaju.
Pa još bolje kada bi se udružili. Najbitnije je nešto pokrenuti konkretno, a to bi se možda desilo i sa žalbom samo jednog kluba.

Sarajevo, Željezničar i još 2, 3 kluba će se kad tad morati početi slagati, jer ovo se ne može više trpiti.

A savez ko jebe, žalit se, pa makar svi zajedno otišli u tri lijepe.
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#36928 Re: Premijer liga BiH

Post by agnostic_front »

Pogan ona najgora, fuj!
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#36929 Re: RE: Re: Premijer liga BiH

Post by Maharadza »

Stroj-2 wrote:
Logovan wrote:
Stroj-2 wrote:Za ovakve stvari da su klubovi pametni, preskočiti savez, jer od njih nema ništa i direktno se žaliti UEFA-i. Savez je sam po sebi kriminalan dovoljno, još da se zanimaju za ovakve stvari. :run:
Meni nije jasno kako niko još nije pokrenuo žalbe preko njih. :-) Mislim neko te godinama i godinama jebe u zdrav mozak, ti se ponekad požališ preko medija, digneš ko fol neku frku, ovo, ono i na kraju ništa ne bude. :? Kako, gdje zapelo? Šta je sa svim tim ljudima koji se trude da ostvare neki pomak u svome klubu?

Vjerovatno su u neku ruku ljudi iz klubova u strahu da krenu u ozbiljniju priču za razna nekažnjavanja, izjednačavanja npr. baklji sa skandiranjem ratnim zločincima, jer bi onda savez mogao da ih oštećuje na skoro svakoj utakmici i da im lupa još veće kazne, ali opet kontam, kako se niko nije našao za sve ove godine da skupi muda i da se konstatno žali UEFA-i, pa gdje puklo da puklo. :?
Ja mislim da je ipak savez taj koji "brani" takve stvari, žalbu direktno UEFA-i, jer su oni nadležni za takve stvari. Evo recimo da se mi direktno počnemo žaliti krovnoj organizaciji, mogli bi nas ovi naši odavde uzet na zub, i eto belaja. Jedna riječ "Politika". Ali da se što Maharadža reče, udruži 5,6,7 naših klubova i direktno žali, e onda je to druga priča već i dobiva se nova dimnezija skroz. Ali naši se ne mogu složiti oko sitnih stvari a kamoli ove. Ovo je krupnija stvar malo. Ipak kad vidimo kakav nam je savez, bolje ne čačkaj mečku drugim riječima. Fali moralne odgovornosti, koje nemaju al nikako. Nisu ovi naši osviješteni nimalo za takve stvari. Treba stisnut muda, a ni to nemaju.
Ja vala realno ne vidim kako nas JOŠ više mogu 'ebati nego što to trenutno čine tj. Kažnjava te za megafon a istovremeno ignoriše četničko orgijanje... Mislim ako to nije dovoljan razlog da se udružimo i krenemo u borbu protiv tih prije svega ljudskih izroda i dušmana sporta, onda apsolutno zaslužujemo sve šta nam' rade.. kada već šutimo ko zadnje pi*ke...inače ne mogu vjerovati koliki je mazohizta postao ovaj narod generalno... da ga bagra (svih nivoa i sa svih strana) const. kara a on ništa, samo šuti i prima ga...
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#36930 Re: Premijer liga BiH

Post by Nadzorna_ploca »

Iskali ste - gledajte! :zzzz:
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#36931 Re: Premijer liga BiH

Post by leškarenje »

Kad se sjetim hvalospjevki o savezu :twisted:
zipoo
Posts: 18881
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#36932 Re: Premijer liga BiH

Post by zipoo »

I jedni i drugi su potpisali da je sve okej
Pa neka im samo udaraj
User avatar
Logovan
Posts: 102741
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#36933 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

leškarenje wrote:Kad se sjetim hvalospjevki o savezu :twisted:
Činilo se da će biti bolje, ali ipak je bilo isto govno, samo drugo pakovanje.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#36934 Re: Premijer liga BiH

Post by Jimmy McNulty »

Jeste li skontali za Šišića iz Mladosti DK? :lol: :lol: :lol:

Kakav tokmak, divim mu se.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#36935 Re: Premijer liga BiH

Post by Jimmy McNulty »

lendric wrote:
lijeva ruka desni dzep ? :lol:
:)

i to lik imao platu nešto preko 3 hiljade maraka. :-)
smrdim/vijest/uhapeno-pet ... ezu-223049
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#36936 Re: Premijer liga BiH

Post by Stroj-2 »

Jel ovo fakat, il zajebancija neka ?
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#36937 Re: Premijer liga BiH

Post by Anestezija »

il' mu je brat to :-)
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#36938 Re: Premijer liga BiH

Post by Jimmy McNulty »

Anestezija wrote:il' mu je brat to :-)
Brat mu je Nermin Š. I brat mu je trenutno u pritvoru zbog 3 ranija razbojništva.
http://www.zenicablog.com/otkrivena-ses ... dam-krada/
User avatar
Logovan
Posts: 102741
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#36939 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Jimmy McNulty wrote:
lendric wrote:
lijeva ruka desni dzep ? :lol:
:)

i to lik imao platu nešto preko 3 hiljade maraka. :-)
smrdim/vijest/uhapeno-pet ... ezu-223049
E jebi ga sad, plata preko 3 milje, a pljačka okolo. :-) :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#36940 Re: Premijer liga BiH

Post by Tomahawk11 »

Joj vas, covjek ima dodatnu djelatnost.
Tezak je zivot bh fudbalera. Valja nesto i sa strane namaci.
User avatar
haris0032
Posts: 1470
Joined: 02/06/2012 19:27
Location: 11541

#36941 Re: Premijer liga BiH

Post by haris0032 »

Osigrava egzistenciju

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
User avatar
Logovan
Posts: 102741
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#36942 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote:Joj vas, covjek ima dodatnu djelatnost.
Tezak je zivot bh fudbalera. Valja nesto i sa strane namaci.
Kapa mu lova sa svih strana, jebo Messija, šta ovaj radi. :D
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50651
Joined: 29/12/2005 01:20

#36943 Re: Premijer liga BiH

Post by jeza u ledja »

Jimmy McNulty wrote:Jeste li skontali za Šišića iz Mladosti DK? :lol: :lol: :lol:

Kakav tokmak, divim mu se.
U MDK ima Aldin Sisic i Aladin Sisic. :-) :lol:
True story. :oops:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#36944 Re: Premijer liga BiH

Post by Jimmy McNulty »

Logovan wrote: E jebi ga sad, plata preko 3 milje, a pljačka okolo. :-) :D
100% druže
User avatar
Logovan
Posts: 102741
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#36945 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Jimmy McNulty wrote:
Logovan wrote: E jebi ga sad, plata preko 3 milje, a pljačka okolo. :-) :D
100% druže
E ne znam šta da ti kažem. :roll: :skoljka: Mislim ne govorim da lažeš, ali baš moraš biti potpuno retardiran da sa tolikom platom okolo ideš i da kradeš.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#36946 Re: Premijer liga BiH

Post by MOSALJOZE »

Zaštiti.će ih sindikat :nargila:


Aldin ili Aladin
Dzidić ili Đidić
Žuto ili bijelo
Bordo ili plavo
Zrinjski ili zrinjski 8)
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#36947 Re: Premijer liga BiH

Post by nema me tamo »

Logovan wrote:
Jimmy McNulty wrote:
Logovan wrote: E jebi ga sad, plata preko 3 milje, a pljačka okolo. :-) :D
100% druže
E ne znam šta da ti kažem. :roll: :skoljka: Mislim ne govorim da lažeš, ali baš moraš biti potpuno retardiran da sa tolikom platom okolo ideš i da kradeš.

I 3 je malo kad imaš neke opasne hobije.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#36948 Re: Premijer liga BiH

Post by Jimmy McNulty »

Lik je uvijek bio šifra ali da je tolika to je i mene iznenadilo... ovo sve kažem jer dobro poznajem sve ove likove i danima ne mogu da shvatim koliki su to tokmaci ispali sa ovim potezima. :-)
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#36949 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

oćel klub skupljat hediju za palog brata?
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50651
Joined: 29/12/2005 01:20

#36950 Re: Premijer liga BiH

Post by jeza u ledja »

MOSALJOZE wrote:Zaštiti.će ih sindikat :nargila:


Aldin ili Aladin
Dzidić ili Đidić
Žuto ili bijelo
Bordo ili plavo
Zrinjski ili zrinjski 8)
Ima u MDK i Adnan Hadzic, a i Adnan Hodzic. :D
Locked