Ja mislim da je ipak savez taj koji "brani" takve stvari, žalbu direktno UEFA-i, jer su oni nadležni za takve stvari. Evo recimo da se mi direktno počnemo žaliti krovnoj organizaciji, mogli bi nas ovi naši odavde uzet na zub, i eto belaja. Jedna riječ "Politika". Ali da se što Maharadža reče, udruži 5,6,7 naših klubova i direktno žali, e onda je to druga priča već i dobiva se nova dimnezija skroz. Ali naši se ne mogu složiti oko sitnih stvari a kamoli ove. Ovo je krupnija stvar malo. Ipak kad vidimo kakav nam je savez, bolje ne čačkaj mečku drugim riječima. Fali moralne odgovornosti, koje nemaju al nikako. Nisu ovi naši osviješteni nimalo za takve stvari. Treba stisnut muda, a ni to nemaju.Logovan wrote:Meni nije jasno kako niko još nije pokrenuo žalbe preko njih.Stroj-2 wrote:Za ovakve stvari da su klubovi pametni, preskočiti savez, jer od njih nema ništa i direktno se žaliti UEFA-i. Savez je sam po sebi kriminalan dovoljno, još da se zanimaju za ovakve stvari.Mislim neko te godinama i godinama jebe u zdrav mozak, ti se ponekad požališ preko medija, digneš ko fol neku frku, ovo, ono i na kraju ništa ne bude.
Kako, gdje zapelo? Šta je sa svim tim ljudima koji se trude da ostvare neki pomak u svome klubu?
Vjerovatno su u neku ruku ljudi iz klubova u strahu da krenu u ozbiljniju priču za razna nekažnjavanja, izjednačavanja npr. baklji sa skandiranjem ratnim zločincima, jer bi onda savez mogao da ih oštećuje na skoro svakoj utakmici i da im lupa još veće kazne, ali opet kontam, kako se niko nije našao za sve ove godine da skupi muda i da se konstatno žali UEFA-i, pa gdje puklo da puklo.
Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Stroj-2
- Posts: 2633
- Joined: 12/04/2015 15:59
#36926 Re: Premijer liga BiH
- Logovan
- Posts: 102741
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#36927 Re: Premijer liga BiH
Pa još bolje kada bi se udružili. Najbitnije je nešto pokrenuti konkretno, a to bi se možda desilo i sa žalbom samo jednog kluba.Stroj-2 wrote: Ja mislim da je ipak savez taj koji "brani" takve stvari, žalbu direktno UEFA-i, jer su oni nadležni za takve stvari. Evo recimo da se mi direktno počnemo žaliti krovnoj organizaciji, mogli bi nas ovi naši odavde uzet na zub, i eto belaja. Jedna riječ "Politika". Ali da se što Maharadža reče, udruži 5,6,7 naših klubova i direktno žali, e onda je to druga priča već i dobiva se nova dimnezija skroz. Ali naši se ne mogu složiti oko sitnih stvari a kamoli ove. Ovo je krupnija stvar malo. Ipak kad vidimo kakav nam je savez, bolje ne čačkaj mečku drugim riječima. Fali moralne odgovornosti, koje nemaju al nikako. Nisu ovi naši osviješteni nimalo za takve stvari. Treba stisnut muda, a ni to nemaju.
Sarajevo, Željezničar i još 2, 3 kluba će se kad tad morati početi slagati, jer ovo se ne može više trpiti.
A savez ko jebe, žalit se, pa makar svi zajedno otišli u tri lijepe.
- agnostic_front
- Posts: 6336
- Joined: 14/04/2010 21:45
- Location: Grbavica
#36928 Re: Premijer liga BiH
Pogan ona najgora, fuj!
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#36929 Re: RE: Re: Premijer liga BiH
Ja vala realno ne vidim kako nas JOŠ više mogu 'ebati nego što to trenutno čine tj. Kažnjava te za megafon a istovremeno ignoriše četničko orgijanje... Mislim ako to nije dovoljan razlog da se udružimo i krenemo u borbu protiv tih prije svega ljudskih izroda i dušmana sporta, onda apsolutno zaslužujemo sve šta nam' rade.. kada već šutimo ko zadnje pi*ke...inače ne mogu vjerovati koliki je mazohizta postao ovaj narod generalno... da ga bagra (svih nivoa i sa svih strana) const. kara a on ništa, samo šuti i prima ga...Stroj-2 wrote:Ja mislim da je ipak savez taj koji "brani" takve stvari, žalbu direktno UEFA-i, jer su oni nadležni za takve stvari. Evo recimo da se mi direktno počnemo žaliti krovnoj organizaciji, mogli bi nas ovi naši odavde uzet na zub, i eto belaja. Jedna riječ "Politika". Ali da se što Maharadža reče, udruži 5,6,7 naših klubova i direktno žali, e onda je to druga priča već i dobiva se nova dimnezija skroz. Ali naši se ne mogu složiti oko sitnih stvari a kamoli ove. Ovo je krupnija stvar malo. Ipak kad vidimo kakav nam je savez, bolje ne čačkaj mečku drugim riječima. Fali moralne odgovornosti, koje nemaju al nikako. Nisu ovi naši osviješteni nimalo za takve stvari. Treba stisnut muda, a ni to nemaju.Logovan wrote:Meni nije jasno kako niko još nije pokrenuo žalbe preko njih.Stroj-2 wrote:Za ovakve stvari da su klubovi pametni, preskočiti savez, jer od njih nema ništa i direktno se žaliti UEFA-i. Savez je sam po sebi kriminalan dovoljno, još da se zanimaju za ovakve stvari.Mislim neko te godinama i godinama jebe u zdrav mozak, ti se ponekad požališ preko medija, digneš ko fol neku frku, ovo, ono i na kraju ništa ne bude.
Kako, gdje zapelo? Šta je sa svim tim ljudima koji se trude da ostvare neki pomak u svome klubu?
Vjerovatno su u neku ruku ljudi iz klubova u strahu da krenu u ozbiljniju priču za razna nekažnjavanja, izjednačavanja npr. baklji sa skandiranjem ratnim zločincima, jer bi onda savez mogao da ih oštećuje na skoro svakoj utakmici i da im lupa još veće kazne, ali opet kontam, kako se niko nije našao za sve ove godine da skupi muda i da se konstatno žali UEFA-i, pa gdje puklo da puklo.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#36930 Re: Premijer liga BiH
Iskali ste - gledajte! 
- leškarenje
- Posts: 17455
- Joined: 30/12/2010 20:49
- Location: Sa druge strane
#36931 Re: Premijer liga BiH
Kad se sjetim hvalospjevki o savezu 
-
zipoo
- Posts: 18881
- Joined: 20/06/2011 16:27
- Location: Sarajevo
#36932 Re: Premijer liga BiH
I jedni i drugi su potpisali da je sve okej
Pa neka im samo udaraj
Pa neka im samo udaraj
- Logovan
- Posts: 102741
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#36933 Re: Premijer liga BiH
Činilo se da će biti bolje, ali ipak je bilo isto govno, samo drugo pakovanje.leškarenje wrote:Kad se sjetim hvalospjevki o savezu
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#36934 Re: Premijer liga BiH
Jeste li skontali za Šišića iz Mladosti DK?
Kakav tokmak, divim mu se.
Kakav tokmak, divim mu se.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#36935 Re: Premijer liga BiH
lendric wrote:
lijeva ruka desni dzep ?
i to lik imao platu nešto preko 3 hiljade maraka.
smrdim/vijest/uhapeno-pet ... ezu-223049
- Stroj-2
- Posts: 2633
- Joined: 12/04/2015 15:59
#36936 Re: Premijer liga BiH
Jel ovo fakat, il zajebancija neka ?
- Anestezija
- Posts: 22549
- Joined: 29/01/2010 04:59
- Location: Sjever
#36937 Re: Premijer liga BiH
il' mu je brat to 
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#36938 Re: Premijer liga BiH
Brat mu je Nermin Š. I brat mu je trenutno u pritvoru zbog 3 ranija razbojništva.Anestezija wrote:il' mu je brat to
http://www.zenicablog.com/otkrivena-ses ... dam-krada/
- Logovan
- Posts: 102741
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#36939 Re: Premijer liga BiH
E jebi ga sad, plata preko 3 milje, a pljačka okolo.Jimmy McNulty wrote:lendric wrote:
lijeva ruka desni dzep ?![]()
i to lik imao platu nešto preko 3 hiljade maraka.![]()
smrdim/vijest/uhapeno-pet ... ezu-223049
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#36940 Re: Premijer liga BiH
Joj vas, covjek ima dodatnu djelatnost.
Tezak je zivot bh fudbalera. Valja nesto i sa strane namaci.
Tezak je zivot bh fudbalera. Valja nesto i sa strane namaci.
- haris0032
- Posts: 1470
- Joined: 02/06/2012 19:27
- Location: 11541
#36941 Re: Premijer liga BiH
Osigrava egzistenciju
Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
- Logovan
- Posts: 102741
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#36942 Re: Premijer liga BiH
Kapa mu lova sa svih strana, jebo Messija, šta ovaj radi.Tomahawk11 wrote:Joj vas, covjek ima dodatnu djelatnost.
Tezak je zivot bh fudbalera. Valja nesto i sa strane namaci.
- jeza u ledja
- Posts: 50651
- Joined: 29/12/2005 01:20
#36943 Re: Premijer liga BiH
U MDK ima Aldin Sisic i Aladin Sisic.Jimmy McNulty wrote:Jeste li skontali za Šišića iz Mladosti DK?![]()
![]()
![]()
Kakav tokmak, divim mu se.
True story.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#36944 Re: Premijer liga BiH
100% družeLogovan wrote: E jebi ga sad, plata preko 3 milje, a pljačka okolo.![]()
- Logovan
- Posts: 102741
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#36945 Re: Premijer liga BiH
E ne znam šta da ti kažem.Jimmy McNulty wrote:100% družeLogovan wrote: E jebi ga sad, plata preko 3 milje, a pljačka okolo.![]()
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
#36946 Re: Premijer liga BiH
Zaštiti.će ih sindikat
Aldin ili Aladin
Dzidić ili Đidić
Žuto ili bijelo
Bordo ili plavo
Zrinjski ili zrinjski
Aldin ili Aladin
Dzidić ili Đidić
Žuto ili bijelo
Bordo ili plavo
Zrinjski ili zrinjski
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#36947 Re: Premijer liga BiH
Logovan wrote:E ne znam šta da ti kažem.Jimmy McNulty wrote:100% družeLogovan wrote: E jebi ga sad, plata preko 3 milje, a pljačka okolo.![]()
![]()
Mislim ne govorim da lažeš, ali baš moraš biti potpuno retardiran da sa tolikom platom okolo ideš i da kradeš.
I 3 je malo kad imaš neke opasne hobije.
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#36948 Re: Premijer liga BiH
Lik je uvijek bio šifra ali da je tolika to je i mene iznenadilo... ovo sve kažem jer dobro poznajem sve ove likove i danima ne mogu da shvatim koliki su to tokmaci ispali sa ovim potezima. 
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#36949 Re: Premijer liga BiH
oćel klub skupljat hediju za palog brata?
- jeza u ledja
- Posts: 50651
- Joined: 29/12/2005 01:20
#36950 Re: Premijer liga BiH
Ima u MDK i Adnan Hadzic, a i Adnan Hodzic.MOSALJOZE wrote:Zaštiti.će ih sindikat![]()
Aldin ili Aladin
Dzidić ili Đidić
Žuto ili bijelo
Bordo ili plavo
Zrinjski ili zrinjski
