Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#36901 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Što pobježe, Sumire? Nije te bilo 7 dana. :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#36902 Re: Premijer liga BiH

Post by sumirprimus »

ko bjezi? tu sam.
jesam reko meni je bod s vama ravan porazu. :D
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#36903 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Jah... :mrgreen:
Šta očekuješ protiv Zrinje?
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#36904 Re: Premijer liga BiH

Post by sumirprimus »

sta mogu ocekivat u ovoj kokuruz ligi,negoli dobar urod. i tri boda.
i konacno posrtanje lidera na tabeli.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#36905 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

Plodovi rastu u sunčanom Mostaru. :mrgreen:
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#36906 Re: Premijer liga BiH

Post by Stroj-2 »

Samo pobjeda sumire i ništa više. Opet ste u službi klubu iz glavnog grada :lol:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#36907 Re: Premijer liga BiH

Post by sumirprimus »

Stroj-2 wrote:Samo pobjeda sumire i ništa više. Opet ste u službi klubu iz glavnog grada :lol:
kojem zelji?zeljo je iz sarajeva :lol: prc :D
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#36908 Re: Premijer liga BiH

Post by MOSALJOZE »

User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#36909 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

1. KOSORIĆ GORAN predsjednik
2. ALIBAŠIĆ MEHO prvi potpredsjednik
3. ROGIĆ VLADO drugi potpredsjednik
4. SPAHO MEHMED član
5. ĆORLUKA MLADEN član
6. LAZAREVIĆ RADIVOJE član

I Goranu i Mehi i Vladi, a ako treba i Mehmedu, Mladenu i Radivoju ... Od do.
User avatar
hrasno38
Posts: 34071
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#36910 Re: Premijer liga BiH

Post by hrasno38 »

Charuga wrote:
1. KOSORIĆ GORAN predsjednik
2. ALIBAŠIĆ MEHO prvi potpredsjednik
3. ROGIĆ VLADO drugi potpredsjednik
4. SPAHO MEHMED član
5. ĆORLUKA MLADEN član
6. LAZAREVIĆ RADIVOJE član

I Goranu i Mehi i Vladi, a ako treba i Mehmedu, Mladenu i Radivoju ... Od do.
Jedino sto tjesi u ovom tekstu:

Zanimljivo, Disciplinska komisija danas nije odlučila o sramotnom skanidaranju navijača Kozare u Bosanskoj Gradiški na revanš-meču osmine finala Kupa Bosne i Hercegovine.

Sto mozda ne znaci da nece donjeti odluku na sljedecem sastanku a ako ne donese onda trebaju da regairaju klubovi prije svega Sarajevo i Zeljeznicar prema FIFI i UEFI jer ako nesto ne vole u te dvije mracnjacke kuce onda su to ovakve stvari.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24698
Joined: 26/08/2007 17:10

#36911 Re: Premijer liga BiH

Post by Charuga »

''Disciplinci'' su rješavali pitanja iz svoje nadležnosti za utakmice 14. i 15. kola BHT Premijer lige, te revanš - mečeva osmine finala Kupa Bosne i Hercegovine.
Ne vidim razlog zašto bi tu utakmicu ostavili za neki drugi put.
User avatar
Logovan
Posts: 102738
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#36912 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Meni kazna za megafon najgluplja kazna u historiji fudbala. :lol:
Zanimljivo, Disciplinska komisija danas nije odlučila o sramotnom skanidaranju navijača Kozare u Bosanskoj Gradiški na revanš-meču osmine finala Kupa Bosne i Hercegovine.
Čuj ti ovo molim te. Mamu im jebem, a odlučili bi da su navijači Sarajeva nešto uradili.
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#36913 Re: Premijer liga BiH

Post by Stroj-2 »

Sad će nas kazniti zato što su naši bili prisutni na toj tekmi.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#36914 Re: Premijer liga BiH

Post by Maharadza »

Charuga wrote:
1. KOSORIĆ GORAN predsjednik
2. ALIBAŠIĆ MEHO prvi potpredsjednik
3. ROGIĆ VLADO drugi potpredsjednik
4. SPAHO MEHMED član
5. ĆORLUKA MLADEN član
6. LAZAREVIĆ RADIVOJE član

I Goranu i Mehi i Vladi, a ako treba i Mehmedu, Mladenu i Radivoju ... Od do.
U usta im se poserem svima, a pogotovu "našima" koji su sigurno samo šutili, GARANTUJEM! :twisted:
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#36915 Re: Premijer liga BiH

Post by avetinja »

FK Sarajevo bi trebao da uputi žalbu, kao i ostalo klubovi u BiH. Dosta je bilo podržavanje srpskog i hrvatskog fašizma.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#36916 Re: Premijer liga BiH

Post by LSD »

U ovoj državi je megafon veci problem od skandiranja Nož, žica i otvorenog velicanja ratnih zločinaca.
Ovaj Savez mi se gadi...puuuu bjednici jedni
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#36917 Re: Premijer liga BiH

Post by Stroj-2 »

Za ovakve stvari da su klubovi pametni, preskočiti savez, jer od njih nema ništa i direktno se žaliti UEFA-i. Savez je sam po sebi kriminalan dovoljno, još da se zanimaju za ovakve stvari. :run:
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#36918 Re: Premijer liga BiH

Post by Šibicar »

Stroj-2 wrote:Sad će nas kazniti zato što su naši bili prisutni na toj tekmi.
:mrgreen:
User avatar
armin071
Posts: 6547
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#36919 Re: Premijer liga BiH

Post by armin071 »

LSD wrote:
U ovoj državi je megafon veci problem od skandiranja Nož, žica i otvorenog velicanja ratnih zločinaca.
Ovaj Savez mi se gadi...puuuu bjednici jedni
Ma sta ocekujes od saveza u kojem se moze bez problema dobiti zaposlenje cak i ako su protiv tebe podignute optuznice. Sve go olos i lopov (cisto sumnjam da ima izuzetaka jer su njih ili vec izbacili ili nisu imali sanse da dodju u NS). Jedino vrijedno spomena je onaj pocasni odbor ili kako se vec zove ali i oni su tu samo ko ikebane. Zasto bi oni ustvari bili bolji od stanja u drzavi.....
User avatar
irac300
Posts: 9066
Joined: 18/07/2009 18:36

#36920 Re: Premijer liga BiH

Post by irac300 »

Ovo je dno dna. Možeš 'ebavati državu, veličati ratne zločince, izvikivati fašističke parole... al' megafon nipošto.
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#36921 Re: Premijer liga BiH

Post by Stroj-2 »

Pravda za megafone :D
User avatar
hrasno38
Posts: 34071
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#36922 Re: Premijer liga BiH

Post by hrasno38 »

Charuga wrote:
''Disciplinci'' su rješavali pitanja iz svoje nadležnosti za utakmice 14. i 15. kola BHT Premijer lige, te revanš - mečeva osmine finala Kupa Bosne i Hercegovine.
Ne vidim razlog zašto bi tu utakmicu ostavili za neki drugi put.
zato mozda sto je specificnija kazna.....onak samo glasno razmisljam jer cisto sumnjam da bi smjeli da to preskoce posto znaju da ce to doci sigurno do UEFE.Ako ne raguju ja sam prvi spreman da posaljem na 100 adresa ako treba od UEE i FIFE do novinskih i medijskih kuca sirom Evrope. I to cu uraditi sa takvim zadovoljstvom da nemas pojma :D
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#36923 Re: Premijer liga BiH

Post by missko »

Pa prvi Mesin pomocnik je iz Kozare mislim tu igrao nesto

EMS-om
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#36924 Re: Premijer liga BiH

Post by Maharadza »

Stroj-2 wrote:Za ovakve stvari da su klubovi pametni, preskočiti savez, jer od njih nema ništa i direktno se žaliti UEFA-i. Savez je sam po sebi kriminalan dovoljno, još da se zanimaju za ovakve stvari. :run:
Ma da su iole pametni i složni, udružili bi se se svi "probosanski" klubovi i radili na formiranju sopstvenog Saveza koji bi, ako ništa bio samo nadležan za PL (i ostala domaća prvenstva), a eto bagri repka, neka je deru i pljačkaju, ionako im je ona jedini prioritet a zalibo ih za domaći fudbal i orgijanje fašista i neandertalaca...što su dokazali sa ovim kaznama gdje je očito megafon najveći problem! :twisted:
User avatar
Logovan
Posts: 102738
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#36925 Re: Premijer liga BiH

Post by Logovan »

Stroj-2 wrote:Za ovakve stvari da su klubovi pametni, preskočiti savez, jer od njih nema ništa i direktno se žaliti UEFA-i. Savez je sam po sebi kriminalan dovoljno, još da se zanimaju za ovakve stvari. :run:
Meni nije jasno kako niko još nije pokrenuo žalbe preko njih. :-) Mislim neko te godinama i godinama jebe u zdrav mozak, ti se ponekad požališ preko medija, digneš ko fol neku frku, ovo, ono i na kraju ništa ne bude. :? Kako, gdje zapelo? Šta je sa svim tim ljudima koji se trude da ostvare neki pomak u svome klubu?

Vjerovatno su u neku ruku ljudi iz klubova u strahu da krenu u ozbiljniju priču za razna nekažnjavanja, izjednačavanja npr. baklji sa skandiranjem ratnim zločincima, jer bi onda savez mogao da ih oštećuje na skoro svakoj utakmici i da im lupa još veće kazne, ali opet kontam, kako se niko nije našao za sve ove godine da skupi muda i da se konstatno žali UEFA-i, pa gdje puklo da puklo. :?
Locked