Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#36901 Re: Premijer liga BiH
Što pobježe, Sumire? Nije te bilo 7 dana. 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#36902 Re: Premijer liga BiH
ko bjezi? tu sam.
jesam reko meni je bod s vama ravan porazu.
jesam reko meni je bod s vama ravan porazu.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#36903 Re: Premijer liga BiH
Jah...
Šta očekuješ protiv Zrinje?
Šta očekuješ protiv Zrinje?
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#36904 Re: Premijer liga BiH
sta mogu ocekivat u ovoj kokuruz ligi,negoli dobar urod. i tri boda.
i konacno posrtanje lidera na tabeli.
i konacno posrtanje lidera na tabeli.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#36905 Re: Premijer liga BiH
Plodovi rastu u sunčanom Mostaru. 
- Stroj-2
- Posts: 2633
- Joined: 12/04/2015 15:59
#36906 Re: Premijer liga BiH
Samo pobjeda sumire i ništa više. Opet ste u službi klubu iz glavnog grada 
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#36907 Re: Premijer liga BiH
kojem zelji?zeljo je iz sarajevaStroj-2 wrote:Samo pobjeda sumire i ništa više. Opet ste u službi klubu iz glavnog grada
- MOSALJOZE
- Posts: 120394
- Joined: 26/11/2012 20:09
- Location: Republika Bosna i Hercegovina
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#36909 Re: Premijer liga BiH
1. KOSORIĆ GORAN predsjednik
2. ALIBAŠIĆ MEHO prvi potpredsjednik
3. ROGIĆ VLADO drugi potpredsjednik
4. SPAHO MEHMED član
5. ĆORLUKA MLADEN član
6. LAZAREVIĆ RADIVOJE član
I Goranu i Mehi i Vladi, a ako treba i Mehmedu, Mladenu i Radivoju ... Od do.
- hrasno38
- Posts: 34071
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#36910 Re: Premijer liga BiH
Jedino sto tjesi u ovom tekstu:Charuga wrote:1. KOSORIĆ GORAN predsjednik
2. ALIBAŠIĆ MEHO prvi potpredsjednik
3. ROGIĆ VLADO drugi potpredsjednik
4. SPAHO MEHMED član
5. ĆORLUKA MLADEN član
6. LAZAREVIĆ RADIVOJE član
I Goranu i Mehi i Vladi, a ako treba i Mehmedu, Mladenu i Radivoju ... Od do.
Zanimljivo, Disciplinska komisija danas nije odlučila o sramotnom skanidaranju navijača Kozare u Bosanskoj Gradiški na revanš-meču osmine finala Kupa Bosne i Hercegovine.
Sto mozda ne znaci da nece donjeti odluku na sljedecem sastanku a ako ne donese onda trebaju da regairaju klubovi prije svega Sarajevo i Zeljeznicar prema FIFI i UEFI jer ako nesto ne vole u te dvije mracnjacke kuce onda su to ovakve stvari.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24698
- Joined: 26/08/2007 17:10
#36911 Re: Premijer liga BiH
Ne vidim razlog zašto bi tu utakmicu ostavili za neki drugi put.''Disciplinci'' su rješavali pitanja iz svoje nadležnosti za utakmice 14. i 15. kola BHT Premijer lige, te revanš - mečeva osmine finala Kupa Bosne i Hercegovine.
- Logovan
- Posts: 102738
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#36912 Re: Premijer liga BiH
Meni kazna za megafon najgluplja kazna u historiji fudbala.
Čuj ti ovo molim te. Mamu im jebem, a odlučili bi da su navijači Sarajeva nešto uradili.Zanimljivo, Disciplinska komisija danas nije odlučila o sramotnom skanidaranju navijača Kozare u Bosanskoj Gradiški na revanš-meču osmine finala Kupa Bosne i Hercegovine.
- Stroj-2
- Posts: 2633
- Joined: 12/04/2015 15:59
#36913 Re: Premijer liga BiH
Sad će nas kazniti zato što su naši bili prisutni na toj tekmi.
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#36914 Re: Premijer liga BiH
U usta im se poserem svima, a pogotovu "našima" koji su sigurno samo šutili, GARANTUJEM!Charuga wrote:1. KOSORIĆ GORAN predsjednik
2. ALIBAŠIĆ MEHO prvi potpredsjednik
3. ROGIĆ VLADO drugi potpredsjednik
4. SPAHO MEHMED član
5. ĆORLUKA MLADEN član
6. LAZAREVIĆ RADIVOJE član
I Goranu i Mehi i Vladi, a ako treba i Mehmedu, Mladenu i Radivoju ... Od do.
- avetinja
- Posts: 32228
- Joined: 19/07/2014 13:31
#36915 Re: Premijer liga BiH
FK Sarajevo bi trebao da uputi žalbu, kao i ostalo klubovi u BiH. Dosta je bilo podržavanje srpskog i hrvatskog fašizma.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#36916 Re: Premijer liga BiH
U ovoj državi je megafon veci problem od skandiranja Nož, žica i otvorenog velicanja ratnih zločinaca.
Ovaj Savez mi se gadi...puuuu bjednici jedni
- Stroj-2
- Posts: 2633
- Joined: 12/04/2015 15:59
#36917 Re: Premijer liga BiH
Za ovakve stvari da su klubovi pametni, preskočiti savez, jer od njih nema ništa i direktno se žaliti UEFA-i. Savez je sam po sebi kriminalan dovoljno, još da se zanimaju za ovakve stvari. 
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#36918 Re: Premijer liga BiH
Stroj-2 wrote:Sad će nas kazniti zato što su naši bili prisutni na toj tekmi.
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#36919 Re: Premijer liga BiH
Ma sta ocekujes od saveza u kojem se moze bez problema dobiti zaposlenje cak i ako su protiv tebe podignute optuznice. Sve go olos i lopov (cisto sumnjam da ima izuzetaka jer su njih ili vec izbacili ili nisu imali sanse da dodju u NS). Jedino vrijedno spomena je onaj pocasni odbor ili kako se vec zove ali i oni su tu samo ko ikebane. Zasto bi oni ustvari bili bolji od stanja u drzavi.....LSD wrote:U ovoj državi je megafon veci problem od skandiranja Nož, žica i otvorenog velicanja ratnih zločinaca.
Ovaj Savez mi se gadi...puuuu bjednici jedni
- irac300
- Posts: 9066
- Joined: 18/07/2009 18:36
#36920 Re: Premijer liga BiH
Ovo je dno dna. Možeš 'ebavati državu, veličati ratne zločince, izvikivati fašističke parole... al' megafon nipošto.
- hrasno38
- Posts: 34071
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#36922 Re: Premijer liga BiH
zato mozda sto je specificnija kazna.....onak samo glasno razmisljam jer cisto sumnjam da bi smjeli da to preskoce posto znaju da ce to doci sigurno do UEFE.Ako ne raguju ja sam prvi spreman da posaljem na 100 adresa ako treba od UEE i FIFE do novinskih i medijskih kuca sirom Evrope. I to cu uraditi sa takvim zadovoljstvom da nemas pojmaCharuga wrote:Ne vidim razlog zašto bi tu utakmicu ostavili za neki drugi put.''Disciplinci'' su rješavali pitanja iz svoje nadležnosti za utakmice 14. i 15. kola BHT Premijer lige, te revanš - mečeva osmine finala Kupa Bosne i Hercegovine.
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#36923 Re: Premijer liga BiH
Pa prvi Mesin pomocnik je iz Kozare mislim tu igrao nesto
EMS-om
EMS-om
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#36924 Re: Premijer liga BiH
Ma da su iole pametni i složni, udružili bi se se svi "probosanski" klubovi i radili na formiranju sopstvenog Saveza koji bi, ako ništa bio samo nadležan za PL (i ostala domaća prvenstva), a eto bagri repka, neka je deru i pljačkaju, ionako im je ona jedini prioritet a zalibo ih za domaći fudbal i orgijanje fašista i neandertalaca...što su dokazali sa ovim kaznama gdje je očito megafon najveći problem!Stroj-2 wrote:Za ovakve stvari da su klubovi pametni, preskočiti savez, jer od njih nema ništa i direktno se žaliti UEFA-i. Savez je sam po sebi kriminalan dovoljno, još da se zanimaju za ovakve stvari.
- Logovan
- Posts: 102738
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#36925 Re: Premijer liga BiH
Meni nije jasno kako niko još nije pokrenuo žalbe preko njih.Stroj-2 wrote:Za ovakve stvari da su klubovi pametni, preskočiti savez, jer od njih nema ništa i direktno se žaliti UEFA-i. Savez je sam po sebi kriminalan dovoljno, još da se zanimaju za ovakve stvari.
Vjerovatno su u neku ruku ljudi iz klubova u strahu da krenu u ozbiljniju priču za razna nekažnjavanja, izjednačavanja npr. baklji sa skandiranjem ratnim zločincima, jer bi onda savez mogao da ih oštećuje na skoro svakoj utakmici i da im lupa još veće kazne, ali opet kontam, kako se niko nije našao za sve ove godine da skupi muda i da se konstatno žali UEFA-i, pa gdje puklo da puklo.
