Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- PhilJacksonIzvala
- Posts: 585
- Joined: 30/04/2020 10:35
#36851 Re: Utakmice.
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#36853 Re: Utakmice.
I Igman će nam 5 utrpati
Sa svoje polovine ljudi dobiju korner i iz njega zabiju gol. Koji smo mi amateri
Sa svoje polovine ljudi dobiju korner i iz njega zabiju gol. Koji smo mi amateri
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#36854 Re: Utakmice.
Ide sutra objava novi igrac i silueta, tag #bordoporodica
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#36855 Re: Utakmice.
Hebibe jebem li ti kosti smrdljive, sta se bunis
-
last mohicans
- Posts: 18167
- Joined: 09/08/2012 23:19
#36857 Re: Utakmice.
Još puŕe,moj Feđa. Rekao je da njemu prvo sve je...kad ne ide. Zato, Feđa,ako bod ne izvučeš, napuši se Musi.
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#36858 Re: Utakmice.
Demagog je ovaj Dudić i ništa više, neko negdje napisa Sablja sa malo boljim vokabularom... eh da je barem kao Sablja. 
-
last mohicans
- Posts: 18167
- Joined: 09/08/2012 23:19
#36859 Re: Utakmice.
Fele kao Meša, ubaci Mersu i nabijaj,mozda sta uđe.
-
last mohicans
- Posts: 18167
- Joined: 09/08/2012 23:19
#36860 Re: Utakmice.
Kakvi su ovo baluni iz prekida 
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#36861 Re: Utakmice.
Kakva mizerija, sve i da preokrenes a neces da igraju pioniri Konjica..
- enko 1964
- Posts: 1383
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#36864 Re: Utakmice.
- rocco_siffredi
- Posts: 1640
- Joined: 25/07/2015 14:13
#36865 Re: Utakmice.
Škrbavog treba još večeras otjerati. Ne dati mu da se vrati sa ekipom, na voz ga poslati.
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#36866 Re: Utakmice.
Dobro je pocelo, bilo je i kombinatorike prvih par kola i borbenosti. Ali nije ovo dobra selekcija igraca. Sredina troma i bezidejna, ovaj Mula u napadu trom dugo nismo imali losijeg napadaca.
Odbrana se pokazala u proslom kolu. Nema sanse da moze ova ekipa vise od Europe..
Odbrana se pokazala u proslom kolu. Nema sanse da moze ova ekipa vise od Europe..
Last edited by Karikaturist on 14/08/2022 19:06, edited 1 time in total.
-
Anquilla
- Posts: 2504
- Joined: 25/04/2016 19:31
#36867 Re: Utakmice.
Trenutna nam je taktika šutaj odakle god.
Tri napadača na terenu, u prvom poluvremenu nijedan.
Zato sad nemamo nijedno krilo kojem je to primarna pozicija
Mi pojma nemamo kako da igramo
Tri napadača na terenu, u prvom poluvremenu nijedan.
Zato sad nemamo nijedno krilo kojem je to primarna pozicija
Mi pojma nemamo kako da igramo
-
last mohicans
- Posts: 18167
- Joined: 09/08/2012 23:19
#36868 Re: Utakmice.
Napadači moraju igrati da bi bili u formi. Feđa se fura da je Mancini,pa rotira do besvjesti. Ti napadača moraš istrpiti,pa i sačekati da pročepi. Naravno,trebas ga mijenjati u drugom dijelu utakmice ili poluvremenu ako je indisponiran. A ne mozes to svaku drugu utakmicu raditi, a to on radi, da bi nesto na terenu dobio. To nekad upali, na utakmicima na AFH, ali zato zadnje dvije djelujemo očajno i pogubljeno. Sve linije se moraju iskristalizirati i znati, okey kod odbrane,krpiš je, ali imaš ostale linije koje se moraju znati, ko su prvotimci, a ko njihove zamjene. On sad u nedostatku rješenja ubacuje sve na ho ruk. To tako neće ići, ova i prosla utakmica to potvrđuju.
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#36869 Re: Utakmice.
Sramota katastrofa
Nemam rijeci
Nemam rijeci
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#36870 Re: Utakmice.
Nema od ovog ništa. Ne znamo mi gdje gonimo.
- vicious
- Posts: 7655
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#36871 Re: Utakmice.
Svaka cast Igmanu, zasluzena pobjeda. Mi smo prvo poluvrijeme prespavali, a poslije drugog gola samo bezglavi pokušaji nabijanja u 16.
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#36872 Re: Utakmice.
E moj gosp. Mirviću, gdje ti svoje pare bacaš i uzalud trošiš... hvala ti svakako ali razumio bih ako danas-sutra kažeš što meni ovo treba...
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#36873 Re: Utakmice.
Ne mozemo priliku da napravimo sa vise igracem, bruka i sramota.
- Van Halen
- Posts: 2782
- Joined: 08/04/2008 10:37
#36874 Re: Utakmice.
Igraj Sarajvo,neeema veze. I tako zadnjih 20 godina. Bruka i sramota sporta u najvećem gradu u BiH. Dok neke vukojebine od krša do selendri širom Bosne uspiju napraviti sportske kolektive,mi smo od klubova koji su igrali sa Dinamom,Zvezda,Mančesterom napravili sprdnju. Uzas na sta smo spali,nekad bi ovakvim klubovima po 8 komada uvalili. Do nas je,ne znamo nista osim uništit i ono sto smo imali nekad
-
Karikaturist
- Posts: 5991
- Joined: 20/12/2020 10:03
#36875 Re: Utakmice.
Ne znam samo ima li iko od 'nasih' novinara, da ga pita o cemu se radi ovdje. Sta je problem, jesu li ovi igraci one koje je on trazio, zasto nemamo stopera a peto je kolo, zasto se potpisuju povridjeni 30+ igraci..
