Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#36851 Re: Utakmice.

Post by PhilJacksonIzvala »

:lol: jebem im mater svima, eto
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#36852 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

Igraj Sarajevo nema veze :lol:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#36853 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

I Igman će nam 5 utrpati :lol:

Sa svoje polovine ljudi dobiju korner i iz njega zabiju gol. Koji smo mi amateri :lol:
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#36854 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

Ide sutra objava novi igrac i silueta, tag #bordoporodica
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#36855 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

Hebibe jebem li ti kosti smrdljive, sta se bunis
User avatar
dulekrele
Posts: 4733
Joined: 10/04/2014 18:25

#36856 Re: Utakmice.

Post by dulekrele »

Dudicu kad je noga?
last mohicans
Posts: 18167
Joined: 09/08/2012 23:19

#36857 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Još puŕe,moj Feđa. Rekao je da njemu prvo sve je...kad ne ide. Zato, Feđa,ako bod ne izvučeš, napuši se Musi.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#36858 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

Demagog je ovaj Dudić i ništa više, neko negdje napisa Sablja sa malo boljim vokabularom... eh da je barem kao Sablja. :run:
last mohicans
Posts: 18167
Joined: 09/08/2012 23:19

#36859 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Fele kao Meša, ubaci Mersu i nabijaj,mozda sta uđe.
last mohicans
Posts: 18167
Joined: 09/08/2012 23:19

#36860 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Kakvi su ovo baluni iz prekida :lol:
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#36861 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

Kakva mizerija, sve i da preokrenes a neces da igraju pioniri Konjica..
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#36862 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Šta ovaj Kapić radi :lol:
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#36863 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Kako smo loši. Kakav očaj
User avatar
enko 1964
Posts: 1383
Joined: 11/02/2010 10:45
Grijem se na: južnu interkonekciju

#36864 Re: Utakmice.

Post by enko 1964 »

:run: Ne znam šta je gore, odbrana, sredina ili napad.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1640
Joined: 25/07/2015 14:13

#36865 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

Škrbavog treba još večeras otjerati. Ne dati mu da se vrati sa ekipom, na voz ga poslati.
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#36866 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

Dobro je pocelo, bilo je i kombinatorike prvih par kola i borbenosti. Ali nije ovo dobra selekcija igraca. Sredina troma i bezidejna, ovaj Mula u napadu trom dugo nismo imali losijeg napadaca.
Odbrana se pokazala u proslom kolu. Nema sanse da moze ova ekipa vise od Europe..
Last edited by Karikaturist on 14/08/2022 19:06, edited 1 time in total.
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#36867 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Trenutna nam je taktika šutaj odakle god.
Tri napadača na terenu, u prvom poluvremenu nijedan.
Zato sad nemamo nijedno krilo kojem je to primarna pozicija :roll:

Mi pojma nemamo kako da igramo :roll:
last mohicans
Posts: 18167
Joined: 09/08/2012 23:19

#36868 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Napadači moraju igrati da bi bili u formi. Feđa se fura da je Mancini,pa rotira do besvjesti. Ti napadača moraš istrpiti,pa i sačekati da pročepi. Naravno,trebas ga mijenjati u drugom dijelu utakmice ili poluvremenu ako je indisponiran. A ne mozes to svaku drugu utakmicu raditi, a to on radi, da bi nesto na terenu dobio. To nekad upali, na utakmicima na AFH, ali zato zadnje dvije djelujemo očajno i pogubljeno. Sve linije se moraju iskristalizirati i znati, okey kod odbrane,krpiš je, ali imaš ostale linije koje se moraju znati, ko su prvotimci, a ko njihove zamjene. On sad u nedostatku rješenja ubacuje sve na ho ruk. To tako neće ići, ova i prosla utakmica to potvrđuju.
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#36869 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Sramota katastrofa

Nemam rijeci
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#36870 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

Nema od ovog ništa. Ne znamo mi gdje gonimo.
User avatar
vicious
Posts: 7655
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#36871 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Svaka cast Igmanu, zasluzena pobjeda. Mi smo prvo poluvrijeme prespavali, a poslije drugog gola samo bezglavi pokušaji nabijanja u 16.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#36872 Re: Utakmice.

Post by Maharadza »

E moj gosp. Mirviću, gdje ti svoje pare bacaš i uzalud trošiš... hvala ti svakako ali razumio bih ako danas-sutra kažeš što meni ovo treba...
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#36873 Re: Utakmice.

Post by gidra »

Ne mozemo priliku da napravimo sa vise igracem, bruka i sramota.
User avatar
Van Halen
Posts: 2782
Joined: 08/04/2008 10:37

#36874 Re: Utakmice.

Post by Van Halen »

Igraj Sarajvo,neeema veze. I tako zadnjih 20 godina. Bruka i sramota sporta u najvećem gradu u BiH. Dok neke vukojebine od krša do selendri širom Bosne uspiju napraviti sportske kolektive,mi smo od klubova koji su igrali sa Dinamom,Zvezda,Mančesterom napravili sprdnju. Uzas na sta smo spali,nekad bi ovakvim klubovima po 8 komada uvalili. Do nas je,ne znamo nista osim uništit i ono sto smo imali nekad
Karikaturist
Posts: 5991
Joined: 20/12/2020 10:03

#36875 Re: Utakmice.

Post by Karikaturist »

Ne znam samo ima li iko od 'nasih' novinara, da ga pita o cemu se radi ovdje. Sta je problem, jesu li ovi igraci one koje je on trazio, zasto nemamo stopera a peto je kolo, zasto se potpisuju povridjeni 30+ igraci..
Post Reply